Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Imunita » Lyzáty

Lyzáty

Využite silu baktérií k vlastnému prospechu. Bakteriálne lyzáty, ktoré patria do skupiny imunomodulátorov, sú v podstate zmesi rôznych baktérií. Akonáhle sa dostanú do kontaktu s imunitným systémom, nabudia ho a telo tak lepšie bojuje s prebiehajúcou infekciou.

Práve vďaka lyzátom sa môžete vyhnúť liečbe antibiotikami, ktorá sa po častom opakovaní stáva neúčinnou. Liečba bakteriálnymi lyzátmi by mala byť dlhodobá, prípravky nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Priebeh liečby bakteriálnymi lyzátmi

Bakteriálne lyzáty sú podávané postupne v malých dávkach a naše telo na ne reaguje, ako keby nás ohrozovala infekcia. Týmto spôsobom si vytvára protilátky a celkovo posilňuje obranyschopnosť. Skutočná infekcia vás už neprekvapí, pretože na ňu budete vďaka lyzátom pripravení.

Najznámejšie voľnopredajné bakteriálne lyzáty

Kedy bakteriálne lyzáty pomáhajú

O ich nasadení by ste mali uvažovať v období zvýšenej početnosti respiračných infekcií. U dospelých sa jedná minimálne o 2 infekcie v posledných 3 mesiacoch, alebo o 3 v posledných 6 mesiacoch, u detí do 18 rokov sú to potom minimálne 3 infekcie v posledných 3 mesiacoch, ktoré vyžadovali liečbu antibiotikami, alebo si vyžiadali kľudový režim.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • GS Imunostim 60 kapsúl Výživový doplnok

  GS Imunostim 60 kapsúl

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Pastilky príjemnej mentolovej chuti, ktoré sa rozpúšťajú v ústach. Obsahujú tzv. Bakteriálne lyzát a vitamín C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému a obranyschopnosť organizmu. GS Imunostim sa preto odporúča užívať pred obdobím zvýšeného výskytu chrípok a ochorení infekcií horných dýchacích ciest. Výhody prípravku príjemná mentolová príchuť obsahuje vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému Čo je Bakteriálna lyzát? Bakteriálne lyzáty sa získavajú z baktérií, ktoré patria medzi najčastejších pôvodcov infekcií horných dýchacích ciest. Jedná sa o neškodné čiastočky, ktoré samy nemôžu chorobu vyvolať. Ale zachovávajú si určité znaky, ktoré sú pre pôvodné mikroorganizmy špecifické. Zaujíma vás zloženie a dávkovanie? Výživové zložka v 1 tablete /% RVH: Zmes bakteriálneho lyzátu 50 mg / -, Vitamín C 10 mg / 12%. RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých, - RVH nebola stanovená Odporúčané dávkovanie: 3 × denne jednu tabletu nechať rozpustiť v ústach. Odporúčaná doba užívania je 10 dní, potom 14 dní vynechať a pokračovať ďalších 10 dní v rovnakom dávkovaní. Dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby citlivé na bakteriálne alergény. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez laktózy a bez lepku.

  7,68 € -31% 11,16 €

 • Olimunovac 30 cps. Výživový doplnok

  Olimunovac 30 cps.

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Složení: Staphylococcus aureus lysatum Klebsiella pneumoniae lysatum Propionibacterium acnes lysatum Přípravek Olimunovac příznivé ovlivňuje imunitní systém. Základní kúra - 4 pětidenní cykly podávání jedné kapsle denně s pětidenními přestávkami (2 měsíce). Pak 2 udržovací cykly - 1 pětidenní cyklus podávání 1 x měsíčně (3. a 4. měsíc). Kapsle užívejte ráno nalačno. V případě opomenutí dávky pokračujte dále v započatém cyklu. Po ukončení tohoto základního cyklu užívání je možno v tomto dávkování po opětovné 20 denní přestávce pokračovat. Určeno pro děti od 3 let a dospělé, případný konzum pro těhotné a kojící ženy je nutno předem konzultovat s lékařem. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Spotřebovat do data uvedeného na obalu. Ukládat mimo dosah dětí. Složení: 1 kapsle obsahuje 9 mg aktivní substance, připravené lyofilizací inaktívovaných mikroorganizmů: Staphylococcus aureus lysatum cryodessicatum (CCM7587) Klebsiella pneumoniae lysatum cryodessicatum (CCM7589) Propíonibacterium acnes lysatum cryodessicatum( CCM7083) Přídatné látky: oxid křemičitý, laktóza, bramborový škrob (plnidla).

  13,80 €

 • Dentivac plus 30 rozpustných tablet Výživový doplnok

  Dentivac plus 30 rozpustných tablet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Účinné látky Streptococcus mutans lysatum cryodessicatum Actinomyces viscosus lysatum cryodessicatum Porphyromonas gingivalis lysatum cryodessicatum Příznaky Oslabení imunity organizmu, vznik paradentózy a tvorba zubního kazu. Fakta Určeno pro dospělé a děti od 3 let, případné užívání mladšími dětmi, těhotnými a kojícími ženami nutno konzultovat s lékařem. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Spotřebovat do data uvedeného na obalu. Ukládat mimo dosah dětí. Složení 1 tableta obsahuje 10 mg aktivní substance, připravené lyofilizací inaktivovaných mikroorganizmů: Streptococcus mutans lysatum cryodessicatum (CCM7533), Actinomyces viscosus lysatum cryodessicatum (CCM 7536), Porphyromonas gingivalis lysatum cryodessicatum (CCM7537), Aggregatíbacter actinomycetemcomítans lysatum cryodessicatum (CCM 7604), Propíonibacterium acnes lysatum cryodessicatum (CCM7083). Přídatné látky: xylitol, manitol, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymetylcelulóza sodná sůl, stearan horečnatý, erythrítol, mentolové aroma Užití Přípravek DENTIVAC PLUS příznivě ovlivňuje imunitní systém, napomáhá zvyšování obranyschopnosti celého organizmu a navození fyziologického stavu imunity dutiny ústní. Dávkování Aplikační forma přípravku jsou tablety rozpustné v ústech. 1 tableta denně, nejlépe ráno po jídle a po vyčištění chrupu po dobu 10 dní, poté 20 dní vynechat a opět užívat 1 tabletu denně podobu 10 dní, následně opět 20 dní vynechat a opět užívat 1 tabletu denně po dobu 10 dní. Tabletu nechat volně rozpustit v ústech (doporučuje se 3-5 min.) a dokonale sliny s rozpuštěným přípravkem několikrát proválet v celé dutině ústní. Asi po dobu 1 hodiny po užití tablety se nedoporučuje výplach úst. Po ukončení tohoto základního cyklu užívání přípravku DENTIVAC PLUS je možno v tomto dávkování po opětovné 20 denní přestávce pokračovat. Pro docílení dlouhodobého efektu doporučujeme využívat nejméně 1 baleni ročně. U osob s dlouholetými potížemi lze kúru aplikovat i několikrát ročně na doporučení lékaře. Kontraindikace Nesmí se používat při přecitlivělosti na některou z použitých složek. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Přípravek je vyráběn z přírodních materiálů. Nedoporučuje se současná aplikace s imunobiologickými přípravky. V těchto případech je vždy nutná konzultace s lékařem.

  14,49 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam