Úvodná strana Výživa a chudnutie Potraviny Cestoviny Ryžové

Ryžové cestoviny

Ryžové cestoviny majú decentnú chuť a sú rýchlo uvarené. A ich najväčšou výhodou je to, že sú ľahko stráviteľné. Ďalšou ich prednosťou je to, že neobsahujú škrob a sú teda prirodzene bezlepkové. To ocenia nielen osoby trpiace celiakiou, ale aj milovníci zdravej výživy.

Ryžové cestoviny - detailný popis

  • Narazili ste na recept na ázijské jedlo, ktoré obsahuje rezance? Potom sa skoro určite jedná o ryžové cestoviny. Majú typickú bielu sklovitú farbu a jemnú chuť, ktorá podtrhuje chuť ďalších ingrediencií. Kto by nepoznal čínsku polievku s vlasovými ryžovými rezancami?
  • Ryžové cestoviny, to ale nie sú iba rezance. U nás nájdete široký výber rôznych tvarov, takže pokiaľ chcete vyskúšať svoje obľúbené cestovinové jedlo trochu inak, tu si určite vyberiete. Naši zákazníci si obľúbili napríklad fusilli alebo mušličky.
  • Pre tých, ktorí majú radi pod kontrolou, čo naozaj jedia, doporučujeme vyskúšať domáce ryžové cestoviny. Ich výroba nie je nič zložité, dokonca ani nemusíte mať strojček na rezance, aby ste si mohli vyrobiť vlastné rezance trebárs do polievky. Spomeňte si, ako robila cestoviny vaša babička? Tak si nezabudnite kúpiť ryžovú múku a prekvapte svoju rodinu a možno i sami seba niečím novým a neobvyklým!
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika