Podrobné informácie

Trojnásobná sila pre podporu imunitného systému. Komplex 3 látok: vitamín C s postupným uvoľňovaním, vitamín D a zinok. Výživový doplnok.

Informácie o produkte

Výrobca: GLAXOSMITHKLINE
Značka: CETEBE
Produktová rada: Zimné radovánky
Kód výrobku: 332054
Kód EAN: 8590335012622
Držiteľ rozhodnutia: GLAXOSMITHKLINE

Cetebe IMMUNITY Forte obsahuje komplex 3 látok: vitamín C s postupným uvoľňovaním, vitamín D a zinok. Vitamín C, vitamín D a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Špeciálna forma tzv. guľôčok s unikátnou technológiou postupného uvoľňovania, ktorá zaisťuje vstrebávanie cenných látok do krvného obehu po dobu až 12 hodín.

  • Vitamin C hrá dôležitú úlohu v nešpecifickom imunitnom systéme a podporuje primárne telesnú obranyschopnosť. Nachádza sa v leukocytoch, ktoré bojujú s vírusmi a baktériami v tele a napádajú ich.
  • Zinok hrá dôležitú úlohu v konkrétnom imunitnom systéme. Pomáha tvoriť T-lymfocyty, ktoré účinne ničí invazívne patogény.
  • Vitamin D pomáha udržiavať zdravé kosti, normálnu funkciu svalov a zdravé zuby. Hrá dôležitú úlohu v bunkovom delení.

Technológia časových perliček

V kapsuliach Cetebe IMMUNITY Forte je vitamín C obsiahnutý vo forme tzv. časových perličiek ™, ktoré sa rozpúšťajú postupne a uvoľňujú tak vitamín C do tela v optimálnych dávkach plynule po niekoľko hodín.

1 tvrdá želatinová kapsle obsahuje

Vitamin C (kyselina L-askorbová) 300 mg (tj. 375 % odporúčanej dennej dávky), vitamin D 10 mikrogramov (200 % ODD) a zinok (ako glukonát zinočnatý) 10 mg (100 % DDD)

Ako užívať?

1 kapsula denne.  Kapsule sa užívajú vcelku a zapíja sa vodou.

Pre dospelých a mladistvých od 15 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Recenzie

Recenzie produktu Cetebe IMMUNITY Forte 60 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu Cetebe IMMUNITY Forte 60 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie