Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CICATRIDINA

CICATRIDINA

 • CICATRIDINA masť 30g

  skladom

  Klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanív. Účinné látky sodná soľ kyseliny hyalurónovej silikónový olej Imidazolidinylová močovina Pomocná liečba pri procesoch hojenia povrchových a hlbokých rán (odreniny, tržné rany, popáleniny, operačné rany, preležaniny a vredy) akéhokoľvek pôvodu. Masť CICATRIDINA? pôsobí vďaka prítomnosti kyseliny hyalurónovej, mukopolysacharidov, ktorý je hojne distribuovaný v mnohých telesných tkanivách. Kyselina hyalurónova slúži ako štrukturálna podpora a prináša tak tkanivám napätie, výživu a pružnosť. Početné klinické štúdie preukázali schopnosť kyseliny hyaluronovej urýchliť a zlepšiť proces reepitelizácie a obnovy tkanive. Aplikujte 2krát až 3krát denne podľa lekárskeho predpisu. Dĺžka použitie závisí na vývoji príznakov; v prípade potreby sa masť CICATRIDINA? môže používať po dlhú dobu. Uchovávajte mimo dosahu deti. Vyhnite sa kontaktu s očami. Neprehĺtajte. Zvlášť predĺžené  používanie všetkých lokálne aplikovaných prípravkov môže viesť k prejavom precitlivenosti. V týchto prípadoch liečbu prerušte a poraďte sa so svojím lekárom na účely začatia vhodnej liečby. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, ktoré nie sú popísané v tomto príbalovom letáku, informujte svojho lekára alebo lekárnika. Pred každú aplikáciu dôkladne očistite miesto, ktoré má byť ošetrené. Naneste na postihnuté miesto 2-krát až 3-krát denne jemnými masážnymi pohybmi. V prípade potreby prekryte gázou. Z hygienického hľadiska je správne si umyť ruky pred a po použití zdravotníckej pomôcky. Zloženie Voda, tekutý parafín, cetylstearyl alkohol, olej ze sladkých mandli, polyoxyetylén (2) stearyléter, polyoxyetylén (21) stearyléter, glycerin, sorbitol 70%. silikonový olej, diglukonát chlorhexidinu 20%, imídazolidinylová močovina, sodná soľ kyseliny hyaluronové, dvojsodná soľ EDTA, BHT.

  12,59 € -13% 14,51 €

 • Cicatridina pošvové čípky 10x2g Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc a hrá nevyhnutnú úlohu pri hojení rán v akejkoľvek fáze. V miestach poranenia aktivuje imunitný systém, uľahčuje obnovu buniek výstelky slizníc a urýchľuje tak proces hojenia. Navyše vytvára optimálne podmienky pre regeneračné procesy tým, že na seba viaže molekuly vody. Viete, že po gynekologických operáciách a pôrodoch často dochádza k drobným či rozsiahlejším poraneniam pošvy a krčka maternice? CICATRIDINA? URÝCHĽUJE HOJENIEViete, že nedostatočná vlhkosť pošvového prostredia, ktorá môže byť spojená s obdobím prechodu alebo s inou liečbou, napríklad onkologickou, Vám tiež môže spôsobiť pocity pálenia, svrbenia a bolestivosti (napr. pri pohlavnom styku)? CICATRIDINA? ZVLHČUJE pošvovú sliznicu A POMÁHA navracať JEJ ROVNOVÁHU. CICATRIDINA? je novým nehormonálnym prípravkom vhodným pre normalizáciu rovnováhy pošvového prostredia po gynekologických operáciách, pôrodoch, pri menopauze, onkologickej liečbe. Navyše zvlhčuje pošvovú sliznicu. Najčastejšie otázky:   Má Cicatridina? kontraindikácie? Cicatridina? nemá žiadne kontraindikácie okrem precitlivenosti na látky obsiahnuté v čípku. Od koľko rokov je možné užívať Cicatridinu?? Po konzultácii s Vaším gynekológom, doporučené ženám, ktoré už mali pohlavný styk. Je možné mať pohlavný styk s prezervatívom pokiaľ si aplikujem Cicatridinu?? Neporuší sajeho priepustnosť pre spermie?Áno, Cicatridina? sa môže použiť spolu s prezervatívom. Cicatridina? bola testovaná národným laboratóriom LNE (Laboratoire National d'Essais) vo Francúzsku a spĺňa normy NF S 97 -034, čo umožňuje použitie prezervatívu zároveň s užívaním Cicatridiny? bez vplyvu na jeho priestupnosťAko dlho je možné užívať Cicatridinu?? Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc. Predĺžené používanie by nemalo spôsobiť problémy. Je však dobré dodržiavať odporúčané dávkovanie. Mám bolestivý pohlavný styk, môžem použíť Cicatridinu?? Bolesti pri pohlavnom styku pôsobia väčšinou pošvové lézie (napr. po operácii, rádioterapii, po pôrode a pod.) alebo nedostatočné premazávanie (napr. suchosť pri hormonálnych zmenách, po menopauze a iné). V každom prípade je Cicatridina? možnou voľbou: urýchli proces hojenia pošvových lézií a prináša komfort vďaka optimálnej lubrikácii bez použitia hormónov. Odporúčané dávkovanie Po pôrode, konizácii, kolposkopiu, rádioterapii, chirurgii a iné: 1 čapík denne 10-20 dní podľa rozsahu poškodenia. Suchosť po prechode, pri liečbe LHRH analógmi, bolestivý pohlavný styk: 1 čapík denne 20-30 dní, následne 1 čapík obdeň kontinuálne. Zloženie: Sodná soľ kyseliny hyaluronovej, výťažok z aloe vera, esenciálny olej z čajovníku australského (Tea tree oil), výťažok z nechtíka lekárskeho a pupočníku ázijského.

  13,23 € -3% 13,70 €

 • CICATRIDINA sprej 125 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Hyaluronát sodný Vitamin E Cajovník australský Užití Místo, které má být ošetřeno, před každou aplikací důkladně očistěte. Lahvičku před použitím dobře protřepte, aby se prášek rozptýlil. Lahvičku držte svisle a aplikujte sprej zevzdálenosti 10 -15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno. Dávkování Aplikujte ze vzdálenosti 10 - 15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno 2krát nebo 3krát denně. Příznaky Pomocná léčba pň procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy). Kontraindikace Známá přecitlivělost na složky. Vedlejší příznaky Používání všech přípravků pro místní použití, obzvláště je-li dlouhodobé, může způsobit přecitlivělost. Pokud k tomu dojde, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem o zahájení vhodné léčby. Složení Sodná sůl kyseliny hyaluronové, škrobový oktenylsukcinát hlinitý, hexametyldisiloxan, olej ze sladkých mandlí,vitamín E acetát, kyselina ximenová, citrónový esenciální olej, esenciální olej z čajovníku australského, butan, izobutan, propan.

  15,40 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam