Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Rany, vredy » Hojenie rán a vredov

CICATRIDINA masť 30g - recenzie

Registrovaný liečivy prípravok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 207881

Masť pôsobí vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, ktorá prináša tkanivám napätie, výživu a pružnost. Pomocná liečba pri procesoch hojenia povrchových a hlbokých rán (odreniny, tržné rany, popáleniny, operačné rany, preležaniny a vredy) akéhokoľvek pôvodu.

Viac informácií

12,53
Bežná cena: 14,51 €, Ušetríte: 14 % (1,98 €)

Dostupnosť: skladom do 24 hodín

Tovar odošleme 19. 1. 2018, predpokladaný termín doručenia 22. 1. 2018.

Doprava od 1 € alebo zdarma
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Masť pôsobí vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, ktorá prináša tkanivám napätie, výživu a pružnost. Pomocná liečba pri procesoch hojenia povrchových a hlbokých rán (odreniny, tržné rany, popáleniny, operačné rany, preležaniny a vredy) akéhokoľvek pôvodu.

Informácie o produkte

Výrobca: AXONIA
Značka: CICATRIDINA
Kód výrobku: 207881
Kód EAN: 8032595870470
Držiteľ rozhodnutia: AXONIA

Klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanív.

Účinné látky

  • sodná soľ kyseliny hyalurónovej
  • silikónový olej
  • Imidazolidinylová močovina

Pomocná liečba pri procesoch hojenia povrchových a hlbokých rán (odreniny, tržné rany, popáleniny, operačné rany, preležaniny a vredy) akéhokoľvek pôvodu.

Masť CICATRIDINA? pôsobí vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, mukopolysacharidov, ktorý je hojne distribuovaný v mnohých telesných tkanivách. Kyselina hyalurónova slúži ako štrukturálna podpora a prináša tak tkanivám napätie, výživu a pružnosť. Početné klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanive.

Aplikujte 2krát až 3krát denne podľa lekárskeho predpisu. Dĺžka použitie závisí na vývoji príznakov; v prípade potreby sa masť CICATRIDINA? môže používať po dlhú dobu.

Uchovávajte mimo dosahu deti. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte.

Zvlášť predĺžené  používanie všetkých lokálne aplikovaných prípravkov môže viesť k prejavom precitlivenosti. V týchto prípadoch liečbu prerušte a poraďte sa so svojím lekárom na účely začatia vhodnej liečby. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, ktoré nie sú popísané v tomto príbalovom letáku, informujte svojho lekára alebo lekárnika.

Pred každú aplikáciu dôkladne očistite miesto, ktoré má byť ošetrené. Naneste na postihnuté miesto 2-krát až 3-krát denne jemnými masážnymi pohybmi. V prípade potreby prekryte gázou. Z hygienického hľadiska je správne si umyť ruky pred a po použití zdravotníckej pomôcky.

Zloženie
Voda, tekutý parafín, cetylstearyl alkohol, olej ze sladkých mandli, polyoxyetylén (2) stearyléter, polyoxyetylén (21) stearyléter, glycerin, sorbitol 70%. silikonový olej, diglukonát chlorhexidinu 20%, imídazolidinylová močovina, sodná soľ kyseliny hyaluronové, dvojsodná soľ EDTA, BHT.

Recenzie

Recenzie produktu CICATRIDINA masť 30g

Diskusia

Diskusia k produktu CICATRIDINA masť 30g

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam