Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Trávení, vylučování » Zápcha

Zápcha

Tráviaci problém, ktorý postretol každého z nás, bez toho aby si to bol človek zrovna uvedomil. Zápcha sa totiž môže prejaviť vynimočne ako napr. následok nejakého lieku či požitej potraviny. V takýchto prípadoch väčšinou sama odznie a jedná sa iba o dočasnú záležitosť.
Závažnejšia je však situácia, kedy sa zápcha opakuje. V takých prípadoch nám môže nielenže komplikovať život, môže nám však nepriaznivo ovplyvniť zdravotný stav, pokiaľ podceníme jej liečbu.

Kde hľadat pôvodcu?

Príčinou zápchy môže byť nevhodná strava, nedostatočný pitný režim, rovnako tak málo pohybu alebo nadmerný stres. Zdravotné komplikácie spojené so zápchou nie je dobré podceňovať, vo vážnych prípadoch je nevyhnutné navštíviť lekára.

Existují však účinné prostriedky, ktoré nám s touto občasnou nepríjemnosťou pomôžu:

 • Tabletky pôsobia bezbolestne na peristaltiku čriev a zaistia tak vylúčenie stolice a plynov.
 • Prírodné riešenie pre zablokované črevá ponúka Šaratica, pomáhala už našim prapredkom a po vypití určite pomôže i vám. Je vhodná i pre diabetikov a je vhodná i k prirodzenej očiste tela.
 • Pre dospelých, tehotné a dojčiace ženy, pre malé deti i pre dojčencov sa ponúka ľahké riešenie - glycerínové čípky. Jednoduchá aplikácia a účinnosť priamo v mieste problémov zaistí rýchlu úľavu.

Pokiaľ zažívacími problémami trpí váš novorodenec či dieťa dojčenského veku a chcete mu pomôcť čo najjednoduchším spôsobom, potom zvoľte špeciálnu dojčenskú výživu so zníženým obsahom laktózy. Jej špeciálne zloženie pomôže od zápchy, nafúknutia a hnačky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • Irigátor - Šetrný výplach střev, plastová nádoba, 2 litry

  skladom > 5 ks

  Iriggátor nebo-li střevní sprcha je staro-nová metoda čištění střev a vychází z tradice staroindické medicíny. Odstraňuje z hrubého střeva nahromaděnou a stagnující stolici, taktéž hnilobné části. Indikace: Zácpa: Dlouhodobé užívání syntetických, ale i rostlinných projímadel odebírá tělu důležité minerální látky v krvi a jejich nedostatek podporuje pokračující zácpu.   Horečnaté infekce: Odlehčení celého organismu spojené s lehkým poklesem horečky   Hladovka: Úplné vyprázdnění střev zabraňuje kvašení a hnilobným procesům zbytků stolice a s tím spojeným problémům jako např. bolesti hlavy, migrény, alergické reakce, různé kožní projevy.   Příprava invazivních diagnostických nebo terapeutických zákroků, taktéž příprava na porod.   Správné použití irigátoru: Irigátor je možné použít u stejné osoby při správném čištění několikanásobně. Irigaci si můžete po jednoduchém zácviku vykonat sami. Nádobu naplňte vlažnou vodou z vodovodu (přísady, např. heřmánkový odvar jsou vhodné u zánětlivých onemocněních střev).   Konec zaváděcí hadičky potřete neutrální mastí či lékařskou vazelínou -délka hadičky hnědé 130 cm   V poloze na boku zaveďte hadičku pomalu do análního otvoru a opatrně zasuňte asi 20 cm dovnitř - délka hadičky 39cm.   Případný odpor nepřekonávejte silou, ale hadičku mírně povytáhněte a potom opět opatrně zasouvejte.   Nádobu nadzvihněte, aby hladina vody v ní byla cca 30 – 50 cm nad koncem zaváděcí hadičky.   V případě vzniklé bolesti snižte výšku nádoby, aby se zpomalila rychlost výplachu.   Vyvarujte se následujícím chybám: Aplikovat málo vazelíny na konec zaváděcí hadičky   Vzniklý odpor při zavádění hadičky překonávat silou   Zaváděcí hadičku umístit pouze v konečníku   Nechat vodu protékat rychle (střeva se musí pomalu přizpůsobit změně svého objemu   Aplikace příslušenství podle účelu použití irigátoru: Flexibilní zaváděcí hadička umožňuje důkladné vypláchnutí a vyprázdnění střev – tzv. střevní sprcha   S vaginální hadičkou bude vagína opatrně vypláchnuta – ženská sprcha   S klystýrovou hadičkou se čistí konečník.   Upozornění: Při správném používání je irigace blahodárná a odlehčující metoda pročištění organismu. Nepoužívejte při neprůchodnosti střev (ileus). Chronická zácpa by se měla řešit klystýrem pouze příležitostně. Přechod na zdravou výživu a dostatek pohybu podporuje pravidelné vyprázdnění střev.

  20,30 €

 • VITAR Soda 150 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Sóda je balená v moderných plastových obaloch nového typu so skrutkovacím uzáverom a s ochranným krúžkom. Je dodávaná v dvoch druhoch balenia - prášková s hmotnosťou 100 g a tabletová so 150 tabletami a 1g (150 g) Obsah NaHCO3 v jednej tablete: 960 mg Energetická hodnota v 100 g: 31,25 kJ (7,5 kcal) Doporučené dávkovanie: v prípade potreby 1 - 2 tablety zapiť vodou.

  2,05 €

 • ParatizEX 60 kapsúl Výživový doplnok

  ParatizEX 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Základom unikátneho zloženia je prémiová 100% bylinná formulácia – kombinácia špeciálne vybraných rastlín so silným detoxikačným účinkom na ľudský organizmus Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, navyše je dôležitý pre správne trávenie a zažívanie. Výťažok z plodov papáje obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Uľahčuje tak trávenie bielkovín a má negatívny dopad na vývoj parazitov ako sú červy. Orech kráľovský prispieva k obrane organizmu proti externým vplyvom. Extrakt z koreňa kurkumy prispieva k normálnej funkcii pečene a podporuje trávenie. ParatizEX obsahuje tiež extrakt zo špeciálne pestovaného cesnaku, vďaka ktorému má i znateľný antimikrobiálny účinok. Zloženie prípravku v 1 kapsuli Orech kráľovský (Juglans regia) – extrakt plod 150,0 mg, Kurkuma dlhá (Curcuma longa) – extrakt kurkumín 100,0 mg, Cesnak (Allium sativum) – extrakt alicín 50,0 mg, Lapacho červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kôra 50,0 mg, Papája obyčajná (Carica papaya) – extrakt plod 50,0 mg, Palina pravá (Artemisia absinthium) – extrakt kvet 50,0 mg, Vrcholák (Terminalia chebula) – extrakt plod 50,0 mg, Klinčekovec voňavý (Caryophyllus aromaticus) – extrakt púčik 30,0 mg, Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) – extrakt list 30,0 mg Dávkovanie a spôsob užívania dospelí: 2 kapsule denne, deti od 3 do 15 rokov: 1 kapsula denne po jedle Kapsulu zapite tekutinou. Pre zaistenie maximálnej efektívnosti preparátu je nutné prípravok užívať minimálne 30 dní, v ktorých je nutné okrem lariev a dospelých parazitov zachytiť i štádium vývoja parazitov z vajíčok do lariev. Dalšie dôležité informácie Extrakty účinných látok sú plnené do špeciálnych kapsulí s enterosolventnou úpravou, čo zaisťuje to, že sa účinné látky uvoľňujú presne tam, kde majú a to v tenkom čreve. Kapsule preto nie je možné vysypávať, ale je nutné ich užívať vždy celé.

  19,10 € -10% 21,22 €

 • SUPPOSITORIA GLYCERINI SANOVA 1G 5KS (ČAPÍKY)

  skladom > 5 ks

  Farmakoterapeutická skupina laxatívum Charakteristika Glycerín (glycerolum), obsiahnutý v maternice, na seba viaže vodu, zmäkčuje stolicu a zväčšuje jej objem v dolnej časti hrubého čreva a uľahčuje tak jej odchod pri zápche. Účinok sa dostaví za 10 - 20 minút po použití. Indikácia Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr pri zmene prostredia, životosprávy, pri dlhodobom pripútaní na lôžku, po operácii, pri zahustenej a zatvrdnutej stolici, v tehotenstve, v šestonedelí a pri dojčení, pri dlhodobej zápche na nácvik pravidelného odchodu stolice. Kontraindikácie Prípravok sa nesmie používať pri známej precitlivenosti na niektorú jeho zložku, pri bolestivých trhlinkách v oblasti konečníka, pri krvácajúcich hemoroidoch. Prípravok nie je určený pre deti mladšie ako 10 rokov.

  2,26 €

 • ORTIS Fructolax Sirup pre deti 250 ml Výživový doplnok

  ORTIS Fructolax Sirup pre deti 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Tradičný výrobok Fructolax obsahuje dreň preháňavého ovocie: figy, datlí, tamarínd, rebarbory ​​a zároveň vlákninu a v nej prítomné organické kyseliny s preháňacím pôsobením. Zloženie je pre telo obzvlášť jemné a je teda ideálny pre deti a jedincov s citlivým črevným traktom. Zloženie Koncentrovaná šťava zo sušených sliviek (Prunus domestica L.), koncentrovaná šťava z fíg (Ficus carica L.); voda; vláknina - arabská guma (Acacia senegal L.), dužina z tamarínd (Tamarindus indica L.), regulátor kyslosti: vínan sodno-draselný, voda, prírodná aróma. Bez prídavku cukru. Sirup obsahuje len prírodné cukry. Dávkovanie Deti od 3 rokov: užite 30 ml (3 polievkové lyžice denne). Deti od 12 rokov a dospelí môžu v prípade potreby dávku zdvojnásobiť. Balenie 250 ml.

  8,50 € -5% 8,99 €

 • MULTIGREEN Mladá zelená zmes 80 g Výživový doplnok

  MULTIGREEN Mladá zelená zmes 80 g

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Tento doplnok obsahuje harmonickú kombináciu zelených potravín a ďalších látok, ktoré navzájom podporují. Chlorella je bohatym prírodným zdrojom chlorofylu. Spirulina je zdrojom vitamínov (najmä skupiny B a beta-karoténu), minerálov, enzýmov a esenciálnych mastných kyselín. Ďalej tu nájdeme chaluhu Kelp obsahujúce vysoké množsto jódu a vitamínu C a laktobacilovú kultúru. Obsah živín v zelených nápojoch a teda aj miera ich efektov sú však závislé na spôsobe a mieste pestovania. Mladý jačmeň, Mladá pšenica i Alfalfa sú vyrábané z mladých výhonkov, ktoré sú pestované ekologickým spôsobom v bohatých sopečných pôdach Austrálie, v oblastiach s vysokou intenzitou slnečného svitu.

  14,34 € -17% 17,20 €

 • DULCOLAX 10 mg 6 čapíkov Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  3,41 €

 • SWASTHA Triphala 60 kapslí podpora trávení a detoxikace Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Amalaki: normální tráveni. Haritaki: antioxidant, správné trávení. Babhitaki: funkce střev, antioxidant. Dávkováni 1-2 kapsle zapijte vodou, nejlépe na noc. Další informace Prostředek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

  8,43 €

 • LEROS REDUKTAN spc 1x100 g Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  1,50 €

 • SANOVA Glycerínové čípky Classic 10 ks Zdravotnícky prostriedok

  SANOVA Glycerínové čípky Classic 10 ks

  Akcia

  2 dni

  Zloženie glycerolum 85% 2,06 gv 1 maternice Pomocné látky: uhličitan sodný, kyselina stearová, glycerol 85% Farmakoterapeutická skupina Laxatívum Charakteristika Glycerín (glycerolum), obsiahnutý v maternice, na seba viaže vodu, zmäkčuje stolicu a zväčšuje jej objem v dolnej časti hrubého čreva a uľahčuje tak jej odchod pri zápche. Účinok sa dostaví za 10 - 20 minút po použití. Indikácia Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr pri zmene prostredia, životosprávy, pri dlhodobom pripútaní na lôžku, po operácii, pri zahustenej a zatvrdnutej stolici, v tehotenstve, v šestonedelí a pri dojčení, pri dlhodobej zápche na nácvik pravidelného odchodu stolice. Kontraindikácie Prípravok sa nesmie používať pri známej precitlivenosti na niektorú jeho zložku, pri bolestivých trhlinkách v oblasti konečníka, pri krvácajúcich hemoroidoch. Prípravok nie je určený pre deti mladšie ako 10 rokov. Nežiaduce účinky Liek sa dobre znáša, môže však dôjsť k dráždeniu konečníka so svrbením a pálením. V tomto prípade alebo pri výskyte iných nezvyčajných reakcií používanie čapíkov ukončite a poraďte sa s lekárom. Interakcie Prípravok sa prakticky nevstrebáva, preto používanie týchto čapíkov neovplyvňuje účinky iných súčasne užívaných liekov. Nepoužívajte však súčasne s týmto liekom bez porady s lekárom iné lieky vo forme čapíkov. V prípade predpisovania iných liekov upozornite lekára, že používate Suppositoria glycerini Léčiva. Dávkovanie a spôsob použitia Dospelí a deti staršie ako 10 rokov si podľa potreby zavádzajú 1 čapík do konečníka. Prípravok vyvolá vyprázdnenie stolice za 10-20 minút po zavedení čapíka. Upozornenie Na liek môže vzniknúť návyk, preto sa neodporúča jeho nepretržité denné používanie po dobu dlhšiu ako 1 týždeň. Pri zápche dodržiavajte vhodnú životosprávu (dostatok pohybu, strava bohatá na vlákniny, tj ovocie, zelenina, celozrnné pečivo, dostatočné množstvo tekutín a pod). Pri krvácaní z konečníka alebo nemožnosti sa vyprázdniť po použití týchto čapíkov vyhľadajte lekára, môže ísť o závažné ochorenie. Pri dlhodobej zápche vyhľadajte lekára. Pri náhodnom požití väčšieho množstva čapíkov, obzvlášť deťmi, môže dôjsť k žalúdočnej nevoľnosti, prípadne k zvracaniu. Je vhodné vypiť väčšie množstvo studenej vody a vyhľadať lekára. Varovanie Liek nesmie byť používaný po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Liek musí byť uchovávaný mimo dosahu detí.

  2,49 € -22% 3,19 €

 • DietLAX 36 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  DietLax obsahuje fit kombináciu (vitamín C a horčík) s prebiotickou rozpustnou vlákninou (GOS *), ktorá dokáže podporiť správnu priechodnosť čriev. *Galakto-oligosacharidy sú odolné proti hydrolýze v tráviacom trakte a prechádzajú do hrubého čreva, kde zlepšujú črevné prostredie. Prípady, kedy sa stretávame s problémami trávenia sedavé zamestnani hormonálna antikoncepcia nedostatok pohybu konzumácia malého množstva tekutín príliš mäsa a bielkovín v strave Odporúčané dávkovanie Užívajte 3 tablety počas dňa, vždy počas jedla. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neužívajte za sebou dlhšie ako 5 dní. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozdrviť a rozmiešať do tekutiny na pitie. Nie je určené deťom do 3 rokov.

  18,05 € -2% 18,33 €

 • DR. POPOV Psyllium vláknina 200 g Výživový doplnok

  DR. POPOV Psyllium vláknina 200 g

  Akcia

  2 dni

  Psyllium (psylium, psylicol, psyillicol): originálne indické Psyllium Dr Popova - prírodná, nenávyková rozpustná vláknina, vznikajúca vyčistením semien obalov Skoroceľu indického. Neobsahuje farbivá, konzervačné látky ani chemické prísady. V tráviacom trakte zväčšuje až 40 x svoj objem. Vzniknutý gél pohlcuje nadbytočnú tekutinu a jednoduchým napučaním. Nabobtnaním Originálneho indického Psyllia Dr Popova vzniká pocit "falošného nasýtenia". Odporúčané dávkovanie: 1-2 čajové lyžičky (čo je 2,5 - 5g) rozmiešame ráno prípadne aj večer do 250ml vody. Užívame nalačno 30 minút pred jedlom, maximálna denná dávka je 5 čajových lyžičiek (12,5 g). Zloženie Plantago ovata, vyčistené obaly Skoroceľu indického.

  4,49 € -16% 5,34 €

 • LEPICOL plus prášok 180 g Výživový doplnok

  LEPICOL plus prášok 180 g

  Akcia

  2 dni

  Lepicol je prírodný doplnok stravy. Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie a je určený k dlhodobému užívaniu. Obsahuje: Vlákninu psyllium. Táto vláknina absorbuje až 20x viac vody, než je jej hmotnosť. Laktobacily a bifidobaktéri (probiotiká). Frukto-oligosacharidy (prebiotiká). Tráviace enzýmy. Dávkovanie: 8-10 kapslí 2x denne a riadne zapiť vodou; inak dávkovanie môžete znížiť ; ideálne pár minút pred jedlom.

  12,36 € -0% 12,40 €

 • RYOR Pohár života 250 g natívna strava

  2 dni

  Pohár života Dr Popova je vyvážená 100% natívna strava, ktorá dodá organizmu veľké množstvo nevyhnutných vitamínov a minerálov a pritom ho nezaťažuje konzervantmi, stabilizátormi či farbivami. Natívne zmes, ktorá obsahuje napríklad pšeničné klíčky, ovsené vločky, čiernu jarabinu, psyllium, kokosový orech, pohánku, ľanové, tekvicové a slnečnicové semeno, je vhodná ako raňajky, desiata i hlavné jedlo (namiesto večere). Pohár života je vhodný najmä: Pri celkovej očiste organizmu a lymfatického systému Pri nadváhe a obezite Pri zhoršenom stave pleti Pri problémoch s lymfatickým systémom Pri zvýšenej hladine cholesterolu a cukru Pri zápche a hemoroidoch Pri strese, únave a vyčerpaniu Pri zhoršenej ostrosti videnia

  3,30 € -7% 3,55 €

 • DR. POPOV Psyllium vláknina 120 kapslí Výživový doplnok

  2 dni

  Vláknina PSYLLIUM - Kapsle Vláknina Psyllicol tablety = snadné dávkování, užívání, obsahuje Psyllium Dr. Popova. Obsahuje rozpustnou vlákninu, která podporuje správný metabolismus tuků. Výrobek je doplňkem stravy. Obsahuje psyllium nejvyšší možné kvality (98%). Psyllium (Jitrocel indický – Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii. Využívá se hlavně osemení (vyčištěné obaly semen – Plantago ovata husk), která jsou bohatší na rozpustnou vlákninu. Psyllium – rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let. zvyšuje denní spotřebu vlákniny vhodné při redukčních dietách psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu, která podporuje správný metabolismus tuků bez cukrů, chemických látek a barviv Doporučené dávkování a způsob užití: 2-3 kapsle Psyllia Dr. Popova. Důkladně zapijeme - vodou, bylinným čajem, ovocnou šťávou apod. Nejvhodnější je užívání nalačno nejméně 30 min. před jídlem. Maximální denní dávka je 9 kapslí Psyllia Dr. Popova. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Složení:: Psyllium Plantago ovata - vyčištěné obaly semene jitrocele indického obal kapsle - jedlá želatina

  6,74 €

 • APOTHEKE ĽUBOVNÍK BODKOVANÝ ČAJ 20 X 1,5 G

  2 dni

  Složení: Třezalka tečkovaná – nať (Herba hyperici) Použití: Čaj podporuje procesy metabolismu v trávícím systému, působí zklidňujícím účinkem. Upozornění: Třezalka může ovlivnit odbourávání velké řady léčivých přípravků, snižovat jejich hladinu v krvi a tím snižovat jejich léčebný účinek. Ovlivňuje např. hladinu warfarinu, digoxinu, léčivé přípravky k léčbě epilepsie, astmy, snižuje účinek antikoncepčních přípravků. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Výrobek není určen pro děti. Příprava: 1 nálevový sáček zalijeme 0,25 l vroucí vody a necháme 15 min. v přikryté nádobě vyluhovat. Dávkování: maximálně 1 šálek za den Obsah: 20 nálevových sáčků po 1,5g; hmotnost obsahu 30g Určeno jako doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25ºC a vlhkosti do 70%.

  1,13 €

 • DietLAX 108 tabliet + DARČEK Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  DietLax obsahuje fit kombináciu (vitamín C a horčík) s prebiotickou rozpustnou vlákninou (GOS *), ktorá dokáže podporiť správnu priechodnosť čriev. *Galakto-oligosacharidy sú odolné proti hydrolýze v tráviacom trakte a prechádzajú do hrubého čreva, kde zlepšujú črevné prostredie. Prípady, kedy sa stretávame s problémami trávenia sedavé zamestnani hormonálna antikoncepcia nedostatok pohybu konzumácia malého množstva tekutín príliš mäsa a bielkovín v strave Odporúčané dávkovanie Užívajte 3 tablety počas dňa, vždy počas jedla. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neužívajte za sebou dlhšie ako 5 dní. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozdrviť a rozmiešať do tekutiny na pitie. Nie je určené deťom do 3 rokov. V balení získate osvedčený jedálniček na 21 dní pre úpravu trávenia a pre možnosť úbytku váhy.

  44,22 € -10% 49,18 €

 • Mladý jačmeň Bio 200 g Výživový doplnok

  Mladý jačmeň Bio 200 g

  Akcia

  2 dni

  Zloženie: prášok zo sušeného mladého jačmeňa. Odporúčané dávkovanie: 1-2 čajové lyžičky denne /t.j. 2-4g/. Odporúčaná dávka denného konzumu je 4g a zodpovedá cca 1,9 mg vitamínu E, čo predstavuje 19% odporúčanej dennej dávky. Návod: 1-2 čajové lyžičky zamiešajte s ovocným džúsom alebo iným obľúbeným nápojom. Nepoužívajte s horúcimi nápojmi, nakoľko teplo neutralizuje aktívne enzýmy. Ďalšia možnosť použitia je pridanie mladého jačmeňa do cereálií, šalátu alebo iného studeného jedla. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  21,18 € -40% 35,40 €

 • VALOSUN Funkčná vláknina 250 g Výživový doplnok

  2 dni

  Výživový doplnok Zloženie Denná dávka (8 g) obsahuje Inulín 4 g Fruktooligosacharidy 4 g Dávkovanie Deti od 1 roka užívajú 4 g denne (1 vrchovatá kávová lyžička). Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 8 g denne (2 vrchovaté kávové lyžičky). Balenie 250 g

  9,19 €

 • DietLAX 72 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  DietLax obsahuje fit kombináciu (vitamín C a horčík) s prebiotickou rozpustnou vlákninou (GOS *), ktorá dokáže podporiť správnu priechodnosť čriev. *Galakto-oligosacharidy sú odolné proti hydrolýze v tráviacom trakte a prechádzajú do hrubého čreva, kde zlepšujú črevné prostredie. Prípady, kedy sa stretávame s problémami trávenia sedavé zamestnani hormonálna antikoncepcia nedostatok pohybu konzumácia malého množstva tekutín príliš mäsa a bielkovín v strave Odporúčané dávkovanie Užívajte 3 tablety počas dňa, vždy počas jedla. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neužívajte za sebou dlhšie ako 5 dní. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety rozdrviť a rozmiešať do tekutiny na pitie. Nie je určené deťom do 3 rokov.

  31,62 € -7% 34,12 €

 • Nutrolin B sirup 30 g / 60 ml Výživový doplnok

  2 dni

  Vitamíny B1, B2 (riboflavín), B3 (niacín) a B6 prispievajú k správnej látkovej premene. Vitamíny B2 (riboflavín) a B3 (niacín) prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc a k udržaniu zdravej pokožky. Vitamíny B2 (riboflavín), B3 (niacín) a B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie Sacharidy 185 mg, bielkoviny 80 mg, tuky

  4,68 €

 • LEROS Ľanové semeno sypaný čaj 150 g Výživový doplnok

  2 dni

  Priaznivo ovplyvňuje zdravú funkciu čriev. Zvonka vo forme obkladov.

  1,90 €

 • EASYLAX - detské preháňadlo Chamomile ampule 6 x 3 g

  2 dni

  Balenie v praktických hygienických ampulkách s dávkovačom preháňadla, aplikuje sa priamo do konečníka. Účinné látkyGlycerol monostearát 40-50%Chamomilla recutita Použite pri zápche, pomáha šetrne vyprázdniť detský zažívací trakt. Po zvlhčení aplikátora obsah pomocou pumpičky aplikujte do hrubého čreva per rectum. Ampulka je len na jedno použitie, po použití vyhoďte prázdny obal do odpadu. Nepoužívať pri akútnych bolestiach brucha a tráviaceho traktu neznámeho pôvodu.

  7,46 € -4% 7,77 €

 • SUPPOSITORIA GLYCERINI SANOVA 3G 10KS (ČAPÍKY)

  2 dni

  Farmakoterapeutická skupina laxatívum Charakteristika Glycerín (glycerolum), obsiahnutý v maternice, na seba viaže vodu, zmäkčuje stolicu a zväčšuje jej objem v dolnej časti hrubého čreva a uľahčuje tak jej odchod pri zápche. Účinok sa dostaví za 10 - 20 minút po použití. Indikácia Čapíky Suppositoria glycerini Léčiva používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov pri zápche rôzneho pôvodu, napr pri zmene prostredia, životosprávy, pri dlhodobom pripútaní na lôžku, po operácii, pri zahustenej a zatvrdnutej stolici, v tehotenstve, v šestonedelí a pri dojčení, pri dlhodobej zápche na nácvik pravidelného odchodu stolice. Kontraindikácie Prípravok sa nesmie používať pri známej precitlivenosti na niektorú jeho zložku, pri bolestivých trhlinkách v oblasti konečníka, pri krvácajúcich hemoroidoch. Prípravok nie je určený pre deti mladšie ako 10 rokov.

  3,92 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam