Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa

Detská výživa ALETE

Detská výživa odovzdá vášmu bábätku starostlivo vybrané látky dôležité pre jeho zdravý vývoj. Zdravá výživa pre dieťa zahŕňa všetko potrebné od mliečnych výrobkov pre novorodencov až po príkrmy určené starším deťom. Detská výživa je doménou mnohých uznávaných značiek. Aj to je zárukou, že ich výrobky budú skutočne kvalitné a prospešné. Napokon, presvedčte sa o tom sami.

alete
 • ALETE Dezert Kakaový 85 g

  Skladom zajtra

  Kakaový dezert Aleta môžete dopriať každému maškrtníkovi od ukončeného 10. mesiaca. Väčšie deti ho už zvládnu jesť sami.

  1,69 €

  1,69
 • ALETE Cestoviny s brokolicou a smotanou 220 g

  Skladom zajtra

  Lahodný zeleninový príkrm môžete dať na tanierik deťom už od ukončeného 8. mesiaca. Neobsahuje žiadne prídavné farbivá, konzervanty, zahusťovadlá.

  1,79 €

  1,79
 • ALETE Bio Banán s jablkami a celozrnnými obilninami 190 g

  Skladom zajtra

  Lahodný ovocno-obilný príkrm je vhodný pre všetkých malých maškrtníkov od ukončeného 4. mesiaca. Nenájdete v ňom pridaný cukor alebo arómy.

  1,49 €

  1,49
 • ALETE Dezert s vanilkovou príchuťou 85 g

  Skladom zajtra

  Mliečny dezert s vanilkou môžete dopriať každému maškrtníkovi od ukončeného 10. mesiaca. Je ideálny ako desiata na cesty. Vojde sa do každého kočíka.

  1,49 €

  1,49
 • ALETE Sušienky s kakaom 45 g

  Skladom zajtra

  Sušienka plná kakaa zachutí každému malému maškrtníkovi. Môžete mu ich dopriať už od ukončeného 8. mesiaca.

  1,09 €

  1,09
 • ALETE Tyčinka Jahodovo-mliečna 25 g

  Skladom zajtra

  Jahodovo- mliečnu tyčinku si obľúbi celá rodina. Jemná chuť mlieka poteší aj tých najmenších, je vhodná od ukončeného 12. mesiaca.

  0,79 €

  0,79

Detská výživa - detailný popis

Dojčenská výživa nahrádza štandardný príjem mlieka u novorodenca už od útleho veku. Tieto výrobky sú svojim zložením veľmi blízke mlieku, obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerálne látky. Ak matka nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť, dieťaťu sa aj tak dostane potrebná strava. S pribúdajúcim vekom bude treba naučiť vášho potomka prijímať aj pevnú stravu. K tomu sa výborne hodia mliečne a nemliečne kaše, ktoré tento prechod uľahčia. V určitom štádiu vývoja dieťaťu prestane vyššie uvedený typ stravy postačovať. V tomto okamihu mu môžete ponúknuť niektorý výrobok zo širokej ponuky príkrmov a výživ, ovocných i mäsových. Aj tieto príkrmy a výživy obsahujú ideálne zloženie všetkých pre detský organizmus potrebných látok a prospievajú tak zdravému rastu vášho potomka. Okrem tejto štandardnej stravy sú k dispozícii aj čaje, svojím zložením vhodné aj pre tých najmenších.

Zárukou kvality týchto výrobkov nie je len neustály odborný dohľad a spolupráca s odborníkmi mnohých odborov. Veď sláva značiek ako Sunar, Nestlé, Hipp alebo Hami je sám o sebe dostatočnou zárukou kvality. Aj napriek tejto záruke však podávanie všetkých produktov detskej výživy konzultujte s ošetrujúcim lekárom.

Cena (Eur)

Štítky
Obsahuje zložku
Kombinácia zliav

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam