Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Pokožka, vlasy » Moluská a ovčie kiahne

PoxClin Chladivá pena 100 ml

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 325743
Uľavuje od príznakov ovčích kiahní. Podporuje prirodzený hojivý proces a zlepšuje stav pokožky. Okamžitý ústup svrbenia! Okamžitý chladivý a upokojujúci efekt!

Viac informácií

Bežná cena: 11,05 €
10,19 €
Ušetríte: 8 % (0,86 €)

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie PoxClin Chladivá pena 100 ml

Uľavuje od príznakov ovčích kiahní. Podporuje prirodzený hojivý proces a zlepšuje stav pokožky. Okamžitý ústup svrbenia! Okamžitý chladivý a upokojujúci efekt!

Informácie o produkte

Výrobca: YOUMEDICAL
Značka: YOUMEDICAL
Kód výrobku: 325743
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: YOUMEDICAL

Pox Clin Chladivá pena poskytuje rodičom relatívne jednoduchú a prirodzenú cestu, ako uľaviť deťom od intenzívneho svrbenia, ktoré sprevádza ochorenie. Chladivá pena obsahuje patentovaný bioaktívny bakteriálne blokátor známy ako 2QR. Je polysacharid získaný z výťažku Aloe Barbadensis, ktorý účinne bráni vstupu bakteriálnej infekcie do kože (vytvára fyzikálnu bariéru medzi pokožkou a baktériou). Uľavuje od príznakov ovčích kiahní

Priamy chladivý a upokojujúci účinok

Pox Clin Chladivá pena vďaka svojmu zloženiu pokožke poskytuje okamžitý chladivý efekt, čím sa u detí znižujú nepríjemné pocity. Chladivá pena je pokožkou dobre vstrebávaná a rýchlo zmierňuje svrbenie.

  • Pomáha predchádzať zjazvenie
  • Obsahuje prírodné zložky

Blokujúci účinok 2QR na rozvoj bakteriálnych problémov

2QR je skratka používaná pre bioaktívny polysacharid získaný z rastliny Aloe Barbadensis. Polysacharid
sa skladá z niekoľkých dlhých organických reťazcov a negatívne nabitých molekúl. Tieto negatívne
nabité funkčné skupiny sa viažu na väzbové miesta mikróbu a tým blokujú schopnosť mikroorganizmu naviazať sa na kožné bunky dieťaťa. Vďaka tomu mikróby nemôžu spôsobovať žiadne poškodenie alebo sa reprodukovať.

  • Fáza 1: Škodlivý mikrób je prítomný na hostiteľovi, ale voľne sa pohybuje okolo. V tejto fáze je skôr neškodný. Je však vybavený väzbovými miestami, ktorá mu umožňujú priľnúť na povrch bunkovej membrány bunky hostiteľa.
  • Fáza 2: 2QR sa vyskytne v okolí mikróbu (lokálna aplikácia). Molekuly polysacharidu, ktoré tvoria 2QR, majú dlhé reťazce s rozptýlenými negatívne nabitými funkčnými skupinami. Táto unikátna a prirodzená zložka je úplne neškodná a bezpečná pre hostiteľa.
  • Fáza 3 : Negatívne nabité funkčné skupiny 2QR sa pripájajú na väzobný mechanizmus membrán buniek mikróbov (koncentrácia funkčných skupín závisí na množstve použitého prípravku) a blokujú schopnosť mikróbov viazať sa na bunky hostiteľa.
  • Fáza 4 : Infekčný mechanizmus je blokovaný a mikróby nemôžu ďalej škodiť ani sa reprodukovať. Mikróby sú neutralizované, problém je vyriešený a ďalší rozvoj choroby je potlačený.

Recenzie

Recenzie PoxClin Chladivá pena 100 ml

Diskusia

Diskusia PoxClin Chladivá pena 100 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam