Podrobné informácie

Nepudrované vyšetrovacie rukavice Peha-Soft Nitrile sú vyrobené zo syntetického nitril kaučuku a poskytujú celý rad výhod, či už kvôli tvaru, pohodliu, úchopu a ochrane, ktorú ponúka latex, a pritom minimalizujú možnosť alergických reakcií.

Informácie o produkte

Výrobca: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: HARTMANN
Kód výrobku: 196266
Kód EAN: 4049500744003
Držiteľ rozhodnutia: HARTMANN - RICO a.s.

Účinné látky
Nitrile

Užívanie
Nepudrované vyšetrovacie rukavice Peha-Soft Nitrile poskytujú výhody latexu bez možnej reakcie na tento materiál. Možnosti použitia: na vyśetrovacie, diagnostické a terapeutické postupy v lekárstve. Výhody: tvarovaný nitril s texturovanými prstami zaisťuje dobrý úchop a pohodlie bez rizika alergickej reakcie, nepudrované, avšak ľahko nasaditeľné texturované prsty zabezpečujú vynikajúci úchop aj vo vlhkom prostredí, čím umožňujú bezpečnú prácu s nástrojmi, ponuka 5 veľkostí.

Fakty
Nekĺzavý nitril ponúka tvarovú, dobre sediacu a spoľahlivú ochranu na citlivú pokožku, nepudrované prevedenie v mnohých veľkostiach zaisťuje pohodlie a flexibilitu. Rukavice sa dodávajú v škále veľkostí, z ktorej je možné si dobre vybrať. Predstavujú spoľahlivé riešenie v situáciách, v ktorých sa obávate možnej reakcie na prírodnú latexovú gumu.

Recenzie

Recenzie produktu Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE bez pudru nesterilné S 100ks

Diskusia

Diskusia k produktu Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE bez pudru nesterilné S 100ks

Pridať nový príspevok do diskusie