Podrobné informácie

Citlivý, jednoduchý, rýchly. 100% garancia zistenia Vašich plodných dní. Určené na samotestovanie. Výsledok do 40 sekúnd.

Informácie o produkte

Výrobca: Imperial VITAMINS s.r.o.
Značka: IMPERIAL VITAMINS
Kód výrobku: 330740
Kód EAN: 8584135000415
Držiteľ rozhodnutia: Imperial VITAMINS s.r.o.

Woman secret „Right time“ Jednokrokový prúžkový ovulačný test 20 v 1


Jednokrokový LH - močový ovulačný test je rýchly a jednoducho použiteľný. Je to kvalitný test, ktorý dokáže predpovedať, kedy máte LH (luteinizačný hormón) zvýšený a každodenným použitím ovulačného testu ľahko zistíte, kedy sa blížite k ovulácii. Nárast LH signalizuje, že k ovulácií môže dôjsť v najbližších 24-28 hodinách. Ak budete mať pohlavný styk počas týchto 24-28 hodín po zistení nárastu LH hormónu, Vaše šance na otehotnenie sa budú maximalizovať. Woman secret "Right time" Vám pomôže denne sledovať Vašu ovuláciu a plodnosť.
Pred použitím testu si musíte odsledovať dĺžku svojho menštruačného cyklu, tzn. zistiť počet dní od prvého dňa Vašej menštruácie do dňa nasledujúcej menštruácie.


Kedy začať s testom?
Nižšie uvedená tabuľka Vám pomôže určiť, kedy by ste mali začať s testovaním. Testovanie opakujte každý deň, až pokým test bude indikovať, že ovuláciu budete mať nasledujúcich 24-48 hodín. Ak chcete otehotnieť, je najlepší čas mať pohlavný styk v tomto časovom rozmedzí.

Testovacia sada obsahuje:
· Testovací prúžok (20ks)
· Návod na použitie
· Sušidlo - látka proti navlhnutiu (Nepoužíva sa!)

Recenzie

Recenzie produktu Ovulačný test Woman secret „Right time“ 20v1

Diskusia

Diskusia k produktu Ovulačný test Woman secret „Right time“ 20v1

Pridať nový príspevok do diskusie