Podrobné informácie

Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone.

Informácie o produkte

Výrobca: Kompava s.r.o.
Značka: ACIDOFIT
Kód výrobku: 136375
Kód EAN: 8586011211823
Držiteľ rozhodnutia: Kompava s.r.o.

Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit na odkyslenie organizmu je zložený z vitamínov skupiny B a vitamín C, ktoré prispievajú k správnej funkcii nervového a imunitného systému, obsahujú zároveň špeciálnu zmes minerálov ako je sodík, fosfor, prírodné extrakty Aloe Vera, alfalfa a zeleného čaju, ktorých zdroj je obmedzený len na príjem z potravín v obmedzenom množstve a ich úbytok po športovom alebo inom náročnom výkone je potrebné doplniť. Pre športovcov a vyznávačov vysokohorskej turistiky je potrebné doplnenie vápnika, horčíka a draslíka k správnemu fungovaniu svalstva.

Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit je určený

  • pre všetkých ľudí ktorých pH moču je nižšia ako 7
  • pre športovcov
  • pre ľudí s nízkym obsahom minerálov

Odporúčané dávkovanie

  • dospelí 1 – 4 tablety na deň, deti od 7 rokov: 1 – 2 tablety na deň

Príprava

1 jemne šumivá tableta do 250 – 300 ml čistej vody

Návod na použitie lakmusových papierikov, ktoré sú súčasťou balenia ACIDOFIT Mix: Lakmusový papierik omokrite močom (stačí 1 kvapka), meranie doporučujeme prevádzať ráno nalačno. Už po 1 sekunde sa farba omočenej časti papierika začne meniť. Papierik priložte k farebnej škále stupnice a porovnajte svoje pH. Pokiaľ je organizmus zakyslený farba indikačného papierika sa zmení len veľmi jemne alebo sa nemusí zmeniť vôbec. Papierik si odložte na suché miesto a nechajte cca 15 min reagovať a následne porovnajte so stupnicou na tube.

Recenzie

Recenzie produktu KOMPAVA Acidofit MD pomaranč/limetka 16 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu KOMPAVA Acidofit MD pomaranč/limetka 16 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie