Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na močové ústrojenstvo » Doplnky stravy na močové cesty

Doplnky stravy na močové cesty

Močové cesty bývajú náchylné k rôznym ochoreniam, ako sú zápaly, ktorých príznakom je pálivá bolesť a krv v moči. Zápaly močových ciest sa rovnako prejavujú bielkovinami v moči, odhaliť bielkovinu v moči vám ale pomôžu až lekárske testy.

Tieto ochorenia sú naozaj nepríjemné a tak je dobré pri náchylnosti a citlivosti močových ciest užívať prípravky a doplnky stravy. Vďaka svojmu zloženiu podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva. Vyskúšajte napríklad prípravky so žihľavou alebo brusnicami na močové cesty, ktoré obsahujú koncentrovaný brusnicový extrakt. Ten preukázateľne podporuje správnu funkciu vašich obličiek či močového mechúra.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • VITA HARMONY Giga Brusnice 7.700 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár. Tabletu prehltnite celú a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  5,06 €

 • SWISS Mega Brusnice 50+10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Brusnice vo svojej najsilnejšej podobe, komfortné riešenie "1 kapsula denne". Prípravok obsahuje Cran-Max ® - patentovaný koncentrát najvyššej kvality z celých plodov severoamerických brusníc. Čo obsahuje Severoamerická brusnica? Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) má nadštandardne vysoký obsah prírodných látok s fyziologickým účinkom - minerálov, vitamínov, stopových prvkov, organických kyselín, vlákniny, polyfenonlov, flavonoidov ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® unikátne zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s jedinečnou účinnosťou Špeciálna patentovaná výrobná technológia CranMax® zachová všetky účinné zložky zo všetkých častí plodu brusnice (dužiny, jadier, šupky i šťavy) tak, aby zostal čo najpodobnejšie čerstvým brusniciam. Účinok jednotlivých zložiek sa vzájomne posilňuje a výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). 500mg Cran-Max ® obsahuje min. 36mg PAC (proanthokyanidinov). ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý chráni účinné látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie a predĺžený účinok. Zloženie a dávkovanie 1 kapsula obsahuje: koncentrát Cran-Max ® (34: 1) a brusnicový bielkovinový prášok 500 mg. Užívajte 1 kapsulu denne. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov a ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Môžu užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia. Produkt neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky, syntetické farbivá, mliečne a pšeničné výrobky, kvasinky ani cukor. Preparáty z brusníc je vhodné a bezpečné užívať aj s antibiotikami.

  16,31 €

 • SWISS Max Brusnice 108 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® složenie CranMax® z celých plodov brusníc (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy), účinky jednotlivých zložiek sa vzájomne posilujú, výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Obsahuje Vaccinium macrocarpon 250 mg. Užívajte 1-2 tablety denne.

  21,07 €

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,69 € -18% 21,60 €

 • ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31 Výživový doplnok

  ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zloženie 1 tableta obsahuje 500 mg štandardizovaného koncentrovaného výťažku z brusníc. Toto množstvo extraktu zodpovedá minimálne 6 000 mg brusnicovej šťavy. Upozornenie pre diabetikov: tableta obsahuje cca 400 mg glukózy. Dávkovanie 1 až 10 tabliet denne. Tabletu prehltnite a zapite primeraným množstvom tekutiny. Tableta je vyrobená tak, aby sa ľahko hltala, ale zároveň je prisladená glukózou, a preto je možné ju nechať rozplynúť v ústach ako pastilku. Balenie 90 tabliet.

  11,75 € -39% 19,29 €

 • ADVANCE Prostalex - prostata 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Prostalex je výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty a močových ciest. Obsahuje komplex prírodných látok, ktorého základom je extrakt SAW PALMETTO. Dále PYGEUM AFRICANUM, URTICA DIOICA a BETA-SITOSTEROL doplňujú zloženie Prostalexu pre maximálny synergický efekt. Aktivné zložky Zdravá prostata - prírodné látky Saw palmetto, Urtica dioica a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu prostaty. Zdravé močové cesty - Saw palmetto a Pygeum africanum prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest. Zdravý močový mechúr - Pygeum africanum prispieva k normálnej funkcii a zdraviu močového mechúra. Potencia - Saw palmetto prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému (potencii). Zloženie v 1 kapsuli Saw palmetto (Serenoa extrakt) 150 mg, Pygeum africanum extrakt 5:1 (zodpovedá 250 mg pygea) 50 mg, Urtica dioica 50 mg, Beta-sitosterol 50 mg. Neobsahuje lepok.  Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka 1 kapsula denne, vhodné užívať dlhodobo, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre ženy a deti. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  12,95 € -12% 14,75 €

 • ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Urixin obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Synergické pôsobenie ďalej podporujú extrakty zo zlatobyľu, zeleného čaju a pŕhľavy. Aktivné zložky Obsahuje overenú kombináciu vysokokvalitného extraktu z brusníc, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Zlatobyľ a zelený čaj podporujú zdravie močového mechúra a dolných močových ciest. Pŕhľava podporuje zdravie obličiek. Zloženie v 1 tablete D-manóza 300 mg, Brusnicový extrakt 25:1 (zodpovedá 5000 mg brusníc) 200 mg, Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea) 30 mg, Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg, Zelený čaj extrakt10 mg, Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 2 tablety ráno a 1 večer, pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne, užívajte pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,53 € -18% 13,98 €

 • ENERGY King Kong 30 ml Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  King Kong je širokospektrálny prípravok. Zloženie: Smilax lekársky, hloh jednosemenný, klanopraška čínska, rakytník rešetliakový, lucerna siata, ibištek sudánsky, benedikt lekársky, vachta trojlistá, pestrec mariánsky, kotúč poľný, konopnica žltkastobiela, ženšen, voňatec vajcovitý (Muira-puama), (Dang-šen), sečuánske korenie (Fagara). Dávkovanie: Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne, deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, inak pol hodiny pred cvičením. Najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. V tehotenstve konzultujte užívanie prípravkov s terapeutom alebo lekárom. Vhodné pre diabetikov. Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v suchu pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

  15,30 €

 • GS Triurin 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  GS Triurin je špeciálny prípravok, ktorý prináša veľmi účinnú pomoc pre močové cesty. Obsahuje mimoriadnu kombináciu extraktov zo štyroch bylín – brusníc, žihľavy, medvedice lekárskej a echinacey, ktorá blahodarne pôsobí hneď v troch úrovniach: celkovo upokojuje, čistí a navyše podporuje obranyschopnosť organizmu. Žihľava a medvedica lekárska priaznivo pôsobia na sliznice podráždených močových ciest, upokojujú a tiež podporujú tvorbu moču a odplavovanie škodlivých baktérií z močového ústrojenstva. Echinacea podporuje imunitu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu v boji proti škodlivým mikroorganizmom. Výhody prípravku Prípravok GS Triurin obsahuje komplex aktívnych látok, ktorý rýchlo pôsobí na močové ústrojenstvo trojitým účinkom účinná a komplexná starostlivosť o močové cesty, rýchly nástup účinku, kombinácia extraktov zo 4 bylín, trojitý účinok v starostlivosti o močové cesty - upokojuje, čistí a posilňuje imunitu, vysoké koncentrácie účinných látok, vysoká farmaceutická kvalita.               Ako sa aktívne starať o zdravie močových ciest? Používajte bavlnenú spodnú bielizeň. Pravidelne vyprázdňujte močový mechúr, nezadržujte moč po dlhú dobu, vymočte sa po pohlavnom styku. Nadmerné umývanie intímnych partií tela narúša prirodzené prostredie, preto používajte iba šetrné umývacie prostriedky. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Zloženie        Extrakt z brusníc (25:1), extrakt zo žihľavy (4:1), extrakt z listu medvedice lekárskej (10 % arbutínu), extrakt z koreňa Echinacea purpurea (4:1), objemové činidlá (fosforečnan vápenatý, celulóza, sodná soľ karboxycelulózy), protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), polevové činidlá (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivo (E171).     Odporúčané dávkovanie     Pri dlhodobej starostlivosti o močové cesty 1 tableta denne. V prípade potreby možno krátkodobo užívať 2–4 tablety denne.           Venujte pozornosť                               Nie je určené pre deti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.  

  6,91 € -10% 7,70 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. VÝHODY brusnicových produktov Swiss Natural® Zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s účinnosťou Vzájomný účinok všetkých zložiek sa posilňuje (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy) Výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC) Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Vaccinium macrocarpon 250 mg Dávkovanie: 1-2tbl denne.

  8,45 €

 • URIVAC cps.30 Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkování: 1 kapsula denne, najlepšie nalačno po dobu 10 dní, potom 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní, následne opäť 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne po dobu 10 dní. Zloženie: 1 kapsula obsahuje 5 mg aktívnej substancie, pripravenej lyofilizáciou inaktivovaných mikroorganizmov: Klebsiella pneumoniae lysatum cryodessicatum, Pseudomonas aeruginosa lysatum cryodessicatum, Enterococcus faecalis lysatum cryodessicatum, Escherichia coli lysatum cryodessicatum, Proteus mirabilis lysatum cryodessicatum, Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum. Pomocné látky: oxid kremičitý, laktóza, zemiakový škrob

  16,69 €

 • NUTRICIUS URO-Brusnice 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Prípravok URO-BRUSNICE obsahuje v jednej tablete 144 mg 25% brusnicového čo zodpovedá 8600 mg čerstvých plodov brusníc. Brusnice sú bohatým prírodným zdrojom flavonoidných látok. Odporúčané dávkovanie 1 tableta 2krát denne. Dostatočne zapiť tekutinou. Dôležité informácie a skladovanie V čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladovanie Prípravok URO - BRUSNICE skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a temnu.Výrobce neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  5,04 € -9% 5,56 €

 • FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29 Výživový doplnok

  FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok Patentovaný brusnicový extrakt CystiCran® Bezpečný aj pre dlhodobé užívanie Len 1 kapsula denne UroMax® Brusnica obsahuje kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) vo forme patentovaného extraktu CystiCran®. Tento vysoko koncentrovaný brusnicový extrakt garantuje v každej kapsule obsah látok proanthokyanidinov (skr. PAC) v množstve 36 mg PAC/csp (=denná dávka). Obsahujú veľké množstvo látok s bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, flavonoidov.

  15,70 € -21% 19,80 €

 • Cys-control 20 kapsúl Zdravotnícky prostriedok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Plody brusníc (Vaccinium macrocarpon): prášok (koncentrovaná šťava, hydroxid horečnatý) a extrakt, fosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, celulóza, oxid kremičitý, mono a diglyceridy mastných kyselín, stearan horečnatý. Obal kapsuly: hydroxypropylmetyl- celulóza, oxid železitý, oxid titaničitý. Dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 1 vrecko rozpustené v pohári vody alebo 1 kapsuluráno a 1 vrecko alebo 1 kapsulu večer. Balenie obsahuje 20 kapsúl. Upozornenie Cys-control? nenahrádza liečbu antibiotikami. Ak príznaky pretrvávajú aj po 48 hodinách, vyhľadajte lekársku pomoc. Cys-control? vrecká nesmú užívať diabetickí pacienti. V tomto prípade je vhodný Cys-control? kapsuly. Dlhodobý príjem brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi.

  6,38 €

 • FAVEA Elagika 30 tabliet Výživový doplnok

  FAVEA Elagika 30 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Elagika Brusinka obsahuje mikronizovaný extrakt z brusinky a kolostrum. Extrakt z brusinky obsahuje proantokyanidiny (PAC) a organické kyseliny – především kyselinu elagovou. Tyto látky omezují přilnutí bakterií na sliznice a umožňují jejich efektivní vyplavení. Kolostrum (mlezivo) obsahuje vysoké množství protilátek. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Složení v 1 tabletě Aktivní látky - extrakt z brusinky - 400 mg, bovinní kolostrum - 100 mg, vitamin C (askorbát sodný) - 40 mg (50 % *DDD), přídatné látky hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), potahovací látky hydroxypropylmethylcelulosa, polydextroza, polyethylenglykol, mastek, kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý, oxid železitý, candurin. (*DDD - doporučená denní dávka) Doporučené dávkování 1 tableta 1 - 2x denně po jídle.

  7,03 € -27% 9,60 €

 • FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika UroMax® Brusnica (doplnok stravy) je vyrobený z vysoko koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) CystiCran® s garantovaným obsahom aktívnych látok proanthokyanidinov (PAC) 36 mg v jednej tobolke. Vďaka tomuto kvalitnému extraktu s vysokým obsahom PAC stačí užívať iba 1 tobolku denne. Je doporučovaný i na dlhodobé užívanie. Koncentrácia 36 mg proanthokyanidinov (PAC) v 1 tobolke Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusníc Min. 338 400 mg plodov čerstvých brusníc v 1 tobolke Stačí 1 tobolka denne Vhodný i k dlhodobému užívaniu  Doporučené dávkovanie 1 tobolka denne  Zloženie – aktívne zložky v 1 tobolke brusnicový extrakt CystiCran® 90 mg (odpovedá 36 mg PAC*) * PAC - proanthokyanidiny Celkové zloženie toboliek: maltodextrín, brusnicový extrakt CystiCran® , (obal) želatína , (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý , MCT olej Upozornenie: Nie je určený deťom do 3 rokov. Prípravok ukladajte mimo dosah detí! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Chráňte pred teplom a svetlom. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

  5,55 € -29% 7,80 €

 • VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml Výživový doplnok

  VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie brusnica, 100% šťava z plodu, manosa 300 mg, echinacea 50 mg v 30 ml šťavy Dávkovanie 2-3 polievkové lyžice (tj. Cca 30-45 ml) za deň. Šťavu možno konzumovať samotnú, alebo ju možno použiť na ochutenie nápoja, čaju, jogurtu a pod. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v tme pri teplote 5 - 25 ° C a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Pred použitím dôkladne pretrepať. Výrobok neobsahuje konzervanty ani arómy. Po otvorení uchovajte v chlade. Šetrne pasterizované.

  4,05 € -26% 5,47 €

 • Cys-control 60 kapsúl Výživový doplnok

  Cys-control 60 kapsúl

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  2 kapsuly Cys-control obsahujú 36 mg proantokyanidínov (PAC). Vres pomáha udržiavať zdravé močové cesty. Doporučané dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne: 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer zapite veľkým pohárom vody. Odporúča sa vypiť aspoň 1,5 litra vody počas dňa. Deti od 3 rokov max. 1 kapsulu denne. Zloženie produktu prášok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon Ait.) – suchý extrakt z kvetov vresu (Calluna vulgaris (L.) Hull) – suchý extrakt z jadierok a šupiek viniča (Vitis vinifera L.) – protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Obal kapsuly - hydroxypropylmetylcelulóza – farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý. Upozornenie Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti od 3 rokov. Dlhodobé užívanie brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi. V prípade antikoagulačnej liečby látkami antagonizujúcimi účinok vitamínu K kontaktujte ošetrujúceho lekára. Neužívajte v prípade alergie na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu malých detí.

  15,42 €

 • TEREZIA BrusLinky 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Trápia vás ťažkosti s močovými cestami? Vyskúšajte brusnice! Charakteristika produktu Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis-idaea) je vždyzelený rozvetvený krík, ktorého plody sú jasne červené a trpké brusnice. Brusnice obsahujú množstvo prírodných látok, ako sú antioxidanty, polyfenoly a ďalšie. Blahodárne účinky brusníc sú vedecky overené v oblastiach močových ciest. Podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva a podieľajú sa na komforte močových ciest. Okrem toho brusnice obsahujú aj ďalšie prospešné látky, ako je horčík, železo či draslík. Brusnice podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Zloženie 1 kapsula obsahuje 300 mg zmesi BRUSLINKY [prášok sušeného extraktu z plodov brusnice (Vaccinium vitis – idaea) 200 mg, zemiakový škrob] Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ºC. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Vhodné pre bezgluténovú diétu, tehotné a dojčiace ženy.

  6,91 € -18% 8,46 €

 • Cys-control 30 kapsúl : Výpredaj Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  2 kapsuly Cys-control obsahujú 36 mg proantokyanidínov (PAC). Vres pomáha udržiavať zdravé močové cesty. Zloženie produktu prášok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon Ait.) – suchý extrakt z kvetov vresu (Calluna vulgaris (L.) Hull) – suchý extrakt z jadierok a šupiek viniča (Vitis vinifera L.) – protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Obal kapsuly - hydroxypropylmetylcelulóza – farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý. Doporučené dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne: 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer zapite veľkým pohárom vody. Odporúča sa vypiť aspoň 1,5 litra vody počas dňa. Deti od 3 rokov max. 1 kapsulu denne. Upozornenie k vyrobku Dlhodobé užívanie brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi. V prípade antikoagulačnej liečby látkami antagonizujúcimi účinok vitamínu K kontaktujte ošetrujúceho lekára. Neužívajte v prípade alergie na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

  10,15 €

 • HERBEX Čaj urologický s brusnicami 20X3 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Žihľava dvojdomá Vrbovka málokvetá Brusnice Spôsob prípravy 1 vrecko zalejeme 0,5 litrom vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.  

  1,72 €

 • TOPVET Kapucínka extrakt 50 ml Výživový doplnok

  TOPVET Kapucínka extrakt 50 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Kapucínka tinktúra - Tropaeolum Majus (Kapucínka väčšia). Táto bylinka z Južnej Ameriky sa využíva pre svoje významné antibiotické účinky. Užívané časti sú semená, kvety a listy. Kapucínka pôsobí ako "rastlinné antibiotikum" so širokým spektrom najmä v oblasti urogenitálneho aparátu. Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva alebo pri dojčení. Zloženie Voda, jemný lieh (minimálne 35 obj. % alc.), Kapucínka väčšia - vňať, plod a kvet 5 g štandardizovaného extraktu na 100 ml extraktu (5 g štandardizovaného extraktu odpovedá 20 g sušenej drogy). Podmienky na dosiahnutie maximálneho účinku: 1 - 2 ml 2 x denne (15 - 30 kvapiek, čo odpovedá polovici až celej malej kávovej lyžičke) preparát musí byť podávaný aspoň 2 x denne v jednej kúre aplikujte najmenej 10 dní celková doba užívania najmenej týždeň po vymiznutí príznakov nie sú známe prípady predávkovania

  2,40 € -17% 2,89 €

 • Tekvicové tablety pre ženu 30 tbl. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  DávkovaniePočas prvých dvoch týždňov by sa mala užívať jedna tableta dvakrát denne (ráno a večer), nerozhrýzať a zapiť tekutinou. Potom sa odporúča užívať jednu tabletu, najlepšie pred spaním počas dlhšieho časového obdobia (minimálne troch mesiacov). V prípade potreby je možné dlhodobo užívať aj dve tablety.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  12,18 €

 • APOTEX Apo-Brusnice Strong 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  APO-Brusnice Strong je doplnok stravy obsahujúci silný extrakt z celých kanadských brusníc. V každej kapsuli je obsiahnuté 500 mg tohto extraktu. Dôležitou a sledovanou zložkou je látka proanthokyanidíny (CranRichPAC ™), ktorá je v prípade APO-brusníc obsiahnutá vo vysokej hodnote 40 mg PAC v 1 kapsule. Dávkovanie Dospelí užívajú 1-2 kapsule 1 × denne. Deti od 3 rokov 1 kapsulu 1 × denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Dôležité informácie Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na blistri a bočnej strane krabičky. Balenie obsahuje 30 kapsúl. Hmotnosť kapsúl: 18 g (30 kapsúl po 0,6 g)

  8,02 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam