MojaLekáreň.sk
Hľadať

Zdravotnícke testy MORWELL
Kľúčová vlastnosť: drogové

Je to pokrok, nemyslíte? Len ťažko si vaša babička dokáže predstaviť, že by za mladost mohla doma zistiť napríklad, či je tehotná. Domáca diagnostika išla dopredu a veľmi nám uľahčuje život. Doma už zistíme nielen tehotenstvo, ale napríklad aj hladinu glukózy, alkoholu, alebo prítomnosť drog v tele.

RapiClear THC (marihuana)

Diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro (IVDR)

RapiClear THC (marihuana) RapiClear THC (marihuana)

Testovací prúžok je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický…

Na sklade

3,19 €

Zdravotnícke testy - detailný popis

Vytvorte si domácu ordináciu s produktmi zakúpenými na Mojalekaren.sk. Vyšetrujte sa sami doma, v pohodlí Vášho domova. Chcete poznať hladinu bielkovín, cukrov, kretónov, pH, hormónov nutných k otehotneniu, alebo si dokonca diagnostikovať tehotenstvo? Vyberajte z našej širokej ponuky diagnostických testov. Potrebujete si byť istý, že Vás neohrozuje zbytkový alkohol v krvi? Zakúpte si u nás prístroj na meranie alkoholu v dychu. Pre detekciu prítomnosti drog ponúkame diagnostické testy, ktoré môžu zistiť výsledok zo vzorku slín. Pre diabetikov alebo skupiny osôb, ktoré môže ohroziť diabetes, máme na našom eshope prístroje s priloženými testovacími prúžkami lancetami - glukomery.

Ako diagnostické testy používať?

Prvou zásadou je dbať na návod výrobcu. Pri každom teste je predovšetkým dôležitý typ vzorku, pomoci ktorého sa dá meranie vykonať. Merať je možné:

  • zo slín – často využívané pri diagnostikovaní prítomnosti drog. Jedným z takých produktov je Test na marihuanu - THC zo slín 1 ks
  • z krvi – veľmi často využívaný pri stanovovaní hladiny cukru v krvi. Ide o zložité vyšetrenie, ktoré je možno vykonávať len v prítomnosti dospelej osoby.  Takéto testovanie možno vykonať napríklad s produktom Glukomer AKCIA SD-Codefree + 50 prúžkov navyše. Cholesterol je možné merať tiež z krvi. Na toto vyšetrenie dobre poslúži Cholesterolmeter EasyTouch 3 v 1.
  • z dychu – najčastejšie používané pri alkoholtesteroch, kde dochádza k meraniu na základe citlivého čidla umiestneného na prístroji. Vyberte si základné jednorazové testy na prítomnosť alkoholu alebo digitálne alkoholtestery vhodné na opakované použitie.
  • z moču – využívaný najmä budúcimi mamičkami pri ovulačných a tehotenských testoch.
  • zo stolice – v našej ponuke je možné nájsť napríklad FOB test na okultné krvácanie v ľudskej stolici.

Tip pre Vás:

  • Darujte alkoholtester ako darček k narodeninám alebo sviatku. Ide o praktický darček, ktorý môže pobaviť i potešiť.      
  • Ak plánujete tehotenstvo, odporúčame doplnky stravy bohaté na kyslinu listovú.
  • V prípade, že Vás tehotenský test ukázal pozitívny výsledok, začnite premýšľať o zdravom životnom štýle a výžive bohatej na vitamíny a minerály. Prípadne tieto zložky stravy doplňte prostredníctvom doplnkov stravy určených matkám. Pitný režim dodržujte s nápojmi a čajmi vhodnými v tehotenstve. Jedným z nich je napríklad LEROS BABY Čaj pre tehotné 20x2 g. Nezabúdajte ani na starostlivosť o Vašu pokožku. Využite krémy, telové mlieka a oleje. Naše zákazníčky nedajú dopustiť na  ELASTI-Q Exclusive - telový krém proti striám 150 ml.

 

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.