Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Vitamíny, minerály » Vitamíny » Vitamín B

Vitamín B

Brilantné úvahy, dobré spaľovanie tukov a zdravú pleť zaistia vitamíny skupiny B. Každý vitamín z tejto skupiny zastáva v ľudskom organizme dôležitú úlohu, avšak telo samo si ich nevie vyrobiť. Preto je dôležitý pravidelný príjem týchto vitamínov.

Béčko, kam se pozrieš

 • Vitamín B1, tiež tiamín, je dôležitý pre štiepenie cukrov a škrobov v našom tele a tiež pre činnosť nervového systému.
 • Vitamín B2 čiže riboflavín prispieva ku zdravej pokožke, nechtom a vlasom a zdravému zraku.
 • Vitamín B3 čiže niacín sa podieľa na metabolizme aminokyselín.
 • Vitamín B5, inak tiež kyselina pantoténová, podporuje tvorbu nových buniek, preto je dôležitý v období rekonvalescencie.
 • Vitamín B6 čiže pyridoxín je dôležitý v tvorbe protilátok organizmu.
 • Vitamín B7 alebo biotín má vplyv na využitie glukózy.
 • Vitamín B12 či kyanokobalamín má vplyv na celkové emočné zdravie a imunitný systém.

Kde sa nám schováva?

Pestrá strava obsahujúca obiloviny, strukoviny, orechy, semená, ovocie a zeleninu dokáže pokryť potrebnú dávku vitamínov B. Nanešťastie sa veľká časť vitamínov vytráca pri tepelnej úprave či už varením alebo dokonca mrazením. Preto je vhodné poistiť si príjem „béčiek“ ešte ďalšou cestou. Najrozšírenejšou formou používania sú tablety, menej obvyklou potom injekcie...
Vplyv väčšiny vitamínov B sa najlepšie a najvýraznejšie prejaví, pokiaľ sú užívané spoločne, vďaka čomu sa môžu navzájom aktivovať a podporiť v jednotlivých účinkoch. Doporučujeme užívať tieto vitamíny po väčších skupinách naraz. Tieto skupiny sú ponúkané v drobných obmenách pod názvom B komplex.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

 • ZENTIVA B-komplex forte 100 dražé Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Charakteristika: Výživový doplnok Účinné látky Vitamíny Niacín Kys.Panthotenová Nie je určené pre deti do 12 rokov. Prípravok B-komplex Forte Zentiva obsahuje vitamíny skupiny B, ktoré patria medzi vitamíny rozpustné vo vode. Zloženie Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Niacín, Kyselina pantoténová, sacharóza, laktóza, nikotínamid, kukuňčný škrob, mastenec (protihrudkujúca látka), D-pantotenan vápenatý, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín-hy drochlorid, oxid titaničitý (farbivo), želatína, síearan vápenatý (protihrudkujúca látka), včelí vosk biely (poťahovanie), karboxymetylcelulóza (stabilizátor), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), karnaubský vosk (leštiaca látka); chinolínová žlť, žltá SY, Ponceau4R (farbivá).

  5,85 € -7% 6,27 €

 • ALLNATURE Kustovnica čínska Goji BIO 500 ml Výživový doplnok

  ALLNATURE Kustovnica čínska Goji BIO 500 ml

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  100% neriedená šťava z Kustovnica čínskej (GOJI) - Lycium chinense, ktorá je vyrobená z ručne zbieraných, iba zrelých a čerstvých plodov. Tento doplnok stravy neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá ani umelé dochucovadlá - je úplne prírodný, stabilizovaný len pasterizáciou. Hlavnou výhodou používania Kustovnice čínskej v tekutej podobe je množstvo vstrebaných látok črevnou sliznicou, ktoré je oproti sušeným plodom niekoľkonásobne vyššia. V oblastiach Himalájí, odkiaľ Kustovnica pochádza, nájdeme obyvateľstvo s najdlhšou priemernou dĺžkou života na Zemi. Plody Kustovnice čínskej sú bohaté na vitamíny, minerály, enzýmy a iné nášmu organizmu prospešné látky. Objem flaše: 0,5 litra. Obalový materiál: zatmavené sklo. Dávkovanie:l - 2x denne 30 ml - na lačno. Upozornenie:nie je vhodné pro deti.

  12,21 € -42% 20,89 €

 • ES BIO Mladý jačmeň premium 200 g Výživový doplnok

  ES BIO Mladý jačmeň premium 200 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Šťava vylisovaná z mladého jačmeňa a usušená pri max 31 ° C je 100% prírodným zdrojom: chlorofylu, celej rady vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov a ďalších dôležitých látok. Tie blahodarne pôsobia na naše telo, napomáhajú detoxikácii a prirodzenému odkyseľovania organizmu. Poznáte v pôvodnom balení: Ako sa vyrába? Naozaj kvalitný produkt je závislý na spôsobe a mieste pestovania a na výrobnom procese. Mladý jačmeň juice sa vyrába v USA. Šťava z mladých výhonkov jačmeňa sa získava výhradne lisovaním a následným sušením pri nižších teplotách do 31 ° C. Neobsahuje tak problematickú vlákninu a zároveň sa stále jedná o 100% prírodný a hlavne "živý" produkt. Čo obsahuje? Mladý jačmeň juice je 100% vylisovaná a sušená šťava z výhonkov mladého jačmeňa. Šetrný spôsob výroby zachováva plnohodnotný obsah prírodných látok, medzi ktoré patria najmä: betakarotén, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B12, C, E, K, niacín, biotín, kyselina listová, chlorofyl, z aminokyselín napr. alanín, metionín, arginín, fenylalanín, prolín, serín, glycín, treonín, histidín, tyrozín, izoleucín, valín, leucín, lyzín, kyselina asparagová, kyselina glutámová, z minerálov napr. draslík, horčík, kremík, zinok, vápnik a ďalšie. Odporúčané dávkovanie 1-2 čajové lyžičky denne rozmiešajte v 200 ml studenej vody alebo čerstvej ovocnej šťavy, ideálne 20 až 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle, a vypite.

  22,47 € -35% 34,74 €

 • TEREZIA B17 Apricarc s marhuľovým olejom 50+10 kapslí ZADARMO Výživový doplnok

  TEREZIA B17 Apricarc s marhuľovým olejom 50+10 kapslí ZADARMO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Použitie MARHUĽOVÉ JADRÁ – zdroj vitamínu B17. Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 400 mg zmesi B17 APRICARC (prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakovitého (Hippophae rhamnoides), prášok lyofilizovaného REISHI (Ganoderma lucidum), prášok hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a oleje z marhuľových jadier bez prímesí. 4 účinné zložky v 1 kapsule: marhuľové jadrá, hliva ustricovitá, rakytník rešetliakový a reishi. Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2 x denne pred jedlom počas 1 až 3 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú sa vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

  11,76 € -20% 14,75 €

 • FARMAX Bu–Met 30 tabliet Výživový doplnok

  FARMAX Bu–Met 30 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Unikátna kombinácia kyseliny listovej s vitamínmi B12 a B6. Kombinácia týchto látok prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu, škodlivého produktu látkovej premeny. Vitamín B6, B12 a kyselina listová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a k normálnej psychickej činnosti. Aktívne zložky v 1 tablete                                                        vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 6 mg, kyselina listová (acidum folicum) 650 mikrogramov, vitamín B12 (kyanokobalamín) 50 mikrogramov. Ďalej (zahusťovadlo) mikrokryštalická celulóza, laktóza, (zahusťovadlo) sorbitol, poťahová látka (hypromelóza, polydextróza, oxid titaničitý, mastenec, maltodextrín, MCT triglyceridy, oxid železa žltý a červený), (pyridoxín hydrochlorid) vitamín B6, (protihrudkujúca látka) stearan horečnatý, kyselina listová, (kyanokobalamín) vitamín B12. Odporúčané dávkovanie 1x denne 1 tabletu. Balenie obsahuje 30 tablet.

  3,43 € -42% 5,87 €

 • CENTRUM Silver s multi-efektem vianočné 100+30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenný aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. S pribúdajúcim vekom sa mení nielen naše stravovacie návyky, ale aj potreba určitých látok v tele. Vzhľadom k tomu, že sa dĺžka života neustále predlžuje, je dôležité dopĺňať všetky potrebné látky v tele. Zloženie produktu Centrum SILVER Vitamín A (50% ako betakarotén) 800 mikrogramov, Luteín 1000 mikrogramov, Vitamín E 18 mg, Vitamín C 120 mg, Vitamín K1 30 mikrogramov, Vitamín B1 1,65 mg, Vitamín B2 2,1 mg, Vitamín B6 2,1 mg , Vitamín B12 3 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, Biotín 75 mikrogramov, Kyselina listová 300 mikrogramov, Niacín 24 mg, Kyselina pantoténová 9 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mikrogramov, Železo 2,1 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov je I tableta denne. Túto dávku neprekračujte. Balenie - 100 tabliet.

  24,40 €

 • TEREZIA Rakytník rešetliakový 50+10 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  TEREZIA Rakytník rešetliakový 50+10 kapsúl ZDARMA

  Akcia

  skladom > 5 ks

  100% prášok z plodov Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) býva niekedy označovaný ako citrónovník severu, pretože prirodzene obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Celá rastlina rakytníka je výnimočná obsahom širokej škály biologicky aktívnych látok. Plody rakytníka – bobule oranžovej farby a kyslej chuti – obsahujú provitamín A, vitamíny B1, B2, B6, C, E, K1 a F. Významnou zložkou sú tiež fl avonoidy a prítomná je cenná látka hippophein. Navyše je prírodným zdrojom karotenoidov. Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje zmes 350 mg 100 % prášku plodov RAKYTNÍKA REŠETLIAKOVITÉHO (Hippophae rhamnoides) bez prímesí. Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2 x denne pred jedlom počas 3 až 6 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Ďalšie informácie o rakytníku Rakytník rešetliakový bol známy pre svoje priaznivé účinky už dávno. V ľudovom liečiteľstve ho využívali obyvatelia Sibíri, Mongolska a niektorých oblastí Číny. Jeho latinský názov Hippophae rhamnoides pochádza zo starej gréčtiny a v preklade znamená trblietajúci sa kôň. Starí Gréci totiž zaznamenali, že zvieratá, ktoré sa pásli v oblastiach, kde táto drevina rástla, mala zdravý vzhľad a ich srsť nádherný lesklý nádych.

  8,89 € -19% 11,00 €

 • ROSENPHARMA B-komplex REPELENT pre deti 25 dražé Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Repelent v tabletovej forme pokrývajúci dennú spotrebu vitamínov skupiny B, navyše chráni proti komárom a kliešťom. ZloženiePyridoxín hydrochlorid - B6 12,2 mgTiamín mononitrát - B1 11,2 mgRiboflavín 98% - B2 10,2 mgNikotínamid - B3 50,0 mgPanthothenan vápenatý - B5 40,0 mgKyselina listová - B9 400 ugBiotín - B7 30 ugKyanokobalamín - B12 10 ug Dávkovaniedo 20 kg 1 dražé, 20-40 kg 2 dražé (nad 40kg užívajte repelent pre dospelých) Balenie25 tabliet.

  1,99 €

 • VitaHarmony Komplex B vitamínov tbl. 60 Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Nervová sústava, energetický metabolizmus  Prípravok je komplexom desiatich vitamínov skupiny B, ktoré patria medzi vitamíny rozpustné vo vode. Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, kyselina pantoténová znižuje mieru únavy vyčerpania. Vitamín B6 napomáha činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti. Biotín prispieva k udržaniu prirodzeného stavu slizníc, vlasov a pokožky. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1x denne. V tehotenstve počas dojčenia určí dávkovanie lekár. Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 12 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

  3,87 € -4% 4,02 €

 • FAVEA Panthenol forte 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Zloženie v 1 tablete Tablety rozpustné v ústach. Aktívne látky pantenol (vitamín B5) ako pantothenan vápenatý a dexpantenol) - 40 mg (667% * ODD), prídavné látky sorbitol (sladidlo, plnidlo), maltodextrín, mikrokryštalická celulóza (plnidlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), mastenec, stearan horečnatý (látky protihrudkujúce), aróma mandarínka, aróma pomaranč, riboflavín (farbivo). Doplnok stravy so sladidlom. (* ODD - odporúčaná denná dávka). Odporúčané dávkovanie 1 tabletu 1x denne nechať pozvoľna rozpustiť v ústach.

  4,69 € -13% 5,37 €

 • REVITAL Multi Pomaranč šumivé tablety 20 ks Výživový doplnok

  REVITAL Multi Pomaranč šumivé tablety 20 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Obsiahnuté aktívne látky (vitamíny skupiny B, vitamíny C a E) prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože Benefity vlákniny pre zdravý životný štýl pozitívny vplyv na trávenie probiotické účinky patrí medzi základné živiny Zloženie Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja a% ODD *: biotín 50 mikrogramov (100%), vitamín B11,1 mg (100%), vitamín B2 1,4 mg (100%), vitamín B6 1,4 mg (100%), vitamín B12 2,5 mikrogramov (100%), nikotínamid 16 mg (100%), kyselina pantoténová 6 mg (100%), kyselina listová 200 mikrogramov (100%), vitamín C 80 mg (100%), vitamín E 12 mg (100%), vláknina - inulín 120 mg. * ODD - odporúčaná denná dávka. Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 39 kJ (9,33 kcal) Dávkovanie Odporúčané dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nie je určené pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Balenie obsahuje 20 tabliet.

  3,36 € -18% 4,09 €

 • TEREZIA Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Únava, vyčerpanie, pokles telesnej výkonnosti, bledosť kože a slizníc, zadýchate pri námahe a zrýchlená srdcová činnosť. Všetky tieto prejavy sú známkou chudokrvnosti, ktorú by sme určite nemali podceňovať a návštevou lekára nemali otáľať. Proti chudokrvnosti môžeme použiť silu rastlín. Dodávajú telu látky podporujúce tvorbu červených krviniek, vďaka nim tiež lepšie využijeme železo a ďalšie minerálne látky prijímané z potravy. Vinič sa sam obháji ako zdroj vitamínov, minerálov, bielkovín, organických kyselín vrátane aminokyselín. Krvi prospieva vďaka obsiahnutým vitamínom skupiny B a vitamínu C. Niektoré vitamíny a minerály prítomné v hrozne priaznivo ovplyvňujú tvorbu červených krviniek. Okrem toho sú bohaté tiež na flavonoidy. Vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre zdravie i tých najtenších ciev - vlásočníc. Za zmienku stojí aj triesloviny obsiahnuté vo vínnej réve, ktoré majú tiež prospešný vplyv na pevnosť vlásočníc.  Čierna repa obsahuje množstvo betaínu, vitamín C, vitamíny skupiny B a prírodné farbivá. Príroda obdarila flavonoidy aj černicu krovitú, kde opäť môžeme ťažiť zo vzájomne sa posilňujúcich účinkov antioxidantov i vitamínu C. Černice obsahujú tiež draslík, horčík, železo, vlákninu a kyselinu listovú. Prípravok obsahuje zložky bohaté na prírodné vitamíny a minerály, najmä vinič, hlivu ustricovú, ostružník krovitá, červenú repu a rakytník rešetliakový. Vďaka obsahu vitamínov B2, B6, B9 a B12 prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a vďaka obsahu železa prispieva k prenosu kyslíka. Vinič je bohatý najmä na bioflavonoidy, organické kyseliny, triesloviny a aminokyseliny. Černica krovitá obsahuje bioflavonoidy, organické kyseliny a pektín. Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví – betaglukany a houbovou vlákninu. Rakytník řešetlákový posiluje správnou činnost zažívacího traktu, podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, posiluje činnost srdce a zdravou pokožku. Červená repa obsahuje betaín a prírodné farbivá. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu normálneho energetického metabolizmu železa. Vitamín B6 prispieva k tvorbe červených krviniek. Vitamín B9 má priaznivý vplyv na krvotvorbu. Vitamín B12 má priaznivý vplyv na tvorbu červených krviniek. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a podpore imunitného systému. Železo prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k prenosu kyslíka. Vhodné pre darcov krvi ženy v reprodukčnom veku osoby s nepravidelným stravovaním bez dostatočného prísunu vitamínu B a železa vegetariánov a vegánov bezlepkovú diétu tehotné a dojčiace ženy Zloženie 1 kapsula obsahuje 250 mg zmesi HEMO PLUS + vitamín C + kyselina listová [prášok sušeného modrého viniča (Vitis vinifera), prášok sušeného plodu ostružiny krovitej (Rubus fruticosus), prášok sušenéj huby hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), sušenú červenú repu (Beta vulgaris), vitamín C (kyselina askorbová), Fe - železo (Látka ferium-fumarát), vitamín B2 (Riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 - kyselinu listovu (Acidum folicum) , vitamín B12 (cyanocobalamin)]. Obal kapsule - želatina Účinné látky ve 2 kapsliach % RHP* Vitamin C 80 mg 100 Železo 14 mg 100 Vitamin B2 1,4 mg 100 Vitamin B6 1,4 mg 100 Vitamin B9 200 µg 100 Vitamin B12 2,5 µg 100 * Referenčná hodnota príjmu Obsah Hodnota Lepok (mg/1 kg) < 5,0 Vláknina (g/100 g) 35,9 Doporučené dávkovanie 1 kapsula 2x denne po jedle po dobu 3 - 6 mesiacov. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Doplňujúce informácie nie je vhodné pre deti do 3 rokov ukladajte mimo dosahu detí neprekračujte dennú odporúčanú dávku nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu uchovávajte v suchu do 25 ° C kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra        

  8,89 € -6% 9,46 €

 • GENERICA B-komplex forte 100 tabliet Výživový doplnok

  GENERICA B-komplex forte 100 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Polyvitamínový prípravok B-komplex forte Generica obsahuje všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12. Účinky aktívnych zložiek Vitamín B1prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a správnej funkcii psychiky, napomáha k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie, napomáha k správnej funkcii srdca. Vitamín B2 prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu dobrého zraku a zdravej pokožky, napomáha k správnej látkovej výmene železa a tým k udržaniu zdravých červených krviniek,  prispieva k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B6 napomáha k normálnej látkovej výmene bielkovín a glykogénu, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, zdravej pokožky a k zachovaniu zdravých slizníc, napomáha k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie. Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, napomáha aj k správnej syntéze a látkovej výmene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Účinné látky v jednej tablete Tiamín (vitamín B1) 10,00 mg, Riboflavín (vitamín B2) 10,00 mg, Pyridoxín (vitamín B6) 10,00 mg, Kyselina pantoténová (vitamín B5) 40,00 mg, Niacín (vitamín B3) 50,00 mg, Kyselina listová (vitamín B9) 1,00 mg, Kyanokobalamín (vitamín B12) 10,00 µg, Biotín (vitamín B7) 0,50 mg. Objemové činidlá: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, kroskaramelóza, polydextróza; nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín, protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, mastenec, hydroxypropylmetylcelulóza; farbivá: oxid titaničitý, žltý a červený oxid železa; kyselina listová, D-biotín. Odporúčané dávkovanie 1 tableta denne (zapiť vodou). Balenie obsahuj 100 tabliet v blistroch.

  5,33 € -7% 5,76 €

 • FARMAX Esenciálne fosfolipidy forte 50+10 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Účinky aktívnych zložiek Vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín), niacín - každá z týchto látok prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vitamín B6, B1, B12 prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Vitamín B2 a vitamín E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Vitamín B2 a niacín prispievajú k udržaniu normálneho stavu slizníc a pokožky. Zloženie v jednej kapsule esenciálne fosfolipidy 320 mg * ODD nie je stanovená, niacín (nikotínamid) 30 mg (tj. 188% DDD), vitamín E (D-alfa-tokoferol) 10 mg (tj. 83% DDD), vitamín B2 (riboflavín) 6 mg (tj. 429% DDD), vitamín B6 (pyridoxín) 4 mg (tj. 286% DDD), vitamín B1 (tiamín) 0,6 mg (tj. 55% DDD), vitamín B12 (kyanokobalamín) 16 ug (tj. 640% DDD), ODD = odporúčaná denná dávka Celkové zloženie 1 kapsuly: Esenciálne fosfolipidy, rafinovaný sójový olej (nosič), želatína (obal), glycerol (zahusťovadlo), palmový olej (nosič), nikotínamid (niacín), kokosový olej, vitamín B12, žltý vosk (povlaková látka), vitamín E, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1 (tiamín), oxid titaničitý (E171) - farbivo, oxid železitý (E172) - farbivo Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 3x denne, užívať nerozhryzené s dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie počas jedla.

  6,83 €

 • REVITANERV 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Výživový doplnok REVITANERV obsahuje kombináciu vitamínov B (vitamín B1-tiamín, B2-riboflavín, B3-niacín ,B5-kyselina pantoténová, B6-pyridoxín), vitamínu E, kyseliny alfa-lipoovej a selénu. Účinky zložiek Tiamín, riboflavín, niacín, vitamín B6 (pyridoxín) prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Tiamín a vitamín B6 prispievajú k správnej funkcii psychiky. Kyselina pantoténová prispieva k správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Zloženie v 1 tablete DL-alfa-tokoferol (vitamín E) 18 mg, kyselina alfa-lipoová 300 mg, kyselina pantoténová (vitamín B5) 9 mg, niacín (vitamín B3) 24 mg, pyridoxín (vitamín B6) 2,1 mg, riboflavín (vitamín B2) 2,1 mg, selén (nešpecifikovaný) 82,5 µg, tiamín (vitamín B1) 1,65 mg Spôsob použitia Prípravok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsula sa užije spolu s jedlom a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.

  14,56 €

 • Generica Pyridoxin 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Vitaminový prípravok s obsahom pyridoxinu (vitamín B6). Prípravok sa používa na doplnenie dennej dávky vitamínu B6. Vitamín B6 prispieva: k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie Účinná látka - Obsah v jednej tablete Pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) - 20,00 mg objemové činidlá: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, kroskaramelóza; pyridoxín hydrochlorid, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý Dávkovanie 1/2 tablety denne (zapiť pitnou vodou). Balenie 30 tabliet

  1,46 €

 • MEDPHARMA Bromelain + Jablčný ocot + Lecitín 37 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Složení 1 tablety: BROMELAIN 300,0 mg, JABLEČNÝ OCET 200,0 mg, LECITIN 175,0 mg, KELP 50,0 mg, VITAMIN B6 (pyridoxin-hydrochlorid)8,0 mg. * doporučené denní dávkování není zákonem stanoveno Přídatné látky: emulgátor: celulóza; stabilizátor: karboxymetylcelulóza, zvlhčovadla: stearan hořečnatý, kyselina stearová. Doporučené dávkování: 1-2 tablety denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Začněte používat z neporušeného obalu. Charakteristika: Bromelain je enzym získávaný z ananasu. Jablečný ocet obsahuje přírodní barviva, pektin, vitaminy a minerály. Lecitin obsahuje cholin, který je základním stavebním kamenem acetylcholinu. Kelp je mořská řasa obsahující řadu minerálů a stopových prvků, zvláště pak jód. Bromelain, jablečný ocet a vitamin B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu.

  3,98 € -4% 4,15 €

 • ZENTIVA B-komplex 100 dražé Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky vitamíny niacín Kys.Panthotenová Určený pre dospelých a deti od 3 rokov veku pri nedostatku vitamínov skupiny B v organizme za účelom doplnenia bežnej stravy spotrebiteľa. Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1 dražé B-komplex Zentiva 1x denne.

  3,30 € -1% 3,34 €

 • Generica B-komplex forte 20 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Vitamín B2, B6 prispieva k správnej činnosti nervového systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Biotín prispieva k správnej činnosti nervového systému. Zloženie Účinná látka - Obsah v jednej tablete Tiamín (vitamín B1) - 10,00 mg Riboflavín (vitamín B2) - 10,00 mg Pyridoxín (vitamín B6) - 10,00 mg Kyselina pantoténová (vitamín B5) - 40,00 mg Niacín (vitamín B3) - 50,00 mg Kyselina listová (vitamín B9) - 1,00 mg Kyanokobalamín (vitamín B12) - 10,00 µg Biotín (vitamín B7) - 0,50 mg objemové činidlá: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, kroskaramelóza, polydextróza; nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín, protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, mastenec, hydroxypropylmetylcelulóza; farbivá: oxid titaničitý, žltý a červený oxid železa; kyselina listová, D-biotín Dávkovanie 1 tableta denne (zapiť vodou). Balenie 20 tabliet v blistroch a papierovej skladačke

  1,82 €

 • Jamieson Vitamín B12 kyanokobalamín 250 µg 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového a imunitného systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k odstráneniu stavov únavy a vyčerpania. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby Každá tablieta obsahuje Vitamín B12 (kyanokobalamín) 250 μg (10 000% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (nosič), kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka). Odporučené dávkovanie Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Dôležité informácie Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Farba tabliet môže varírovať, čo je normálne v dôsledku použitia prírodných ingrediencií.

  7,97 €

 • Jamieson Vitamín B1 tiamín 100 mg 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s vitaminem B1 B1 - Tiamín prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá na tvorbu energie, k optimálnej činnosti nervového systému, priaznivo ovplyvňuje správnu činnosť srdca a psychiky. Každá tablieta obsahuje Vitamín B1(Tiamín mononitrát) 100 mg (90% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma, rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý. Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 tableta denne s jedlom. Dôležité informácie Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  5,02 €

 • JutaVit B komplex + Kyselina listová 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Vitamín B1 a vitamín B2 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín B12 prispieva k správnej funkcii psychiky a k správnej tvorbe červených krviniek. Aktívne zložkyv tablete: Vitamín B1 (tiamín hydrchlorid), Vitamín B2 (riboflavín), Vitamín B3 (nikotínamid), Vitamín B5 (D-pantoténam vápenatý), Vitamín B6 (pyrodoxínhydrochlorid), Vitamín B12, (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), inozitol, cholín (cholín bitartrát),  Ostatné zložky: objemové činidlo: celulóza, polevové činidlo: kyselina stearová, objemové činidlo: sodná soľ karboxymetylcelulózy, stearan horečnatý, polevové činidlo: šelak Dávkovanie: 1 tabletu denne  zapiť pohárom vody. Obsah: 60 tabliet. Hmotnosť: 12,3 g (60 á 205 mg) Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Produkty JutaVit získali v Maďarsku 2x po sebe prestížne ocenenie Superbrands za rok 2013 a 2014

  2,94 €

 • Jamieson Horčík 250 mg 90 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Účinky horčíku Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému, správne svalové napätie. Napomáha zdravému rastu a zachovaniu kostí a zubov. Zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek, prispieva k optimálnej syntéze bielkovín. Každá tableta obsahuje Horčík (komplex oxidu, jablčnanu, glycerolfosfátu) 250 mg (66,6 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma (nosič), rozpustná celulóza (povlaková látka), polyetylénglykol (stabilizátor), polysorbát-80 (emulgátor), oxid titaničitý (farbivo), hydroxypropylcelulóza (povlaková látka), karnaubský vosk. Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí – 1 tableta denne s jedlom alebo sa poraďte s lekárom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť tráviace ťažkosti, napr hnačka. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí . Balenie obsahuje 90 tabliet.

  11,57 €

 • ES BIO Mladý jačmeň premium 150 g Výživový doplnok

  ES BIO Mladý jačmeň premium 150 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  ES BIO Mladý jačmeň premium sa vyrába výhradne lisovaním šťavy z výhonkov mladého jačmeňa, ktoré sa pestujú na západe USA. Šťava sa za nízkych teplôt suší technológiou sprejovania, čím vzniká 100% čistý prášok bez akýchkoľvek chemických prísad. Účinky aktívnych zložiek ES BIO Mladý jačmeň obsahuje prírodné látky ako je beta-karotén, chlorofyl či vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vysoký obsah vitamínu B6 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, tvorbe červených krviniek alebo optimalizácii psychickej činnosti. Výhody RAW kvality Vďaka špičkovej technológii spracovania (RAW kvalita) si sušená šťava zachováva charakteristiku takmer ako čerstvo vylisovaná. Nízky obsah trávne vlákniny umožňuje aj dlhodobé pravidelné užívanie. Každá šarža tohto produktu je testovaná v ČR na prítomnosť ťažkých kovov a mikrobiológiu. Zaujíma Vás zloženie Energetická hodnota na 100 g / na 3 g (% RHP *) 1380 kJ / 42 kJ; 326 kcal / 9.8 kcal. Výživové údaje na 100 g / na 3 g (% RHP *) - tuky 4,1 g 0,2 gz toho nenasýtené mastné kyseliny 1.7 g / <0.1 g, sacharidy 41 g / 1,3 gz toho: cukry 24 g / 0.7 g, vláknina 6 g / 0.2 g, bielkoviny 28 g / 0,8 g, sodík 0.5 g / 0.02 g, vitamín B6 18 mg / 0,5 mg (38%), vitamín C 457 mg / 14 mg (18%) , chlorofyl 300 mg / 9 mg, beta-karotén 1.3 mg / 0.04 mg. * RHP - denná referenčná hodnota príjmu. Balenie obsahuje 150 g.

  16,31 € -18% 20,00 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam