Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » E » ELMEX

ELMEX

Švajčiarska značka ELMEX sa stará o zdravie zubov a dutiny ústnej už od roku 1962. Značka tak patrí k absolútnym špičkám na trhu. Výrobky ELMEX sa navzájom dopĺňajú, takže prinášajú komplexnú starostlivosť o zuby a celkové zdravie dutiny ústnej.

Ústne vody a spreje, zubné kefky, nite a pasty tejto značky zaisťujú pri správnom dlhodobom používaní dokonalú čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny. Táto široká škála výrobkov si dovoľuje osloviť všetky vekové kategórie.

 

Zubná pasta ELMEX bola prvá, ktorá obsahovala aminofluorid. Práve ten tvorí ochrannú vrstvu a môže tak odraziť bolestivé podnety. Preto sa značka sústredí na produkty špeciálne vyvinuté na ochranu citlivých zubov, ďasien a obnažených zubných krčkov.

Výrobky ELMEX sú vysoko kvalitné a preukázané účinky sú podložené špičkovými znalosťami v obore orálnej a dentálnej hygieny. ELMEX spolupracuje s prvotriednymi odborníkmi na starostlivosť o chrup a zdravé zuby.

Viac informácií
ELMEX

Produktové rady

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam