Úvodná strana » Značky » A » ALOCLAIR

ALOCLAIR

Prípravky značky ALOCLAIR je možné kúpiť formou gélu a ústnej vody. Užívaním prípravkosa zbavíte bolesti úst spôsobených aftami, drobnými poraneniami sliznice a stomatitídami. 

ALOCLAIR pôsobí miestne - vytvorí na sliznici úst resp. priamo v mieste aplikácie jemný priehľadný ochranný film, ktorý zamedzí dráždeniu odhalených citlivých nervových zakončení. ALOCLAIR vzhľadom k svojmu zloženiu a spôsobu použitia je bezpečný pre detských i dospelých pacientov.

Aloclair gél na afty

Gél obsahuje výťažok z aloe vera, ktoré je známe svojimi ukľudňujúcimi a liečivými účinkami. Okrem aloe vera gél obsahuje i látky, ktoré napomáhajú hojeniu aftov, drobných poranení sliznice úst a otlakov, takže gél nielen uľavuje od bolesti, ale tiež podporuje a urýchľuje hojenie.

Aloclair ústna voda na afty

Ústna voda vytvára v poranených a citlivých ústach ochrannú vrstvu, ktorá priľne k sliznici. Touto vrstvou je tvorená mechanická bariéra, ktorá kryje afty a postihnuté miesta v ústach. Uľavuje od bolesti spôsobenej aftami a drobnými rankami na sliznici v dutine ústnej a zároveň obsahuje látky, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu hojeniu a ukľudňujú podráždenú a citlivú sliznicu.

ALOCLAIR

Produktové rady

 • ALOCLAIR® gél na detské ďasná 10 ml Zdravotnícka pomôcka

  Budia vaše bábätko prvé zúbky? Aloclair je čisto prírodný gél, ktorý príjemne uľaví podráždeným detským ďasnám pri prerezávaní zubkov.

  Skladom

  6,79 €

 • ALOCLAIR® ústná voda na afty 120 ml Zdravotnícka pomôcka

  ALOCLAIR® Ústna voda je gélový roztok určený na použitie na afty, otlaky po protézach alebo strojčekoch a iných poraneniach v ústach.

  Skladom

  7,89 €

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika