Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Hotové jedlá

Hotové jedlá, polotovary

Záleží vám na vašom zdraví? Nájdete tu zdravé, bezlepkové jedlá, klasické i instantné. Mamičky zase iste ocenia pestrú paletu kaší a príkrmov pre najmenších. Stačí pár minút a rýchle raňajky, obed alebo večera je na stole.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Hotové jedlá, polotovary - detailný popis

Mamičky, šetrite čas i nervy

Kojencom a najmenším deťom pediatri obvykle doporučujú kaše bez prídavku mlieka, ktoré neobsahujú laktózu. Prechod na pevnú stravu deťom uľahčia instantné obilninové kaše, ktoré sú sýtou a zdravou pochúťkou napríklad k raňajkám alebo k večeri. Sú vhodné pre deti, ale môžu si na nich pochutnať i dospelí. Vyberte si z pestrej ponuky kaší z rôznych druhov obilovín, ktoré sa vašim ratolestiam iste neprejedia.

Mamičkám ušetria mnoho času a starostí hotové jedlá pre deti, ktoré nielenže budú malým mašktrníkom chutiť, ale dodajú im všetky dôležité vitamíny a minerály pre ich zdravý vývoj. Vďaka praktickému baleniu v skle stačí jedlo len opatrne ohriať a môžete ho ihneď podávať. Pestrá ponuka príkrmov zahŕňa polievky i hlavné jedlá určené i tým najmenším deťom.

Zdravo a chutne bez lepku

Bezlepková dieta vás nemusí obmedzovat natoľko, ako ste si možno mysleli. Máte chuť na gulášik, sviečkovú alebo snáď rajčinovú omáčku? Alebo potrebujete niečo rýchle k večeri alebo desiate? Nech už máte na lepok alergiu alebo je bezlepková dieta vašou voľbou, z našej ponuky bezlepkových hotových jedál si iste vyberiete. Hotové jedlá, instantné polievky a kaše, to všetko u nás nájdete.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika