Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Vitamíny, minerály » Minerály, stopové prvky » Selén

Selén

Selén je prvkom menej známym, nenápadným, avšak jeho funkcie v tele sú tieždôležité.

Účinky selénu

Selén je antioxidant, čo znamená, že chráni telo pred nebezpečnými voľnými radikálmi. Napomáha tiež ku správnemu fungovaniu imunitného sýtemu.  Dôležitou úlohu má v oblasti rakovinového množenia – niektoré závery štúdií sa zhodujú v tom, že selén môže pôsobiť proti vzniku rakoviny (samozrejme s ohľadom na jej typ a ďalšie podstatné faktory).

Selén má význam obecne i pre srdce a mozog, pretože redukuje tvorbu krvných zrazenín, čo so sebou nesie samozrejme menšie riziko vzniku mozgových nebo srdcových príhod.

Selén má vplyv aj na pleť a jej vzhľad. Okrem toho sa užíva selén na vlasy.

Odporúčanie: ak užívate selén, je vhodné spolu s ním užívať aj vitamín E, pretože sa v biologických procesoch doplňujú.

V akej strave je selén?

 • plody mora
 • orechy (paraorechy)
 • mäso (hlavne rybacie a hydinové)
 • vnútornosti
 • celozrnné pečivo
 • vajce
 • zelenina (rajčiny, cesnak, brokolica)

Nedostatok versus prebytok selénu

Nedostatok selénu sa môže prejavovať ako únava, svalová slabosť, podráždenosť.

Optimálnu hladinu selénu v tele by mali mať hlavne tehotné ženy. V opačnom prípade -  pri jeho nedostatku - môže dôjsť až k vrodeným poruchám plodu. O seléne v potravinách by sa mali viac zaujímať i ženy, ktoré koja a fajčiari.

Selénom sa možno predávkovať. Kedy sa stáva nadmerné množstvo prijatého selénu pre telo toxické. Tento stav sa prejavuje nevoľnosťou, zvracaním, poruchami trávení. Denná spotreba selénu je zhruba 25-100 mikrogramov. Ako optimálne denné množstvo prijatého selénu sa uvádza cca 60-65 mikrogramov. V určitých prípadoch samozrejme možno jeho denní prísun navýšiť. Avšak dávka za deň by nemala presiahnuť 900 mikrogramov, pretože by mohlo dôjsť k už spomínanému predávkovaniu selénom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo látky

 • CENTRUM AZ s Multi-Efektom 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenné aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. Zloženie multivitamínu Centrum je špeciálne vyvážené, aby Vám pomáhal a Vy ste sa mohli cítiť plní života. Aké sú jeho hlavné účinky prispieva k normálnej funkcii imunitného systému prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek prispieva k zníženiu vyčerpania a vyčerpania Zloženie výrobku v jednej tablete Vitamín A 800 mikrogramov, Luteín mikrogramov 500; Vitamín E 15 mg, vitamín C 100 mg, vitamín K1 30 mikrogramov, vitamín B1 1,4mg, Vitamín B2 1,75 mg, 125%; Vitamín B6 mg 2g, vitamín B12 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, biotín 62,5 mikrogramov, Kyselina listová 200 mikrogramov, Niacín 20 mg, Kyselina pantoténová 7,5 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mg, železo 5 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých je 1 tableta denne. Tehotné ženy sa musia pred užívaním lieku Centrum poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom, pretože tento prípravok obsahuje vitamín A. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  23,20 €

 • CENTRUM Silver s multi-efektem vianočné 100+30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenný aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. S pribúdajúcim vekom sa mení nielen naše stravovacie návyky, ale aj potreba určitých látok v tele. Vzhľadom k tomu, že sa dĺžka života neustále predlžuje, je dôležité dopĺňať všetky potrebné látky v tele. Zloženie produktu Centrum SILVER Vitamín A (50% ako betakarotén) 800 mikrogramov, Luteín 1000 mikrogramov, Vitamín E 18 mg, Vitamín C 120 mg, Vitamín K1 30 mikrogramov, Vitamín B1 1,65 mg, Vitamín B2 2,1 mg, Vitamín B6 2,1 mg , Vitamín B12 3 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, Biotín 75 mikrogramov, Kyselina listová 300 mikrogramov, Niacín 24 mg, Kyselina pantoténová 9 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mikrogramov, Železo 2,1 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov je I tableta denne. Túto dávku neprekračujte. Balenie - 100 tabliet.

  24,40 €

 • ZINKOSEL 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie: vitamín C, E, zinok, selén Balenie: 30 poťahovaných tabliet

  2,48 €

 • FOLANDROL 30 vrecúšok Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok FOLANDROL sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme.Môže prispievať mužskému reprodukčnému zdraviu v období, keď sa pár snaží otehotnieť, vďaka obsahu antioxidantov, ktoré prispievajú k ochrane buniek (spermií) pre oxidačným stresom. FOLANDROL svojim zložením podporuje správnu tvorbu spermií a ich zrenie (selén). Selén prispieva k správnej spermatogenéze. Selén spolu s vitamínom E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Aktívne látkyKaždé vrecúško obsahuje 1 g myo-inozitolu,a 0,2 mg kyseliny listovej, 30 mg vitamínu E, 30 mg L-karnitínu, 0,2 mg L-arginínu a 0,055 mg selénu. ZloženieInozitol, Kyselina listová, L-karnitín, L-arginín, Vitamín E, Selén(seleničitan sodný), Sacharóza, Kyselina citrónová, emulgátory: estery sacharózy, sladidlá: acesulfam K, aspartam, farbivá: beta-karotén, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, kyselina listová. Spôsob použitiaMôžete užívať kedykoľvek počas dňa. Odporúča sa užívať v dávke 1 vrecúško 1x denne. Obsah vrecúška sa rozpustí v pohári s vodou a vypije. Neužívajte FOLANDROL spolu s nápojmi obsahujúcimi cukor, glukózu alebo kofeín.Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Na perorálne použitie. UpozornenieVýživový doplnok nie je vhodný pre deti do 12 rokov a pre ľudí trpiacich fenylketonúriou. Neodporúča sa užívať spolu s nápojmi obsahujúcimi cukor, glukózu alebo kofeín. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať na chladnom a suchom mieste. Iba na perorálne použitie.  

  21,70 €

 • Jamieson Selén 100 µg 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok, ktorý obsahuje Selén Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom k správnej činnosti imunitného systému a štítnej žľazy a podieľa sa na optimálnej tvorbe spermií priaznivo ovplyvňuje rast a udržanie zdravých vlasov a nechtov Každá tableta obsahuje Selén (kvasnice so selénom) 100 μg (181 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), hydrogénfosforečnan vápenatý (rozpúšťadlo), modifikovaná celulózová guma, rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka) Odporučené dávkovanie a skladovanie dospelí 1 tabletu denne s jedlom alebo sa poraďte s lekárom Poraďte sa s lekárom o užívaní prípravku ak sa u vás vyskytla nemelanómová rakovina kože . Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  7,08 €

 • Jamieson Selén 50 µg 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok se selenom Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej činnosti imunitného systému a štítnej žľazy a podieľa sa na optimálnej tvorbe spermií. Selén priaznivo ovplyvňuje rast a udržanie zdravých vlasov a nechtov Každá tablieta obsahuje Selén (z pivovarských kvasníc) 50 μg, (90 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), modifikovaná celulózová guma, rastlinný stearan horečnatý; hydrogénfosforečnan vápenatý (povlaková látka). Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Dávkovanie podľa legislatívy EÚ, o príp úprave dávkovania sa poraďte s lekárom. Dôležité informácie Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  5,90 €

 • Harmony Line-Selen + Zinek tob. 30 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinky a účel použitia: Účinný prostriedok pre zachovanie zdravej pokožky, nechtov a vlasov .Pozitívne pôsobí na zmysly, ako je čuch, zrak a chuť .Charakteristika: Prírodným zdrojom zinku a selénu je pôda, avšak v dnešnom ekologicky narušenom prostredí je ich obsah v pôde minimálny. Preto tiež prirodzený výskyt selénu a zinku v potravinách rastlinného pôvodu býva nízky a je nutné zaistiť jeho prísun iným spôsobom. Zinok je súčasťou enzýmov ovplyvňujúcich rad životne dôležitých funkcií v organizme. Hrá podstatnú úlohu v udržanie správnej funkcie ochranného systému, v prenose genetickej informácie a je dôležitý pre funkciu bunkových membrán. Zinok je v tele zastúpený v pečeni, pankrease, obličkách, kostiach, svaloch, koži, vlasoch, nechtoch, očiach, prostate a bielych krvinkách. Dávkovanie: 1 - 2 kapsuly za deň. Deti od 3 rokov 1 kapsula za deň. Upozornenie: Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Skladujte v chlade, suchu a tme. Uchovávajte mimo dosahu detí! Spotrebujte do dátumu uvedeného na etikete. Každá tobolka obsahuje:   hm. na 1 tobolku hm. na 100g % DDD* Selen 30 µg 5,3 mg - Zinok 5 mg 891,3 mg 33,3 *DDD - doporučená denná dávka Zloženie: Sójový olej, želatína, kvasnice sýtené zinkom, časť. hydrogenovaný sójový olej, glycerín, kvasnice sýtené selénom, hydrogenovaný sójový olej, voda, lecitín, farbivo (oxid titaničitý E 171). Hmotnosť obsahu: 15,5 g. Balenie: 30 kapsúl.

  3,62 €

 • EP Zinok + Selén 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Ako prispieva Zinok Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Prispieva k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravej pokožky, prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov, k správnej látkovej premene mastných kyselín a k správnej syntéze DNA. Ako prispieva Selen Selén prispieva k správnej spermatogenéze, prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie 1 tablety zinok 15 mg, selén vo forme seleničitan sodný 50 µg. Celkové zloženie - Zinok vo forme glukoman zinocnaty, selen vo forme selenicitan sodny, pomocne latky: objemove cinidlo-mikrokrystalicka celuloza, emulgator-stearan horecnaty Odporučané dávkovanie 1 tableta denne.

  5,05 €

 • PROMED Selzink Plus 50 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Účinné látky Vitamín C Zinok Selén Dávkovanie 1 tableta 1x denne Fakty Je veľmi vhodný na doplnenie výživy všetkých osôb starších ako 15 rokov, vrátane tehotných a dojčiacich žien. Je odporúčaný najmä pri zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži. Poznámka Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou  na laktózu. Určené na výživu osôb starších než 15 rokov. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Zloženie Kyselina askorbová, tokoferol acetát, dihydrát mliečnanu zinočnatého, beta karoten, pentahydrát seleničitanu sodného, nosič (E460, E464, E470b, polyethylenglykol), laktóza, farbivo (E171 ,E172).

  5,58 €

 • Aktivné minerály extra 300 ml Výživový doplnok

  2 dni

  Čo sú koloidné minerály? Koloidné minerály sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98% tj. Až vo dvadsať krát väčších dávkach než minerály v podobe kovov. Prečo naše telo potrebuje minerály? Látky obsiahnuté v koloidných mineráloch prispievajú k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov, k normálnej funkcii imunitného systému a stavu pokožky normálnej činnosti nervovej sústavy k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie (v prepočte na dennú dávku - 15 ml) voda; zinok 4,5mg / 45% DD *; železo 2,1mg / 15% DD *; meď 0,45mg / 45% DD *; jód 78μg / 52% DD *; selén 22,2μg / 40,36% DD *; molybdén 19,5μg ​​/ 39% DD *; prísady: jemne sýtené CO2 - stabilizátor. * DD - odporúčané denné dávky. Obsah ďalších látok v 1000ml - Ca - 44,61mg; Mg - 9,47mg; Na - 13,31mg; S - 152mg; Mn - 0,32mg; Ni - 0,01 mg; Ag - 0,002mg; B - 0,04mg; Cr - 0,004mg; Cl - 4,36mg; F - 0,06mg; K - 59mg; P - 0,02 mg ... a ďalšie stopové prvky. Odporúčané dávkovanie Dospelí 5 ml (1 lyžička) 3x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200 ml vody.

  13,47 €

 • JML MultiMax Power Energy tbl.100 x44 zložiek vitamínu Výživový doplnok

  2 dni

  JML MultiMax Power Energy je vysoko účinný doplnok stravy obsahujúci 44 zložiek vitamínov, minerálov, bylinných výťažkov a ostatných látok k maximálnemu zvýšeniu obranyschopnosti, energie a vitality. Pre dokonalé využitie upravený formou postupného uvoľňovania. Účinné látky vitamíny minerálne látky koenzým Q10 Filmom obalené tablety určené na orálne použitie, postupným uvoľňovaním a širokým rozsahom použitia prispievajú k obranyschopnosti, energii a vitalite organizmu. Ako doplnok stravy 1 tabletu denne, najlepšie ráno s jedlom.

  8,95 €

 • MEDPHARMA Selén 100 mg 107 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Selén je nekovový prvok zo skupiny chalkogénov, ktorý má pre ľudský organizmus značný význam. Zloženie: objemové činidlo (difosforečnan vápenatý), emulgátor (celulóza), selénan sodný (selen), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), povlaková látka (šelak), zvlhčovadlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), protihrudkujúca látka (dioxid kremičitý). Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Ukladajte v suchu pri teplote +4 až +25 °C.

  3,75 € -5% 3,95 €

 • PHARMA NORD Bioaktívny Selén + Zinok 60 tabliet Výživový doplnok

  PHARMA NORD Bioaktívny Selén + Zinok 60 tabliet

  Akcia

  2 dni

  Podpora pro imunitní systém Selen synergicky pracuje s vitaminy B6, C a E stejně jako s minerálním prvkem zinkem. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů, kostí a zraku. Bioaktivní Selen + Zinek obsahuje SelenoPrecise, patentované kvasnice s organicky vázaným selenem. Složení v 1 tabletě: vitamin C 60 mg, vitamin A 1000 µg, vitamin E 10 mg, vitamin B6 2 mg, zinek 15 mg, selen 50 µg Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tablety užívat během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 12 let. Nevhodné pro těhotné ženy. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Balení: 30/60 tablet

  12,13 € -17% 14,60 €

 • Imunit Hliva ustricovitá s rakytníkom a echinaceou 40 + 20 toboliek Výživový doplnok

  2 dni

  Prípravok Imunit Hliva ustricová 800 mg pomáha komplexne udržiavať obranyschopnosť a prirodzenú imunitu. Čo je Hliva ustricová? Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je jedlá huba, ktorá rastie na dreve stromov. Vo svojej tkanive obsahuje aminokyseliny, vitamíny skupiny B, minerálne látky a stopové prvky (železo, horčík, zinok, selén, chróm, jód). Ďalej je veľmi bohatým zdrojom účinných prírodných látok - beta-glukánov. Aktívne zložky Hliva ustricová, rakytníkový olej, echinacea, nukleotidy a selén sa navzájom podporujú a pôsobí synergicky. Každá tableta HLIVY ustricovitej 800mg s rakytníkom a echinaceou Imunit obsahuje vyváženú kombináciu 5 synergicky pôsobiacich zložiek Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) obsahuje aminokyseliny, vitamíny skupiny B, minerálne látky a stopové prvky (železo, horčík, zinok, selén, chróm, jód), predstavuje veľmi bohatý zdroj beta-glukánov 100% Rakytníkový olej (z rakytníka rešetliakového) obsahuje flavonoidy, provitamín D, vitamíny A, E a K, minerálne soli, organické kyseliny a nenasýtené mastné kyseliny Echinacea angustifolia (Echinacea úzkolistá) patri medzi najznámejšie blahodarné rastliny našej doby, obsahuje živice, silice, glukózu a fruktózu Extrakt z chlorelly obsahuje nukleotidy a oligopeptidy, ktoré sa prirodzene nachádzajú v bunkách živých organizmov Selén podporuje správnu funkciu imunitného systému Dávkovanie a ďalšie dôležité informácie Užívajte 2 kapsuly denne - po jedle; 1 kapsulu ráno a 1 večer. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Balenie obsahuje 40 + 20 tabliet.

  11,13 €

 • PHARMA NORD Bioaktívny Selenoprecise 60 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Bio - SelenoPrecise obsahuje organicky viazaný selén v bioaktívnej a vysoko vstrebateľnej forme. Jedna tableta prípravku umožňuje docieliť potrebnú dávku tohto veľmi dôležitého stopového prvku.

  11,07 € -1% 11,20 €

 • MedPharma Coenzym Q10 30mg + vitamín E + selen tbl.67 Výživový doplnok

  2 dni

  Dávkování 1-2 tablety denně, nepřekračujte doporučené denní dávkování Není určeno pro děti do 12 let. Účinné látky Koenzym 010 Selen Vitamin E

  9,49 €

 • Jód-Selen+spirulina tbl 100 Výživový doplnok

  2 dni

    Selen je jedním z nejdůležitejších antioxidantů, které chrání buňky lidského těla proti toxickým látkám. Působí kladně na psychiku a dobrou duševní pohodu. JOD-SELEN + SPIRULINA - jsou tablety ze sušených kvasnic s organicky vázaným jodem a selenem zajišťující velmi dobře vstřebatelnou formu se synergickými účinky. Doporučená denní dávka je 1 tbl denně

  6,03 €

 • PHARMA NORD Bioaktívny selén + zinok 30 tabliet Výživový doplnok

  PHARMA NORD Bioaktívny selén + zinok 30 tabliet

  Akcia

  2 dni

  Čistý, organicky viazaný selén na kvasnice (SelenoPrecise) so zinkom a vitamíny A, B6, C a E Ideálny antioxidačný komplex Zloženie: Obsah v 1 tablete:% odporúčanej dennej dávky: vitamín C 60 mg 75% vitamín E 10 mg a-TE 83% vitamín B6 2 mg 143% beta-karotén 6 mg nie je stanovená zinok 15 mg 150% selén 50 mg 91% Odporúčaná dávka: Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Tablety užívať počas jedla. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 12 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Zloženie: plnidlo: mikrokryštalická celulóza (E 460), minerál: glukonát zinočnatý, vitamín: kyselina l-askorbová, protihrudkujúca látka: maltodextrín, vitamín: beta-karotén, minerál: kvasnice obohatené selénom (SelenoPrecise ® Yeast), leštiaca látka: hypromelóza (E 464 ), vitamín: D-α-tokoferol acetát, spevňujúci látka: oxid kremičitý (E 551), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý (E 470b), vitamín: pyridoxín-hydrochlorid, leštiaca látka: karnaubský

  7,15 € -18% 8,67 €

 • VitaHarm. Selen tbl.100x50mcg Výživový doplnok

  2 dni

  Dávkování Dospělí 1 tableta denně, děti od 10 let 1/2 tablety. Kontraindikace Není určeno dětem do 10 let!

  4,33 €

 • WALMARK Selén AKTIV 30 tabliet Výživový doplnok

  WALMARK Selén AKTIV 30 tabliet

  Akcia

  2 dni

  nevyhnutný pre funkciu imunitného systému pozitívne ovplyvňuje mužskú plodnosť prispieva k funkcii štítnej žľazy ako antioxidant prispieva k ochrane pred oxidačným stresom nevyhnutný pre udržanie zdravých vlasov a nechtov Produkt novej generácie, ktorý obsahuje vysokú dávku selénu získanéhoz organických zdrojov a BioPerine®. BioPerine®je patentovaná látka obsiahnutá v každej tablete. Dávkovanie: 1 tabletu denne po jedle, zapiť tekutinou. Zloženie: Selén, BioPerine®

  3,43 € -18% 4,20 €

 • JutaVit Selén 100 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  5 dní

  Selén prispieva k správnej spermatogenéze, udržaniu zdravých vlasov, udržaniu zdravých nechtov, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnemu fungovaniu štítnej žľazy, ochrane buniek pred oxidačným stresom. Aktívna zložka v tablete seleničitan sodný (selén) 100 mg Odporúčané dávkovanie 1 tabletu denne  zapiť pohárom vody. Ďalšie informácie Produkty JutaVit získali v Maďarsku 2x po sebe prestížne ocenenie Superbrands za rok 2013 a 2014. Obsah balenie 60 tabliet.

  3,03 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam