Úvodná strana Zdravie a lieky Vitamíny, minerály Vitamíny Biotín

Prípravky s biotínom

Biotín, tiež nazývaný ako vitamín H, patrí medzi vitamíny skupiny B. V čom ho možno nájsť? Najviac vitamínu H je obsiahnutého v pečeni, droždí, hubách, vaječných žĺtkoch atď.

Prípravky s biotínom - detailný popis

Nie vždy je ale naše stravovanie tak pestré, aby bol zaistený optimálny prísun tohto vitamínu. Pre tieto prípady tu existujú doplnky stravy, ktoré nám pomôžu deficit vyrovnať. K nedostatku biotínu môže dochádzať po liečbe antibiotikami a u osôb s narušenou črevnou mikroflórou. Biotín prispieva k dobrému stavu pokožky a na udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Mojalekareň.sk ponúka prípravky s biotínom rôznych značiekREVALIDCENTRUMDERMO COLLAGENVITAHARMONYWALMARK

Produkty jsou ve formě kapslí, tablet nebo třeba šťáv.

Doplnkový sortiment

Od detstva slýchal, že vitamíny sú dôležité. A nie nadarmo! Vitamíny sú dôležitým Podporná prvkom zdravo fungujúceho organizmu. Niektoré si telo vie vyrobiť samo a iné mu musíme dodávať. Najľahšie to ide skrze stravu, avšak nie vždy je to možné ... A od toho sú vitamíny v tabletkách, kapsuliach - v pevnej alebo tekutej forme.

Nájdete tu napríklad vitamín B, Vitamín C, Vitamín D, Vitamín K ale aj vitamíny a multivitamíny pre deti.

TIP! Aby vaše vlasy vyzerali stále krásne a zdravo, je potrebná o ne starať. Používajte preto vlasovú kozmetiku, ktorá vám sa starostí o vašu hrivu pomôže.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika