Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke prostriedky Zdravotnícke prostriedky na bolesť Bolesť svalov, kĺbov a chrbta

Bolesť svalov, kĺbov a chrbta

Bolí vás, ako sa hovorí, celý človek? Bolesť chrbta, kĺbov alebo svalov je nepríjemná vec. Bolesť chrbta dokonca patrí medzi najčastejšie bolesti vôbec. Ako jedna z civilizačných chorôb sa dá ale poraziť správnym držaním tela a cvičením. Ak vás ale napriek tomu nečakane prepadne, použite niektorý z našich produktov a zbavte sa nepríjemnej bolesti ihneď.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Bolesť svalov, kĺbov a chrbta - detailný popis

Ochorenie spôsobujúce bolesti kĺbov v súčasnej dobe patrí medzi najrozšírenejšie choroby, ktoré trápia našu civilizáciu. Na tieto problémy si navyše nesťažujú len starší pacienti, ale stretávajú sa s nimi čím ďalej viac tiež mladej generácie.

MojaLekáreň.sk ponúka prostriedky na zmiernenie bolesti chrbta, kĺbov a svalov

Na MojaLekáreň.sk môžete vyberať prostriedky na zmiernenie bolesti chrbta, kĺbov a svalov vo forme:

  • upokojujúcich a hrejivých gélov, olejov - jemne a ľahko sa vmasírovávajú do postihnutého tkaniva a rýchlo prenikajú k zdroju bolesti.
  • náplastí a sprejov - prostriedky vhodné na lokálnu aplikáciu na kožu a prehriatie u osôb s výskytom svalových ťažkostí.
  • zábalu - je prispôsobivý a ľahký, a možno ho preto nosiť pod košeľou či svetrom v prípade bolestí v oblasti krku a ramien.

Doplnkový tovar

Od bolestí pohybového aparátu vám môžu pomôcť tiež rôzne bandáže a ortézy, ktoré namáhanej oblasti poskytnú patričnú oporu, udržia ju v teple a vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku znižujú bolesť.

TIP! Plnohodnotná a telu žiadúca výživa pre svaly a kĺby je Glukosamín, MSM a Chondroitín.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika