Úvodná strana Zdravie a lieky Športové potreby Masážne pomôcky pre športovcov

Masážne pomôcky pre športovcov

Už vás nebaví byť neustále unavený / á a zranený / á? Trénujte chytro! Regenerácia je jedným z pilierov úspechu pri ceste za vaším lepším ja. Masážne válce a masážne loptičky sú čím ďalej viac obľúbené ako medzi profesionálnymi športovcami, tak laikmi, ktorí si športujú len tak pre radosť a svoj dobrý pocit. S pomocou masážnych pomôcok sa budete ďalší deň cítiť oveľa lepšie!

Masážne pomôcky pre športovcov - detailný popis

Regenerácia je jedným z pilierov úspechu pri ceste za Vaším lepším ja. Masážne válce a masážne loptičky sú čím ďalej viac obľúbené ako medzi profesionálnymi športovcami, tak laikmi, ktorí si športujú len tak pre radosť a svoj dobrý pocit. Prečo? Pretože vďaka týmto penovým valcom a loptičkám sa perfektne zaktivujete a zahrejete pred tréningom a po tréningu s nimi naopak zregenerujete. Vďaka čomu sa budete ďalší deň cítiť oveľa lepšie!

MojaLekáreň.sk ponúka široký výber masážnych pomôcok pre športovcov.

MojaLekáreň.sk ponúka:

  • masážne valce - pomáhajú zvýšiť elasticitu svalov, rozsah pohybov, a tým aj celú biomechaniku tela pre váš výkon či denné aktivity.
  • masážne loptičky - sú skvelou pomôckou na masáž, či už ste na tréningu, v kancelárii alebo doma. Uvoľnite si stuhnuté miesta, stimulujte krvný obeh, obnovte mobilitu a odbúrajte bolesť. Penová loptička má vrstvenú konštrukciu. Každá vrstva masážnej loptičky má inú hustotu, vďaka čomu ponúka rôzne úrovne tlaku.
  • masážne podložky - namasírujú lýtka, stehná, horné i dolné partie chrbta, zahrejú vás a zároveň si poležiačky ideálne oddýchnete.
  • elektrostimulátor na masáže - je vhodný na použitie na svalovú relaxáciu, na uvoľnenie svalového pretiahnutia, na urýchlenie regenerácie svalov po veľkom svalovom výkone (napr. po maratóne).
  • masážne emulzie, gély, oleje a krémy - prípravky s chladivo-hrejivým účinkom prekrvujú svalstvo a pokožku a tým pripravujú telo na výkon. Ideálne sú v prípade natiahnutých svalov, šliach, kĺbov, ale tiež pri podliatinách a opuchoch atď.

Doplnkový tovar

Uvoľniť namáhané a preťažené svaly môžete pomocou chladiacich sprejov a gélových vankúšikov. Kineziologické tejpy sú športové elastické pásky pomáhajúce odbúravať bolesť vo svaloch a kĺboch, zlepšujú funkciu svalov, kĺbov a šliach.

TIP! Na svalnaté a atletické postavy zvoľte strednú či vyššiu tvrdosť valca. Podľa vašej citlivosti vyberajte povrch valca.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika