Podrobné informácie

sádrový rychloobväz Safix plus s vynikajúcimi modelovacími vlastnosťami

Informácie o produkte

Výrobca: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: SAFIX
Kód výrobku: 94233
Kód EAN: 94233
Držiteľ rozhodnutia: HARTMANN - RICO a.s.

Safix plus - sádrový rychloobväz Safix plus s vynikajúcimi modelovacími vlastnosťami

Safix plus je sádrový rychloobväz s krátkym namáčacím časom, krémovitou konzistenciou a značnou pevnosťou. Rychloobväzy Safix plus sa používají k sádrovej fixácii. Longety Safix plus slúžia ako dlahy zaisťujúce väčšiu pevnosť pripevnením zvrchu na sádrový obvaz.

Vďaka svojej pórovitej štruktúre zvlhne Safix plus veľmi rýchlo a rovnomerne. Doba namáčania je približne 4 - 5 sekúnd, čo umožňuje rýchlu manipuláciu s týmto výrobkom. Kvalitná gáza a prírodný sádrovec dodáva Safixu plus jeho krémovitú konzistenciu a z nej vyplývajúcu modelovaciu a tvarovaciu vlastnosť.

Modelovacia doba Safixu plus je 2 - 3 min., rýchloobväz tuhne približne za 5 minút po ponorení do vody s teplotou 20 °C. Teplotu je nutné dodržať. Teplejšia voda zkracuje dobu modelovania a zvyšuje teplotu tuhnutia. Pri teplotách namáčacieho kúpela vyšších ako 22 °C hrozí nebezpečenstvo popálenín pokožky. Spoľahlivé upevnenie sádry na nosnom tkanive zamedzuje výskytu nežiadúcich suchých častí obväzu a strate sádry pri skladovaní a manipulácii s výrobkom. Nános sádry zaisťuje obväzu pevnosť a odolnosť voči zlomeniu pri nízkej spotrebe obväzového materiálu.

Sádrový rýchloobväz Safix plus je dodávaný v balení po dvoch kusoch. Táto kombinácia je ideálna pre rýchle a účelné použitie.

PopisVelikostBalenie
Safix plus 6 cm x 2 m 2 ks
Safix plus 8 cm x 3 m 2 ks
Safix plus 10 cm x 3 m 2 ks
Safix plus 12 cm x 3 m 2 ks
Safix plus 14 cm x 3 m 2 ks
Safix plus 20 cm x 3 m 2 ks

Recenzie

Recenzie produktu OVÍNADLO SÁDROVÉ SAFIX PLUS 8CMX3M 2KS

Diskusia

Diskusia k produktu OVÍNADLO SÁDROVÉ SAFIX PLUS 8CMX3M 2KS

Pridať nový príspevok do diskusie