Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Bandáže

Bandáže

Za hlúposť sa platí, rovnako tak za nepozornosť, a niekedy, bohužiaľ, aj za nešikovnosť iných. Ak ste aj vy zaplatili úrazom, ktorý vyžaduje bandáž alebo ortézu, a zdá sa vám, že pre zlepšenie svojho stavu už nemôžete urobiť vôbec nič, potom vedzte, že sa mýlite.

Výber správnej ortézy či bandáže

Výber fixácie sa rozhodne neoplatí podceňovať, môže totiž ovplyvniť až prekvapivé množstvo aspektov liečby, ako dĺžku trvania či bolestivosť.

Vhodná bandáž vám pomôže v niekoľkých oblastiach:

 • Zaistí pohodlie: pohodlie je určite dôležitým aspektom, ktorý by mal byť jednou z priorít pri výbere. Môže sa stať, že budete ortézu nosiť po dobu niekoľkých týždňov, a to sa rozhodne neoplatí trpieť. Pokiaľ máte doma ortézu, ktorú akýsi príbuzný pred niekoľkými rokmi použil a vám je absolútne nepohodlná, neváhajte a vymeňte ju! Akýmsi doplnkom k tomuto bodu môže byť aj prispôsobenie sa ročnému obdobiu, v ktorom došlo k úrazu. Ukazuje kalendár práve polovicu decembra? Zvoľte bandáž podľa materiálu, ktorý bude hriať (niektoré textilné sú totiž zateplené). Potíte sa koncom júla? Potom investujte do takej, ktorá je tenká, ale, samozrejme, hlavne pevná.
 • Uľaví od bolesti: správna fixácia je dôležitá najmä pri úrazoch chrbta alebo dolných končatín. Končatina alebo stavec, ktorý je nesprávne fixovaný, môže spôsobiť utrpenie pri každom pohybe, napríklad aj pri najmenšom krôčiku. Dbajte teda na to, aby bandáž naozaj riešila vaše problémy, bola v správnej veľkosti či správne nastavená a dostatočne pevná!

Druhy bandáže:

 • krčný golier
 • bedrová bandáž
 • kolenná bandáž
 • stehenná bandáž
 • bandáž zápästia
 • bandáž členku
 • bandáž lakťa 

Dĺžka trvania liečby

Tento bod súvisí s tým predchádzajúcim - pokiaľ bude fixácia na úrovni "plus-mínus" a "dajme tomu", pravdepodobne sa nič k lepšiemu neobráti a výsledky budúcej kontroly nebudú práve potešujúce.

Estetika

V tomto prípade je, bohužiaľ, otázka krásy mierne v pozadí. To ale neznamená, že by mala zostať úplne zabudnutá.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • Tejpovacia páska TEMTEX kinesiotape modrá 5cm x 5m

  skladom 3 - 5 ks

  Tejpovacia páska TEMTEX kinesiotape vyniká svojou jedinečnou priľnavosťou, ale hlavne 150-160% elasticitou, vďaka ktorej nemá vo svete kinesiotapingu konkurenciu. Pásku je vhodné použiť napríklad pri bolesti šliach a svalov, bolesti chrbtice, regulácii lymfatického systému, nesprávnom držaní tela, tenisovom lakti. atp. Kontraindikácie: Alergie, kožné defekty, malignity, otvorené rany, hlboká žilová trombóza.

  8,22 €

 • Tejpovacia páska KinesioMAX neelastická 4 cmx10 m

  skladom > 5 ks

  Neelastická tejpovacia páska, 95% bavlna, 5% viskóza, hypoalergénne zinkoxidová adhezívne zložka Ideálne použitie Fixácia vysoko namáhaných častí tela Predchádzanie športovým úrazom Zmiernenie bolesti Podpora kĺbového aparátu a svalstva Zvýšenie výkonu Používa sa pri podpore športových výkonov, prevencii a liečbe akútnych i chronických ochoreniach pohybového a kĺbového aparátu. Super pevný a ľahko odtrhnuteľná KinesioMAX Tape je vyrobený z vlákien 95% bavlny a 5% viskózy, ktorá vďaka svojim neelastickým vlastnostiam zaručuje spoľahlivú fixáciu a podporu. Vďaka dômyselnému vroubkovanému zastrihnutie je tejp pri aplikácii ľahko odtrhnuteľná a to aj bez použitia nožníc. Špeciálne nános hypoalergénneho bezlatexového ZINK-OXID lepidlá v pruhoch, zaisťuje nielen vysokú lepivosť, ale hlavne spoľahlivú fixáciu pri extrémnej záťaži. Tento systém je výsledkom dlhoročného výskumu v spolupráci so športovcami, lekári a fyzioterapeutmi. Hlavnou funkciou neelastického tejpu je fixácia a vymedzenie pohybu postihnutých časti tela a to predovšetkým kĺbov, šliach a väzov tak, aby nedochádzalo k ďalšiemu nežiaducemu poškodeniu.

  3,47 € -11% 3,90 €

 • TEMTEX Tejpovacia páska kinesiotape fialová 5cm x 5m

  TEMTEX Tejpovacia páska kinesiotape fialová 5cm x 5m

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Tejpovacia páska TEMTEX kinesiotape vyniká svojou jedinečnou priľnavosťou, ale hlavne 150-160% elasticitou, vďaka ktorej nemá vo svete kinesiotapingu konkurenciu. Pásku je vhodné použiť napríklad pri bolesti šliach a svalov, bolesti chrbtice, regulácii lymfatického systému, nesprávnom držaní tela, tenisovom lakti. Kontraindikácie: Alergie, kožné defekty, malignity, otvorené rany, hlboká žilová trombóza.

  8,29 € -32% 12,15 €

 • PUSH BRACES Loketní epi páska universální velikost

  skladom 1 - 2 ks

  Bandáže jsou vyrobeny s použitím nového elastického materiálu Powernet™, který zajišťuje kompresi na těch místech pohybového aparátu, kde je to maximálně účinné; a dále ze speciální tkaniny Sympress™ (mikrovlákno), která zajišťuje rychlý odvod kapaliny (potu) z povrchu kuže do další vrstvy oblečení. Významným způsobem se tak zvyšuje pohodlí při nošení. Materiál Sympress™ je měkký a příjemný na dotek; jeho tloušťka je minimální, takže bandáže se pohodlně vejdou do obuvi a nebo pod oblečení. Tlaková podložka (pelota) zajišťuje, že je tlak namířen na zápěstní extenzory (u tenisového lokte), popřípadě flexory (u oštěpařského lokte). Tím se snižuje úchytová závislost těchto svalů na lokti. Pelota je zhotovena z elastického polymeru, se kterým se pokožka dobře snáší. Plastový vyztužovací díl zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku kolem paže a brání skřípnutí kůže. Díky anatomickému tvarování a materiálu podložky zůstává bandáž na svém místě i během pohybu. Bandáž se kolem předloktí snadno navléká jednou rukou. Zvláštní pokyny Rozložení tlaku je možno vysvětlit stylizovaným způsobem. Důležité je uložit tlakovou podložku tak, jak je znázorněno na obrázku. INDIKACE Tenisový loket (laterální epikondylitida) Golfový loket (mediální epikondylitida)

  28,52 €

 • TEMTEX Tejpovací páska černá 5cmx5m

  skladom 3 - 5 ks

  Až na 150 - 160% roztažitelný TEMTEX kinesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku, zmírňuje citlivost vůči bolesti, zvyšuje lymfatickou drenáž. TEMTEX kinesio tape je prodyšný a voděodolný. Nosným materiálem je 100% bavlna, obsahující speciální zdravotnické lepidlo bez přídavku léčiv. TEMTEX kinesio tape Classic je skladný až 2 roky při teplotě 10 - 25° a 40 - 70% vlhkosti.

  9,04 €

 • PUSH BRACES Kolenní bandáž velikost 3

  skladom 1 - 2 ks

  Koleno je podepřeno dvěmi pružnými klouby z kovových a plastových pásků, které jsou uchyceny v plastovém pouzdře. Díky tomuto ojedinělému konstrukčnímu řešení tato mechanická opora nejen sleduje přirozené rotační pohyby kolena ale zajišťuje i neměnnou polohu a zabraňuje sklouzávání bandáže . Flexe ani extenze kolene není omezena. Díky dobrému anatomickému tvarování a použití silikonu zůstává bandáž na své místě i při chůzi. Bandáž je poměrně malá, takže nosí-li se pod oblečení, není vůbec znatelná. INDIKACE Artróza s hydropsem. Revmatoidní artritida se synovitidou Funkční nestabilita po úrazu kolenní šlachy Reziduální nestabilita po úrazu kolenní šlachy Pokračovací léčba po operaci kolenní šlachy VelikostObvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  74,95 €

 • PUSH BRACES Kolenní bandáž velikost 4

  skladom 1 - 2 ks

  Koleno je podepřeno dvěmi pružnými klouby z kovových a plastových pásků, které jsou uchyceny v plastovém pouzdře. Díky tomuto ojedinělému konstrukčnímu řešení tato mechanická opora nejen sleduje přirozené rotační pohyby kolena ale zajišťuje i neměnnou polohu a zabraňuje sklouzávání bandáže . Flexe ani extenze kolene není omezena. Díky dobrému anatomickému tvarování a použití silikonu zůstává bandáž na své místě i při chůzi. Bandáž je poměrně malá, takže nosí-li se pod oblečení, není vůbec znatelná. INDIKACE Artróza s hydropsem. Revmatoidní artritida se synovitidou Funkční nestabilita po úrazu kolenní šlachy Reziduální nestabilita po úrazu kolenní šlachy Pokračovací léčba po operaci kolenní šlachy VelikostObvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  74,95 €

 • Care - bandáž kolenní velikost2.

  skladom 1 - 2 ks

  Kolenní bandáž řady Push Care působí tlakem (kompresí) kolem kolenního kloubu a zlepšuje jeho stabilitu. Tento tlak kolem kolena a stehna se dá podle potřeby upravovat. Podložka vyvíjí tlak na kolenní šlachu a podpírá čéšku. Díky dobrému anatomickému tvarování a vhodnému podložnímu materiálu zůstává bandáž na svém místě i při chůzi. INDIKACE Zánět pouzdra. Potíže s meniskem Po operaci menisku. Artróza s vodnatelností. Revmatoidní artritida bez synovitidy Syndrom patelofemorální bolesti. Funkční nestabilita bez nestability kolenní šlachy Velikost Obvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  43,20 €

 • Care - bandáž na kotník velikost 3, pravá

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Care zajišťuje kotníkovému kloubu potřebnou kompresi, čímž zlepšuje jeho stabilitu. Kompresi je možno podle potřeby upravovat. Kotníková bandáž dokonale sedí a dá se nosit prakticky v každé obuvi. Pro oblast kolem citlivých oblastí kotníku byly vypracovány tzv. „pohodlné zóny“, kde je materiál vypodložen vrstvou pěny. INDIKACE Mírné distorze Slabé podráždění pouzdra Slabá nestabilita kotníku (pod lehkým zatížením) Artróza bez nestability Velikost Obvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  33,44 €

 • PUSH BRACES Kolenní bandáž velikost 5

  skladom 3 - 5 ks

  Koleno je podepřeno dvěmi pružnými klouby z kovových a plastových pásků, které jsou uchyceny v plastovém pouzdře. Díky tomuto ojedinělému konstrukčnímu řešení tato mechanická opora nejen sleduje přirozené rotační pohyby kolena ale zajišťuje i neměnnou polohu a zabraňuje sklouzávání bandáže . Flexe ani extenze kolene není omezena. Díky dobrému anatomickému tvarování a použití silikonu zůstává bandáž na své místě i při chůzi. Bandáž je poměrně malá, takže nosí-li se pod oblečení, není vůbec znatelná. INDIKACE Artróza s hydropsem. Revmatoidní artritida se synovitidou Funkční nestabilita po úrazu kolenní šlachy Reziduální nestabilita po úrazu kolenní šlachy Pokračovací léčba po operaci kolenní šlachy VelikostObvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  74,95 €

 • Care - bandáž na kotník velikost 4, pravá

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Care zajišťuje kotníkovému kloubu potřebnou kompresi, čímž zlepšuje jeho stabilitu. Kompresi je možno podle potřeby upravovat. Kotníková bandáž dokonale sedí a dá se nosit prakticky v každé obuvi. Pro oblast kolem citlivých oblastí kotníku byly vypracovány tzv. „pohodlné zóny“, kde je materiál vypodložen vrstvou pěny. INDIKACE Mírné distorze Slabé podráždění pouzdra Slabá nestabilita kotníku (pod lehkým zatížením) Artróza bez nestability Velikost Obvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  33,44 €

 • PUSH BRACES Bandáž na levý kotník velikost 3

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Med slouží k dlouhodobé podpoře kotníkového kloubu a dá se používat pro různé indikace a v různých podmínkách. Výrobek je založen na principu obandážování elastickým pásem. Velikost tlaku (komprese) a meze pronace/supinace se dají upravit, použití silikonu na vnitřní straně bandáže zajišťuje dobré udržení polohy. Kolem zranitelných oblastí kotníku, jako je nárt a Achillova šlacha, se nacházejí tzv. „pohodlné zóny“. Bandáž se příjemně nosí a snadno používá, mimo jiné díky širokému nártu a konstrukčnímu řešení, které zajišťuje stabilitu paty. INDIKACE Střední (reziduální) nestabilita (při středním zatížení) Terapie akutních lézí laterálního kotníkového vazu (jako alternativa tejpingu) Terapie stabilních zlomenin kotníku (Weberova typu A s izolovanou frakturou laterálního maleolu) Následná terapie zlomenin kotníku (včetně Jonesovy fraktury) Pooperační terapie poranění vazů nebo fraktur Kapsulární podráždění a tendinitida po fraktuře kotníku nebo poškození vazů Artróza s nestabilitou Fotbalový kotník Narážení (kapsulární sevření; anteriorní a posteriorní) VelikostObvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  56,04 €

 • PUSH BRACES Bandáž na pravý kotník velikost 3

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Med slouží k dlouhodobé podpoře kotníkového kloubu a dá se používat pro různé indikace a v různých podmínkách. Výrobek je založen na principu obandážování elastickým pásem. Velikost tlaku (komprese) a meze pronace/supinace se dají upravit, použití silikonu na vnitřní straně bandáže zajišťuje dobré udržení polohy. Kolem zranitelných oblastí kotníku, jako je nárt a Achillova šlacha, se nacházejí tzv. „pohodlné zóny“. Bandáž se příjemně nosí a snadno používá, mimo jiné díky širokému nártu a konstrukčnímu řešení, které zajišťuje stabilitu paty. INDIKACE Střední (reziduální) nestabilita (při středním zatížení) Terapie akutních lézí laterálního kotníkového vazu (jako alternativa tejpingu) Terapie stabilních zlomenin kotníku (Weberova typu A s izolovanou frakturou laterálního maleolu) Následná terapie zlomenin kotníku (včetně Jonesovy fraktury) Pooperační terapie poranění vazů nebo fraktur Kapsulární podráždění a tendinitida po fraktuře kotníku nebo poškození vazů Artróza s nestabilitou Fotbalový kotník Narážení (kapsulární sevření; anteriorní a posteriorní) VelikostObvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  56,04 €

 • PUSH BRACES Bandáž na levý kotník velikost 4

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Med slouží k dlouhodobé podpoře kotníkového kloubu a dá se používat pro různé indikace a v různých podmínkách. Výrobek je založen na principu obandážování elastickým pásem. Velikost tlaku (komprese) a meze pronace/supinace se dají upravit, použití silikonu na vnitřní straně bandáže zajišťuje dobré udržení polohy. Kolem zranitelných oblastí kotníku, jako je nárt a Achillova šlacha, se nacházejí tzv. „pohodlné zóny“. Bandáž se příjemně nosí a snadno používá, mimo jiné díky širokému nártu a konstrukčnímu řešení, které zajišťuje stabilitu paty. INDIKACE Střední (reziduální) nestabilita (při středním zatížení) Terapie akutních lézí laterálního kotníkového vazu (jako alternativa tejpingu) Terapie stabilních zlomenin kotníku (Weberova typu A s izolovanou frakturou laterálního maleolu) Následná terapie zlomenin kotníku (včetně Jonesovy fraktury) Pooperační terapie poranění vazů nebo fraktur Kapsulární podráždění a tendinitida po fraktuře kotníku nebo poškození vazů Artróza s nestabilitou Fotbalový kotník Narážení (kapsulární sevření; anteriorní a posteriorní) VelikostObvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  56,04 €

 • Care - bandáž na kotník velikost 3, levá

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Care zajišťuje kotníkovému kloubu potřebnou kompresi, čímž zlepšuje jeho stabilitu. Kompresi je možno podle potřeby upravovat. Kotníková bandáž dokonale sedí a dá se nosit prakticky v každé obuvi. Pro oblast kolem citlivých oblastí kotníku byly vypracovány tzv. „pohodlné zóny“, kde je materiál vypodložen vrstvou pěny. INDIKACE Mírné distorze Slabé podráždění pouzdra Slabá nestabilita kotníku (pod lehkým zatížením) Artróza bez nestability Velikost Obvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  33,44 €

 • DRYPRO návlek pro celou paži X-Small A-12 Výprodej

  skladom 1 - 2 ks

  Ochranný návlek DryPro™ od firmy DryCorp® je zcela vodotěsný a nepropustný. DryPro™ je světově ojedinělý systém zabezpečující ochranu nohy a nebo ruky před vodou. Důvody proč používat Ochranný návlek DRYPRO Je tak dokonale vodotěsný, že se můžete potápět a nebo surfovat, provozovat vodní sporty a přitom zůstanete stále zcela v suchu. DryPro™ je nejjednodušší a nejbezpečnější ochrana před vlhkostí. Návlek tak může být na končetině nasazen dlouhodobě. Návleky pro dolní končetinu jsou opatřeny protiskluzovými aplikacemi na podrážce, takže Váš pohyb v koupelně a nebo okolo bazénu může být zcela bezpečný. Jak se návlek používá Přetáhněte návlek přes bandáž, sádru a nebo jakékoliv místo, které musí zůstat suché. Nasaďte pryžový balónek na ventilek na návleku a opětovným stisknutím vysajte vzduch z návleku tak, až návlek neprodyšně obemkne končetinu. Ochranný návlek jednoduše sejmete tak, že pod pryžovým okrajem návleku podstrčíte prsty a do návleku napustíte vzduch. Určení správné velikosti Aby ochranný návlek správně a bezpečně plnil svojí funkci, musíte vybrat a používat výrobek správné velikosti. Při měření obvodu provádějte měření těsně nad bandáží a nebo sádrou. Pokud je konec sádry příliš blízko lokte, měřte obvod přes biceps, pokud je konec sádry těsně pod kolenem, změřte obvod v polovině stehna. Obvod neměřte nikdy přes oblečení a nebo dokonce sádru a nebo ortézu, vždy jenom na „holém“ těle. Návlek vyberte tak, aby jeho obvodová velikost uvedená v Tabulce velikostí byla o 1-3 cm menší, než je Vámi naměřený obvod končetiny. Při měření délky návleku na paži změřte vzdálenost od konce 3tího prstu k hornímu okraji sádry nebo bandáže.Při měření délky návleku na nohu se stanovuje vzdálenost od zadní části paty přes lýtko k hornímu okraji sádry. Vyberte návlek takové délky, která je o 5-9 cm delší, než Vámi naměřená vzdálenost. Nedělejte si starosti s tím, že Vámi vybraný návlek by mohl být příliš velký. Poté, co z něj vysajete vzduch, návlek se těsně přimkne ke končetině a nebude nikde přečnívat. Velikostní tabulka Typ návleku - na celou paži délka obvod X-Small A-12 40 cm 15 cm Small A-14 58 cm 16 cm Medium A-16 71 cm 20 cm Large A-18 80 cm 22 cm  

  35,00 €

 • ARES Kinesio páska MODRÁ 5cm x 5m

  skladom do 24 hodín

  Kinezio tejp ARESSú špeciálne tejpy vyrobené zo 100% bavlny, ktoré vo svojom priereze obsahujú elastický polymér zaručujúci zmrštenie kinezio tejpu späť na svoju pôvodnú dĺžku po uvoľnení ťahu. Používajú sa k podpore svalov a skvalitneniu a podpore kontrakcie oslabených svalov redukcii únavy preťažených svalov zníženiu možnosti zranenia a kŕčov zvýšeniu rozsahu pohybu a zmierneniu bolesti obnoveniu toku lymfy a krvi zníženiu tepla a zápalových exudátov v tkanivách redukcii zápalu a bolesti korekcii kĺbových problémov centrácii kĺbu vďaka normalizácii svalového tonusu zlepšeniu rozsahu pohybu a zníženiu bolesti Výhody ARES Kinezio tejpy ARES využívajú rovnakú rozťažnosť ako ľudská koža Neobsahuje latex, možno ho teda považovať za hypoalergénny. Už na podkladovom papieri je s 10-15% predpätím. Priľnavosť zabezpečuje termosenzibilná lekárska živica. Hrúbka a hmotnosť je podobná ľudskej pokožke. Je priedušný, umožňuje odparovanie telesnej vlhkosti. Je vodevzdorný- nalepený kinesio tejpe nevylučuje bežnú hygienu, ani nosenie do bazéna. Umožňuje po aplikácii nosiť 24 hodín denne, maximálne 5 dní. Umožňuje plný rozsah pohybu na rozdiel od klasických fixačných tejpov.

  9,07 € -3% 9,32 €

 • Ortho - Aequi bandáž na kotník velikost 2, pravá

  skladom 1 - 2 ks

  Push Aequi je vysoce účinná kotníková ortéza, ve které se pojí efektivní mechanická podpora nemocného kotníku na jedné straně s pohodlností nošení na straně druhé. Pevná opora se nachází výhradně na mediální straně kotníku. Je zajištěna dostatečně tuhým a přitom lehkým plastem, jehož tvar je anatomicky přizpůsoben vnitřnímu kotníku. Laterální oblast je zhotovena z tvarované pěny, která se snadno přizpůsobuje individuální anatomii. Ortéza se připevňuje diagonálním (netažným) páskem. Konečnou stabilitu kotníku poskytují dva kompresivní elastické pásy, které se proti sobě ovíjejí kolem postiženého kloubu. Ortézu PUSH® AEQUI® je možno používat při funkční léčbě úrazů kotníku i jako dlouhodobá podpora při chronické nestabilitě kotníku. Zatímco inverzní/everzní pohyb je omezen, plantární/dorzální flexe poskytuje dostatečnou volnost pohybu, díky čemuž člověk při normální chůzi a běhu nepociťuje žádné zábrany. Ortéza PUSH® AEQUI® se nosí přes ponožku; optimální stabilizace se ovšem dosáhne pouze tehdy, nosí-li se v kombinaci s uzavřenými (zavazovacími) botami. INDIKACE Závažná (reziduální) nestabilita (pod vysokým zatížením) Terapie akutního poškození laterálního kotníkového vazu Pokračovací léčba konzervativní nebo operované zlomeniny kotníku Artróza s nestabilitou bez akumulace tekutiny Poškození kotníkových vazů (pod vysokým zatížením bez akumulace tekutiny) Velikost (obvod) 1 (27-31 cm) 2 (31-34 cm) 3 (34-40 cm)

  58,23 €

 • PUSH BRACES Bandáž na pravý kotník velikost 4

  skladom 1 - 2 ks

  Kotníková bandáž řady Push Med slouží k dlouhodobé podpoře kotníkového kloubu a dá se používat pro různé indikace a v různých podmínkách. Výrobek je založen na principu obandážování elastickým pásem. Velikost tlaku (komprese) a meze pronace/supinace se dají upravit, použití silikonu na vnitřní straně bandáže zajišťuje dobré udržení polohy. Kolem zranitelných oblastí kotníku, jako je nárt a Achillova šlacha, se nacházejí tzv. „pohodlné zóny“. Bandáž se příjemně nosí a snadno používá, mimo jiné díky širokému nártu a konstrukčnímu řešení, které zajišťuje stabilitu paty. INDIKACE Střední (reziduální) nestabilita (při středním zatížení) Terapie akutních lézí laterálního kotníkového vazu (jako alternativa tejpingu) Terapie stabilních zlomenin kotníku (Weberova typu A s izolovanou frakturou laterálního maleolu) Následná terapie zlomenin kotníku (včetně Jonesovy fraktury) Pooperační terapie poranění vazů nebo fraktur Kapsulární podráždění a tendinitida po fraktuře kotníku nebo poškození vazů Artróza s nestabilitou Fotbalový kotník Narážení (kapsulární sevření; anteriorní a posteriorní) VelikostObvod (cm) 1 26 - 29 2 29 - 32 3 32 - 35 4 35 - 38 5 38 - 41

  56,04 €

 • PUSH BRACES Loketní bandáž velikost 4

  skladom 1 - 2 ks

  Loketní bandáž řady Push Med dává široké možnosti nastavení mezí pro extenzi loketního kloubu, čímž se předchází poškození lokte způsobené extenzí nad požadovanou mez. Míru restrikce si může člověk snadno jednou rukou nastavit. Systém pásů je vysoce funkční díky tomu, že odolává silným trakčním silám v různých bodech. Díky dobrému anatomickému tvarování a použití silikonu zůstává bandáž na svém místě i během pohybu. Bandáž je pohodlná a lehká. Pomocí zdrhovadla se snadno nasazuje i snímá. INDIKACE Následky nadměrného napětí (úponů kloubního pouzdra) Dlouhotrvající obtíže po dislokacích a/nebo zlomeninách lokte Degenerativní poruchy loketního kloubu Velikost (obvod - cm) 1 (22-24) 2 (24-26) 3 (26-28) 4 (28-32) 5 (32-36)

  61,71 €

 • Care - bandáž kolenní velikost 1.

  skladom 1 - 2 ks

  Kolenní bandáž řady Push Care působí tlakem (kompresí) kolem kolenního kloubu a zlepšuje jeho stabilitu. Tento tlak kolem kolena a stehna se dá podle potřeby upravovat. Podložka vyvíjí tlak na kolenní šlachu a podpírá čéšku. Díky dobrému anatomickému tvarování a vhodnému podložnímu materiálu zůstává bandáž na svém místě i při chůzi. INDIKACE Zánět pouzdra. Potíže s meniskem Po operaci menisku. Artróza s vodnatelností. Revmatoidní artritida bez synovitidy Syndrom patelofemorální bolesti. Funkční nestabilita bez nestability kolenní šlachy Velikost Obvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  43,20 €

 • Dlaha fixační prstu ruky A1 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Slouží k rychlému a snadnému ošetření úrazů prstů ruky (zejména extenčního aparátu a přetržených šlach). Dlahy jsou lehké, tvarovatelné, ale i dostatečně pevné. Jsou vyrobeny z Al plechu a jsou opatřeny měkkou perforovanou výstelkou. Dlaha se fixuje pouze obvazem či náplastí.A1 : 56 x 18 mm

  2,07 €

 • Dlaha fixační prstu ruky A2 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Slouží k rychlému a snadnému ošetření úrazů prstů ruky (zejména extenčního aparátu a přetržených šlach). Dlahy jsou lehké, tvarovatelné, ale i dostatečně pevné. Jsou vyrobeny z Al plechu a jsou opatřeny měkkou perforovanou výstelkou. Dlaha se fixuje pouze obvazem či náplastí.

  2,40 €

 • Care - bandáž kolenní velikost5.

  skladom 1 - 2 ks

  Kolenní bandáž řady Push Care působí tlakem (kompresí) kolem kolenního kloubu a zlepšuje jeho stabilitu. Tento tlak kolem kolena a stehna se dá podle potřeby upravovat. Podložka vyvíjí tlak na kolenní šlachu a podpírá čéšku. Díky dobrému anatomickému tvarování a vhodnému podložnímu materiálu zůstává bandáž na svém místě i při chůzi. INDIKACE Zánět pouzdra. Potíže s meniskem Po operaci menisku. Artróza s vodnatelností. Revmatoidní artritida bez synovitidy Syndrom patelofemorální bolesti. Funkční nestabilita bez nestability kolenní šlachy VelikostObvod pod kolenem (cm) 1 28 - 31 2 31 - 34 3 34 - 37 4 37 - 41 5 41 - 45

  43,20 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam