Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Cestoviny Kukuričné

Kukuričné cestoviny

Lepok je bielkovina obsiahnutá v pšeničných obilkách. Ľudský organizmus môže mať s trávením lepku problémy alebo na neho môže byť dokonca alergický, potom hovoríme o chorobe zvanej celiakia. Nielen ľudia trpiaci celiakiou, ale tiež tí, ktorým záleží na zdravej strave a nechcú zbytočne zaťažovať svoj organizmus, volia preto bezlepkové potraviny.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Kukuričné cestoviny - detailný popis

Cestoviny sú obľúbenou súčasťou nášho jedálnička a pretože myslíme na vaše zdravie, máme vo svojej ponuke pestrú paletu bezlepkových kukuričných cestovín a kukuričnej múky pre domácu výrobu zdravých a chutných rezancov a iných domácich pochúťok.

Milujete cestoviny?

  • Pamätáte si tú vynikajúcu chuť babičkinej polievky s domácimi rezancami? Nebojte sa, domáca výroba cestovín je jednoduchá a výsledok stojí za to. Teraz si naviac môžete vylepšiť recept na domáce cestoviny zdravšou kukuričnou múkou z našej ponuky. Vaše cestoviny budú krásne žlté s jemne nasladlou chuťou. Budú ešte lepšie než tie od babičky.
  • Časovo menej náročnou, ale pritom tiež veľmi chutnou alternatívou sú hotové cestoviny. Nech už im hovoríte penne alebo trúbky, skúste si ich niekedy uvariť v zdravšej bezlepkovej variante. I ten najnáročnejší milovník talianskej kuchyne si u nás iste vyberie. Zákazníkmi obľúbené kukuričné vretená alebo kukuričné špagety Sam Mills neobsahujú lepok ani vajcia a určite si nájdu cestu i do vašej kuchyne.
  • Deti budú nadšené z písmenkových kukuričných cestovín alebo tých v tvare mušličiek a vy budete vedieť, že ste urobili niečo naviac pre ich zdravie.

Kukuričné cestoviny v celej škále tvarov v tej najlepšej kvalite nájdete práve u nás.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika