Obľúbené položky

Úvodná strana » Výživa a chudnutie » Potraviny » Müsli, cereálie

Müsli, cereálie

Raňajkujete v zhone alebo dokonca vôbec? To je ale veľká chyba. Skúste si niekedy privstať a dopriať si zdravé raňajky, ktoré vás zasýtia. Stačí akokoľvek dochutiť müsli alebo cereálie: pridať čerstvé ovocie, mlieko, jogurt alebo výborný sirup. Možností je naozaj mnoho.

Müsli nie sú len obyčajné vločky

Müsli a cereálie nielen výborne chutia, ale urobia náramne dobre vášmu telu a zdraviu. Všetci iste poznáte klasické sypané müsli, doba ale našťastie pokročila a výrobci cereálií ponúkajú i praktické müsli zapekané do rôznych tvarov. Napríklad Semix chrumkavé cereálne srdiečka môžu byť rýchlymi a zdravými raňajkami v práci alebo v škole.

Nebojte sa experimentovať

Chcete si namiešať vlastnú zmes podľa svojej chuti? U nás nájdete všetky potrebné suroviny. Vybrať si môžete z mnohých druhov vločiek a cornflakov, ktoré stačí dochutiť čerstvým alebo sušeným ovocím, čokoládou, semienkami a orieškami. Pokiaľ je to nutné, môžete müsli dosladiť napríklad medom alebo javorovým sirupom. Každý deň si tak môžete dopriať raňajky, ktoré sa vám presne trafia do noty. Tiež sa vám zbiehajú sliny?

Maškrtenie nemusí byť hriech

Držíte diétu a máte chuť na sladké? U nás si môžete pochutiť bez zlého svedomia. Nech už slané, sladké, raw, pečené či sypané soľou alebo korením, tu si iste vyberiete. Šťavnaté cereálne tyčinky sa vám budú hodiť na výlete i pri športe. Naši zákazníci majú v obľube napríklad tyčinky Guareta, po ktorých určite nepriberiete.

V ponuke máme tiež sušienky a oplátky, ktoré uspokoja i toho najväčšieho maškrtníka. Pre tých, ktorí dodržujú bezlepkovú diétu, sú to napríklad amarantové Celihope, vaječné venčeky alebo slané Doves Farm tyčinky.

A myslíme tiež na diabetikov, ktorí si u nás môžu dopriať tyčinky i sušienky bez pridaného cukru.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • OBEZIN Zdravé raňajky Mango a brusnice 78 g Výživový doplnok

  OBEZIN Zdravé raňajky Mango a brusnice 78 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Raňajky sú základ a to nielen pri chudnutí. Zdravé raňajky od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými špecialistami, ktorý obsahuje vyváženú skladbu všetkých zložiek. Základná zložka je jemne mletá ovsená kaša. Raňajky sú dochutené výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Toto ovocie je nesírené. Zdravé raňajky naštartujú Váš ranný metabolizmus a zaistia Vám dostatok energie a vitality na celé dopoludnie. Tento produkt je vyvinutý tak, aby ste si zdravé raňajky mohli pripraviť v priebehu pár minut. Prajeme dobrú chuť. Sušené plody, ktoré sa nachádzajú v raňajkách sú mango a brusnice. Zloženie Ovsené vločky 48,8 g (bezlepkové), ovsené vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukor 1,2 g, mango 10 g a brusnice 5 g. Upozornenie pre zákazníka: Pri výrobe bol použitý kokosový cukor, ktorý má nízky glykemický index. S ohľadom na uchovávanie vysokých nutričných a enzymatických hodnôt nie sú ovsené vločky tepelne upravené. Toto môže spôsobiť, že je produkt mierne nahorklý. Z tohoto dôvodu doporučujeme výrobok dosladiť medom, javorovým sirupom alebo ďalšími podobnými prírodnými sladidlami. Touto úpravou a zložením si ovsená kaša zachováva svoje prírodné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre Váš organizmus. Návod na prípravu Zmes zalejte teplou vodou alebo mliekom /180 ml/, zamiešajte a nechajte 2 min. postáť.

  0,74 € -38% 1,20 €

 • OBEZIN Zdravé raňajky Vlašský orech a ďatle 78 g Výživový doplnok

  OBEZIN Zdravé raňajky Vlašský orech a ďatle 78 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Raňajky sú základ a to nielen pri chudnutí. Zdravé raňajky od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými špecialistami, ktorý obsahuje vyváženú skladbu všetkých zložiek. Základná zložka je jemne mletá ovsená kaša. Raňajky sú dochutené výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Toto ovocie je nesírené. Zdravé raňajky naštartujú Váš ranný metabolizmus a zaistia Vám dostatok energie a vitality na celé dopoludnie. Tento produkt je vyvinutý tak, aby ste si zdravé raňajky mohli pripraviť v priebehu pár minut. Prajeme dobrú chuť. Sušené plody, ktoré sa nachádzajú v raňajkách sú vlašský orech a ďatle. Zloženie Ovsené vločky 48,8 g (bezlepkové), ovsené vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukor 1,2 g, vlašský orech 10 g a ďatle 5 g. Upozornenie pre zákazníka: Pri výrobe bol použitý kokosový cukor, ktorý má nízky glykemický index. S ohľadom na uchovávanie vysokých nutričných a enzymatických hodnôt nie sú ovsené vločky tepelne upravené. Toto môže spôsobiť, že je produkt mierne nahorklý. Z tohoto dôvodu doporučujeme výrobok dosladiť medom, javorovým sirupom alebo ďalšími podobnými prírodnými sladidlami. Touto úpravou a zložením si ovsená kaša zachováva svoje prírodné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre Váš organizmus. Návod na prípravu Zmes zalejte teplou vodou alebo mliekom /180 ml/, zamiešajte a nechajte 2 min. postáť.

  0,74 € -38% 1,20 €

 • OBEZIN Zdravé raňajky Jablko a brusnice 78 g Výživový doplnok

  OBEZIN Zdravé raňajky Jablko a brusnice 78 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Raňajky sú základ a to nielen pri chudnutí. Zdravé raňajky od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými špecialistami, ktorý obsahuje vyváženú skladbu všetkých zložiek. Základná zložka je jemne mletá ovsená kaša. Raňajky sú dochutené výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Toto ovocie je nesírené. Zdravé raňajky naštartujú Váš ranný metabolizmus a zaistia Vám dostatok energie a vitality na celé dopoludnie. Tento produkt je vyvinutý tak, aby ste si zdravé raňajky mohli pripraviť v priebehu pár minut. Prajeme dobrú chuť. Sušené plody, ktoré sa nachádzajú v raňajkách sú jablko a brusnice. Zloženie Ovsené vločky 48,8 g (bezlepkové), ovsené vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukor 1,2 g, jablko 10 g a brusnice 5 g. Upozornenie pre zákazníka: Pri výrobe bol použitý kokosový cukor, ktorý má nízky glykemický index. S ohľadom na uchovávanie vysokých nutričných a enzymatických hodnôt nie sú ovsené vločky tepelne upravené. Toto môže spôsobiť, že je produkt mierne nahorklý. Z tohoto dôvodu doporučujeme výrobok dosladiť medom, javorovým sirupom alebo ďalšími podobnými prírodnými sladidlami. Touto úpravou a zložením si ovsená kaša zachováva svoje prírodné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre Váš organizmus. Návod na prípravu Zmes zalejte teplou vodou alebo mliekom /180 ml/, zamiešajte a nechajte 2 min. postáť.

  0,74 € -38% 1,20 €

 • OBEZIN Zdravé raňajky Slivka a figy 78 g Výživový doplnok

  OBEZIN Zdravé raňajky Slivka a figy 78 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Raňajky sú základ a to nielen pri chudnutí. Zdravé raňajky od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými špecialistami, ktorý obsahuje vyváženú skladbu všetkých zložiek. Základná zložka je jemne mletá ovsená kaša. Raňajky sú dochutené výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Toto ovocie je nesírené. Zdravé raňajky naštartujú Váš ranný metabolizmus a zaistia Vám dostatok energie a vitality na celé dopoludnie. Tento produkt je vyvinutý tak, aby ste si zdravé raňajky mohli pripraviť v priebehu pár minut. Prajeme dobrú chuť. Sušené plody, ktoré sa nachádzajú v raňajkách sú slivka a figy. Zloženie Ovsené vločky 48,8 g (bezlepkové), ovsené vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukor 1,2 g, slivka 10 g a figy 5 g. Upozornenie pre zákazníka: Pri výrobe bol použitý kokosový cukor, ktorý má nízky glykemický index. S ohľadom na uchovávanie vysokých nutričných a enzymatických hodnôt nie sú ovsené vločky tepelne upravené. Toto môže spôsobiť, že je produkt mierne nahorklý. Z tohoto dôvodu doporučujeme výrobok dosladiť medom, javorovým sirupom alebo ďalšími podobnými prírodnými sladidlami. Touto úpravou a zložením si ovsená kaša zachováva svoje prírodné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre Váš organizmus. Návod na prípravu Zmes zalejte teplou vodou alebo mliekom /180 ml/, zamiešajte a nechajte 2 min. postáť.

  0,74 € -38% 1,20 €

 • COUNTRY LIFE Grade A Sirup javorový BIO 250 ml

  COUNTRY LIFE Grade A Sirup javorový BIO 250 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Javorový sirup je miazga z javora cukrového, ktorá sa zahriatím zahustí. Javorový sirup je prírodným sladidlom, ktoré má nižší glykemický index. Sirup s označením GRADE C je tmavší a má výraznejšiu javorovú chuť. Používa sa na dochutenie pokrmov, ale tiež pri pečení a varení.Je vhodný najmä pre studenú kuchyňu. Sirup pochádza z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Zloženie 100% javorový sirup*, *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Návod na prípravu Je určený na priamu spotrebu bez riedenia a na dosladzované sladkých pokrmov. Výživové údaje Na 100 ml výrobku: Energetická hondota 921 kJ/220 kcal. Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g. Sacharidy: 87,8 g, z toho cukry: 48 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 10 mg. Skladovanie Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení skladujte pri teplote do 10 °C.

  5,75 € -12% 6,53 €

 • OBEZIN Zdravé raňajky Jahoda a hrozienka 78 g Výživový doplnok

  OBEZIN Zdravé raňajky Jahoda a hrozienka 78 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Raňajky sú základ a to nielen pri chudnutí. Zdravé raňajky od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými špecialistami, ktorý obsahuje vyváženú skladbu všetkých zložiek. Základná zložka je jemne mletá ovsená kaša. Raňajky sú dochutené výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Toto ovocie je nesírené. Zdravé raňajky naštartujú Váš ranný metabolizmus a zaistia Vám dostatok energie a vitality na celé dopoludnie. Tento produkt je vyvinutý tak, aby ste si zdravé raňajky mohli pripraviť v priebehu pár minut. Prajeme dobrú chuť. Sušené plody, ktoré sa nachádzajú v raňajkách sú jahoda a hrozinka. Zloženie  Ovsené vločky 48,8 g (bezlepkové), ovsené vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukor 1,2 g, jahoda 10 g a hrozienka 5 g. Upozornenie pre zákazníka: Pri výrobe bol použitý kokosový cukor, ktorý má nízky glykemický index. S ohľadom na uchovávanie vysokých nutričných a enzymatických hodnôt nie sú ovsené vločky tepelne upravené. Toto môže spôsobiť, že je produkt mierne nahorklý. Z tohoto dôvodu doporučujeme výrobok dosladiť medom, javorovým sirupom alebo ďalšími podobnými prírodnými sladidlami. Touto úpravou a zložením si ovsená kaša zachováva svoje prírodné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre Váš organizmus. Návod na prípravu Zmes zalejte teplou vodou alebo mliekom /180 ml/, zamiešajte a nechajte 2 min. postáť.

  0,74 € -38% 1,20 €

 • ALLNATURE Goji sušené 1000 g

  ALLNATURE Goji sušené 1000 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Goji sú sušené plody kustovnice čínskej (Lycium chinensis), obsahujúci 18 druhov aminokyselín, vitamíny (A, C, B1, B2, B3, B6, E) a 21 stopových prvkov (napr. Zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén a fosfor). Goji sú jedným z najbohatších zdrojov karotenoidov zo všetkých známych plodov na zemi. Použitie Goji sa konzumujú samotné ako mimoriadne zdravá desiata, alebo sa pridávajú do cereálnych zmesí a jogurtu. Skvelé je tiež pridávať goji do ovocných koktejlov a šejkov, ktorých základom môže byť trebárs výživné konopné mlieko. Čínskou špecialitou je príprava čaju z Goji, podobne ako to my robíme so šípkami. Goji možno pritom zjesť aj po vylúhovaní. Upozornenie Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Alergény: môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sezamu, orechov a oxidu siričitého. Zloženie Sušené plody Kustovnice čínskej Skladovanie Skladujte v suchu a chlade pri teplotách do 20 ° C a maximálna vlhkosti 60%. Nevystavovať priamym slnečným lúčom. Bez konzervačných látok. Obsah: 1000 g Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 1440 kJ/344 kcalTuky 1,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 gSacharidy 57,8 g - z toho cukry 36,3 gBílkoviny 12,1 gSůl 0,075 g  

  10,38 € -25% 13,76 €

 • NUTRIMAMA Cereální tyčinky s brusinkami a čokoládou 200 g od 0M

  NUTRIMAMA Cereální tyčinky s brusinkami a čokoládou 200 g od 0M

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kojením maminka poskytuje dítěti všechny důležité látky pro rozvoj a buduje tak pevné základy pro jeho zdraví v dospělosti. V období kojení se tak výrazně zvyšují nároky na příjem makroživin a některých vitamínů a minerálů. Výrobky Nutrimama Profutura byly experty na výživu navrženy tak, aby splňovaly dodatečné výživové nároky právě v období kojení. Jen jedna porce cereální tyčinky NUTRIMAMA denně zajistí 10 důležitých živin potřebných pro vás oba. Prospěšné látky jejich výhody DHA mastná kyselina ze skupiny omega-3 k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte železo a zinek pro správnou funkci imunitního systému jód, biotin a vitamín B1 ke správnému energetickému metabolismu vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů vitamíny B2, B6 ke snížení míry únavy Složení Glukózový sirup, sušené slazené brusinky (brusinky, cukr, slunečnicový olej) 15 %, ovesné vločky 15 %, extrudovaná pšenice 13 %, cereální křupinky (mouky: pšeničná, rýžová, kukuřičná, cukr, ječný sladový extrakt, ovesná vláknina, sůl) 12 %, DHA prášek (glukózový sirup, olej z mikrořas Schizochytrium sp., přírodní aromata), sirup z invertovaného cukru, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma) 2,7 %, zvlhčující látka: glycerin, kokosový olej, emulgátor: sojový lecitin, antioxidant: kyselina L-askorbová, minerálno-vitamínový premix: (vit. B₁, B₂, B₆, kyselina listová, biotin, vit. D, železo, zinek, jód), přírodní brusinkové aroma, přírodní aroma, extrakt ze zeleného čaje, regulátor kyselosti: kyselina citronová Může obsahovat stopy mléka, ořechů, arašídů a sezamu.

  5,26 €

 • REJ celozrnné sušenky čokoládové 34 g

  REJ celozrnné sušenky čokoládové 34 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vlastnosti celozrnné cereálie více než 80% hořká čokoláda + kakaová vláknina vysoký obsah vlákniny bez palmového tuku bez vajec tenké a křehké Složení Cereální směs (celozrnná pšeničná mouka 80%, žitná mouka, pšeničná mouka), řepkový olej, sirup z invertního cukru, cukr, hoblinky z hořké čokolády 5% (kakaová hmota 50%, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, vanilkové aroma), vláknina z kakaových bobů, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, aroma. Může obsahovat stopy vajec, mléka, sezamu, sóji, oxidu siřičitého, arašídů a skořápkových plodů. Obsah balení: hmotnost: 34 g (4 tenké sušenky v balení)

  0,30 €

 • REJ celozrnné sušenky lískooříškové 34 g

  REJ celozrnné sušenky lískooříškové 34 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vlastnosti celozrnné cereálie více než 80% vysoký obsah vlákniny bez palmového tuku bez vajec lískové oříšky tenké a křehké Složení Cereální směs (celozrnná pšeničná mouka 80%, žitná mouka, pšeničná mouka), řepkový olej, sirup z invertního cukru, cukr, mletá jádra lískových ořechů 8%, bambusová vláknina, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, aroma. Může obsahovat stopy vajec, mléka, sezamu, sóji, oxidu siřičitého, arašídů a jiných skořápkových plodů. Obsah balení: hmotnost: 34 g (4 tenké sušenky v balení)

  0,30 €

 • REJ celozrnné sušenky jahodové s chia 34 g

  REJ celozrnné sušenky jahodové s chia 34 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vlastnosti celozrnné cereálie více než 80% chia semínka jahodové kousky vysoký obsah vlákniny bez palmového tuku bez vajec tenké a křehké Složení Cereální směs (celozrnná pšeničná mouka 80%, žitná mouka, pšeničná mouka), řepkový olej, sirup z invertního cukru, cukr, jahodové kousky 8 % (jahoda 83%, fruktózo-glukózový sirup, zvlhčující látka: glycerol, glukózový sirup, cukr, pšeničná vláknina, želírující látka: pektin, regulátory kyselosti: kyselina citronová a jablečná, barviva: koncentrát z černé mrkve a dýně, aroma), chia semínka 2%, bambusová vláknina, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, aroma. Může obsahovat stopy vajec, mléka, sezamu, sóji, oxidu siřičitého, arašídů a skořápkových plodů. Obsah balení: hmotnost: 34 g (4 tenké sušenky v balení)

  0,30 €

 • COUNTRY LIFE Datľový sirup BIO 250 ml

  6 dní

  Datľový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Datľový sirup oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu. Spôsob využitia Je určený na priame použitie (na lyžičku 3x denne), pre rýchlu prípravu bylinkového čaju, na prípravu chladených osviežujúcich nápojov, prípravu miešaných nápojov, ochutenie ovocných šalátov, na ochutenie sladkých pokrmov. Môžeme ho použiť do cukroviniek, pyré, polevy, nápojov, vločiek atď. Zloženie 100% datľový sirup, produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kalorická hodnota/energia (na 100g): 983,9 kJ/235 kcal. Bielkoviny: 1 g. Sacharidy: 64 g (z toho fruktóza 31-32 g, glukóza 27-30 g, sacharóza 2-3 g). Tuky: 0,6 g Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 °C.

  2,46 € -14% 2,86 €

 • COUNTRY LIFE Agávový sirup BIO 250 ml

  6 dní

  Sirup z agáve je nielen zdravým, ale aj chutným a všestranným sladidlom. Sirup môžete použiť do ovocných šalátov, jogurtov, na müsli a lupienky, palacinky a lievance, na osladenie čaju. Agávový sirup má nízky glykemický index. Zloženie Sirup z agáve* *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Skladovanie Skladujte pri teplote do 20 °C. Alergény Môže obsahovať stopy lepku. Obsah 350 g

  3,12 € -9% 3,44 €

 • WOLFBERRY Rýžové křupinky slim BIO 250 g

  8 dní

  Wolfberry rýžové vločky se vyrábějí z celozrnné rýže a jsou zpracovávány tak, aby si uchovaly většinu sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Jsou, stejně jako rýže, velice lehce stravitelné a vyvolávají pocit sytosti. Neobsahují gliadin, takže jsou vhodné i pro bezlepkovou dietu. Nutriční hodnoty ve 100 g Energie 1405 kJ / 336 kcal; Bílkoviny 5.7 g; Tuky 1.1 g; Sacharidy 74.6 g; Vláknina 1.3 g; Voda 13 g; Vápník 10 mg; Draslík 100 mg. Alergeny - přirozeně neobsahuje lepek, ale balení může obsahovat stopové množství lepku.  Země původu Itálie.

  1,07 €

 • SEMIX Delikates müsli s červeným ovocem bez lepku 1 kg

  SEMIX Delikates müsli s červeným ovocem bez lepku 1 kg

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Delikates müsli je vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin, a proto jej mohou bez obav konzumovat i osoby trpící celiakií. Doporučujeme konzumovat s mlékem, jogurtem nebo ovocnou šťávou. Složení Jáhlové lupínky 26 %, pohankové lupínky 26 %, rozinky 20 % (rozinky, antioxidant: oxid siřičitý), rýžové vločky 17 %, cukr, lyofilizované ovoce 1,5 % (jahody, maliny), maltodextrin. Výrobek může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu. Jedno balení obsahuje 25 porcí potraviny. Minimální trvanlivost výrobku je jeden rok. Datum je uvedeno na obale. Skladujte v suchu. Po otevření výrobek uzavřete a spotřebujte do jednoho měsíce. Vyrobeno v České republice. Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku: Energetická hodnota 1426 kJ/341 kcal Bílkoviny 7,9 g Sacharidy 71,3 g - z toho cukry 24,0 g Tuky 1,96 g Sodík 50 mg Lepek 20 mg lepku/kg potraviny Vláknina 5,0 g

  6,14 €

 • ISWARI Bio snídaňová směs Maca, moruše & jahoda 360 g

  ISWARI Bio snídaňová směs Maca, moruše & jahoda 360 g

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Snídaňové směsi od Iswari jsou unikátní tím, že jsou: živou stravou ("raw") - jejich ingredience nebyly zpracovány při více než 42 °C vyrobeny z přirozeně bezlepkových surovin nízkoglykemické - díky velmi vysokému podílu polysacharidů zasytí, aniž by zatížili tělo a slinivku břišní tzv. rychlými cukry obohaceny o superpotraviny (potraviny s mimořádnými nutričními kvalitami) mírně doslazeny kokosovým cukrem (lahodné nerafinované sladidlo s GI 35) Příprava 4 velké polévkové lžíce zalijte teplým (do 42 st. C) rostlinným či běžným mlékem anebo vodou. Zamíchejte a čekejte 2 min. Přidejte plátky čerstvého ovoce (banán, jahody, jablko, apod.). Lze dosladit sirupem z agáve či kokosovým cukrem. Směs lze přisypat do jiné, např. cereální kaše a zvýšit tak její nutriční hodnotu, přidat do jogurtu, apod.  Složení Bio pohanková krupice. Bio bezlepkový oves naklíčený - vločky. Bio moruše (8%). Bio kokosový cukr. Bio maca (7%). Bio mandlová mouka. Bio jahody (lyofilizované) (4%).Může obsahovat stopy lepku.

  7,31 €

 • SEMIX Müsli srdíčka bez lepku medová se semínky 50 g

  SEMIX Müsli srdíčka bez lepku medová se semínky 50 g

  Doručenie do Vianoc

  4 dni

  Složení Kukuřičné lupínky 19 % (kukuřice, cukr, sůl), pohankové lupínky 16 %, rýžové lupínky 16 %, lněné semínko 9,6 %, slunečnicový olej, cukr, glukózový sirup, semeno chia 4,3 %, pufovaný amarant, pufované jáhly, med 2 %, třtinový cukr, rýžová mouka, zahušťovadlo: arabská guma, mořská sůl, aroma, antioxidanty: askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, rozmarýnový extrakt a slunečnicový lecitin. Může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu. Výživové údaje ve 100 g výrobku: Energie 1820 kJ/435 kcal, Tuky 13 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,5 g, Sacharidy 68 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 4,9 g, Bílkoviny 7,9 g, Sůl 0,51 g

  0,39 €

 • SEMIX Müsli srdíčka bez lepku oříšková 50 g

  SEMIX Müsli srdíčka bez lepku oříšková 50 g

  Doručenie do Vianoc

  4 dni

  Složení Kukuřičné lupínky 19 % (kukuřice, cukr, sůl), pohankové lupínky 16 %, rýžové lupínky 16 %, lněné semínko 10 %, slunečnicový olej, cukr, glukózový sirup, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 4 %, pufovaný amarant, pufované jáhly, rýžová mouka, zahušťovadlo: arabská guma, kakao, mořská sůl, aroma, antioxidanty: askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, rozmarýnový extrakt a slunečnicový lecitin. Může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu. Výživové údaje ve 100 g výrobku: Energie 1830 kJ/437 kcal, Tuky 14 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,1 g, Sacharidy 65 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 5,4 g, Bílkoviny 8,9 g, Sůl 0,61 g

  0,39 €

 • WOLFBERRY Rozinky BIO 100 g

  WOLFBERRY Rozinky BIO 100 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Rozinky obsahují vysokou koncentraci železa, draslíku a vlákniny. Mimoto obsahují také inulin, který má příznivý vliv na střevní mikroflóru. Nesířené Wolfberry BIO rozinky mají krásně slaďoučkou a plnou chuť. Nutriční hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 1 526 kJ/300 kcal; Tuky: 1.5 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy: 78 g – z toho cukry 59 g; Bílkoviny: 3 g; Vláknina: 6.8 g; Sůl: 0.025 g.Země původu: Irán.

  0,72 €

 • SEMIX Pšenové lupienky 1000 g

  SEMIX Pšenové lupienky 1000 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Pšeno možno použiť na prípravu vlastných cereálnych zmesí a dochutiť ovocím, semienkami alebo orieškami. Môžete ich konzumovať s mliekom či jogurtom. Zloženie a ďalšie informácie  Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov, sóje, sezamu a oxidu siričitého. Minimálna trvanlivosť výrobku je jeden rok. Dátum je uvedený na obale. Skladujte v suchu. Po otvorení výrobok uzatvorte a spotrebujte do jedného mesiaca. Vyrobené v Českej republike. Hmotnosť balenia 1 kg (-3%). Výživové údaje ve 100 g výrobku: Energetická hodnota 1624 kJ/388 kcal Tuky 3,2 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 81 g - z toho cukry 0,5 g Vláknina 3,8 g Bielkoviny 8,1 g Sůl < 0,01 g

  4,04 €

 • WOLFBERRY Schizandra čínská - Klanopraška 50 g

  WOLFBERRY Schizandra čínská - Klanopraška 50 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Jinak také řečená i Magnolka čínská je už po dlouhá staletí ceněna pro své dlouhotrvající povzbuzující účinky. Použití Příměs do čaje s vysokým obsahem vit. C, chuť je velice kyselá. Možno konzumovat v celku polknutím malé hrstičky, téměř okamžitě se dostaví stimulující efekt, který přetrvává po několik hodin.Země původu: Čína.

  1,75 €

 • SEMIX Bio Špaldové lupienky 1000g

  SEMIX Bio Špaldové lupienky 1000g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Špalda je starý druh nešľachtenej pšenice s mierne orechovou chuťou, ktorá v súčasnosti zaznamenáva návrat a je opäť zaraďovaná do nášho jedálnička. Prečo špaldové lupienky v BIO kvalite užívať? Špalda ako taká je známa svojím vysokým podielom bielkovín, kvalitných tukov s obsahom nenasýtených mastných kyselín, vitamínov (najmä sk. B) a minerálnych látok (zinok, železo, draslík, vápnik). Zloženie Vysoký obsah prirodzenej vlákniny 14%. Pšeničné vločky - Pšenica špalda Nutričné hodnoty v 100 g výrobku: Energ. hodnota 1458 kJ/348 kcal, Bielkoviny 12,2 g, Sacharidy 66,9 g - z toho škroby, 64,1 g, - z toho cukry 2,8 g. Tuky 3,04 g, Nenasýtené mast. kyseliny 0,583 g, Sodík 3,19 mg, Vláknina 13,6 g. Balenie obsahuje 1000 g.

  5,72 € -17% 6,90 €

 • PHARMALINE Nutrikaša probiotic Natural 180 g (3x60 g) Výživový doplnok

  PHARMALINE Nutrikaša probiotic Natural 180 g (3x60 g)

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Nutrikaše je nielen chutná, rýchlo a ľahko pripraviteľné, ale je tiež ekonomickou variantou bežné raňajky, desiaty alebo večere na ktorú ste boli zvyknutí. Nutrikaše je výrobok so zameraním na skupinu konzumentov, ktorí majú výživovej obmedzenia pri neznášanlivosti lepku, intolerancii na laktózu, alebo pre záujemcov o racionálne stravovanie. Súčasně konzumáciou Nutrikaše doplníte telu vitamíny, minerály a probiotické kultúry Bacillus coagulans, ktoré sú unikátne svojim prirodzeným skompletovaním, ktorý umožňuje dlhú trvanlivosť a životaschopnosť pri bežnom skladovaní. Hlavnou zložkou výrobku je tepelne upravená ryža, spracovaná špeciálnou technológiou. Nutrikaše sú obohatené o vlákninu, ktorá v kombinácii s probiotickými baktériami tvorí symbiotický vzťah. Nutrikaše obsahuje 10 starostlivo vybraných vitamínov a minerálnych látok. Jedna porcia obsahuje 33% odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov. Nutrikaše obsahuje vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovú, pantoténovú, niacín, biotín. Význam obsiahnutých vitamínov a minerálov: Biotín, Mangán, Niacín, Vitamín C, B12, B6, zinok a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Kombinácia vitamínov B12, B6, C a železa tiež podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Vitamíny B2, B6, B12 prispejú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Dávkovanie Konzumujte 2-3 porcie denne pripravené podľa návodu. S ohľadom na hodnoty obsiahnutých látok je vhodné konzumáciu väčšieho množstva konzultovať s nutričným špecialistom. Návod na prípravu: K príprave Nutrikaše stačí 150ml horúcej vody o teplote približne 80 C. Neodporúčame používať vodu vrelú z dôvodu neblahého vplyvu na probiotické kultúry Lactobacillus sporogenes. Pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita sa môže znížiť. Balenie Nutrikaše sú vyrábané v praktickom jednoporciovom balenie do krabičky, ktorá obsahuje 3 porcie po 65g. Porcie sú balené jednotlivo, takže si Nutrikaši môžete kamkoľvek vziať sebou. Balenie do porcií sa sáčkov na najmodernejších technológiách garantuje presné dávkovanie všetkých zložiek Nutrikaše v správnom pomere.

  2,34 € -8% 2,54 €

 • Kulinářské pivovarské kvasnice 125g Výživový doplnok

  Kulinářské pivovarské kvasnice 125g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení. Doporučené užití Určené množství přidejte do polévky, jogurtu, přesnídávky, salátu, cereálií a podobně, podle vlastní chuti. Důležité informace a vlastnosti Vhodné pro děti od 1 roku. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení. Hmotnost 125 g    

  3,02 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam