Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Lekárničky Náhradné náplne

Náhradné náplne lekárničiek

V sekcií Náhradné náplne si môžete zakúpiť komplexnú sadu do Vášho obalu na liečivá. Zožeňte si základné komponenty pre poskytnutie prvej predlekárskej pomoci v teréne, pri turistike, v domácnosti alebo kdekoľvek inde. Už nemusíte kombinovať zložité objednávanie jednotlivých komponentov lekárničky. Kúpte si zostavenú sadu zdravotníckych potrieb v náhradnej náplni. Ušetrite peniaze i Váš drahocenný čas.

Náhradné náplne lekárničiek - detailný popis

Jednotlivé pomôcky

Ak hľadáte jednotlivé zdravotnícke pomôcky na doplnenie len pár produktov do Vašej lekárničky, navštívte sekcie s názvom produktu podľa vašej aktuálnej potreby. U nás nájdete sekciu Obväzy a ovínadlá, Šatky, škrtidlá, Gázy, Vaty a i.

Uprednostňujete celú sadu zdravotných pomôcok? U nás nájdete dva typy:

  • NÁPLŇ INOVOVANÁ DO LEKÁRNIČKY- DREVENÁ VEĽKÁ - inovovaná náplň do lekárničky, prvá pomoc vhodná do domácnosti, kancelárie, prevádzky do 20 osôb vybavená zdravotníckym materiálom.
  • NÁPLŇ INOVOVANÁ DO LEKÁRNIČKY- DREVENÁ MALÁ – komplexný obsah liečiv a zdravotníckeho materiálu pre produkt Lekárnička drevená malá 25 x 30 cm /prázdna/ bez náplne, ktorý predstavuje obal na lekárničku.

Tip pre Vás: Dbajte prosím na to, aby celkové zdravotnícke materiály i lieky, ktoré sa nachádzajú v lekárničkách neboli použité po dátume exspirácie. Ak potrebujete obnoviť firemnú alebo domácu lekárničku, vyberajte gázy, náplasti, lieky i iný zdravotnícky materiál na našom eshope, kde Vás milo prekvapia nízke ceny, bohatá ponuka a skvelý zákaznícky servis.

 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika