Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Počiatočné mlieka pre deti

France Lait LF bez laktózy 400g

Dietetická potravina
Kód výrobku: 333794
Dietetická potravina bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch.

Viac informácií

Bežná cena: 7,71 €
6,89 €
Ušetríte: 11 % (0,82 €)

Skladom už iba 1 - 2 kusy

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie France Lait LF bez laktózy 400g

Dietetická potravina bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch.

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch. Táto plnohodnotná počiatočná dojčenská výživa bez laktózy sa môže dlhodobo používať ako jediný zdroj výživy až do obdobia, kedy dochádza k spestrovaniu stravy (6 mesiacov), a následne ako doplnok výživy podľa odporúčania pediatra.

Zložky, ktoré obsahuje

  • Obsahuje 2 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri vývoji mozgu a zrakovej funkcie a vitamíny a minerály potrebné na rast dojčaťa.
  • Neobsahuje laktózu, ale 100 % maltodextrín. Nevhodné pre deti, ktoré trpia galaktosémiou.
  • Je obohatené o cholín, inozitol, taurín a L-karnitín.

Ďalej Maltodextríny, rastlinné oleje (kokosový, sójový, palmový, slnečnicový), srvátkové bielkoviny, kazeinát vápenatý, minerály (uhličitan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, pyrofosforečnan železitý, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, síran zinočnatý, jodid draselný, glukónan mangánatý, glukónan meďnatý, selenit sodný), vitamíny (A, D3, E, K1, C, B1, B2, PP, B5,
B6, biotín, kyselina listová, B12), cholín, taurín, inozitol, L-karnitín.

Dôležité upozornenie

Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa FRANCE LAIT môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade, ak matka nemôže dojčiť. Dojčenská výživa by mala byť použitá len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve, farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale.

Balenie obahuje 400g.

Informácie o produkte

Výrobca: FRANCE LAIT France
Značka: FRANCE LAIT France
Kód výrobku: 333794
Kód EAN: 3043932561185
kód ŠUKL: D0636
Držiteľ rozhodnutia: FRANCE LAIT France

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie France Lait LF bez laktózy 400g

Diskusia

Diskusia France Lait LF bez laktózy 400g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam