Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Pokračovacie mlieka pre deti

HOLLE Baby Bio 2 Výživa na báze kozieho mlieka 400 g

Kód výrobku: 367590

Pokračovacia Bio detská vyživa na báze kozieho mlieka je vhodná pre deti po 6. mesiaci veku. Je vyrobená z najlepších surovín, dodaných farmármi.

Viac informácií

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie HOLLE Baby Bio 2 Výživa na báze kozieho mlieka 400 g

Pokračovacia Bio detská vyživa na báze kozieho mlieka je vhodná pre deti po 6. mesiaci veku. Je vyrobená z najlepších surovín, dodaných farmármi.

Organická, pokračovacia výživa pre deti po 6. mesiaci veku, vyrobená z 99 % zo surovín dodaných organickými farmármi - t.j. z organického kozieho mlieka. 

Používa sa následne po ukončení dojčenia. Po HOLLE Organickom detskom mlieku na báze kozieho mlieka Formula 1 alebo namiesto následných mliek. Používajte spoločne s vyváženou výživou pripravenou z výživy z fľašky a pevnej stravy. 

Zloženie

plnotučné kozie mlieko *, maltodextrín*, laktóza, rastlinné oleje* ( palmový olej* , slnečnicový olej* , olej zo semien repky olejky*), škrob*, Calcium karbonát ,Trisodium citrát, Vitamín C, L-tryptophan, L-cystine, laktát železa, L-isoleucine, Vitamín E, sulfát zinku, niacin, Calcium D-pantothenát, sulfát medi, Vitamín A, Vitamín B1,Vitamín B2, Vitamín B6, Mangansulfát, potassium jodát, kyselina listová, Vitamín K1, sodium selenát, biotín, Vitamín D, Vitamín B12

* zložky z organického poľnohospodárstva

Krajina pôvodu: Rakúsko

Príprava

Ľahká a rýchla príprava.

Do odmeraného množstva sušeného mlieka prilejte prevarenú vodu vychladenú na cca 50°C a premiešajte.

Výživa

Kojenie je najlepšou výživou pre Vaše dieťatko. Následné mlieko Formula 2 je vhodné pre špecifickú výživu dojčiat od 6. mesiaca veku. Je k použitiu ako súčasť výživy počas odstavovania a nie ako náhrada dojčenia v prvých 6-tich mesiacoch veku. Rozhodnutie, či začať s pevnou stravou počas prvých 6-tich mesiacoch veku je možné urobiť iba na odporúčanie profesionála z odboru zdravej výživy a musia sa vziať do úvahy rastové a vývojové požiadavky Vášho dieťaťa. Niektoré z proteínových štruktúr v kozom a kravskom mlieku sú zhodné. Preto niektoré deti s alergiou na kravské mlieko nemusia akceptovať HOLLE Organické kozie následné mlieko Formula 2. V takom prípade je potreba urobiť individuálne testy. Deti so silnou alergiou môžu byť testované iba po konzultácii s pediatrom. HOLLE Organické kozie následné mlieko Formula 2 je vhodné pre dojčatá od 6 mesiaca veku, ktoré už dostávajú jednu pevnú stravu denne. Je vhodnou alternatívou pre následné kravské mlieka.

Informácie o produkte

Výrobca: Holle babyfood
Značka: HOLLE
Kód výrobku: 367590
Kód EAN: 7640161870154
Držiteľ rozhodnutia: Holle babyfood

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie HOLLE Baby Bio 2 Výživa na báze kozieho mlieka 400 g

Diskusia

Diskusia HOLLE Baby Bio 2 Výživa na báze kozieho mlieka 400 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam