Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Vitamíny, minerály » Vitamíny » Vitamín D

Vitamín D

Vitamín D (kalciferol) patrí medzi skupinu vitamínov rozpustných v tukoch. Označenie vitamín D však neslúži len pre jednu látku, ale pomenováva sa tak skupina príbuzných látok. Medzi vitamíny D patria hlavne vitamíny D2 a D3.

Prečo je vitamín D pre naše telo potrebný? Všeobecne je tento vitamín potrebný najmä pri stavbe a mineralizácii kostí a zubov. Ďalej podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu v čreve. Užíva sa i pri hojení zlomenín.

Aké sú zdroje vitamínu D

Vitamín D, na rozdiel od väčšiny ostatných vitamínov, sa vytvára v tele. Vitamín sa v tele vytvára pôsobením ultrafialového žiarenia zo slnečného svetla. Môžeme teda zjednodušene povedať, že získavame vitamín zo slnka. Náš organizmus si dokáže zo slnka získať až 80 % potrebnej dennej dávky vitamínu D.

Ďalej sa vitamín D vyskytuje v potravinách. Medzi zdroje vitamínu patria ryby (napr. losos, tuniak, sardinky), pečeň, vajcia, mlieko.

Nedostatok vitamínu D

K deficitu vitamínu D dochádza hlavne u ľudí, ktorí nemajú dostatočný prístup ku slnečnému žiareniu (napr. dlhodobo chorí ľudia) a tiež u osôb, ktoré nedbajú na pestrú stravu. Pokiaľ nemáme dostatok vitamínu D, telo nedokáže toľko vstrebávať vápnik z potravy a začne si ho odoberať z kostí, odtiaľ putuje do krvi, aby sa tu pokrylo chýbajúce množstvo. Tento stav potom vedie k strate kostnej hmoty, dochádza k demineralizácii kostí. Ak užívate na kosti vápnik, je potrebné prijímať i vitamín D.

Nedostatok vitamínu D môže viesť k zvýšenému riziku osteoporózy alebo k oslabeniu kostí.

Ak chcete mať istotu, že prijímate dostatok vitamínu D a nemáte bohatú stravu na tento vitamín, doplňte ho i inak. Riešením sú potravinové doplnky. Naša mojalekáreň.sk vám ponúka mnoho produktov obsahujúcich vitamín D. Kúpiť si ho môžete v tekutej forme alebo vo forme tabletiek a kapsulí.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • CENTRUM Silver s multi-efektem vianočné 100+30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenný aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. S pribúdajúcim vekom sa mení nielen naše stravovacie návyky, ale aj potreba určitých látok v tele. Vzhľadom k tomu, že sa dĺžka života neustále predlžuje, je dôležité dopĺňať všetky potrebné látky v tele. Zloženie produktu Centrum SILVER Vitamín A (50% ako betakarotén) 800 mikrogramov, Luteín 1000 mikrogramov, Vitamín E 18 mg, Vitamín C 120 mg, Vitamín K1 30 mikrogramov, Vitamín B1 1,65 mg, Vitamín B2 2,1 mg, Vitamín B6 2,1 mg , Vitamín B12 3 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, Biotín 75 mikrogramov, Kyselina listová 300 mikrogramov, Niacín 24 mg, Kyselina pantoténová 9 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mikrogramov, Železo 2,1 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov je I tableta denne. Túto dávku neprekračujte. Balenie - 100 tabliet.

  24,40 €

 • SWISS Vitamín D3 - Efekt Kids 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Vitamín D je potrebný pre normálny vývoj kostí u detí. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a vstrebávania vápnika z potravy, udržanie zdravých kostí a zubov. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek. Prispieva k normálnej funkcii svalov .. ZloženieVitamín D3 (cholekalciferol) (600I.U.) 15μg, Zloženie: Dextro, fruktóza, vitamín D3, stearát horečnatý (látka protihrudkujúca), kyselina citrónová (antioxidant), arabská guma (zahusťovadlo), pomarančová príchuť, kurkuma, karmín (farbivo) , oxid kremičitý (látka protihrudkujúca), zmes tokoferolov v sójovom oleji (antioxidant). Bez umelých farbív, bez umelých aróm, bez konzervačných látok, bez cukru a umelých sladidiel, bez laktózy, bez lepku, pšeničných a sójových produktov. DávkovanieDeti od 3 rokov 1 tableta za deň, s jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Balenie60 cmúľacích tabliet, balenie na 2 mesiace.

  6,60 €

 • GENERICA Vitamin D3 - 800 I.U. 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok obsahuje vitamín D3 v olivovom oleji, čo zaistí vysokú biologickú dostupnosť vitamínu D3. Vitamín D prispieva: k správnemu vstrebávaniu a zužitkovaniu vápnika a fosforu v organizme, k udržaniu zdravých kostí, zubov, k správnemu fungovaniu svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie Cholekalciferol (vitamín D3) 800 I.U. (20 μg) v olivovom oleji. Účinná látka: : Obsah v jednej tablete Cholekalciferol (vitamín D3) 800 I.U. 20,00 µg nosiče: olivový olej, čistená voda; želírujúca látka: želatína; zvlhčovadlo: glycerol; farbivo: žltý oxid železa, cholekalciferol Dávkovanie 1 kapsula denne po jedle (zapiť pitnou vodou). Balenie 30 kapsúl.

  4,10 €

 • Jamieson Vitamín D3 1000 IU 240 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Výživový doplnok, ktorý obsahuje Vitamín D Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá tableta obsahuje Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1000 IU, (500 % odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch).Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma. Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí – 1 tabletu denne s jedlom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 240 tabliet.

  7,72 €

 • Jamieson Vitamín A a D Premium 10000 IU/ 800 IU 100 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamíny Vitamín A prispieva k udržaniu zdravých slizníc a pokožky a k zachovaniu dobrého zraku Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov Vitamíny A a D prispievajú k správnej činnosti imunitného systému. Každá kapsula obsahuje Vitamín A (Palmitát) 3000 μg RAE/10000 IU (375 %*), Vitamín D3 (Cholekalciferol 20 μg / 800 IU (400 %*), * Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch, Ďalej obsahuje: sójový olej (nosič ), želatína (želírujúca látka), glycerol (zmäkčovadlo). Odporúčané dávkovanie  Dospelí – 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom. Dôležité informácie Nevhodné pre deti. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 kapsúl.

  6,66 €

 • Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml Výživový doplnok

  Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny (napr. kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín) a vitamín E, ktorý pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie oleje 100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) Dávkovanie Dospelí: 5 kvapiek až 1 lyžička (5 ml) raz denne počas jedla. Deti od 3 rokov: 3 kvapky denne počas jedla. Odporúčaná maximálna denná dávka 5 ml obsahuje:  nenasýtené mastné kyseliny: 2,03 g, z toho kyselina linolová (zo skupiny omega-6 mastných kyselín): 1,99 g, kyselina alfa-linolenová (ALA, zo skupiny omega-3 mastných kyselín): 0,042 g, vitamín E (alfa-tokoferol): 5,12 mg (42,6 % referenčnej hodnoty príjmu). Odporúčanie na užívanie a skladovanie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a veganov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Produkt vzhľadom k vysokému obsahu karotenoidov silno farbí! Skladujte dobre uzatvorené mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

  10,28 € -33% 15,30 €

 • Jamieson Vitamín D3 1000 IU 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok s vitamínom D Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá tableta obsahuje Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/1000 IU (500 % odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), modifikovaná celulózová guma. Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí – 1 tabletu denne s jedlom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  4,92 €

 • Jamieson B-komplex s vitamínom C 100 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s vitamínmi Riboflavín podporuje zachovanie zdravých červených krviniek. Biotín prispieva k správnej činnosti nervového systému. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému. Cholín priaznivo vplýva na udržanie zdravej funkcie pečene. Každá tablieta obsahuje Vitamín C (kyselina askorbová) 250 mg (312,5 %*), Vitamín B3 (nikotínamid) 50 mg (3125 %*), Inozitol 50 mg, Cholín 50 mg, Kyselina pantoténová (kalcium D-pantotenát) 25 mg (416 %*), Vitamín B1 (tiamín mononitrát ) 5 mg (454 %*), Vitamín B2 (riboflavín ) 5 mg (357 %*), Vitamín B3 (nikotínamid) 50 mg (3125 %*), Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid ) 5 mg (357 %*), Kyselina listová 50 μg (25 %*), Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 10 μg (400 %*), Biotín 10 μg (20 %*), Kyselina paraaminobenzoová 15 mg. *Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Ďalej obsahuje: modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová; rozpustná celulóza; rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý polyetylénglykol, pepermintová príchuť, karnaubský vosk, ceulóza. Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Dôležité informácie Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí . Balenie obsahuje 100 tabliet.

  9,20 €

 • Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 200 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s vitamínmi a minerály Vápnik a vitamín D sú potrebné na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a k správnej činnosti imunitného systému a svalov Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Každá tablieta obsahuje Vápnik 333 mg (41,63%*) (komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu), Horčík 167 mg (55,7%*) (komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu), Vitamín D3 (cholekalciferol) 5μg /200 IU (100%*) *Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Ďalej obsahuje: celulóza; rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (nosič), rozpustná celóza (povlaková látka), oxid titaničitý (farbivo), karnaubský vosk (povlaková látka), polysorbát (emulgátor), minerálny olej (rozpúšťadlo), maltodextrín; purifikovaný kremičitan horečnatý (nosič), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sójový polysacharid (nosič), trietylcitrát (zmäkčovadlo), polyvinylpolypyrolidón (nosič). Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 – 3 tablety denne Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov. Dôležité informácie V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. Balenie obsahuje 200 tabliet.

  11,96 €

 • SWISS NATURAL Vitamin D3 400 I.U. 90 tabliet Výživový doplnok

  SWISS NATURAL Vitamin D3 400 I.U. 90 tabliet

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok. Zloženie Vitamín D 3 (cholekalciferol) - 10 µg / 400 I.U. Hydrogénfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza. Dávkovanie 1 tableta denne. Balenie 90 tabliet

  6,92 €

 • JutaVit Vitamín D 50 30+10 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Vitamín D prispieva k: správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a normálnej hladine vápnika v krvi udržaniu zdravých kostí a udržaniu zdravých zubov udržaniu správneho fungovania svalov a správnemu fungovaniu imunitného systému zohráva úlohu v procese delenia buniek Aktívne zložky: Vitamin D  (cholekalciferol) 50µg Ostatné zložky:  objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, sacharóza, arabská guma, kukuričný škrob,  triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) , stearan horečnatý, oxid kremičitý Obsah v balení: 30+10 tabliet  Hmotnosť: 8,8  g (40 á 220 mg) Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť pohárom vody Produkty JutaVit získali v Maďarsku 2x po sebe prestížne ocenenie Superbrands za rok 2013 a 2014  

  2,36 €

 • Jamieson Vitamín D3 1000 IU kapsuly 180 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok s vitmínom D Vitamín D3 v ľahko prehĺtateľných kapsuliach. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá kapsula obsahuje Vitamín D3 (Cholekalciferol) 1000 IU/25 μg (500 % odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: želatína (povlaková látka), sójový olej (nosič), glycerol, kukuričný olej. Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí – 1 kapsula denne s jedlom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí.  Balenie obsahuje 180 kapsúl.

  8,00 €

 • BIOMIN Vitamín D3 - 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Dávkovanie: 1 kapsulu denne po jedle. Vitamín D je v prírode málo rozšíreny. Voľný vitamín D obsahujú huby, kvasnice, paradajky, kakao, kokos a datle. Vyskytuje sa aj v mlieku, rybom tuku a vo vajciach. ÚDAJE O ZLOŽENIE: V 1 kapsule (tj: 1 dennej dávke) Množstvo% ODD Energetická hodnota 13 kJ (3 kcal) Bielkoviny 0,09 g - Sacharidy 0,05 g Tuky 0,26 g - Vitamín D3 10 mikrogramov 200, 0 Ostatné zložky: Olivový olej želatína, čistená voda, glycerol, farbivo oxid železitý, cholekalciferol.

  7,42 €

 • Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Vitamín D ďalej zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá tableta obsahuje Vitamín D (Cholekalciferol) 10 μg/ 400 IU (200 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka). Odporučané dávkovanie Dospelí 1–2 tablety denne s jedlom. Uchovávajte pri teplote 15 °C –25°C, mimo dosahu malých detí. Balenie obsahuje 90 tabliet.

  4,03 €

 • Jamieson Vitamín D3 1000 IU tablety na cmúľanie s príchuťou pomaranča 100… Výživový doplnok

  Jamieson Vitamín D3 1000 IU tablety na cmúľanie s príchuťou pomaranča 100 tabliet

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok so sladidlom a vitamínom D Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá tableta obsahuje Vitamín D3 (Cholekalciferol) 1000 IU/25 μg (500 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: dextróza (sladidlo), celulóza (rozpúšťadlo), kyselina citrónová (zvýrazňovač chutnosti), pomarančová príchuť, rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý (objemové činidlo), sukralóza (sladidlo). Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí 1 tableta denne. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  6,90 €

 • BIOMIN Vitamín D3 forte 800 I.U. 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zloženie v 1 kapsule: 0,01 vitamín D3 (cholekalciferol), olivový olej, želatína, čistená voda, glycerol, oxid železitý Dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle Balenie: 60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

  8,37 €

 • Jamieson Zinok s vitamínmi C a D3 s príchuťou citróna 60 pastilek Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Každá pastilka obsahuje Zinok (Citran zinočnatý) 5 mg (50 %*), Vitamín C (Kyselina askorbová) 50 mg (62,5 %*), Vitamín D (Cholekalciferol) 2,5 μg/100 IU (50 %*) .*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), rastlinný stearan horečnatý; rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), sorbitol (sladidlo), mentol (príchuť), citrónová aróma, eukalyptová príchuť, oxid kremičitý, gáfor; anízový olej (príchuť). Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí 1 – 2 pastilky denne nechajte rozpustiť v ústnej dutine. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných doplnkov a liekov. Užívanie zinku môže spôsobiť deficienciu medi. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 60 pastiliek.

  7,65 €

 • Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 120 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s vitamínmi a minerály Vápnik a vitamín D sú potrebné na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a k správnej činnosti imunitného systému a svalov Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Každá tablieta obsahuje Vápnik 333 mg (41,63%*) (komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu), Horčík 167 mg (55,7%*) (komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu), Vitamín D3 (cholekalciferol) 5μg /200 IU (100%*) *Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Ďalej obsahuje: celulóza; rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý (nosič), rozpustná celóza (povlaková látka), oxid titaničitý (farbivo), karnaubský vosk (povlaková látka), polysorbát (emulgátor), minerálny olej (rozpúšťadlo), maltodextrín; purifikovaný kremičitan horečnatý (nosič), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sójový polysacharid (nosič), trietylcitrát (zmäkčovadlo), polyvinylpolypyrolidón (nosič). Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 – 3 tablety denne Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov. Dôležité informácie V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. Balenie obsahuje 120 tabliet.

  8,71 €

 • VITABALANS D-Max 10 mcg 90 tabliet Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu k udržaniu zdravých kostí a zubov k správnemu fungovaniu imunitného systému Zloženie cholekalciferol (vitamín D3) 10 µg, sladidlo (xylitol), plnidlo (horečnaté soli mastných kyselín), príchute (jahoda, malina). Dávkovanie 1 žuvacia tableta denne. Tabletu žuvajte alebo nechajte rozpustiť v ústach. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre tehotné ženy. Balenie 90 tabliet.  

  5,43 €

 • Cetebe IMMUNITY Forte 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Cetebe IMMUNITY Forte obsahuje komplex 3 látok: vitamín C s postupným uvoľňovaním, vitamín D a zinok. Vitamín C, vitamín D a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Špeciálna forma tzv. guľôčok s unikátnou technológiou postupného uvoľňovania, ktorá zaisťuje vstrebávanie cenných látok do krvného obehu po dobu až 12 hodín. Vitamin C hrá dôležitú úlohu v nešpecifickom imunitnom systéme a podporuje primárne telesnú obranyschopnosť. Nachádza sa v leukocytoch, ktoré bojujú s vírusmi a baktériami v tele a napádajú ich. Zinok hrá dôležitú úlohu v konkrétnom imunitnom systéme. Pomáha tvoriť T-lymfocyty, ktoré účinne ničí invazívne patogény. Vitamin D pomáha udržiavať zdravé kosti, normálnu funkciu svalov a zdravé zuby. Hrá dôležitú úlohu v bunkovom delení. Technológia časových perliček V kapsuliach Cetebe IMMUNITY Forte je vitamín C obsiahnutý vo forme tzv. časových perličiek ™, ktoré sa rozpúšťajú postupne a uvoľňujú tak vitamín C do tela v optimálnych dávkach plynule po niekoľko hodín. 1 tvrdá želatinová kapsle obsahuje Vitamin C (kyselina L-askorbová) 300 mg (tj. 375 % odporúčanej dennej dávky), vitamin D 10 mikrogramov (200 % ODD) a zinok (ako glukonát zinočnatý) 10 mg (100 % DDD) Ako užívať? 1 kapsula denne.  Kapsule sa užívajú vcelku a zapíja sa vodou. Pre dospelých a mladistvých od 15 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  10,37 €

 • Jamieson Vitamín D3 1000 IU tablety na cmúľanie s príchuťou čokolády 100… Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s Vitamínom D Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Každá tableta obsahuje Vitamín D3 (Cholekalciferol) 25 μg/ 1000 IU (500 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Ďalej obsahuje: dextróza (sladidlo), celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), prírodná čokoládová príchuť, rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý, sukralóza (sladidlo). Odporučané dávkovanie a skladovanie Dospelí 1 tableta denne. O dávkovaní pre deti sa poraďte s lekárom. Uchovávajte pri teplote 15 °C - 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 100 tabliet.

  7,38 €

 • JML MultiMax Power Energy tbl.100 x44 zložiek vitamínu Výživový doplnok

  2 dni

  JML MultiMax Power Energy je vysoko účinný doplnok stravy obsahujúci 44 zložiek vitamínov, minerálov, bylinných výťažkov a ostatných látok k maximálnemu zvýšeniu obranyschopnosti, energie a vitality. Pre dokonalé využitie upravený formou postupného uvoľňovania. Účinné látky vitamíny minerálne látky koenzým Q10 Filmom obalené tablety určené na orálne použitie, postupným uvoľňovaním a širokým rozsahom použitia prispievajú k obranyschopnosti, energii a vitalite organizmu. Ako doplnok stravy 1 tabletu denne, najlepšie ráno s jedlom.

  8,95 €

 • VIRDE Extra Vitality 90 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Extra Vitality 90 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Táto jedinečná kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov slúži na doplnenie chýbajúcich živín a ďalších aktívnych látok do organizmu. Vitamín C, zinok, meď a železo pomáhajú udržiavať normálnu funkciu imunitného systému. Všetky zložky pochádzajú z prírodných hypoalergénnych alebo minerálnych zdrojov. Zloženie mikrokrystalická celulóza (plnidlo) vápník - 162 mg (tj. 20% DDD*) fosfor - 125 mg (18% DDD) vitamin C - 120 mg (150% DDD) horčík - 100 mg (27% DDD) karboxymethylcelulóza (plnidlo) škrob (plnidlo) stearan horečnatý (protispekavá látka) niacin - 16 mg (100% DDD) železo - 14 mg (100% DDD) vitamin E - 12 mg (100% DDD) zinok - 10 mg (100% DDD) třapatka nachová extrakt - 10 mg réva vinná extrakt zo semien - 10 mg kyselina pantothenová - 6 mg (100% DDD) mangan - 2 mg (100 % DDD) vitamin B6 - 1,4 mg (100% DDD) vitamin B2 - 1,4 mg (100% DDD) vitamin B1 - 1,1 mg (100% DDD) meď - 1 mg (100% DDD) vitamin A - 800 µg (100% DDD) kyselina listová - 200 µg (100% DDD) beta-karoten - 200 µg lutein - 125 µg jód - 100 µg (167% DDD) molybden - 60 µg (100% DDD) selen - 55 µg (100% DDD) biotin - 50 µg (100% DDD) chrom - 40 µg (100% DDD) vitamin K - 30 µg (40% DDD) vitamin D3 - 5 µg (100% DDD) vitamin B12 - 2,5 µg (100% DDD) Potahová zmes: hydroxypropylmethylcelulóza, talek, oxid titaničitý, oxidy železa (barviva). *ODD = odporúčaná denná dávka Dávkovanie 1 tableta za deň, najlepšie spolu s jedlom Balenie 90 tabliet

  7,58 € -28% 10,53 €

 • EPAplus Forte Rastlinný a rybí olej 220 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Epaplus Forte Rastlinný a rybí olej 220gVýživový doplnok EPAplus FORTE vyrobený zo zmesi kvalitného rastlinného oleja a zvýšeného podielu oleja z morských rýb. O 30% silnejší ako EPAplus Natural! Zmes obsahuje vitamín D (cholekalciferol), je doplnená o provitamín A-beta karotén a vitamín E (DL- α -tokoferyl-acetát). Základnou zložkou prípravku sú nenasýtené mastné kyseliny.Pri dennom príjme najmenej 200 mg DHA (obsiahnuté v 1,5 polievkovej lyžici výrobku) navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, t.j.: 250 mg DHA a EPA, prispieva k normálnemu vývoju mozgu a očí plodu v tele matky a dojčiat vyživované materským mliekom. Priaznivého účinku na udržanie normálnej činnosti mozgu a zraku možno dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA a k normálnej činnosti srdca pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA (t.j. cca 1 polievková lyžica tohto výrobku).

  6,24 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam