Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Až HemoStop z lekárne ma zbavil hemoroidov

11.09.2012 | Simply You Slovakia s.r.o.

Takmer sedemdesiat percent obyvateľov Slovenskej republiky má niečo spoločné s francúzskym panovníkom Ľudovítom XIV. Na prvý pohľad to vypadá ako delikátna záležitosť, ale v skutočnosti je realita oveľa prostejšia: ide totiž o hemoroidy.

Trpel nimi nielen známy panovník zo sedemnásteho storočia, ale aj v súčasnosti postihujú skoro každého, kto prekročí štyridsiatku. Prejavy hemoroidov sú jasné: svrbenie a krvácanie v oblasti konečníka, hlienovitý výtok, kožná vyrážka, alebo bolestivá hrudka v análnej oblasti. Výnimkou nie je ani krv jasnej červenej farby, ktorá sa objavuje v stolici.

Ľudia vnímajú hemoroidy ako veľmi chúlostivý problém, s ktorým sa asto hanbia zájsť k lekárovi a riešenie odkladajú. Pomerne ľahkú a diskrétnu pomoc nájdu v lekárňach bez toho, aby museli magistre v lekárni podrobne popisovať svoje zdravotné problémy. Stačí len vysloviť názov niektorého z moderných a voľne dostupných výživových doplnkov tak, ako to urobil päťdesiatročný pán Karol. „Kamarát mi odporúčal HemoStop Synbio, do lekárne som išiel už na istotu pre konkrétny produkt. Reklamám veľmi neverím, ale na rady svojich priateľov dám, a preto som sa rozhodol prípravok vyskúšať. Najprv som ale preskúmal stránky www.hemostop.sk, kde som sa dočítal hneď o troch komplexoch účinných látok, ktoré sú v rovnováhe a ešte sa navzájom podporujú, popisuje pán Karol, ktorý pracuje v kancelárii jednej logistickej firmy a predtým sa živil ako profesionálny šofér.

Pána Karola zaujímalo, čo vlastne hemoroidy spôsobuje. Dozvedel sa, že medzi základné príčiny patrí sedavé zamestnanie, nadmerná konzumácia dráždivej stravy alebo alkoholu, nedostatok vlákniny v strave alebo zlé stravovacie návyky s nízkym príjmom tekutín. „Som rád, že som sa hemoroidov pomerne rýchlo zbavil bez toho, aby som podstúpil nepríjemný lekársky zákrok. Hemoroidy zmizli určite aj preto, že som so svojimi zdravotnými problémami nijako neotáľal a začal ich čo najskôr riešiť. V lekárni som si tiež všimol HemoStop Gél. Užíva sa lokálne a prináša rýchlu úľavu, dokončuje pán Karol.