Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CETEBE

CETEBE

Produktové rady

 • Cetebe IMMUNITY Forte 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Cetebe IMMUNITY Forte obsahuje komplex 3 látok: vitamín C s postupným uvoľňovaním, vitamín D a zinok. Vitamín C, vitamín D a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Špeciálna forma tzv. guľôčok s unikátnou technológiou postupného uvoľňovania, ktorá zaisťuje vstrebávanie cenných látok do krvného obehu po dobu až 12 hodín. Vitamin C hrá dôležitú úlohu v nešpecifickom imunitnom systéme a podporuje primárne telesnú obranyschopnosť. Nachádza sa v leukocytoch, ktoré bojujú s vírusmi a baktériami v tele a napádajú ich. Zinok hrá dôležitú úlohu v konkrétnom imunitnom systéme. Pomáha tvoriť T-lymfocyty, ktoré účinne ničí invazívne patogény. Vitamin D pomáha udržiavať zdravé kosti, normálnu funkciu svalov a zdravé zuby. Hrá dôležitú úlohu v bunkovom delení. Technológia časových perliček V kapsuliach Cetebe IMMUNITY Forte je vitamín C obsiahnutý vo forme tzv. časových perličiek ™, ktoré sa rozpúšťajú postupne a uvoľňujú tak vitamín C do tela v optimálnych dávkach plynule po niekoľko hodín. 1 tvrdá želatinová kapsle obsahuje Vitamin C (kyselina L-askorbová) 300 mg (tj. 375 % odporúčanej dennej dávky), vitamin D 10 mikrogramov (200 % ODD) a zinok (ako glukonát zinočnatý) 10 mg (100 % DDD) Ako užívať? 1 kapsula denne.  Kapsule sa užívajú vcelku a zapíja sa vodou. Pre dospelých a mladistvých od 15 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  10,92 €

 • GSK Cetebe 60 tabliet x 500 mg Výživový doplnok

  skladom

  Cetebe Vitamín C je cieleným doplnkom stravy, s postupným uvoľňovaním. Vitamín C je obsiahnutý vo forme tzv. časových perličiek, ktoré sa rozpúšťajú postupne a uvoľňujú tak vitamín C do tela plynule po celý deň. Jedinečnosť technológie POSTUPNÉHO UVOĽŇOVANIE Obsahuje vitamín C, ktorý je do tela uvoľňovaný postupne po dobu 8 až 12 hodín. Vďaka špeciálnej forme tzv. guľôčok vynikajú na rozdiel od bežných tabliet unikátnou technológiou postupného uvoľňovania, ktorá zaisťuje vstrebávanie cenných látok do krvného obehu po dobu až 12 hodín. Prečo užívať vitamín C? Vitamín C je nevyhnutný pre ľudský organizmus. Je veľmi citlivý na svetlo, teplo a kyslík, preto v našej strave dochádza často ku jeho stratám počas skladovania a spracovania. Telo však potrebuje dostatočné množstvo vitamínu každý deň. Vitamín C patrí do skupiny vitamínov, ktoré sa v tele neukladajú a sú rýchlo vylučované obličkami. Pri prísune väčšej dávky, než telo bezprostredne potrebuje, je prebytok rýchlo vylúčený. V kapsuliach Cetebe je vitamín C obsiahnutý vo forme tzv. časových perličiekTM, ktoré sa rozpúšťajú postupne a uvoľňujú tak vitamín C do tela v optimálnych dávkach plynule po celý deň. Zaujíma Vás zloženie a dávkovanie Vitamínu C? kyselina L-askorbová (vitamín C) 500 mg, kukuričný škrob, kyselina stearová, šelak, mastenec, želatína a farbivo riboflavín. Užívajte 1 kapsulu denne u dospelých a dospievajúcej mládeže pri zvýšenej záťaži po dobu jedného mesiaca, resp. každý druhý deň po dobu 6 týždňov. U detí od 3 do 10 rokov 1 kapsula 2x týždenne, u detí od 10 do 15 rokov 1 kapsula každý druhý deň. Miernejšie prekročenie odporúčanej dennej dávky nepredstavuje zdravotné riziko. Neobsahuje cukor. Prípravok nie je určený pre deti do troch rokov. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  8,11 €

 • GSK Cetebe 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Cetebe Vitamin C je doplňkem stravy. Obsahuje vitamín C, který je do těla uvolňován postupně po dobu 8 až 12 hodin. Vitamin C působí také jako antioxidant. Pomáhá udržet normální funkci imunitního systému. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvyšuje vetřebávání železa. Složení Cetebe VITAMIN C Jedna kapsle obsahuje: kyselinu L-askorbovou (vitamín C) 500 mg kukuřičný škrob, kyselinu stearovou, šelak, talek, želatinu a barvivo riboflavin. Obsah: 30 kapslí Jak uživat Cetebe VITAMIN C? 1 kapsle denně u dospělých a dospívající mládeže při zvýšené zátěži po dobu jednoho měsíce resp. každý druhý den po dobu 6 týdnů. U dětí od 3 do 10 let 1 kapsle 2x týdně, u dětí od 10 do 15 let 1 kapsle každý druhý den. Mírnější překročení doporučené denní dávky nepředstavuje zdravotní riziko. Neobsahuje cukr. Přípravek není určen pro děti do tří let. Jedinečnost technologie POSTUPNÉHO UVOLŇOVÁNÍ Vitamin C patří do skupiny vitamínů, které se v těle neukládají a jsou rychle vylučovány ledvinami. Při přísunu větší dávky, než tělo bezprostředně potřebuje, je přebytek rychle vyloučen. V kapslích Cetebe je vitamín C obsažen ve formě tzv. časových perliček TM, které se rozpouštějí postupně a uvolňují tak vitamín C do těla v optimálních dávkách plynule po celý den.

  5,02 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam