Podrobné informácie

Správnou voľbou pre čistenie zubov detí, je kefka Elmex s ľahko uchopiteľnou a protišmykovou rukoväťou, malou čistiacou hlavou a mäkkými vláknami .

Informácie o produkte

Výrobca: GABA
Značka: ELMEX
Kód výrobku: 104771
Kód EAN: 7610108043552
Držiteľ rozhodnutia: GABA

Zubná kefka Elmex pre deti je určená pre deti predškolského veku, od 3 do 6 rokov. Aby ste podporili prvé pokusy o samostatné čistenie, dajte dieťaťu zubnú kefku, ktorá bude zodpovedať jeho motorickým schopnostiam. Tou najlepšou voľbou je špeciálna zubná kefka Elmex pre deti s ľahko uchopiteľnou a protišmykovou rukoväťou, malou čistiacou hlavou a mäkkými vláknami.

Výhody kefky

  • malá čistiaca hlava je pre deti obzvlášť vhodná
  • mäkké, zaoblené vlákna čistia mliečne zuby obzvlášť dôkladne a jemne
  • pole žltých štetín uľahčuje správne dávkovanie odporúčaného množstva zubnej pasty pre deti, zhruba veľkosti hrášku
  • nekĺzavá rukoväť s vodiacimi značkami vyvinutá spoločne s odborníkmi na ergonómiu je vhodná pre všetky spôsoby uchopenia, ktoré deti tejto vekovej skupiny používajú

Dôvody prečo používať zubnú kefku Elmex

Do troch rokov veku sa u detí normálne vytvorí kompletný počet mliečnych zubov, pod ktorými sa už začínajú v hornej a spodnej čeľusti vyvíjať stále zuby. U detí predškolského veku prevádzajte so svojím dieťaťom pravidelné a systematické čistenie (žuvacie plochy, vonkajšia a vnútorné strana zubov) a dohliadajte, ako sa im to darí. Zubná kefka elmex pre deti deťom pomáha v tom, aby sa formou hry naučili správne čistiť zuby.

Recenzie

Recenzie produktu ELMEX DETSKÁ ZUBNÁ KEFKA AC (3-6R)

Diskusia

Diskusia k produktu ELMEX DETSKÁ ZUBNÁ KEFKA AC (3-6R)

Pridať nový príspevok do diskusie