Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Články

AKTUALITY

Hľadáme LEKÁRNIKOV on-line

Mojalekáreň.sk hľadá pre svoj nový projekt lekárnikov na externú online spoluprácu.
Trúfate si odpovedať na otázky zákazníkov na chate alebo e-maili? Ozvite sa nám!

ARCHIV

CHOROBY

Močové cesty občas strpčia medové týždne

Infekcie močových ciest možno prenášať aj pohlavným stykom. Súvisí to s anatómiou. Ženy majú v porovnaní s mužmi krátku močovú rúru, navyše hneď pod vstupom do nej je pošva a konečník. Pri partnerských radovánkach sa baktérie od vstupu do konečníka môžu dostať ku ústiu močovej rúry a odtiaľ do mechúra.

ARCHIV

POTRAVINOVÉ DOPLNKY

Odborníčka: Kvalitu výživových doplnkov ocenia ľudia s pribúdajúcim vekom

V lekárňach sa okrem klasických liekov stretávame aj s výživovými doplnkami. Na rozdiel od bežných potravín majú vysoký obsah vitamínov, minerálnych a iných látok. Ich účelom je doplniť našu bežnú stravu.

ARCHIV

PREDSTAVENIE PRODUKTOV

Kokosový olej – zázrak z prírody

Extra panenský kokosový olej je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý proces výroby trvá len niekoľko málo hodín, aby si olej zachoval svoju výbornú kvalitu. Nie sú do neho pridávané konzervačné látky ani farbivá.

ARCHIV

STAROSTLIVOSŤ O TELO

Superpotraviny - super zdravé potraviny

Do povedomia sa nám dostávajú zdravé suroviny, ktorým stúpa popularita. Čoraz častejšie sa stretávame aj s takzvanými superpotravinami (superfoods). Ako názov napovedá, ide o potraviny a potravinové doplnky, ktoré nie sú úplne obyčajné. Prezradíme vám, ktoré patria k tým najviac „super“ zdravým a čo s nimi môžete vykúzliť.

ARCHIV

CHUDNUTIE

5 diét, ktoré môžu mať zlé následky

Letné teploty, ktoré vonku aktuálne panujú, nás nabádajú k návštevám bazénov, kúpalísk alebo rybníkov. Často sa kvôli tomu snažíme ešte na poslednú chvíľu zhodiť prebytočné kilá.

ARCHIV

Letná nádcha

Pozor, doprava LEN ZA 1 €!

Zľavnili sme dopravu! Za doručenie kuriérom aj Zásielkovňou teraz zaplatíte len 1 €.
Ďalej pritom platí, že pri veľkom nákupe nad 30€ pri doručení Zásielkovňou,
resp. 40€ pri doručení kuriérom máte DOPRAVU ZADARMO.

ARCHIV