Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Pokračovacie mlieka pre deti

KENDAMIL 3 Pokračovacie batoľacie mlieko od 12 - 36 mesiacov 900 g

Kód výrobku: 446764

Batoľacie mlieko pre deti od 12-36 mesiacov je vyrobené z plnotučného kravského mlieka od voľne sa pasúcich kráv z oblasti Lake District.

Viac informácií

Bežná cena: 15,56 €
14,69 €
Ušetríte: 6 % (0,87 €)

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie KENDAMIL 3 Pokračovacie batoľacie mlieko od 12 - 36 mesiacov 900 g

Vhodný pre batoľatá vo veku 12+ mesiacov. Mlieko pre batoľa kendamil 3 obsahuje všetky živiny, ktoré vaše dieťa potrebuje pri postupnom alebo po úplnom ukončení dojčenia.

Prečo zvoliť mlieko pre batoľa Kendamil 3*?

  • Vďaka jedinečnej prémiovej receptúre je v mlieku Kendamil zachované to najlepšie z prírody so všetkými benefitmi, ktoré plnotučné mlieko môže ponúknuť.
  • Poskytuje komplexnú a vyváženú kombináciu živín pre prirodzený vývoj batoliat.
  • Vyvinuté presne podľa potrieb detí pri postupnom alebo po úplnom ukončení dojčenia.
  • Bez palmového oleja
  • Bez rybích olejov, sóje a geneticky modifikovaných surovín

* čerpané z odborných zdrojov

Čo mlieko pre batoľa Kendamil 3 obsahuje?

plnotučné mlieko, vápnik, vitamíny A, C, B12 a biotín*.

∗ v súlade so zákonom

Zloženie výrobku

(Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny)

Plnotučné mlieko (223 g per 100 g), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový), sušené odstredené mlieko, Galakto oligosacharidy ( z mlieka), fosforečnan vápenatý, uhličitan draselný, LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, askorbát sodný, hydroxid draselný, pyrofosfát železitý, nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, Adenozín -5'-monofosfát, sodná soľ isonin-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), L Carnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito amónny, kys. pantoténová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavín, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12.

Alergény sú vyznačené tučne.

Odporúčané dávkovanie (12+ mes.)

1 odmerka na 30 ml vody (1 odmerka = 4,6 g)

Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži len ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, než je uvedené nižšie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra.

              Odporúčaný vek                                                                              1-3 roky

Množstvo čerstvo prevarenej studenej vody na 1 dávku                      Počet odmeriek na 1 dávku

                180 ml                                                                                                 6

Výživové údaje

Dôležité upozornenie

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Pred začiatkom použitia dojčenskej mliečnej výživy Vám odporúčame v tejto súvislosti premýšľať aj o sociálnom a finančnom dosahu Vášho rozhodnutia.

Kendamil batoľacie mlieko 3 (mliečna výživa pre malé deti) je vhodné od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa do 36 mesiacov a má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom.

Pre najlepšie rozhodnutie, akú výživu zvoliť pre Vaše dieťatko, požiadajte o radu Vášho pediatra alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Potravina pre zvláštnu výživu.

Informácie o produkte

Výrobca: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.
Značka: KENDAMIL
Produktová rada: KENDAMIL Toddler Milk
Kód výrobku: 446764
Kód EAN: 5056000500083
Držiteľ rozhodnutia: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie KENDAMIL 3 Pokračovacie batoľacie mlieko od 12 - 36 mesiacov 900 g

Diskusia

Diskusia KENDAMIL 3 Pokračovacie batoľacie mlieko od 12 - 36 mesiacov 900 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam