MojaLekáreň.sk

Zubné gély ELGYDIUM

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Zubné gély ELGYDIUM

Zubné gély sú špecifickým pomocníkom v oblasti ústnej hygieny. Podľa problémov so zubami si vyberiete gély na zmiernenie citlivosti zubov, gély na zmiernenie krvácania ďasien alebo gély na zvlhčovanie ústnej dutiny. Výhodou ústnych gélov je špecifikácia ich použitia priamo na konkrétny problém. V našej ponuke nájdete zubné gély nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

Zubné gély sú určené na riešenie akútnych problémov ústnej dutiny. Podľa problémov vyberte gél pre citlivé zuby, zmiernenie krvácania ďasien alebo zvlhčovanie ústnej dutiny.

V ponuke na MojaLekáreň.sk nájdete tiež špeciálne gély:

  • ústne gély antibakteriálne – sú vhodné na každodenné použitie pri miernych problémoch s ďasnami a dutinou úst,
  • bylinné ústne gély –⁠ sú zdraviu prospešné ako bylinkový čaj a šetrné k citlivej sliznici. Zároveň sú hojivé pre vaše ďasná a nechýbajú im skvelé čistiace schopnosti.

Doplnkový tovar pre špičkovú ústnu hygienu

Základom, bez ktorého sa nezaobídete, je zubná kefka. Na výber máte z elektrických alebo klasických zubných kefiek, špeciálnych modelov alebo rôznych tvrdostí. V oblastiach, do ktorých sa s kefkou nedostanete, použite dentálne nite alebo medzizubné kefky. Ako spoľahlivú prvú pomoc majte pri sebe žuvačky alebo pastilky, ktoré vám pomôžu vrátiť svieži dych v situáciách, kedy si nebude môcť vyčistiť zuby.

TIP! Škrabku na jazyk oceníte v rámci každodennej ústnej hygieny.

Kategóriu Zubné gély nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.