Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy pre diabetikov

Doplnky stravy pre diabetikov

Cukrovka 2.typu je v našej republike veľmi rozšíreným ochorením, trpí ním viac než 700 tisíc ľudí. Objavuje sa väčšinou až v dospelosti, vplyvom úbytku buniek, ktoré rozkladajú inzulín. Na vine je ale tiež sedavý spôsob života, zlá životospráva a celkovo nezdravý životný štýl. Pokiaľ medzi diabetikov patríte i vy, určite vás poteší naša ponuka sladidiel, ktoré nahradia cukor v jedálničku diabetika. Doplnky stravy pri cukrovke potom prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Formy sladidiel pre diabetikov

 • Tablety - predstavujú veľmi pohodlnú náhradu za bežný cukor, ktorú máte vždy poruke doma, na výletoch i na dovolenke. Jedna tableta sladidla väčšinou odpovedá jednej lyžičke (kocke) cukru.
 • Sypké sladidlá - využijete ich predovšetkým na pečenie, varenie a zaváranie. Sú termostabilné, a teda nestratia svoju chuť ani pri vysokých teplotách.
 • Tekuté sladidlá  -na prípravu šalátov, dresinkov i na sladenie nápojov. Ich chuť je na nerozpoznanie od bežného cukru.

Keď diabetici nechcú umelé sladidlá

Umelé sladidlá môžete nahradiť prírodným ovocným cukorm - fruktózou. Používa sa rovnako ako bežný cukor, ale jej sladivosť je o 30% vyššia a chutí prírodne. Takmer zázračnú moc má aj bylinka stévia, ktorá je nízkokalorická, ale pritom sladšia ako cukor. Fruktóza a ďalšie doplnky stravy pri cukrovke vám pomôžu tiež pri redukčnej diéte.

Doplnky stravy pre diabetikov

Jedná sa predovšetkým o produkty, ktoré znižujú hladinu cukru v krvi, upravujú zažívacie problémy a udržujú normálny stav tráviaceho traktu.

Pomocníci, ktorí upravujú hladinu cukru v krvi sú nielen vo forme tabliet, ale tiež napríklad čajov. Ďalšími vhodnými doplnkomi stravy sú tie, ktoré sú vhodné pri zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  12,15 € -25% 16,25 €

 • TEREZIA Diaregul 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika produktu DIAREGUL je kombináciou huby a rastlín, ktorý je vhodný najmä pre pacientov so zvýšenou hladinou cukru v krvi a ako doplnok pri užívaní perorálnych antidiabetík (liekov na cukrovku). Môžu ho užívať osoby s poruchou glukózovej tolerancie aj ľudia trpiaci nadváhou. Tinospóry srdcovitá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Podporuje očistný účinok močových ciest. Hnojník obyčajný sa vyznačuje najmä vysokou výživnou hodnotou. Zázvor lekársky a škorica pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.  Zloženie 1 kapsula obsahuje 320 mg zmesi DIAREGUL [prášok sušenej lyofilizovanej huby hnojníka obyčajného (Coprinus comatus) 170 mg, extrakt tinospóry srdcovitej (Tinospora cordifolia - GUDUCHI) 80mg, prášok sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená škorica (Cinnamomum zeylanicum) 20mg,]. Obal kapsule: želatína. Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre bezgluténovú dietu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.  

  9,03 €

 • JV KVAPKY - Dia 50 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie: Humulus lupulus (Chmeľ obyčajný), Avena sativa (Ovos siaty), Vaccinum myrtillus (Brusnica čučoriedková), Taraxacum officinale (Púpava lekárska), Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá), Potentilla erecta (Nátržník vzpriamený), Euphrasia rostkoviana (Očianka rostkovová). Jedno balenie vystačí na 7-8 týždňov pravidelného užívania.

  8,46 €

 • Guareta hrachová polievka v prášku 3ks Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účel použitia: pre reguláciu hmotnosti ako náhrada jedného či viacerých hlavných jedál v rámci celodennej stravy. Zloženie: zeleninový prášok, sušený glukózový sirup, mliečna bielkovina, sójová bielkovina, modifikovaný škrob, inulín, sušené žemľové kocky (pšeničná múka, hydrogenovaný rastlinný olej, soľ, kvasnice), hydrogenovaný kokosový tuk, sójový olej, soľ, aróma, sušený rozomletý hrášok (2%), vitamíny, minerály, L-glutaman sodný, maltodextrín, protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), guarová guma, sušená zelenina (mrkva, petržlen 0,3%), cibuľový prášok, kvasnicový extrakt, hydrolyzovaná rastlinná bielkovina , sacharóza, korenie, sójový lecitín, farbivo-karamel, stabilizátor-fosforečnan sodný. Odporúčané dávkovanie: 1 - 4 sáčky denne, pokiaľ lekár neodporučí inak. Ostatné jedlá je nutné prispôsobiť diétnemu programu, ktorý by mal obsahovať dve hlavné nízkoenergetické jedlá s dôrazom na príjem nízkotučných mliečnych a mäsových výrobkov, zeleniny a ovocia, prílohy v adekvátnom množstve (ryža, zemiaky, nízkovaječné cestoviny) a mlynsko-pekárenské výrobky s vyšším obsahom vlákniny . 1 - 2 sáčky denne po dobu úpravy telesnej hmotnosti, alebo ako doplnok stravy pri realimentácii, zvýšenej telesnej aktivite, v rekonvalescencii a pri športovaní. Jeden sáčok denne sa odporúča pri dlhodobom dodržiavaní nízkoenergetickej diéty o energetickom obsahu 5-6MJ. Pri redukčnej diéte odporúčame vypiť denne 1,5 - 2,0 l tekutín vo forme vody, nesladené minerálky alebo sódy. Príjem tekutín je možno čiastočne nahradiť čajom alebo kávou, ak ich znášate a nezakázal vám ich lekár. Neoddeliteľnou súčasťou redukčného režimu je primerané zvýšenie pohybovej aktivity. Odporúčame chôdzu, jazdu na bicykli a plávanie vo vyhriatom bazéne. Prípravok je vhodný pre obéznych pacientov aj pre obéznych diabetikov 2. typu. Nie je určené k úplnej náhrade celodennej stravy. Nie je určené osobám mladším ako 18 rokov. Upozornenie: výrobok nie je vhodný pre deti a dospievajúcich, pre tehotné a dojčiace ženy, pre osoby so závažnejším ochorením srdca (krátke obdobie po infarkte, poruchy srdcového rytmu), obličiek a pečene, pre osoby s vredovou chorobou, pre diabetikov 1. typu a osoby , ktoré v poslednom pol roku utrpeli cievnu mozgovú príhodu. Diétu nepodávať chorým s intoleranciou laktózy as alergiou na súčasti mlieka a osobám s poruchami príjmu a využitia potravín. Spôsob prípravy: obsah sáčku rozmiešajte za studena v 300 ml vody a za stáleho miešania uveďte polievku do varu. Varte 2 - 3 minúty. Polievku je tiež možné pripraviť jednoduchým preliatím vriacou vodou. Na rozmiešanie za studena je praktické použiť šejker.

  5,28 €

 • GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA Výživový doplnok

  GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Kompletné a vyvážené zloženie. Doplnkový zdroj vitamínov a minerálov pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Čo je GS Mamavit? GS Mamavit je doplnkový zdroj vitamínov a minerálov, ktorých dostatočný prísun je veľmi dôležitý najmä v období tehotenstva, dojčenia alebo pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Ako správne užívať prípravok GS Mamavit? GS Mamavit v tehotenstve, pri dojčení a v období pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit odporúčame užívať po celú dobu tehotenstva a dojčenia. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne po jedle, alebo s jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistou vodou). Neodporúčame užívať súbežne ďalšie vitamínové prípravky. Ako pôsobí GS Mamavit pri dlhodobom užívaní? V ideálnej vyváženej kombinácii zabezpečuje prísun dôležitých vitamínov spolu s vápnikom, jódom, železom a ďalšími dôležitými stopovými prvkami. Vitamín A, B1, B2, B6, nikotínamid, vitamín B12, C a D sú látky, ktoré si organizmus matky v období tehotenstva a dojčenia vyžaduje vo väčšom množstve. Vitamín A je s ohľadom na bezpečie plodu čiastočne prítomný vo forme betakaroténu, z ktorého si telo matky vytvorí vitamín A podľa aktuálnej potreby, takže nehrozí riziko predávkovania. Vitamín A 0,8 mg Betakarotén 0,6 mg Vitamín C 120 mg Vitamín E 30 mg Vitamín B1 2,25 mg Vitamín B2 2,6 mg Vitamín B6 3 mg Vitamín B12 9 µg Vitamín D3 10 µg Biotín 45 µg Nikotínamid 20 mg Kyselina listová 400 µg Kyselina pantothenová 10,9 mg Vápnik 162 mg Fosfor 125 mg Jód 150 µg Železo 18 mg Horčík 100 mg Meď 2 mg Mangán 2 mg Chróm 25 µg Molybdén 25 µg Selén 50 µg

  13,85 € -35% 21,20 €

 • Glucosorben tob.60 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prípravok GLUCOSORBEN je určený pre osoby s poruchou metabolizmu cukru (pre osoby v prediabetickom štádiu a pre diabetikov). Účinným komplexom látok GLUCOSORBENU je extrakt z listov rastliny Gymnema sylvestre. Zloženie: 25% extrakt z rastl. Gymnema sylvestre 400 mg / 1 tobolka Balenie: 60 toboliek Dávkovanie: dospelí 2 x 1 tobolku, deti od 3 rokov 1 tobolku denne Použitelnosť: 3 roky Skladovanie: pri obyčajnej teplote

  5,86 €

 • Diaplus stabil forte 50 tabliet Výživový doplnok

  Diaplus stabil forte 50 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Výživový doplnok pre obsah trojmocného chrómu, selénu a zinku.

  3,62 € -31% 5,28 €

 • LEROS ČUČORIEDKA VŇAŤ 20X1,5G Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  LEROS Čučoriedka vňať  Čučoriedková vňať obsahuje látky, ktoré môžu prispieť ku zlepšeniu regulácie hladiny cukru v krvi. Zloženie: Čučoriedková vňať (Myrtilli herba). Upozornenie: Nenahradzuje lekársky indikovanú liečbu pre diabetikov. Nie je určené pre deti. Nie je náhradou pestrej stravy. Balenie: záparové vrecká 20 x 1,5 g

  1,31 €

 • Exadipin cps.60 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prírodný produkt EXADIPIN.Udržuje prirodzeným spôsobom konštantnú hladinu cukru v krvi. Obsahuje extrakt rastliny Salacia reticulata a vitamín D3. Navodzuje pocit sýtosti. Bez vedľajších účinkov vhodný pre mužov i ženy. Exadipin v kapsuliach obsahuje vysoko hodnotný extrakt z indickej rastliny Salacia reticulata a vitamín D3. Salacia reticulata je v Indii známa svojimi účinkami už po stáročia. Táto rastlina obsahuje katechíny.

  23,61 €

 • SWISS SlaDIA sladidlo s sukralózou a stéviou 600+100 tablietek zadarmo Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  SlaDIA SWISS stolové sladidlo v tabletách; nízkokalorické sladidlo s obsahom sukralózy a glykozidov steviolu (z rastliny Stevia rebaudiana). Je určené pre diabetikov a pre osoby, ktoré aktívne obmedzujú príjem cukrov.Vhodné pre sladenie kávy, čajov, všetkých studených a teplých nápojov.Konzumácia potravín/nápojov obsahujúcich sukralózu namiesto cukru vyvoláva menší vzostup hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s potravinami/ nápojmi, ktoré obsahujú cukor. Dávkovanie: 1 tableta sladí asi ako 1 čajová lyžička alebo kocka cukru (4-6 g). Vhodné pre sladenie kávy, čaju, všetkých studených a teplých nápojov. Upozornenie: Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy (alergen). Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Vhodné aj pre diabetikov. Dospelí nemajú prekročiť dennú dávku 60 tabliet.Skladovať v suchu a tme v dobre uzavretom obale. 

  8,02 € -1% 8,07 €

 • PHARMA NORD Bioaktívny chróm 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

  15,32 €

 • HERBEX Diabetický čaj 20x3 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Priaznivo ovplyvňuje priebeh chorôb ako je napr. cukrovka. Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky Medovka lekárska Mäta pieporná Fazuľové struky Nechtík lekársky

  1,70 €

 • LEROS Natur Diabetická zmes s gymnemou 20 x 1 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  LEROS NATUR Diabetická zmes s gymnemou Bylinný čaj.(Výživový doplnok.) Bylinná čajová zmes je pripravená z rastlín (čučoriedka, list gymnemy) obsahujúcich látky, ktoré môžu prispievať k správnej výške hladiny cukru v krvi. Rastlina Gymnema sylvestre sa používa v tradičnej indickej medicíne na normalizáciu hladiny cukru v krvi. Čaj je vhodný hlavne pre diabetikov ako súčasť zvoleného diétneho režimu. Zloženie: Čučoriedková vňať (30 %), jastrabinová vňať (15 %), rooibos (10 %), fazuľový plod bez semien (10 %), čučoriedkový plod (10 %), vňať stavikrva vtáčieho (10 %), šalviová vňať (5 %), koreň sladkého drievka (5 %), list gymnemy (5 %). Upozornenie: Čaj nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri medikamentóznej liečbe je potrebné poradiť sa s lekárom o užívaní čaju.BEZ CHEMICKÝCH PRÍSAD A ARÓM. BEZ KONZERVAČNÝCH LÁTOK. Balenie:20 x 1 g

  1,76 € -5% 1,85 €

 • SIMPLY YOU Gurmar 50 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Extrakt účinných látok z rastliny Gymnema Sylvestre, ktorá je po storočia v prírodnom lekárstve Orientu užívaná pri problémom s diabetes, prispieva k optimálnej hladine glukózy v krvi a znižuje chuť na sladkosti, čím napomáha k redukcii nadváhy. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 1-3x za deň po jedle.

  8,55 €

 • UNIMED Pro-vens 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Ako sa užíva ProVens? Dospelým sa odporúča 1-2 tablety denne, zapiť dostatočným množstvom tekutín. - Deti staršie ako 6 rokov 1/2 tablety denne. Ostatní 1 tableta denne s jedlom, alebo po jedle, najlepšie v priebehu dňa. - Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. - Prípravok sa môže užívať dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace).

  10,97 €

 • CBDex Tinctura diabet 3% 10 ml Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Přispívá k normální funkci imunitního systému a metabolismus makroživin. Vlastnosti tinktury první legální v ČR (100% legální)                                               volně prodejná originální česká receptura     neobsahuje THC není omamná 100% přírodní produkt není návyková      časově neomezená aplikace balení produktu (10 ml) vystačí minimálně na 23 dní  Účinné látky CBD extrakt, vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin C (L-askorban sodný), kyselina listová (folát), biotin (D-biotin) CBD působí jako aktivátor fyziologických funkcí a spouští léčivé schopnosti našeho organismu (lidského těla). Další významnou úlohu sehrává CBD v oblasti koexistence s přirozenou produkcí Serotoninu (hormonu štěstí), který je přímo odpovědný za vnímání bolesti, stresu, nálad, deprese a úzkosti. CBD společně se Serotoninem vytváří blahodárný koktejl, který usnadňuje léčebné schopnosti organismu. Doporučené užívání Užívejte 12 kapek jednorázově nebo 2x denně 6 kapek. Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 15 let. Legislativa Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti. O společnosti CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD.

  33,25 €

 • Diaskor mpx 60 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Škoricové kapsuly obohatené o chróm, zinok, horčík, kyselinu alfa-lipoovú a ďalšie vitamíny. Diaskor MPX obsahuje vodný škoricový extrakt. Odporúčané denné dávkovanie:2 x denne 1 kapsula

  14,18 €

 • PM Elixír na slinivku tbl. 60 (dříve cukrovku) Výživový doplnok

  2 dni

  Obsahové látky v 1 tabletě (900,0 mg) extrakty (výtažky z bylin): Kuklík městský (84,0 mg), Mochna husí (84,0 mg), PABA(para-aminobenzoová kyselina) (75,0 mg), Fazole lusk (56,0 mg), Ostružina list (28,0 mg), Borůvka list (28,0 mg), Propolis standardizovaný (10,0 mg) Pomocné látky:Mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý Energetická hodnota v 1 tbl.:2 kJ = 0,48 kcal ve 100 g:377,4 kJ= 89,9 kcal Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen k používaní jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určen pro těhotné ženy a kojící matky, není určen pro děti. Obsahuje včelí produkt propolis. Dávkování:1 tableta ráno a 1 večer 30 minut před jídlem, zapít vodou. Užívat po dobu 2 až 6 týdnů. Doporučuje se během roku kúru zopakovat.

  10,12 €

 • Bio Chia 200g Výživový doplnok

  Bio Chia 200g

  Akcia

  3 dni

  Tradičná potravina Aztékov je v súčasnej dobe stále populárnejšia. Je tiež ideálnou potravinou pre diabetikov. Chia bola jednou zo základných potravín Aztékov. V posledných rokoch však kvôli svojim unikátnym nutričným vlastnostiam dobýva aj európsky kontinent. Má mimoriadnu hydrofilnú schopnosť (viazať vodu v množstve až 12x väčšom než je hmotnosť semienok). Semienka sú nesmierne bohaté na nenasýtené mastné kyseliny Ω 3. Spomedzi minerálov semienka obsahujú vysoké množstvo železa, draslíka, zinku, horčíka a najmä vápnika (viac ako mlieko!). V tomto ohľade je dôležité, že chia obsahuje tiež bór. Neobsahuje lepok! Spôsob použitia: Chia je vo svojej krajine pôvodu - v Mexiku - konzumovaná okrem iného ako nápoj zvaný "chia fresca". Ide o osviežujúci energetický drink, ktorý je vhodné piť pred alebo počas fyzického výkonu. Pripraví sa zmiešaním 2-3 lyžičiek semienok s 250 ml vody. Po odstátí cca 15 min. sa pridá sirup z agáve, limetka, event. lístok mäty a všetky ingrediencie sa premiešajú. Ďalšie tradičné použitie semienok chia je v cereálnych kašiach, jogurte či pečive (chlieb, krekry, a pod.).

  3,35 € -48% 6,49 €

 • ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl

  Akcia

  7 dní

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  16,41 € -21% 20,69 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam