Úvodná strana Výživa a chudnutie Zdravé potraviny Polievky

Polievky

Polievky už dávno nehrajú v našom jedálničku iba úlohu teplého predkrmu pred hlavným chodom. Ale môžu plnohodnotne nahradiť jedno, ale i viacej samotných jedál v rámci vášho celodenného jedálnička.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Polievky - detailný popis

Zaraďte polievky napríklad do svojho diétneho programu. Ich príprava je ľahká a rýchla. Skúste diétne polievky Dietline s kuracou či hovädzou príchuťou alebo polievky Guareta so skvelými príchuťami, nájdete u nás napríklad rajčinovú, zeleninovú, hrachovú i mnohé dalšie.

Pri bezlepkovej diéte si potom dajte s chuťou Instantnú japonskú polievku s morskými riasami. Je bez chemických prísad, konzervantov a glutamánov - naviac s minerálmi a vitamínmi, ktoré v sebe obsahuje morská riasa, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou japonskej medicíny po dlhé storočia.

Polievky sú tiež nedieľnou súčasťou výživy pre deti a to už od ukončeného štvrtého až šiesteho mesiaca ich života. Polievky pre deti sú veľmi vhodným prvým nemliečnym príkrmom, ktorý sa k vašemu dieťatku dostane. Isteže najlepšou voľbou sú domáce jedlá, ale keď nestíhate denne variť alebo ste so svojim dieťatkom často na cestách, hotové príkrmy iste oceníte.

Kupované detské polievky spĺňajú prísne dietetické normy a sú pre deti ozaj vhodné. Skvelá je napríklad polievka Hipp, ostatne ako ďalšie príkrmy Hipp alebo Hami. Obsahujú omega - 3 mastné kyseliny z biorepkového oleja, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu. Sú bez lepku, soli, neobsahujú farbivá, konzervačné látky, mliečne zložky ani zahusťovadlá.

Polievky si dávame nielen na zahriatie, ale tiež zdravé a posilňujúce zasýtenie a to tie naše určite spĺňajú.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika