MojaLekáreň.sk

ALOCLAIR

Prípravky značky ALOCLAIR je možné kúpiť formou gélu a ústnej vody. Užívaním prípravkosa zbavíte bolesti úst spôsobených aftami, drobnými poraneniami sliznice a stomatitídami. 

ALOCLAIR pôsobí miestne - vytvorí na sliznici úst resp. priamo v mieste aplikácie jemný priehľadný ochranný film, ktorý zamedzí dráždeniu odhalených citlivých nervových zakončení. ALOCLAIR vzhľadom k svojmu zloženiu a spôsobu použitia je bezpečný pre detských i dospelých pacientov.

Aloclair gél na afty

Gél obsahuje výťažok z aloe vera, ktoré je známe svojimi ukľudňujúcimi a liečivými účinkami. Okrem aloe vera gél obsahuje i látky, ktoré napomáhajú hojeniu aftov, drobných poranení sliznice úst a otlakov, takže gél nielen uľavuje od bolesti, ale tiež podporuje a urýchľuje hojenie.

Aloclair ústna voda na afty

Ústna voda vytvára v poranených a citlivých ústach ochrannú vrstvu, ktorá priľne k sliznici. Touto vrstvou je tvorená mechanická bariéra, ktorá kryje afty a postihnuté miesta v ústach. Uľavuje od bolesti spôsobenej aftami a drobnými rankami na sliznici v dutine ústnej a zároveň obsahuje látky, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu hojeniu a ukľudňujú podráždenú a citlivú sliznicu.

Produktové rady

Kategórie s produktmi ALOCLAIR

ALOCLAIR® gél na detské ďasná 10 ml

ALOCLAIR® gél na detské ďasná 10 ml

Zdravotnícka pomôcka

ALOCLAIR® gél na detské ďasná 10 ml ALOCLAIR® gél na detské ďasná 10 ml

Budia vaše bábätko prvé zúbky? Aloclair je čisto prírodný gél, ktorý…

Na sklade

7,99 € 7,39 € -8 %

Značka ALOCLAIR je dostupná aj na našom českom e-shope Lékárna.cz
Filter produktov

Podrobné filtrovanie

Cena (Eur)
Kategórie produktů
Určené pre
Štítky
Forma výrobku
Určené (na)

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.