Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Cestoviny

Cestoviny

Zháňate bezlepkové cestoviny? Všetky tvary a druhy môžete vyberať na jednom mieste a za veľmi prijateľné ceny. Sú vhodné pre celiatikov a všetkých, ktorí sa starajú o  svoje zdravie.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Cestoviny - detailný popis

Ryžové, kukuričné alebo pohankové

Pretože lepok je súčasťou obilných zŕn ako bielkovinový komplex, je zložité ho nahradiť. Výrazné je zastúpený v pšenici, žite, jačmeni a ovse. Bezlepkové cestoviny sú pre to vyrábané buď z ryže, kukurice, zemiakov, prosa alebo pohánky. Každé z nich sú niečím špecifické a majú svoju chuť a arómu. Vyberte si také bezlepkové cestoviny, na ktoré máte práve chuť.

Do šalátu sa výborne hodia bezlepkové kukuričné cestoviny Sam Mills 500g –vretienka, na prípravu hlavného jedla Vám odporúčame napr. bezlepkové Sam Mills  špagety. 

Široká ponuka na MojaLekáreň.sk

Doprajte si gurmánsky zážitok s bezlepkovými potravinami, ktoré skvele chutia. Vyberajte u nás aj sladké alebo slané bezlepkové pochutiny, zmesi na prípravu pečiva, doprajte si zemiakové knedličky alebo maškrťte müslli.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika