Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy na močové ústrojenstvo » Doplnky stravy na močové cesty

Doplnky stravy na močové cesty

Močové cesty bývajú náchylné k rôznym ochoreniam, ako sú zápaly, ktorých príznakom je pálivá bolesť a krv v moči. Zápaly močových ciest sa rovnako prejavujú bielkovinami v moči, odhaliť bielkovinu v moči vám ale pomôžu až lekárske testy.

Tieto ochorenia sú naozaj nepríjemné a tak je dobré pri náchylnosti a citlivosti močových ciest užívať prípravky a doplnky stravy. Vďaka svojmu zloženiu podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva. Vyskúšajte napríklad prípravky so žihľavou alebo brusnicami na močové cesty, ktoré obsahujú koncentrovaný brusnicový extrakt. Ten preukázateľne podporuje správnu funkciu vašich obličiek či močového mechúra.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
Určené pre:

Rozbaliť filtr

 • VITA HARMONY Giga Brusnice 7.700 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár. Tabletu prehltnite celú a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  5,06 €

 • SWISS Max Brusnice 108 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. Výhody brusnicových produktov Swiss Natural® složenie CranMax® z celých plodov brusníc (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy), účinky jednotlivých zložiek sa vzájomne posilujú, výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC). Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Obsahuje Vaccinium macrocarpon 250 mg. Užívajte 1-2 tablety denne.

  21,07 €

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,87 € -17% 21,60 €

 • ROSEN PHARMA Cranberry Brusnica FORTE 90 tabliet : VÝPRODEJ exp. 2017-08-31 Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Zloženie 1 tableta obsahuje 500 mg štandardizovaného koncentrovaného výťažku z brusníc. Toto množstvo extraktu zodpovedá minimálne 6 000 mg brusnicovej šťavy. Upozornenie pre diabetikov: tableta obsahuje cca 400 mg glukózy. Dávkovanie 1 až 10 tabliet denne. Tabletu prehltnite a zapite primeraným množstvom tekutiny. Tableta je vyrobená tak, aby sa ľahko hltala, ale zároveň je prisladená glukózou, a preto je možné ju nechať rozplynúť v ústach ako pastilku. Balenie 90 tabliet.

  16,79 € -13% 19,29 €

 • ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet Výživový doplnok

  ADVANCE Urixin - močové cesty 60 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Urixin obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Synergické pôsobenie ďalej podporujú extrakty zo zlatobyľu, zeleného čaju a pŕhľavy. Aktivné zložky Obsahuje overenú kombináciu vysokokvalitného extraktu z brusníc, biologicky významného monosacharidu manózy a živých kultúr Lactobacillus acidophilus. Zlatobyľ a zelený čaj podporujú zdravie močového mechúra a dolných močových ciest. Pŕhľava podporuje zdravie obličiek. Zloženie v 1 tablete D-manóza 300 mg, Brusnicový extrakt 25:1 (zodpovedá 5000 mg brusníc) 200 mg, Zlatobyľ obyčajná extrakt (Solidago virgaurea) 30 mg, Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) 30 mg, Zelený čaj extrakt10 mg, Lactobacillus acidophilus 5 x 108 CFU. Neobsahuje lepok. Odporúčané dávkovanie Užívajte 2 tablety ráno a 1 večer, pri dlhodobom užívaní 1 tabletu denne, užívajte pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  11,53 € -18% 13,98 €

 • ENERGY King Kong 30 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  King Kong je širokospektrálny prípravok. Zloženie: Smilax lekársky, hloh jednosemenný, klanopraška čínska, rakytník rešetliakový, lucerna siata, ibištek sudánsky, benedikt lekársky, vachta trojlistá, pestrec mariánsky, kotúč poľný, konopnica žltkastobiela, ženšen, voňatec vajcovitý (Muira-puama), (Dang-šen), sečuánske korenie (Fagara). Dávkovanie: Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne, deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, inak pol hodiny pred cvičením. Najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. V tehotenstve konzultujte užívanie prípravkov s terapeutom alebo lekárom. Vhodné pre diabetikov. Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v suchu pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

  15,60 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  SWISS Max brusnice 30+6 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Spojenie skvelej chuti a účinnej starostlivosti! Chutné cmúľacie pastilky pre podporu zdravia a správnej funkcie močového ústrojenstva a ústnu hygienu. Účinné látky z brusníc sa okrem starostlivosti o močové cesty môžu prejaviť aj v dutine ústnej. Vhodné pre osoby s problémami pri prehĺtaní tabliet, deti, seniorov. Môžu užívať aj diabetici - sladené sorbitolom a sukralózou. Zloženie mg / tblKanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) 250 mg dávkovanie1-2 pastilky denne nechať rozplynúť v ústach Do produktu neboli pridané žiadne žiadne chemické konzervačné látky, syntetické farbivá, mliečne, pšeničné, sójové produkty, kvasinky ani cukor. Balenie36 tabliet. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 let.Ukládat mimo dosahu detí! Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.Nepřekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  7,77 € -26% 10,47 €

 • CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet Výživový doplnok

  CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Prípravok Brusnice MAX 10 000 mg obsahuje koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon). Zloženie Extrakt z brusníc 25:1 (odp. 10 000 mg čerstvých plodov) - 400 mg Extrakt z brusníc, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylškrobu), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý). Dávkovanie 1–2 tablety denne. Balenie 30 + 10 tabliet

  4,54 € -44% 8,05 €

 • SWISS Max brusnice 30+6 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Severoamerická brusnica (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho prírodných látok s rôznymi fyziologickými účinkami - vitamíny, minerály, flavonoidy ai. VÝHODY brusnicových produktov Swiss Natural® Zloženie CranMax® z celých plodov brusníc s účinnosťou Vzájomný účinok všetkých zložiek sa posilňuje (z dužiny, jadier, šupky, koncentrované šťavy) Výsledný synergický efekt je vyššia než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC) Ochranná technológia BioShield® Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý napomáha chrániť citlivé účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebanie. Zloženie CranMax® BioShield® a davkovanie Vaccinium macrocarpon 250 mg Dávkovanie: 1-2tbl denne.

  8,45 €

 • NUTRICIUS URO-Manosa 40 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok URO - MANOSA obsahuje 500 mg D - manóza. Pri užívaní prípravku URO - MANOSA sa D -Manosa v nezmenenej forme vylučuje obličkami do moču, kde sa viaže na povrch baktérií Escherichia coli a následne je vylúčená močom z tela von. Escherichia coli je najčastejším pôvodcom infekcie močových ciest. Odporúčané dávkovanie Akútna infekcia močových ciest 1. deň - 2 tablety po 2 - 3 hodinách, 4 tablety na noc 2. deň - 2 tablety po 4 hodinách, 4 tablety na noc 3. deň - 2 tablety ráno, 2 tablety večer Dlhodobé užívanie 4 tablety večer, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dôležité informacie Prípravok je vhodný pre diabetikov a tehotné, v čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ako produkt správne skladovať Prípravok URO - MANOSA skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť Obsah v jednej tablete: D - manóza 500mg. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  7,06 € -3% 7,30 €

 • NUTRICIUS URO-Brusnice 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok URO-BRUSNICE obsahuje v jednej tablete 144 mg 25% brusnicového čo zodpovedá 8600 mg čerstvých plodov brusníc. Brusnice sú bohatým prírodným zdrojom flavonoidných látok. Odporúčané dávkovanie 1 tableta 2krát denne. Dostatočne zapiť tekutinou. Dôležité informácie a skladovanie V čase tehotenstva určí dávkovanie lekár. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladovanie Prípravok URO - BRUSNICE skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a temnu.Výrobce neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

  5,04 € -9% 5,56 €

 • FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29 Výživový doplnok

  FARMAX Uromax Brusnica 60 kapsúl : VÝPRODEJ exp. 2017-06-29

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok Patentovaný brusnicový extrakt CystiCran® Bezpečný aj pre dlhodobé užívanie Len 1 kapsula denne UroMax® Brusnica obsahuje kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) vo forme patentovaného extraktu CystiCran®. Tento vysoko koncentrovaný brusnicový extrakt garantuje v každej kapsule obsah látok proanthokyanidinov (skr. PAC) v množstve 36 mg PAC/csp (=denná dávka). Obsahujú veľké množstvo látok s bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, flavonoidov.

  15,70 € -21% 19,80 €

 • Dr Müller Urosept 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Zloženie v 1 kapsuli brusnicová šťava - suchý koncentrát (Obsahuje 7% proantocyanidínov = 21 mg proantocyanidínov v 1 kapsule) - 300 mg Prídavné látky: nosič (sójový olej), želatína, zvlhčujúca látka (glycerol), nosič (čistená voda, kokosový olej), emulgátor (sójový lecitín, palmový olej), farbivá (Carmine, oxid titaničitý, oxid železa červený, Enocianin) Dávkovanie 1 - 2 kapsule denne prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Balenie 60 kapsúl

  9,31 €

 • Cys-control 20 kapsúl Zdravotnícky prostriedok

  Cys-control 20 kapsúl

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Plody brusníc (Vaccinium macrocarpon): prášok (koncentrovaná šťava, hydroxid horečnatý) a extrakt, fosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, celulóza, oxid kremičitý, mono a diglyceridy mastných kyselín, stearan horečnatý. Obal kapsuly: hydroxypropylmetyl- celulóza, oxid železitý, oxid titaničitý. Dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 1 vrecko rozpustené v pohári vody alebo 1 kapsuluráno a 1 vrecko alebo 1 kapsulu večer. Balenie obsahuje 20 kapsúl. Upozornenie Cys-control? nenahrádza liečbu antibiotikami. Ak príznaky pretrvávajú aj po 48 hodinách, vyhľadajte lekársku pomoc. Cys-control? vrecká nesmú užívať diabetickí pacienti. V tomto prípade je vhodný Cys-control? kapsuly. Dlhodobý príjem brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi.

  6,38 €

 • Arkokapsle Medvědice lékařská 45 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Medvědice je vždy zelený značně rozvětvený keřík podhorských až horských krajů severní polokoule. U nás je vzácná a chráněná. Červené kulaté plody prý s oblibou žerou medvědi, odtud její název. Jednou z hlavních složek medvědice je glykosid arbutin, který se po vstřebání do organizmu štěpí na antisepticky působící hydrochinon. Dále obsahuje třísloviny. Složení: 350mg aktivní části rostliny s minimálním zaručeným obsahem 7% arbutosidu v jedné kapsli. Získáno rozmělněním rostliny za velmi nízké teploty. Dávkování: 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody. Při akutních potížích: 2 kapsle ráno, v poledne a večer během jídla, zapít velkou sklenicí vody.

  9,26 €

 • FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl Výživový doplnok

  FARMAX UroMax Brusnica 30 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Charakteristika UroMax® Brusnica (doplnok stravy) je vyrobený z vysoko koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) CystiCran® s garantovaným obsahom aktívnych látok proanthokyanidinov (PAC) 36 mg v jednej tobolke. Vďaka tomuto kvalitnému extraktu s vysokým obsahom PAC stačí užívať iba 1 tobolku denne. Je doporučovaný i na dlhodobé užívanie. Koncentrácia 36 mg proanthokyanidinov (PAC) v 1 tobolke Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusníc Min. 338 400 mg plodov čerstvých brusníc v 1 tobolke Stačí 1 tobolka denne Vhodný i k dlhodobému užívaniu  Doporučené dávkovanie 1 tobolka denne  Zloženie – aktívne zložky v 1 tobolke brusnicový extrakt CystiCran® 90 mg (odpovedá 36 mg PAC*) * PAC - proanthokyanidiny Celkové zloženie toboliek: maltodextrín, brusnicový extrakt CystiCran® , (obal) želatína , (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý , MCT olej Upozornenie: Nie je určený deťom do 3 rokov. Prípravok ukladajte mimo dosah detí! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Chráňte pred teplom a svetlom. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

  5,55 € -29% 7,80 €

 • VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml Výživový doplnok

  VIRDE Brusnica 100% šťava s echinaceou a manosou 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie brusnica, 100% šťava z plodu, manosa 300 mg, echinacea 50 mg v 30 ml šťavy Dávkovanie 2-3 polievkové lyžice (tj. Cca 30-45 ml) za deň. Šťavu možno konzumovať samotnú, alebo ju možno použiť na ochutenie nápoja, čaju, jogurtu a pod. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v tme pri teplote 5 - 25 ° C a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Pred použitím dôkladne pretrepať. Výrobok neobsahuje konzervanty ani arómy. Po otvorení uchovajte v chlade. Šetrne pasterizované.

  4,09 € -25% 5,47 €

 • Dr Müller Sirup Urosept s brusnicami + Vitamín C 320 g Výživový doplnok

  Dr Müller Sirup Urosept s brusnicami + Vitamín C 320 g

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie invertný cukor, rozpúšťadlo (čistená voda), koncentrovaná šťava z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon) 715 mg v 5 ml, vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný), konzervant (sorban draselný). Obsahuje 20 mg (25% DDD) vitamínu C v 5 ml. Dávkovanie 1-3 kávové lyžičky (5-15 ml denne). Môže sa pridávať aj do čaju či iného teplého i studeného nápoja. Možno používať aj ako sirup do vody. Maximálna odporúčaná denná dávka sirupu (15 ml) zodpovedá 38 300 mg čerstvých plodov brusníc. Balenie 320 g

  4,80 € -15% 5,66 €

 • ALLNATURE Brusinka BIO 500 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  100% šťáva z plodů brusinek velkoplodých je získávána z dokonale dozrálých speciálně vybíraných plodů, které se sklízejí v čisté kanadské přírodě. Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování účinných látek a vitaminů, které mají blahodárné účinky na organismus člověka. Skvělé vlastnosti má svěží, kyselou a jemně nahořklou chuť se zvláštním nádechem. Pro svoji jedinečnou chuť je šťáva z brusinek zařazována i do velkého množství gurmánských pochoutek předních světových kuchařů je plná důležitých enzymů, živin a antioxidantů lze bez problémů užívat společně s antibiotiky,které vám předepsal váš lékař. Pravidelně je možno ji podávat až po dobu 3 měsíců je zařazena mezi doplňky pestré stravy a není náhradou za léky předepsané vaším lékařem Proč šťávu z brusinek užívat? Konzumací lahodné šťávy z brusinek dodáte tělu potřebné vitaminy a minerály. Obsahují množství vitaminů B a vitamin C. Z minerálních látek jsou brusinky bohaté na draslík, vápník, hořčík, fosfor, sodík, železo a v menším množství jsou zde zastoupeny nikl, chrom a jod. Dávkování a další důležité informace 30 ml 2x denně. Doporučuje se užívat na lačno nebo 30 minut před jídlem. Před použitím protřepat. Balení obsahuje 500 ml. 

  13,28 €

 • TEREZIA BrusLinky 60 kapsúl Výživový doplnok

  TEREZIA BrusLinky 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Trápia vás ťažkosti s močovými cestami? Vyskúšajte brusnice! Charakteristika produktu Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis-idaea) je vždyzelený rozvetvený krík, ktorého plody sú jasne červené a trpké brusnice. Brusnice obsahujú množstvo prírodných látok, ako sú antioxidanty, polyfenoly a ďalšie. Blahodárne účinky brusníc sú vedecky overené v oblastiach močových ciest. Podporujú správnu funkciu močového ústrojenstva a podieľajú sa na komforte močových ciest. Okrem toho brusnice obsahujú aj ďalšie prospešné látky, ako je horčík, železo či draslík. Brusnice podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Zloženie 1 kapsula obsahuje 300 mg zmesi BRUSLINKY [prášok sušeného extraktu z plodov brusnice (Vaccinium vitis – idaea) 200 mg, zemiakový škrob] Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ºC. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Vhodné pre bezgluténovú diétu, tehotné a dojčiace ženy.

  6,91 € -18% 8,46 €

 • Cys-control 30 kapsúl : Výpredaj Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  2 kapsuly Cys-control obsahujú 36 mg proantokyanidínov (PAC). Vres pomáha udržiavať zdravé močové cesty. Zloženie produktu prášok z plodov brusníc (Vaccinium macrocarpon Ait.) – suchý extrakt z kvetov vresu (Calluna vulgaris (L.) Hull) – suchý extrakt z jadierok a šupiek viniča (Vitis vinifera L.) – protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Obal kapsuly - hydroxypropylmetylcelulóza – farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý. Doporučené dávkovanie Určené na vnútorné použitie. Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne: 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer zapite veľkým pohárom vody. Odporúča sa vypiť aspoň 1,5 litra vody počas dňa. Deti od 3 rokov max. 1 kapsulu denne. Upozornenie k vyrobku Dlhodobé užívanie brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi. V prípade antikoagulačnej liečby látkami antagonizujúcimi účinok vitamínu K kontaktujte ošetrujúceho lekára. Neužívajte v prípade alergie na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

  10,15 €

 • HERBEX Čaj urologický s brusnicami 20X3 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Žihľava dvojdomá Vrbovka málokvetá Brusnice Spôsob prípravy 1 vrecko zalejeme 0,5 litrom vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.  

  1,72 €

 • TOPVET Kapucínka extrakt 50 ml Výživový doplnok

  TOPVET Kapucínka extrakt 50 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Kapucínka tinktúra - Tropaeolum Majus (Kapucínka väčšia). Táto bylinka z Južnej Ameriky sa využíva pre svoje významné antibiotické účinky. Užívané časti sú semená, kvety a listy. Kapucínka pôsobí ako "rastlinné antibiotikum" so širokým spektrom najmä v oblasti urogenitálneho aparátu. Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v dobe tehotenstva alebo pri dojčení. Zloženie Voda, jemný lieh (minimálne 35 obj. % alc.), Kapucínka väčšia - vňať, plod a kvet 5 g štandardizovaného extraktu na 100 ml extraktu (5 g štandardizovaného extraktu odpovedá 20 g sušenej drogy). Podmienky na dosiahnutie maximálneho účinku: 1 - 2 ml 2 x denne (15 - 30 kvapiek, čo odpovedá polovici až celej malej kávovej lyžičke) preparát musí byť podávaný aspoň 2 x denne v jednej kúre aplikujte najmenej 10 dní celková doba užívania najmenej týždeň po vymiznutí príznakov nie sú známe prípady predávkovania

  2,40 € -17% 2,89 €

 • Tekvicové tablety pre ženu 30 tbl. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  DávkovaniePočas prvých dvoch týždňov by sa mala užívať jedna tableta dvakrát denne (ráno a večer), nerozhrýzať a zapiť tekutinou. Potom sa odporúča užívať jednu tabletu, najlepšie pred spaním počas dlhšieho časového obdobia (minimálne troch mesiacov). V prípade potreby je možné dlhodobo užívať aj dve tablety.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  12,18 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam