Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Sladidlá » Tekuté sladidlá

Tekuté sladidlá

Potrebujete náhradné sladidlo na prípravu koláčov, tort, perníkov, zákuskov, lievancov, cukrových poliev na zmrzlinu, na dochutenie lievancov alebo podobne? Potom sa Vám rozhodne hodia tekutá sladidlá a sirupy.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • COUNTRY LIFE Datľový sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Datľový sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Datľový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Datľový sirup oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu. Spôsob využitia Je určený na priame použitie (na lyžičku 3x denne), pre rýchlu prípravu bylinkového čaju, na prípravu chladených osviežujúcich nápojov, prípravu miešaných nápojov, ochutenie ovocných šalátov, na ochutenie sladkých pokrmov. Môžeme ho použiť do cukroviniek, pyré, polevy, nápojov, vločiek atď. Zloženie 100% datľový sirup, produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kalorická hodnota/energia (na 100g): 983,9 kJ/235 kcal. Bielkoviny: 1 g. Sacharidy: 64 g (z toho fruktóza 31-32 g, glukóza 27-30 g, sacharóza 2-3 g). Tuky: 0,6 g Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 °C.

  2,42 € -15% 2,86 €

 • COUNTRY LIFE Agávový sirup BIO 250 ml

  skladom > 5 ks

  Sirup z agáve je nielen zdravým, ale aj chutným a všestranným sladidlom. Sirup môžete použiť do ovocných šalátov, jogurtov, na müsli a lupienky, palacinky a lievance, na osladenie čaju. Agávový sirup má nízky glykemický index. Zloženie Sirup z agáve* *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 °C. Alergény Môže obsahovať stopy lepku. Obsah 350 g

  3,03 € -12% 3,44 €

 • COUNTRY LIFE Javorový sirup Grade C BIO 250 ml

  skladom > 5 ks

  Javorový sirup má celkom výraznú chuť a vôňu pripomínajúcu karamel. Sirup Grade C má výraznejšiu javorovú chuť a je málinko tmavší ako javorový sirup Grade A. Výroba javorového sirupu Javorový sirup sa vyrába tak, že do dospelých stromov sú navŕtané otvory, ktorými miazga vyteká do záchytných nádob. Stromy sa môžu dožiť až 250 rokov, miazgu produkujú v starobe 50 až 80 rokov. Na jeden liter sirupu je potreba 35-40 litrov miazgy. Surová miazga obsahuje až 97% vody, ktorá sa následne odparuje, až vznikne sirup. V ekologickej výrobe sa prísne dbá na to, aby javory, ktoré produkujú miazgu boli dospelé a stáčaním miazgy nebol narušený ich vývoj. Spôsob využitia Sirup je určený na priamu spotrebu bez riedenia aj na prípravu sladkých pokrmov. Skvelý je na dochutenie palaciniek alebo lievancov. Zloženie 100% javorový sirup *. Javorový sirup obsahuje cca max. 5% fruktózy, cca max. 5% glukózy a cca 66% sacharózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Výživové údaje na 100 ml výrobku Energetická hodnota: 921 kJ / 220 kcal. Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 87,8 g, z toho cukry: 48 g. Bielkoviny: 0 g. Soľ: 10 mg. Skladovanie Skladujte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte pri teplote do 10 ° C.

  5,51 € -8% 6,00 €

 • DeSen SteviaPro kvapky 50 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Stevie DeSenPrírodné sladidlo bez kalórií DeSen stevie má skvelú chuť, 0 kalórií, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru alebo umelých sladidiel pre osladenie nápojov (kávy, čaju) a všetkých typov potravín. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodná pre diabetikov alebo pri redukciách nadváhy. Stevia kvapky – prírodné sladidlo bez kalórií - 50 ml Stevia kapky je sladidlo vhodné pro diabetikov vyrobené z čistého prášku z rastliny Stevia rebaudiana. V bio kvalite. Zloženie Čistý steviosid, filtrovaná voda, bez alkoholu. Čo je Stévia Stevia Rebaudiana Bertoni(skrátene stevia) je rastlina pochádzajúca z južnej Ameriky, kde je tiež už po stáročia používaná ako prírodné rastlinné sladidlo. Látky obsiahnuté v listoch stévie vyvolávajú pocit sladkej chuti, majú nulovú energetickú hodnotu a sú až 200x sladšie ako cukor. V listoch stevia sú okrem iného tiež obsiahnuté: proteíny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápnik, draslík, sodík, magnézium, zinok a vitamíny A a C.

  8,12 € -7% 8,73 €

 • COUNTRY LIFE Ryžový sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Ryžový sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ryžový sirup je svetlý, tekutejší a má pomerne nízku sladivosť. Hodí sa pre studenú aj teplú kuchyňu. Jeho využitie je naozaj široké. Spôsob použitia Ryžový sirup sa dá použiť úplne univerzálne. Hodí sa na pečenie. Skvelý je aj v jogurte s orechmi. Zloženie Ryža * (80%), voda. Obsahuje 23% glukózy a 31% maltózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 1 323 kJ / 316 kcal; tuky: 0,4 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g; sacharidy: 96 g; cukry: 74 g; bielkoviny: 1,1 g; soľ: 0,001 g. Upozornenie Môže obsahovať stopy lepku. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 ° C.

  1,80 € -45% 3,25 €

 • COUNTRY LIFE Brusnicový sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Brusnicový sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Brusnicový sirup má príjemnú chuť a vôňu. Všetky suroviny na jeho výrobu sú výhradne z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Spôsob využitia Sirup je vhodný na priamu spotrebu bez riedenia aj na prípravu sladkých pokrmov. Výborný je na sladenie múčnikov. Vyskúšajte napríklad palacinky alebo lievance s brusnicovým sirupom. Ideálne je aj na dochutenie raňajkových kaší alebo nápojov. Zloženie Trstinový cukor *, ryžový sirup *, voda, koncentrovaná brusnicová šťava * (10%), javorový sirup *. Neobsahuje žiadne pridané arómy farbivá alebo konzervanty. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 ml výrobku Energetická hodnota: 1 168 kJ / 279 kcal; tuky: 0,004 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,004 g; sacharidy: 69,8 g; z toho cukry: 48 g; bielkoviny: 0 g; soľ: 0,005 g. Skladovanie Skladujte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte pri teplote do 10 ° C.

  4,11 € -18% 4,99 €

 • COUNTRY LIFE Slivkový sirup BIO 250 ml

  skladom > 5 ks

  Slivkový sirup vonia a chutí ako lekvár, má ale konzistenciu sirupu. Pri výrobe slivkového sirupu sa zmiešajú sušené slivky s vodou, mixujú sa, filtrujú a výsledná šťava sa koncentruje na požadovanú hustotu. Spôsob využitia Sirup je ideálny na preliatie sladkých pokrmov, napr. raňajkových kaší, ovocných knedlí alebo palaciniek. Vyskúšať môžete aj lahodnú kombináciu slivkového sirupu a orechov. Výborný je na preliatie zemiakových halušiek s orechmi. Skvele sa dopĺňa s perníkovým korením. Slivkový sirup môžete použiť ako základ ovocnej omáčky Zloženie Sušené slivky * (75%), voda. Slivkový sirup obsahuje 16-20% fruktózy, 24-29% glukózy, 0-2% sacharózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 928 kJ / 222 kcal; tuky: 0,4 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g; sacharidy: 81 g; cukry: 61 g; bielkoviny: 1,4 g; soľ: 0,001 g. Upozornenie Môže obsahovať stopy lepku. Skladovanie Skladujte pri teplotách do 20 ° C.

  5,35 € -10% 5,95 €

 • COUNTRY LIFE Kukuričný sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Kukuričný sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ak ste sa stretli s kritikou kukuričného sirupu, tak vedzte, že ide o úplne iný výrobok - ide o vysokofruktózový kukuričný sirup (high fructose corn syrup čiže HFC), ktorý sa v 20. storočí začal používať najmä v USA do všetkých možných potravín a nápojov. To viedlo k veľkému nárastu obezity. Medzi vysokofruktózovým sirupom a kukuričným sirupom od Country Life sú značné rozdiely: Kukuričný sirup Country Life je vyrábaný z celého pomletého kukuričného zrna, je vyrábaný prirodzeným spôsobom za pomoci prírodných enzýmov, je mechanicky filtrovaný, neobsahuje žiadnu fruktózu, zachováva si zlatistú farbu, chuť a obsah minerálov. Vysokofruktózový kukuričný sirup HFC sa vyrába z kukuričného škrobu, je to vysoko priemyselne spracovaný produkt, je chemicky filtrovaný, obsahuje umelo zvýšený podiel fruktózy, je číry a neobsahuje žiadne minerály. Zloženie Kukurica * (80%), voda. Obsahuje 24% glukózy a 32% maltózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 1 314,7 kJ / 314 kcal; tuky: 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g; sacharidy: 95 g; cukry: 74 g; bielkoviny: 1,3 g; soľ: 0,001 g. Upozornenie Môže obsahovať stopy lepku. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 ° C.

  2,09 € -27% 2,86 €

 • DR. BOJDA Dárková kazeta Medovinka + Med + svíčka

  DR. BOJDA Dárková kazeta Medovinka + Med + svíčka

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Exkluzivní dárková kazeta obsahuje 2 ks lahviček kvalitní medovinky z českého medu o objemu 0,2 l a 2 ks malých dárkových medů o hmotnosti 60 gr. + svíčku z pravého včelího vosku.

  10,14 €

 • TEREZIA Company Káva v medu 250 g

  skladom 3 - 5 ks

  Med je čistý přírodní produkt a odpovídá zdravé výživě. Použitý med pochází z jedné z největších včelařských farem v ČR, která prodává med pouze od českých včel. Výroba medu je pod stálým veterinárním dozorem a odpovídá normám EU. Složení 93 % medu květovaného pastovaného, 7 % instantní kávy Doporučené dávkování 1 čajová lžička 1x denně. Přílišná konzumace má mírně projímavé účinky.

  3,82 €

 • TEREZIA Company Zázvor v mede 250 g

  TEREZIA Company Zázvor v mede 250 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Med má prírodné zloženie a zodpovedá zdravej výžive. Výroba medu prebieha pod stálym veterinárnym dozorom a zodpovedá normám EÚ. Pastovaný med je klasický kvetový med, z ktorého sa pomocou riadenej kryštalizácie stane med pastovaný. V priebehu procesu kryštalizácie sa hrubé kryštály v mede mechanicky rozrušia a tým vznikne hladká pastovitá konzistencia. Pastovaný med sa nesmie skladovať v teple a nesmie prísť do styku so slnečným žiarením. Vplyvom tepla by sa z pastovaného medu stal opäť tekutý med.  Použitie ako pochúťka na mazanie do nápojov na sladenie na pečenie a varenie ako náhradné sladidlo namiesto cukru Zloženie Med kvetový 97%, zázvor lekársky (Zingiber officinale) mletý prášok 3% Dávkovanie: 1 čajová lyžička 1x denne. Prílišná konzumácia má mierne laxatívne účinky. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 a relatívnej vlhkosti 70%. Med je citlivý na zmeny teploty a môže zmeniť konzistenciu bez vplyvu na jeho kvalitu. Chráňte pred mrazom!

  4,13 € -23% 5,37 €

 • TEREZIA Company Višňa v mede 250 g

  skladom > 5 ks

  Med má prírodné zloženie a zodpovedá zdravej výžive. Výroba medu prebieha pod stálym veterinárnym dozorom a zodpovedá normám EÚ. Pastovaný med je klasický kvetový med, z ktorého sa pomocou riadenej kryštalizácie stane med pastovaný. V priebehu procesu kryštalizácie sa hrubé kryštály v mede mechanicky rozrušia a tým vznikne hladká pastovitá konzistencia. Pastovaný med sa nesmie skladovať v teple a nesmie prísť do styku so slnečným žiarením. Vplyvom tepla by sa z pastovaného medu stal opäť tekutý med.  Použitie ako pochúťka na mazanie do nápojov na sladenie na pečenie a varenie ako náhradné sladidlo namiesto cukru Tmavomodré plody arónie obsahujú vitamíny a triesloviny. V arónii nájdeme vitamín P, C, beta karoténu, organické kyseliny, flavonoidy, antokyany, jód, vitamíny skupiny B, vitamín E a pektín. Dávkovanie 1 čajová lyžička 1x denne. Prílišná konzumácia má mierne laxatívne účinky. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 a relatívnej vlhkosti 70%. Med je citlivý na zmeny teploty a môže zmeniť konzistenciu bez vplyvu na jeho kvalitu. Chráňte pred mrazom!

  4,13 € -8% 4,48 €

 • COUNTRY LIFE Jačmenný sirup so sladom BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Jačmenný sirup so sladom BIO 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Ak pre vás bude chuť veľmi koncentrovaná a málo sladká, jednoducho ho skombinujte s nejakým neutrálnym sirupom, napríklad s agávovým. Spôsob využitia Použiť ho môžete všade tam, kde uvítate jeho výraznú chuť. Sirup môžete využiť pri pečení či na ochutenie pudingu. Sirup z jačmenného sladu sa hodí na slané marinády a zálievky - skvelá je kombinácia tohto sirupu s tamari alebo olivovým olejom a horčicou. Zloženie Jačmenný slad * (80%), voda. Sirup z jačmenného sladu obsahuje 2,5% fruktózy, 9% glukózy a 39% maltózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 1 218 kJ / 291 kcal; tuky: 0,1 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; sacharidy: 92 g; cukry: 92 g; bielkoviny: 4,5 g; soľ: 0,001 g. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 ° C.

  2,26 € -30% 3,25 €

 • WOLFBERRY Kokosový sirup BIO 400 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Kokosový sirup je unikátní sladidlo, které se získává z nařezaného palmového okvětí kokosu. Sesbíraný nektar se poté šetrně zahřívá tak, aby se z něho odpařila část vody. Sirup má hustou konzistenci, zlatavou barvu a chuť a vůni exotiky, ve které se snoubí kokos s karamelem. Kokosový sirup Wolfberry je v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Typy na použití Kokosový sirup se velmi dobře rozpouští, takže je ideální na slazení teplých i studených nápojů, dresinků nebo zálivek. Oceníte ho i při slazení müsli, při přípravě marinád na maso a grilovanou zeleninu nebo jako pojivo při výrobě domácích cereálních tyčinek. Cukrářským výrobkům, zmrzlině, smoothie a všem sladkým jídlům dodá malé množství kokosového sirupu punc luxusu a dálek. Nutriční hodnoty ve 100 g Energie 1344 kJ / 321 kcal; Tuky 0.8 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 78 g – z toho cukry 78 g; Bílkoviny 0 g; Sůl 0,1 g; Vláknina 1 g; Sodík 227.9 mg Země původu Indonésie.

  6,88 €

 • STEVIOLA Tekuté sladidlo zo Stévie 125 ml

  skladom > 5 ks

  Tekuté sladidlo bolo vyrobené za účelom cenovo najvýhodnejšieho sladenia – je v ňom najvyššia koncentrácia extraktu zo stévie. Je vhodné na prípravu predovšetkým jedál a nápojov, kde sa sladidlo môže dobre rozptýliť alebo rozmiešať. Sladivosť v pomere ku bežnému cukru je 150 násobná. Tri kvapky (0,11ml) Stevioly zodpovedajú jednej menšej lyžičke/kocke cukru (4g). Len 0,2 kalórie v troch kvapkách (rovnaká porcia cukru má 16 kalórií). Zloženie: rastlinný glycerín, čistená voda, sladidlo: glykozidy steviolu E960 (v čistote 95-97%) Neobsahuje: cukor, droždie, pšenicu, lepok, sóju, mliečne výrobky, vajcia, farbivá, arómy, umelé konzervačné látky ani umelé sladidlá. Dávkovanie: 3 kvapky zodpovedajú 1 kocke cukru (cca 4-5g) Informácia pre diabetikov: 0 SJ (BE) ADI: 4,17ml na 50kg hmotnosti denne Obsah: 125ml

  6,66 €

 • TEREZIA Company Skořice v medu 250 g

  skladom 1 - 2 ks

  Med vám dodá enerii a skořice prohřeje. Sekundárním účinkem může být také vliv na trávení a horní cesty dýchací.  Med je čistý přírodní produkt a odpovídá zdravé výživě. Použitý med pochází z jedné z největších včelařských farem v ČR, která prodává med pouze od českých včel. Výroba medu je pod stálým veterinárním dozorem a odpovídá normám EU. Složení 98 % medu květovaného pastovaného, 2 % prášku skořice Doporučené dávkování 1 čajová lžička 1x denně. Přílišná konzumace má mírně projímavé účinky.

  3,82 €

 • COUNTRY LIFE Špaldový sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Špaldový sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Špalda je v podstate odroda pšenice, však sa od seba pšeničný a špaldový sirup líšia. Špaldový sirup je tmavšia, hustý a má výraznejšiu chuť. Spôsob využitia Sirup je určený na priamu spotrebu bez riedenia aj na prípravu sladkých pokrmov. Je vhodný na pečenie i na dochutenie. Jeho plná chuť vynikne pri preliatí dezertov alebo kaší. Zloženie Pšenica špalda * (80%), voda. Špaldový sirup obsahuje 20% glukózy a 36% maltózy. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 1 310,5 kJ / 313 kcal; tuky: 0,2 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; sacharidy: 93 g; cukry: 69 g; bielkoviny: 3,4 g; soľ: 0,001 g. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 ° C.

  4,45 € -17% 5,37 €

 • KANDISIN TEKUTÉ UMELÉ SLADIDLO 125ML

  KANDISIN TEKUTÉ UMELÉ SLADIDLO 125ML

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Podrobné údaje Druh: Roztok Použitie (indikácie): Sladidlo Veková kategória: Deti od 3 rokov, Dospelí Určené pre: diabetikov Zloženie: Cyklamát, Sacharín Množstvo (g / ml / ks): 100 Prírodné prípravok: Nie Liečebné: Nie Popis produktu Charakteristika: Vhodné na varenie a pečenie, na sladenie ovocia, ovocných a zeleninových šalátov, müsli a dezertov 125 ml - fľaštička s odmerkou Dávkovanie: 8 kvapiek zodpovedá jednej čajovej lyžičke cukru Zloženie: voda, glycerol, náhradné sladidlá: cyklamát, sacharín; kyselina vínna, konzervant sorban draselný

  1,55 € -26% 2,10 €

 • COUNTRY LIFE Pšeničný sirup BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Pšeničný sirup BIO 250 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Ak ste pšeničný sirup ešte nestihli vyskúšať, vedzte, že s ním budete spokojní. Optimálne zladí, v teste dobre funguje a výslednú chuť pokrmu nezmení. Pšeničný sirup je neutrálny, sladký a skôr riedky. V závere výrobného procesu pšeničného sirupu sa pridáva fruktóza, a to preto, aby sa zvýšila sladivosť. Spôsob využitia K priamej spotrebe bez riedenia aj na prípravu sladkých pokrmov. Ak použijete obilné sirupy na osladenie cesta alebo pokrmu, môže sa stať, že vám vďaka obsiahnutým enzýmom zredne. Ak tomu chcete predísť, sirup pred použitím krátko povarte. U pokrmov, ktoré chcete osladiť aj zahustiť (napr. Omáčky), najskôr dajte sirup, povarte a až potom zahustite. Ak varíte kašu, pridajte sirup hneď na začiatku varenia, nie na konci na dochutenie. Zloženie Pšenica * (75%), voda. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Výživové údaje na 100 g výrobku Energetická hodnota: 1 264 kJ / 302 kcal; tuky: 0,1 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; sacharidy: 98 g; cukry: 86 g; bielkoviny: 0,1 g; soľ: 0,001 g.

  2,36 € -27% 3,25 €

 • WOLFBERRY Javorový sirup BIO 540 g

  WOLFBERRY Javorový sirup BIO 540 g

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Javorový sirup se získává z mízy cukrového javoru, ze které se potom zahříváním nechává odpařit část vody. Nejkvalitnější sirupy pocházejí ze Severní Ameriky, kde jeho výroba patří ke kulturním tradicím. Na výrobu jednoho litru javorového sirupu je zapotřebí čtyřiceti litrů mízy, takže je jeho produkce finančně náročná. Z tohoto důvodu jsou do sirupu často přidávány různé cukry a škroby, čímž se kvalita škrobu rapidně snižuje. Typy na využití Javorový sirup využijete jako běžné sladidlo při slazení teplých i studených nápojů, při přípravě marinád nebo glazur při pečení všech druhů masa. Vynikající je i ve všech cukrářských výrobcích, na palačinkách, toustech nebo při výrobě banánů v čokoládě, přičemž jeho chuť neuvěřitelně vynikne spolu s vlašskými ořechy. Obecně lze říct, že s javorovým sirupem dodáte šmrnc každému pokrmu. Nutriční hodnoty a složení ve 100 g Energie 1126 kJ / 269 kcal; Tuky 0.1 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 67 g – z toho cukry 61.5 g; Bílkoviny 0 g; Sůl 0.1 g; Vláknina 0.2 g. 100 g javorového sirupu obsahuje mimo jiné i 109 mg vápníku, 225 mg draslíku a 1.27 mg riboflavinu.  Země původu Pochází z těch nejčistějších koutů Kanady.

  10,62 €

 • BIOVIA Javorový sirup 330 g

  skladom > 5 ks

  100% čistý javorový sirup Grade A je vyráběn tradičním způsobem z mízy kanadských cukerných javorů na rodinné farmě v Ontariu. Doba použitelnosti 36 měsíců Minimální teplota skladování 5 °C. Maximální teplota skladování 25 °C Výživové údaje na 100 g Energie 1083kJ/260kcal,tuky 0 g, sacharidy 70 g, z toho cukry 65 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

  8,13 €

 • NATUSWEET Stevia kvapky 100 ml

  skladom do 24 hodín

  Steviol-glykosidovú prírodné sladidlo. Vyrobené z extraktov z rastliny Stevia Rebaudiana. Vhodné pre sladenie nápojov, jogurtu, müsli, šalátov, dezertov a náplní. 3-5 kvapiek zodpovedá približne jednej čajovej lyžičke cukru. Bez kalórií! GM-free Jednoduché dávkovanie Kvalitný výrobok z Rakúska Nutričné hodnoty na 100 ml Energia 0 kJ / 0 kcal Bielkoviny 0 g Sacharidy 0 g Tuk 0 g

  7,04 €

 • Wellion Gold - tekutý cukr v tubě 40g

  skladom do 24 hodín

  Má příjemnou chuť vanilky a také obsahuje hořčík, který je dobrý pro předcházení svalovým křečem. Hypoglykémie (ve zkratce: Hypo) je přímo úměrná k léčbě cukrovky a může postihnout kohokoliv s diabetem, který je léčen inzulínem nebo tabletami pro sníženi glukózy (deriváty močoviny). Když je hladina glukózy v krvi nižší než 50 mg/dl nebo 2,8 mmol/1, dochází v lidském těle (zejména v mozku) k nedostatku cukru. Typické varovné příznaky se mohou objevit i při hodnotě 80 mg/dl nebo 4,5 mmol/1 (nebo vyšší), když klesne hladina cukru v krvi. To může během několika minut způsobit hypoglykémii. Na začátku hypo byste měli rychle přivést do těla 10 - 20 mg efektivních sacharidů (Ho-ni-ka-Gly-On smíšený index). Nejlépe Wellion® GOLD tekutý cukrl Wellion® GOLD Tekutý cukr je díky své snadné manipulaci a rychlým účinkům ideální pro mimořádnou pomoc při hypoglykémii. Dostane se do krevního oběhu rychleji než konvenční glukózy a byl speciálně přizpůsoben potřebám diabetiků. Tuba je před prvním otevřením bezpečně uzavřena hygienickým těsněním, a to díky uzavíratelnému šroubovacímu uzávěru. Balení obsahuje 3 chlebové jednotky. Užijte 1 - 2 chlebové jednotky Příznaky: Třes, bušení srdce, pocení, porucha rovnováhy, porucha vidění, zmatení, zvýšená agresivita. Pravidelné samostatné měření hladiny glukózy v krvi a reakce jedince na naměřené hodnoty. V praxi to znamená, že si změříte glykémii glukometrem a na základě výsledku si upravíte dávku inzulínu nebo příjem potravy. Příčiny hypoglykémie u diabetiků: příliš mnoho aplikovaného inzulínu nebo příliš silný účinek tablet, vynechaná svačina mezi jednotlivými jídly, přílišná konzumace alkoholu, zvýšená fyzická zátěž bez zvýšeného přijmu potravy, průjem. Složeni glukóza, fruktóza, sacharóza

  3,01 €

 • GINGER PARTY Zázvorový sirup BIO 237 ml

  skladom do 24 hodín

  Bio zázvorový sirup 237 ml Úplne prírodné zlatistý sirup je vyrobený z čerstvého zázvoru. Lahodná chuť sirupu je daná vysokým obsahom zázvoru (30%) v bio kvalite. Použitie zázvorového sirupu je veľmi univerzálny. Je vhodný nielen do nápojov, dezertov či ovocných šalátov, ale možno ho využiť pri príprave mäsových pokrmov alebo dressingov. Výborný pre prípravu osviežujúcich limonád či čajov. Dodáva chuťovú dokonalosť ovocným šalátom, ranným musli, palacinkám, dezertom, koláčom a zmrzlinám. sirup možno použiť nielen pri príprave sladkých jedál. Napríklad zlatistú kôrku docielite u pečeného kurčaťa alebo kačice, ak skúsite na záver pečenie potrieť kurča zázvorovým sirupom.  Restovaná mrkva so sirupom je jedinečná kombinácia chuti. Aj tí zaprisahaní odporcovia mrkvy neodolajú. zloženie: bio zázvor *, Bio trstinový cukor *, , * = Certifikovaná bio výroba výroba (BCS Oko-Garantie GmbH CN-Bio-615 non EU agriculture). Výživové hodnoty v 100 ml: 1 292 KJ (309 kcal), Bez glutamátu, úplne prírodné

  5,35 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam