Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Pokožka a vlasy » Moluská a ovčie kiahne

PoxClin Chladivá pena 100 ml

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 325743
Uľavuje od príznakov ovčích kiahní. Podporuje prirodzený hojivý proces a zlepšuje stav pokožky. Okamžitý ústup svrbenia! Okamžitý chladivý a upokojujúci efekt!

Viac informácií

Bežná cena: 11,05 €
10,29 €
Ušetríte: 7 % (0,76 €)

Skladom

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 27. 1.

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 27. 1.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie PoxClin Chladivá pena 100 ml

Uľavuje od príznakov ovčích kiahní. Podporuje prirodzený hojivý proces a zlepšuje stav pokožky. Okamžitý ústup svrbenia! Okamžitý chladivý a upokojujúci efekt!

Pox Clin Chladivá pena poskytuje rodičom relatívne jednoduchú a prirodzenú cestu, ako uľaviť deťom od intenzívneho svrbenia, ktoré sprevádza ochorenie. Chladivá pena obsahuje patentovaný bioaktívny bakteriálne blokátor známy ako 2QR. Je polysacharid získaný z výťažku Aloe Barbadensis, ktorý účinne bráni vstupu bakteriálnej infekcie do kože (vytvára fyzikálnu bariéru medzi pokožkou a baktériou). Uľavuje od príznakov ovčích kiahní

Priamy chladivý a upokojujúci účinok

Pox Clin Chladivá pena vďaka svojmu zloženiu pokožke poskytuje okamžitý chladivý efekt, čím sa u detí znižujú nepríjemné pocity. Chladivá pena je pokožkou dobre vstrebávaná a rýchlo zmierňuje svrbenie.

  • Pomáha predchádzať zjazvenie
  • Obsahuje prírodné zložky

Blokujúci účinok 2QR na rozvoj bakteriálnych problémov

2QR je skratka používaná pre bioaktívny polysacharid získaný z rastliny Aloe Barbadensis. Polysacharid
sa skladá z niekoľkých dlhých organických reťazcov a negatívne nabitých molekúl. Tieto negatívne
nabité funkčné skupiny sa viažu na väzbové miesta mikróbu a tým blokujú schopnosť mikroorganizmu naviazať sa na kožné bunky dieťaťa. Vďaka tomu mikróby nemôžu spôsobovať žiadne poškodenie alebo sa reprodukovať.

  • Fáza 1: Škodlivý mikrób je prítomný na hostiteľovi, ale voľne sa pohybuje okolo. V tejto fáze je skôr neškodný. Je však vybavený väzbovými miestami, ktorá mu umožňujú priľnúť na povrch bunkovej membrány bunky hostiteľa.
  • Fáza 2: 2QR sa vyskytne v okolí mikróbu (lokálna aplikácia). Molekuly polysacharidu, ktoré tvoria 2QR, majú dlhé reťazce s rozptýlenými negatívne nabitými funkčnými skupinami. Táto unikátna a prirodzená zložka je úplne neškodná a bezpečná pre hostiteľa.
  • Fáza 3 : Negatívne nabité funkčné skupiny 2QR sa pripájajú na väzobný mechanizmus membrán buniek mikróbov (koncentrácia funkčných skupín závisí na množstve použitého prípravku) a blokujú schopnosť mikróbov viazať sa na bunky hostiteľa.
  • Fáza 4 : Infekčný mechanizmus je blokovaný a mikróby nemôžu ďalej škodiť ani sa reprodukovať. Mikróby sú neutralizované, problém je vyriešený a ďalší rozvoj choroby je potlačený.

Informácie o produkte

Výrobca: YOUMEDICAL
Značka: POXCLIN
Kód výrobku: 325743
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: YOUMEDICAL

Recenzie

Recenzie PoxClin Chladivá pena 100 ml

Diskusia

Diskusia PoxClin Chladivá pena 100 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam