Úvodná strana Zdravie a lieky Športové potreby Fitness náradie

Fitness náradie

Vyberte si fitness náradie, s ktorým vám športovanie pôjde ešte lepšie! Nájdete u nás pomôcky na posilňovanie i cvičenie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vysnený cieľ. Nech už ide o podložku na cvičenie, fľašu na pitie alebo iné potreby, na nás sa môžete i pri športe spoľahnúť!

Fitness náradie - detailný popis

Široký výber pomocníkov pre vylepšenie a zefektívnenie cvičenie doma či v posilňovni

Široký výber fitmess pomôcok nájdete na MojaLekáreň.sk

Nájdete tu napríklad masážne a vibračné valčeky, podložky na cvičenie, tejpy, pver ball, krokomery a tukomery a ďalšie.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: TEMTEXKINESIOMAXPHYTO PERFORMANCE

Doplnkový tovar

  • Fitness náramok a hodinky - Vyberte si zo širokej ponuky smart hodiniek a fitnes náramkov v rôznych farebných variáciách a veľkostiach. Využijete ich pri športe aj počas bežného dňa.
  • Športové slúchadlá - Špičkový zvuk, skvelá výdrž a žiadne káble - čo viac si priať.
  • Outdoorové potreby - Obzvlášť za pekného počasia sú pobyty v prírode veľmi príjemné. Nenechajte si výlet ničím pokaziť - vezmite si so sebou outdoorové potreby.
  • Tejpovací pásky - Kineziologické tejpovacej pásky sú športové elastické pásky pomáhajúci odbúravať bolesť vo svaloch a kĺboch. Zlepšujú funkciu svalov, kĺbov a šliach.
  • Masážne pomôcky pre športovcov - S pomocou masážnych pomôcok sa budete ďalší deň cítiť oveľa Lepšie!

TIP! Keď sa povie "ortopédia", každý z nás tuší, o čo ide, ale keby sme pátrali po presnom preklade, asi by mnohé z nás prekvapilo, že slovo pochádza z gréckeho orthos, čo znamená "priamy" a paidon "dieťa". Ortopedické pomôcky vám môžu veľmi uľahčiť život a zbaviť vás zbytočnej bolesti a neduhov, či už ide o vankúše, podpory nožnej klenby či bandáže.
 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika