Podrobné informácie

Zdokonalený multivitamín ponúka najucelenejšiu škálu vitamínov a minerálov. Je vhodný aj pre osoby citlivé na lepok a pre diabetikov.

Informácie o produkte

Výrobca: PFIZER CANADA, INC., ONTARIO
Značka: CENTRUM
Produktová rada: Centrum 130 tabliet
Kód výrobku: 196103
Kód EAN: 8595060903351
Držiteľ rozhodnutia: PFIZER CANADA, INC., ONTARIO

Užitie

Centrum Silver je teraz vylepšenia pre optimálnu každodennú starostlivosť o Vaše zdravie. Prispôsobené množstvo vitamínov skupiny B pre podporu Vašej dennej potreby energie, pre Vaše celkové zdravie a pohodu. Prispôsobené množstvo vitamínu C a E pre podporu zdravej funkcie imunitného systému, aby ste sa cítili čo najlepšie. Prispôsobené množstvo biotínu a karotenoidov pre zdravú pleť, aby ste vyzerali čo najlepšie.

Pre Vašu každodennú energiu.

Každodenné aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. Zloženie multivitamínu Centrum je špeciálne vyvážené, aby Vám napomáhal_a Vy ste sa mohli cítiť plní života. Vitamíny skupiny B pomáhajú uvoľňovať energiu z potravy. Železo je nevyhnutné pre efektívny prenos kyslíka v obehovom systéme a meď pomáha využívať železo. Mangán, horčík a fosfor zohrávajú kľúčovú úlohu pri regulácii energie Vášho tela počas dňa. Pre energetický metabolizmus je dôležitý aj jód.

Dostatočný príjem vitamínov C, E, A a zinku pôsobí na Vašu imunitu

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov: Aj tableta denne.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kontraindikácie

Ak ste tehotná, pred užívaním lieku Centrum sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom, pretože tento prípravok obsahuje vitamín A.

Vedľajšie príznaky nie sú známe.

Recenzie

Recenzie produktu CENTRUM Silver s Multi-Efektem 100+30 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu CENTRUM Silver s Multi-Efektem 100+30 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie