Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Imunita Hliva, betaglukány

Doplnky stravy s hlivou, betaglukánmi

Vedeli ste, že liečivé huby sú neodmysliteľnou súčasťou čínskej medicíny už vyše 2000 rokov? V posledných rokoch sme začali huby využívať aj u nás, a to pre zvýšenie imunity a prevenciu najrôznejších ochorení.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Doplnky stravy s hlivou, betaglukánmi - detailný popis

Hliva ustricová je doslova nabitá vitamínmi, proteínmi, vlákninou, ktorá podporuje prirodzenú činnosť čriev, a betaglukánmi, ktoré hrajú veľmi dôležitú úlohu v boji proti bakteriálnym a parazitickým ochorením.

Priaznivé účinky hlivy ustricovej na ľudský organizmus

  • Zmierňuje prejavy cukrovky a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
  • Pomôže vám v boji s kŕčovými žilami, pretože spevňuje žilové steny.
  • Posilňuje obranyschopnosť organizmu a pôsobí ako prevencia bakteriálnych a parazitických chorôb.
  • Doplní telu potrebné množstvo vitamínov, minerálov a vlákniny.
  • Podporuje liečbu kožných ekzémov a zmierňuje prejavy alergie.

Majte svoju hlivu ustricovú vždy po ruke. Ponúkame vám kapsule a tablety, ktoré sú vhodné pre dospelých i deti. Tablety často obsahujú nielen hlivu ustricovú, ale aj ďalšie byliny (napr. Rakytník, šípok, echinaceu, pestrec apod.) A minerály ako selén a zinok.

Betaglukány si môžete v našej internetovej lekárni zakúpiť aj samostatne vo forme tabliet či kapsúľ. Jedná sa o prírodné polysacharidy, ktoré nabudia váš organizmus a vašu obranyschopnosť. Zároveň fungujú ako antioxidanty a podporujú krvotvorbu. Odporúčame užívať betaglukán hlavne v chrípkovom období.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika