Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Cestoviny Pohánkové

Pohánkové cestoviny

Jedzte pohanku čo srdce ráči a to takmer doslova, pretože pohanka, ktorá je najlepším prírodným zdrojom rutínu, prospieva pružnosti ciev a znižuje cholesterol v krvi. A okrem toho obsahuje mnoho ďalších, nášmu telu prospešných látok, stopových prvkov a vitamínov. Samozrejme neobsahuje lepok, čo ocenia hlavne osoby trpiace celiakiou. Takže by bola určite škoda, keby ste túto obilninu neskúsili zaradiť do svojho jedálnička.

 • Cejlónska škorica mletá sáčok 45 g-BIO

  Korenie v tomto veľkom cenovo výhodnom balení v papierovom sáčku je určené k doplňovanie nášho korenie v ozdobných sklenených koreničkách. Cejlónska škorica je sladký druh škorica vyhľadávaný pre svoju veľmi jemnú a sladkú chuť.

  Skladom zajtra

  1,71 €

  1,71
 • Pohánkové cestoviny vlnky 250 g

  Pohánkové cestoviny v tvare vlniek sú prirodzene bezlepkové. Vyskúšajte zdravú alternatívu pšeničných cestovín.

  Skladom zajtra

  1,49 €

  1,49
 • Pohánkové cestoviny vretena 250 g

  Pohánkové cestoviny v tvare vretien sú prirodzene bezlepkové. Vyskúšajte zdravú alternatívu pšeničných cestovín.

  Skladom zajtra

  1,49 €

  1,49
 • Špagety celozrnné Rapunzel 500g-BIO

  Tieto celozrnné špagety z tvrdej pšenice sa nelepí a nerozvářejí a majú príjemnú nie výrazne ,, celozrnnú "chuť. Používame ich preto ako klasické špagety.

  Skladom zajtra

  1,66 €

  1,66
 • Pohánkové cestoviny kolienka 250 g

  Pohánkové cestoviny polievkové sú prirodzene bezlepkové a ľahko stráviteľné. Určené do polievok. Veľmi rýchla príprava a skvelá chuť!

  Skladom zajtra

  1,30 €

  1,30
 • Pohánkové cestoviny mušle 250 g

  Pohánkové cestoviny v tvare mušlí sú prirodzene bezlepkové. Vyskúšajte zdravú alternatívu pšeničných cestovín.

  Skladom zajtra

  1,49 €

  1,49
 • Pohánkové cestoviny polievkové 250 g

  Pohánkové cestoviny polievkové sú prirodzene bezlepkové a ľahko stráviteľné. Určené do polievok. Veľmi rýchla príprava a skvelá chuť!

  Skladom zajtra

  1,30 €

  1,30

Pohánkové cestoviny - detailný popis

Tak trochu iné cestoviny

Pohanka má trochu špecifickú chuť, ktorú ucítite i v pohankových cestovinách. Môžete z nich variť všetky obľúbené cestovinové jedlá, používať ich ako prílohu, do šalátov alebo ich napríklad zapekať. Fantázii sa medze nekladú.

U nás nájdete rôzne tvary cestovín:

 • Naši zákazníci majú radi napríklad pohankové mušle, kolienka alebo vlnky Šmajstrla.
 • Pre tých, ktorí majú radi pod kontrolou, čo naozaj jedia, doporučujeme vyskúšať pohankové cestoviny vlastnej výroby. Nie je to nič zložité, dokonca nemusíte ani vlastniť strojček na rezance, aby ste si mohli vyrobiť vlastné rezance napríklad do polievky. Spomínate si, ako robila cestoviny vaša babička? Nezabudnite si kúpiť pohankovú múku a prekvapte svoju rodinu a možno i sami seba niečím novým a neobvyklým.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika