Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Športové potreby » Fitness náčinie

Fitness náčinie

Vyberte si fitness náčinie, s ktorým vám športovanie pôjde ešte lepšie! Nájdete u nás pomôcky na posilňovanie i cvičenie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vysnený cieľ. Nech už ide o podložku na cvičenie, fľašu na pitie alebo iné potreby, na nás sa môžete i pri športe spoľahnúť!

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • ARES Kinesio páska RUŽOVÁ 5cm x 5m

  skladom do 24 hodín

  Kinezio tejp ARESSú špeciálne tejpy vyrobené zo 100% bavlny, ktoré vo svojom priereze obsahujú elastický polymér zaručujúci zmrštenie kinezio tejpu späť na svoju pôvodnú dĺžku po uvoľnení ťahu. Používajú sa k podpore svalov a skvalitneniu a podpore kontrakcie oslabených svalov redukcii únavy preťažených svalov zníženiu možnosti zranenia a kŕčov zvýšeniu rozsahu pohybu a zmierneniu bolesti obnoveniu toku lymfy a krvi zníženiu tepla a zápalových exudátov v tkanivách redukcii zápalu a bolesti korekcii kĺbových problémov centrácii kĺbu vďaka normalizácii svalového tonusu zlepšeniu rozsahu pohybu a zníženiu bolesti Výhody ARES Kinezio tejpy ARES využívajú rovnakú rozťažnosť ako ľudská koža Neobsahuje latex, možno ho teda považovať za hypoalergénny. Už na podkladovom papieri je s 10-15% predpätím. Priľnavosť zabezpečuje termosenzibilná lekárska živica. Hrúbka a hmotnosť je podobná ľudskej pokožke. Je priedušný, umožňuje odparovanie telesnej vlhkosti. Je vodevzdorný- nalepený kinesio tejp nevylučuje bežnú hygienu, ani nosenie do bazéna. Umožňuje po aplikácii nosiť 24 hodín denne, maximálne 5 dní. Umožňuje plný rozsah pohybu na rozdiel od klasických fixačných tejpov.

  9,07 € -0% 9,08 €

 • ARES Kinesio páska ČERVENÁ 5cm x 5m

  skladom do 24 hodín

  Kinezio tejp ARESSú špeciálne tejpy vyrobené zo 100% bavlny, ktoré vo svojom priereze obsahujú elastický polymér zaručujúci zmrštenie kinezio tejpu späť na svoju pôvodnú dĺžku po uvoľnení ťahu. Používajú sa k podpore svalov a skvalitneniu a podpore kontrakcie oslabených svalov redukcii únavy preťažených svalov zníženiu možnosti zranenia a kŕčov zvýšeniu rozsahu pohybu a zmierneniu bolesti obnoveniu toku lymfy a krvi zníženiu tepla a zápalových exudátov v tkanivách redukcii zápalu a bolesti korekcii kĺbových problémov centrácii kĺbu vďaka normalizácii svalového tonusu zlepšeniu rozsahu pohybu a zníženiu bolesti Výhody ARES Kinezio tejpy ARES využívajú rovnakú rozťažnosť ako ľudská koža Neobsahuje latex, možno ho teda považovať za hypoalergénny. Už na podkladovom papieri je s 10-15% predpätím. Priľnavosť zabezpečuje termosenzibilná lekárska živica. Hrúbka a hmotnosť je podobná ľudskej pokožke. Je priedušný, umožňuje odparovanie telesnej vlhkosti. Je vodevzdorný- nalepený kinesio tejpe nevylučuje bežnú hygienu, ani nosenie do bazéna. Umožňuje po aplikácii nosiť 24 hodín denne, maximálne 5 dní. Umožňuje plný rozsah pohybu na rozdiel od klasických fixačných tejpov.

  9,89 €

 • AMINOSTAR Švihadlo so závažím CROSS

  AMINOSTAR Švihadlo so závažím CROSS

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  - Účinná pomôcka kardio tréningu - Dlhé nastaviteľné švihadlo s PVC lankom - Komfortné anatomicky tvarované rukoväte - Vyberateľné závažie v rukoväti pomáha posilňovať zápästie - Možnosť nastavenia dĺžky pomocou posuvnej plastovej zarážky v madlách - Veľmi rýchle švihadlo s ložiskami - Pogumované plastové rukoväte s vyberateľným závažím - 1 ks/160g na každej strane

  9,72 € -22% 12,41 €

 • Tejpovacia páska KinesioMAX neelastická 2.5 cmx10 m

  skladom do 24 hodín

  Neelastická tejpovacia páska, 95% bavlna, 5% viskóza, hypoalergénne zinkoxidová adhezívne zložka Ideálne použitie Fixácia vysoko namáhaných častí tela Predchádzanie športovým úrazom Zmiernenie bolesti Podpora kĺbového aparátu a svalstva Zvýšenie výkonu Používa sa pri podpore športových výkonov, prevencii a liečbe akútnych i chronických ochoreniach pohybového a kĺbového aparátu. Super pevný a ľahko odtrhnuteľná KinesioMAX Tape je vyrobený z vlákien 95% bavlny a 5% viskózy, ktorá vďaka svojim neelastickým vlastnostiam zaručuje spoľahlivú fixáciu a podporu. Vďaka dômyselnému vroubkovanému zastrihnutie je tejp pri aplikácii ľahko odtrhnuteľná a to aj bez použitia nožníc. Špeciálne nános hypoalergénneho bezlatexového ZINK-OXID lepidlá v pruhoch, zaisťuje nielen vysokú lepivosť, ale hlavne spoľahlivú fixáciu pri extrémnej záťaži. Tento systém je výsledkom dlhoročného výskumu v spolupráci so športovcami, lekári a fyzioterapeutmi. Hlavnou funkciou neelastického tejpu je fixácia a vymedzenie pohybu postihnutých časti tela a to predovšetkým kĺbov, šliach a väzov tak, aby nedochádzalo k ďalšiemu nežiaducemu poškodeniu.

  2,64 € -6% 2,80 €

 • Kinezio tejp 5cm x 5m modrý

  skladom do 24 hodín

  Kineziologické tejpování má vliv na organismus a to v mnoha oblastech: ulevuje od bolesti, pomáhá hybnosti bolavých kloubů, snižuje svalovou únavu, zvýší pohyblivost kloubů. Podpoří svaly v pohybu. Zmírňuje zánět, podpoří zanícené vazivo. Kineziologické tejpování se používá ve sportu před sportovní zátěží k přípravě na ní, ale i po sportovní zátěži k uvolnění. Používá se ve všeobecné fyzioterapii jako přídavek ke specifickým rehabilitačním technikám. Technická inovace kinesiologického tejpování se zakládá na přirozené schopnosti těla se uzdravit, pokud je stimulována aktivace neuro-svalového a neuro-senzorového systému podle nových poznatků neurologie. Metoda je odvozena od kinesiologie. Kineziologické tejpování má vliv na organismus, a to v mnoha oblastech: ulevuje od bolesti odstraní sraženiny lymfatických kapalin pomáhá hybnosti bolavých kloubů snižuje svalovou únavu zvýší pohyblivost kloubů normalizuje svalovýtón podpoří svaly v pohybu koriguje osovost kloubů zlepšuje postoj zmírňuje zánět podpoří zanícené vazivo Potřebnou délku pásky pevně oviňte kolem svalu či kloubu. Základní funkce kinesiologického tejpování: A) Svalová funkce: zlepšuje svalový tón správnými technikami. B) Citlivostní funkce: uvolní přiškrcená nervová vedení a zmírňuje bolest C) Lymfatická funkce: zmenšením intersticiálního tlaku se aktivuje lymfatický oběh do zóny, kde se tlak zmenšil. D) Kloubová funkce: fyziologická korekce osy, pomoci držení těla, zlepšuje mobilitu.

  6,48 €

 • Páska fixační pro taping Omnitape 2cmx10m/1ks

  skladom do 24 hodín

  Omnitape je neelastická, silně lepící náplasťová páska ze 100% buničité vlny, jednostranně potažená kaučukovým lepidlem s obsahem oxidu zinečnatého. Vyniká vysokou pevností v tahu při současné možnosti snadného odtrhávání pásky v podélném i příčném směru. Díky vroubkovanému okraji lze Omnitape snadno strhnout rukou. Praktické zkušenosti z péče o profesionální sportovce a pokračující vývoj obvazových materiálů na bázi síťovaných podkladů vytvořily základ nové techniky obvazování, zvané páskové obvazy.

  3,15 €

 • Tejpovací páska porézní 5 cm x 13.8 m

  skladom do 24 hodín

  Užití Fixační tejpovací páska ke zpevnění pohyblivých částí končetin (kloubů, kotníků, prstů). Pevná v tahu, dobře lepí a propouští vzduch. Zabraňuje pocení pod lepivou vrstvou.

  5,39 €

 • Kinezio tejp 5 x 500 cm černý

  skladom do 24 hodín

  Kineziologické tejpování má vliv na organismus a to v mnoha oblastech: ulevuje od bolesti, pomáhá hybnosti bolavých kloubů, snižuje svalovou únavu, zvýší pohyblivost kloubů. Podpoří svaly v pohybu. Zmírňuje zánět, podpoří zanícené vazivo.

  6,39 €

 • Lopta Gymmy ABS priemer 75 cm + pumpa

  skladom do 24 hodín

  Rehabilitačná lopta, ktorú môžete využiť na rehabilitáciu ako i na kondičné cvičenia protišmykový povrch ochrana proti roztrhnutiu - systém BRQ

  19,97 €

 • TEMTEX Tejpovací páska růžová 5cm x 5m

  7 dní

  Tejpovací páska TEMTEX kinesiotape vyniká svou jedinečnou přilnavostí, ale hlavně 150-160% elasticitou, díky které nemá ve světe kinesiotapingu konkurenci. Pásku je vhodné použít například při bolesti šlach a svalů, bolestí páteře, regulaci lymfatického systému, vadném držení těla, tenisovém lokti. Nupoužívat při: Alergie, kožní defekty, malignity, otevřené rány, hluboká žilní trombóza.

  8,22 €

 • TEMTEX Tejpovací páska modrá 5cmx5m

  7 dní

  Až na 150 - 160% roztažitelný TEMTEX kinesio tape se přikládá na bolestivý sval, nadzvedává pokožku, zmírňuje citlivost vůči bolesti, zvyšuje lymfatickou drenáž. TEMTEX kinesio tape je prodyšný a voděodolný. Nosným materiálem je 100% bavlna, obsahující speciální zdravotnické lepidlo bez přídavku léčiv. TEMTEX kinesio tape Classic je skladný až 2 roky při teplotě 10 - 25° a 40 - 70% vlhkosti.

  8,79 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam