Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Rukavice » Vyšetrovacie rukavice

Vyšetrovacie rukavice

V zdravotníctve sú jednorazové vyšetrovacie rukavice dennodenne používané. Práve rukami totiž hrozí najväčšie riziko prenosu infekcií. Zdravotné rukavice tak chránia nielen lekára, ale aj samotného pacienta. Musia byť hlavne odolné voči mechanickému poškodeniu a mali by sa ľahko a rýchlo navliekať. Ponúkame vám niekoľko veľkostí vyšetrovacích rukavíc. Vyberte si tie, ktoré vám skvele sadnú a bude sa vám v nich pohodlne pracovať.

Druhy zdravotných rukavíc

 • Latexové - Patria medzi najbežnejšie zdravotné rukavice hlavne vďaka svojej prívetivej cene. Sú pružné a veľmi pohodlné. Ale pozor, sú nevhodné pre ľudí citlivých na latex.
 • Nitrilové - Využitie nájdu aj v laboratóriách, pretože sú perfektne odolné proti presiaknutiu najrôznejších tekutín. Nitrilové zdravotné rukavice sú pevnejšie ako latexové.
 • Vinylové - Využívajú sa jednorázovo na kratšie úkony v zdravotníctve, pretože nie sú tak odolné a pevné. Ľahko sa poškodia pri práci alebo prepichnú. Sú hypoalergénne. Kvalita týchto rukavíc sa veľmi líši v závislosti od výrobcu. 

Každý materiál má iné priepustné vlastnosti, preto by ste mali presne vedieť, na aké účely budete rukavice používať. Napríklad pre odbery krvi odporúčame klasické latexové rukavice, zatiaľ čo pre prácu s infekčným materiálom by ste mali nosiť rukavice nitrilové.

S púdrom alebo bez?

Rukavice s púdrom, alebo bez púdru? U nás si môžete kúpiť obe varianty. Vďaka púdru sa rukavice ľahšie navliekajú, ale zasa môžu dráždiť citlivejšiu pokožku.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Rukavice DUMAX latex.nest.XL 100ks pudr

  skladom do 24 hodín

  Jednorázové, nesterilní, lékařské rukavice. Lehce pudrované, latexové, pravolevé, vyšetřovací. Pudrováno vstřebatelným kukuřičným škrobem. Pudr je možno důkladné odstranit omytím rukavic sterilním mokrým tamponem, sterilní mokrou utěrkou nebo jinou účinnou metodou. Tento výrobek obsahuje přírodní kaučukový latex, který může u některých osob způsobit alergickou reakci. Nedoporučujeme používat tyto rukavice osobám citlivým na latex. V případě negativní reakce okamžitě svlékněte rukavice a poraďte se s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte nadměrné teplotě. Otevřená krabíce by měla být chráněna před přímým slunečním svitem a fluorescenčním zářením, životnost výrobku je 3 roky od data výroby. Vysoce kvalitní výrobek, velmi odolný proti protržení, příjemně nositelný. Vyrobeno na Srí Laňce. Množství: 100 kusů v balení.

  4,65 €

 • Rukavice vyšetřovací nesterilní latex Chiraskin 100ks L

  skladom

  Užití Latexové vyšetřovací rukavice nesterilní pudrované. Pro jednorázové použití, slouží jako ochranná pomůcka při práci ve zdravotnictví. Obsahují nízké množství proteinů, což snižuje riziko alergických reakcí. Jsou elastické

  5,37 €

 • MAXTER U-R bezprašné nitrilové rukavice velikosti S 100 ks

  skladom 1 - 2 ks

  Jednorázové nesterilní vyšetřovací nitrilové rukavice bez pudru, pravolevé, AQL 1,5. Balené v krabičce po 100 kusech.

  5,08 €

 • Rukavice Abri vinyl M 4391 100 ks vyšetrovacie

  skladom do 24 hodín

  4,31 €

 • Rukavice ochranné Quick M/100 ks č. 4371

  skladom do 24 hodín

  1,10 €

 • Rukavice latexove U-R veľkosť L púdrované 100ks

  skladom do 24 hodín

  Latexové vyšetrovacie rukavice . Veľkosť L.

  4,31 €

 • Rukavice latexové UR veľkosť M púdrované 100ks

  skladom do 24 hodín

  Vyšetrovacie nesterilné latexové rukavice, pravo ľavé, ľahko zaprášené. Rukavice sú vyrobené z prírodného latexu a zodpovedajú európskym normám EN 455-1, 455-2, 455-3. Nie sú určené k ochrane proti chemikáliám. S púdrom, AQL 1,5.

  4,31 €

 • Rukavice Abri vinyl L 4392 100 ks vyšetrovacie

  skladom do 24 hodín

  4,31 €

 • Rukavice vyš.pravolevé č.8-M/100ks jednoráz.DONA

  skladom do 24 hodín

  Rukavice slouží pracovníkům ve zdravotnictví jako ochrana proti infekci při ošetřování nemocných a jsou určeny pro jedno použití. Rovněž lze rukavice použít při diagnostických a terapeutických procedurách. vyrobeny z přírodního latexu, nesterilní Lehce zaprášené - absorbovatelný kukuřičný škrob, který umožňuje snadnější navlékání a svlékání rukavic a zabraňuje slepování rukavic, eventuálně mají bezprašnou úpravu. Vysoká pružnost zaručuje velkou elasticitu, minimalizuje roztržení při navlékání. Rolovaný krček pro snadné navlékání a zamezení zpětného shrnování Rukavice svými kvalitativními parametry odpovídají ČSN EN 455-1 až 3 a požadavkům norem ČSN EN ISO řady 9000 a TÜV.

  5,37 €

 • Rukavice Sempercare Latex S/100 kusů s pudrem Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Užití Latexové vyšetřovací rukavice jsou hypoalergenni, pudrované, nesterilní. Vhodné pro práce s vyšší náročností na citlivost.

  4,67 €

 • Ambulex Vinyl rukavice vinylové nepúdrované M 100ks

  skladom do 24 hodín

  Nesterilné vinylové rukavice. Ľahko púdrované. V ponuke vo veľkostiach M, L, XL.

  4,29 €

 • Rukavice vyš.pravolevé č.9-L/100ks jednoráz. DONA

  skladom do 24 hodín

  Rukavice slouží pracovníkům ve zdravotnictví jako ochrana proti infekci při ošetřování nemocných a jsou určeny pro jedno použití. Rovněž lze rukavice použít při diagnostických a terapeutických procedurách. vyrobeny z přírodního latexu, nesterilní Lehce zaprášené - absorbovatelný kukuřičný škrob, který umožňuje snadnější navlékání a svlékání rukavic a zabraňuje slepování rukavic, eventuálně mají bezprašnou úpravu. Vysoká pružnost zaručuje velkou elasticitu, minimalizuje roztržení při navlékání. Rolovaný krček pro snadné navlékání a zamezení zpětného shrnování Rukavice svými kvalitativními parametry odpovídají ČSN EN 455-1 až 3 a požadavkům norem ČSN EN ISO řady 9000 a TÜV

  5,37 €

 • Rukavice vyšetřovací nesterilní latex Chiraskin 100 ks M

  skladom do 24 hodín

  Užití Latexové vyšetřovací rukavice nesterilní pudrované. Pro jednorázové použití, slouží jako ochranná pomůcka při práci ve zdravotnictví. Obsahují nízké množství proteinů, což snižuje riziko alergických reakcí. Jsou elastické

  5,37 €

 • Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE bez pudru M 100ks

  skladom do 24 hodín

  Účinné látkyNitril PoužitieNepudrované vyšetrovacie rukavice Peha-Soft Nitril poskytujú výhody latexu bez možnej reakcie na tento materiál. Možnosti použitia; pre vyšetrovacie, diagnostické a terapeutické postupy v lekárstve. Výhody: tvarovaný nitril s textúrovaným prstami zaisťuje dobrý úchop a pohodlie bez rizika alergickej reakcie, nepudrované, avšak ľahko nasaditeľné, textúrované prsty zaisťujú vynikajúci úchop aj vo vlhkom prostredí, čím umožňujú bezpečnú prácu s nástrojmi, ponuka 5 veľkostí. FaktyNekĺzavý nitril ponúka tvarovanú, dobre padnúcu a spoľahlivú ochranu pre citlivú pokožku, nepudrované prevedenie v mnohých veľkostiach zaisťuje pohodlie a flexibilitu. Rukavice sa dodávajú v škále veľkostí, z ktorej si možno dobre vybrať. Predstavujú spoľahlivé riešenie v situáciách, keď sa obávate možnej reakcie na prírodnú latexovú gumu.

  6,75 €

 • Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE nepudrované bielej farby S 200ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Sú z kvalitého nitrilového materiálu. Mechanická odolnosť a ľahko zdrsnený povrch vám zaistia skvelú citlivosť a pohodlie pri práci. Neobsahujú latex ani púder, a významne tak znižujú riziko alergickej reakcie. Sú certifikovaé ako osobý ochranný prostriedok, čo vám zaručuje maximálnu úroveň ochrany, či už pracujete s chemikáliami, dezinfekciou, cytostatikami alebo napríklad s čistiacimi prostriedkami. Majú certifikát na kontakt s potravinami, ktorý vám zaistí bezpečie pri príprave pokrmov či pri manipulácii s nimi.

  10,12 €

 • Rukavice latexové U-R velikost S pudrované 100ks

  skladom do 24 hodín

  Latexové vyšetřovací rukavice U-R s pudrem pravolevé, AQL 1,5.

  4,31 €

 • Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE bez pudru nesterilné S 100ks

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Nitrile UžívanieNepudrované vyšetrovacie rukavice Peha-Soft Nitrile poskytujú výhody latexu bez možnej reakcie na tento materiál. Možnosti použitia: na vyśetrovacie, diagnostické a terapeutické postupy v lekárstve. Výhody: tvarovaný nitril s texturovanými prstami zaisťuje dobrý úchop a pohodlie bez rizika alergickej reakcie, nepudrované, avšak ľahko nasaditeľné texturované prsty zabezpečujú vynikajúci úchop aj vo vlhkom prostredí, čím umožňujú bezpečnú prácu s nástrojmi, ponuka 5 veľkostí. FaktyNekĺzavý nitril ponúka tvarovú, dobre sediacu a spoľahlivú ochranu na citlivú pokožku, nepudrované prevedenie v mnohých veľkostiach zaisťuje pohodlie a flexibilitu. Rukavice sa dodávajú v škále veľkostí, z ktorej je možné si dobre vybrať. Predstavujú spoľahlivé riešenie v situáciách, v ktorých sa obávate možnej reakcie na prírodnú latexovú gumu.

  6,75 €

 • Rukavice vyš.Sempermed Exam vel.M/100ks s pudrem Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Užití Latexové vyšetřovací rukavice jsou hypoalergenni, pudrované, nesterilní. Vhodné pro práce s vyšší náročností na citlivost.

  4,67 €

 • Rukavice vyšetřující Peha-Soft NITRILE bez pudru L 100ks

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Nitrile Užití Nepudrované vyšetřovací rukavice Peha-Soft Nitrile poskytují výhody latexu bez možné reakce na tento materiál. Možnosti použití; pro vyšetřovací, diagnostické a terapeutické postupy v lékařství. Výhody; tvarovaný nitril s texturovanými prsty zajišťuje dobrý úchop a pohodlí bez rizika alergické reakce, nepudrované, avšak snadno nasaditelné, texturované prsty zajišťují vynikající úchop i ve vlhkém prostředí, čímž umožňují bezpečnou práci s nástroji, nabídka 5 velikostí. Fakta Neklouzavý nitril nabízí tvarovou, dobře padnoucí a spolehlivou ochranu pro citlivou pokožku, nepudrované provedení v mnoha velikostech zajišťuje pohodlí a flexibilitu. Rukavice se dodávají ve škále velikostí, z niž si lze dobře vybrat. Představují spolehlivé Těšení v situacích, kde se obáváte možné reakce na přírodní latexovou pryž.

  6,75 €

 • Rukavice DUMAX latex.nest.M 100ks pudr

  skladom do 24 hodín

  Jednorázové, nesterilní, lékařské rukavice. Lehce pudrované, latexové, pravolevé, vyšetřovací. Pudrováno vstřebatelným kukuřičným škrobem. Pudr je možno důkladně odstranit omytím rukavic sterilním mokrým tamponem, sterilní mokrou utěrkou nebo jinou účinnou metodou. Tento výrobek obsahuje přírodní kaučukový latex, který může u některých osob způsobit alergickou reakci. Nedoporučujeme používat tyto rukavice osobám citlivým na latex. V případě negativní reakce okamžitě svlékněte rukavice a poraďte se s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte nadměrné teplotě. Otevřená krabice by měla být chráněna před přímým slunečním svitem a fluorescenčním zářením, životnost výrobku je 3 roky od data výroby. Vysoce kvalitní výrobek, velmi odolný proti protržení, příjemně nositelný. Vyrobeno na Srí Laňce. Množství: 100 kusů v balení.

  4,72 €

 • Rukavice vyšetrovacie Peha-Soft NITRILE nepudrované bielej farby M 200ks Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Sú z kvalitného nitrilového materiálu. Mechanická odolnosť a ľahko zdrsnený povrch vám zaistia skvelú citlivosť a pohodlie pri pri práci. Neobsahujú latex ani púder, a významne tak znižujú riziko alergickej reakcie. Sú certifikované ako osobný ochranný prostriedok, a to vám zaručuje maximálnu úroveň ochany, či už pracujete s chemikáliami, dezinfekciou, cytostatikami alebo napríklad s čistiacimi prostriedkami. Majú certifikát pre kontakt s potravinami, ktorý vám zaistí bezpečie pri príprave pokrmov či pri manipulácii s nimi.

  10,12 €

 • Rukavice Abri vinyl S 4390 100 ks vyšetřovací

  skladom do 24 hodín

  4,31 €

 • Rukavice Sempercare Edition S/100 kusů bez pudru Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Užití Z jemného světlého latexu se stáčeným okrajem. Vysoká pevnost proti roztržení a vynikající hmatové vlastnosti. Volitelně nesterilní nebo sterilní, balené jednotlivě nebo v páru, pudrované nebo nepudrované s vnitřním povlakem.

  5,79 €

 • Rukavice vyš.pravolevé č.7-S/100ks jednoráz.DONA

  skladom do 24 hodín

  Rukavice pro jedno použití, nesterilní Vlastnosti: mikrozdrsněné, vysoká pružnost, lehce zaprášené, rolovaný krček, pravolevé Fakta Rukavice jsou vyrobeny z přírodního latexu (ISO 2004) a svými kvalitativními parametry odpovídají EN 455-1 a EN 455-2 a požadavkům norem ISO řady 9000 a TÚV. Kvalita finálního výrobku je sledována a kontrolována na všech stupních výrobního procesu. Rozměry (velikost/Šířka dlaně/délka min.): 6.5-7/90/240,7,5-8/100/240,8,5-9/115/240 Tloušťka jedné stěny je minimálně 0,12 mm.

  5,37 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam