Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Ortopedické potreby

Ortopedické potreby

Ortopedické pomôcky by mali pomôcť k tomu, aby sa podarilo odstrániť problémy pri zápaloch, pri bolestiach kĺbov, poruchách prekrvenia, reumatických ťažkostiach, pri bolestiach chodidiel, lýtok a nôh.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

Produkty v kategórii

 • BATAVAN 3in1 filter do obuvi 2x100 g

  BATAVAN 3in1 filter do obuvi 2x100 g

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Balenie obsahuje dve vložky do obuvi. Sú to sáčky naplnené aktívnou látkou, ktorá na seba naväzuje plesne, baktérie, vlhkosť a plyny. Tým zbavuje obuv nepríjemného zápachu a vlhkosti. Sú vhodné k nočnému použitiu - nedajú sa nosiť. Obsahujú koncentrovanú antibakeriálnu vôňu. Po použití je obuv prevoňaná a vysušená. Tým, že sa obuv ošetrí od vlhkosti, plesní a baktérií sa predlžuje jej životnosť. Použitie Filtre vyberieme z plastového obalu a vložíme do obuvi. V praxi to prebieha asi tak, že sa vložia do obuvi po príchode domov a nechajú sa pôsobiť cez noc. Ráno sa vyberú a vložia sa do ďalšieho páru. Topánky sú ráno vysušené a ošetrené od nežiadúcich pachov a biologických nečistôt. Doba pôsobenia je minimálne 4 týždne od prvého dňa vloženia. Výhody Filter je prírodný a netoxický. Má príjemnú vôňu, ktorá v obuvi pretrváva. Neprebíja pach vôňou, ale najprv topánku zbaví pachu a potom prevonia. Ide o suchú formu ošetrenia (v prípade sprejov je to cesta mokrá a topánka zostáva po použití vlhká, tým vytvára podmienky pre množenie plesní a baktérií).

  4,31 € -25% 5,73 €

 • SCHOLL PARTY FEET GÉLOVÁ POLOVLOŽKA

  SCHOLL PARTY FEET GÉLOVÁ POLOVLOŽKA

  Akcia

  skladom > 5 ks

  SCHOLL Party Feet gélové polovložky proti páleniu v bruškách chodidiel. Výhody sú ultratenké, vyrobené z priehľadného gélu, a tak poskytujú neviditeľný, diskrétny vankúšik ideálne do topánok s vysokými podpätkami, do otvorených i uzavretých

  3,79 € -43% 6,60 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do topánok s podpätkom 1 pár

  skladom > 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Po 6 mesiacoch alebo pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  9,30 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do topánok s extrémne vysokým podpätkom 1 pár

  skladom > 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  9,30 €

 • Magniflex Vankúš Wave Medicare 67 x 42 x 10/11 cm

  Magniflex Vankúš Wave Medicare 67 x 42 x 10/11 cm

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Tento zdravotný vankúš je ideálny pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie , celý deň sa hrbia na kancelárskej stoličke a svoj krk aj chrbát majú často v nesprávnej a nezdravej polohe. Navyše dve rôzne veľkosti podopierajúcich vln, pasujú na menšie aj väčšie postavy o rôznej dĺžke i obvodu krku. Vďaka vlnovitéj štruktúre vankúša sa počas spánku Vaše krčné svaly uvoľnia, krčné stavce budú zafixované v zdravej polohe a Vy tak budete môcť hlboko a blahodarne odpočívať. Skvelé vlastnosti výrobku Ergonomické prevedenie anatomického vankúša Wave dokonale podopiera hlavu a krčné stavce. Tvar a rozdielna výška vlnky umožňuje použitie vankúše obojstranne. Snímateľný prateľný poťah Medicare má antibakteriálne a antialergické vlastnosti. Prečo zvoliť anatomický vankúš Wave Medicare? dokonale jemná pamäťová pena Memorex sa prispôsobí tvaru hlavy i krčnej chrbtice prináša jedinečné uvoľnenie krčných svalov vhodný pre spanie na boku aj na chrbte antialergický a antibakteriálny, snímateľný a prateľný poťah Medicare (40 ° C) Magniflex vyrába všetky svoje výrobky v Taliansku. Vyskúšajte preverenú kvalitu talianskej spoločnosti Magniflex, svetového lídra v obore spánku a spánkovéj regenerácie. Firma sa viac ako 50 rokov venuje výskumu a vývoju v oblasti spánkovej regenerácie a svoje výrobky vyváža do 80 krajín sveta. Certifikácia Certifikácia produktov v rámci EÚ (vrátane najvyššej zdravotnej certifikácie, s označením Medical Device Class One, ktorý je v EÚ tým najvyšším puncom kvality. Pre získanie tejto certifikácie musí výrobca prejsť náročným testom použitých materiálov, výroby a funkčnosti výrobku.

  55,08 € -16% 65,27 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do topánok s plochou podrážkou 1 pár

  skladom > 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  9,30 €

 • Vankúš Magniflex Geogreen Wave s ALOE VERA, 60 x 43 x 10/11 cm

  Vankúš Magniflex Geogreen Wave s ALOE VERA, 60 x 43 x 10/11 cm

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Tvar anatomického vankúša Geogreen Wave s dvoma rozdielnymi vlnkami by Vám mohol pripomenúť mierne zvlnenú lúku, kam sa pohodlne uložíte na relaxáciu. Ideálne podoprenie hlavy a krku vás zavedie do krajiny životodarného odpočinku a uvoľnenia. Čo vankúš dokáže? Ergonomické prevedenie zdravotného anatomického vankúša Geogreen Wave dokonale podopiera hlavu a krčné stavce. Rozdielna výška vlnky umožňuje použitie vankúša obojstranne. Airyform zaisťuje nepretržité prúdenie vzduchu. Snímateľný prateľný poťah zo 100% prírodnej poťahovej látky utkaná z ľanového vlákna má osviežujúci účinok na pokožku. Skvelé vlastnosti výrobku Jadro vankúša tvorí vysoko elastická pamäťová pena, vyvinutá a patentovaná výrobcom Magniflex. Pena je obohatená o výťažok z Aloe Vera, ktorý sa uvoľňuje pôsobením ľudského tepla. Systém vetracích prieduchov umožňuje pokožke v mieste dotyku s vankúšom dýchať a odvádza nežiaducú vlhkosť. Optimálna hustota peny zmierňuje tlak na krčnú chrbticu a tepny, ktoré zásobujú mozog okysličenou krvou. 100% prírodná ľanová poťahová látka bez umelých prímesí. Poťah je prateľný na 40 °C. Pri praní nepoužívajte aviváž.Použité materiály sú hypoalergénne a teda vhodné pre alergikov. Tvar vankúše bol vyvinutý pre zdravú oporu krčnej chrbtice a svalov. Vyskúšajte preverenú kvalitu talianskej spoločnosti Magniflex, svetového lídra v obore zdravého spánku a spánkovéj regenerácie. Firma sa viac ako 50 rokov venuje výskumu a vývoju v oblasti spánkovej regenerácie a svoje výrobky vyváža do 80 krajín sveta. Certifikácia Magniflex vyrába všetky svoje výrobky v Taliansku. Certifikácia produktov v rámci EÚ (vrátane najvyššej zdravotnej certifikácie, s označením Medical Device Class One, ktorý je v EÚ tým najvyšším puncom kvality. Pre získanie tejto certifikácie musí výrobca prejsť náročným testom použitých materiálov, výroby a funkčnosti výrobku. Antidekubitná certifikácia - vankúš obmedzuje riziko vzniku preležanín a prispieva k ich liečbe.

  87,66 € -16% 103,88 €

 • MAXIS LÝTKOVÁ 280DEN RELAX VEĽKOSŤ L, BIELA

  MAXIS LÝTKOVÁ 280DEN RELAX VEĽKOSŤ L, BIELA

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Vďaka prímesi bavlny sú veľmi príjemné na nosenie. Jemné rebrovanie pripomína bežnú ponožku.

  9,02 € -2% 9,22 €

 • Vankúš Magniflex Geogreen Standard s ALOE VERA, 72 x 42 x 12 cm

  skladom 1 - 2 ks

  Štandardný tvar tejto variácie vankúša od výrobcu Magniflex vytvorí vyššiu podporu pre vašu hlavu. Pamäťová pena sa prispôsobí tvaru vášho krku a hlavy tak, aby sa vaša krčná chrbtica aj svaly pri spánku dokonale uvoľnili. Jadro vankúša je obohatené o extrakty z liečivej rastliny aloe vera, ktorá má mnoho blahodarných účinkov na vašu pokožku aj imunitný systém. Skvelé vlastnosti výrobku Jadro vankúša tvorí vysoko elastická pamäťová pena, vyvinutá a patentovaná výrobcom Magniflex. Pena je obohatená o výťažok z Aloe Vera, ktorý sa uvoľňuje pôsobením ľudského tepla a má blahodárne účinky na pokožku a podporuje regeneráciu chrbtice a kĺbov. Systém vetracích prieduchov umožňuje pokožke v mieste dotyku s vankúšom dýchať a odvádza nežiaduce vlhkosť. Optimálna hustota peny zmierňuje tlak na krčnú chrbticu a tepny, ktoré zásobujú mozog okysličenou krvou. 100% prírodná ľanová poťahová látka bez umelých prímesí. Poťah je prateľný na 40 ° C. Pri praní nepoužívajte aviváž. Použité materiály sú hypoalergénne a teda vhodné pre alergikov. Tvar vankúša bol vyvinutý pre zdravú oporu krčnej chrbtice a svalov. Čo všetko s vankúšom Magniflex Geogreen Standard s ALOE VERA získate? príjemné prekvapenie z pohodlia na vyššom vankúši zdravý spánok, zrelaxovanie svalov a krčnej chrbtice a teda dokonalé osvieženie do ďalšieho dňa antialergické prostredie pre spánok podporu imunitného systému a ďalšie osviežujúce účinky pôsobením výťažkov z aloe vera osvieženie pokožky a príjemný pocit pri rannom pohľade do zrkadla Vyskúšajte preverenú kvalitu talianskej spoločnosti Magniflex, svetového lídra v obore zdravého spánku a spánkovéj regenerácie. Firma sa viac ako 50 rokov venuje výskumu a vývoju v oblasti spánkovej regenerácie a svoje výrobky vyváža do 80 krajín sveta. Certifikácia Antidekubitná certifikácia - vankúš obmedzuje riziko vzniku preležanín a prispieva k ich liečbe . Magniflex vyrába všetky svoje výrobky v Taliansku. Certifikácia produktov v rámci EÚ (vrátane najvyššej zdravotnej certifikácie, s označením Medical Device Class One, ktorý je v EÚ tým najvyšším puncom kvality. Pre získanie tejto certifikácie musí výrobca prejsť náročným testom použitých materiálov, výroby a funkčnosti výrobku.

  95,63 € -10% 105,96 €

 • Gélové vložky do topánok s magnetom - DÁMSKY PÁR - univerzálna veľkosť SJH…

  skladom do 24 hodín

  Každá vložka je vybavená magnetmi. Magnetické pole má liečebné účinky, zlepšuje prekrvenie, privádza bunkám živiny a kyslík, tíši bolesť nôh, zmenšuje opuchy. Magnet ovplyvňuje energetické dráhy organizmu, tým má vplyv na funkciu celého radu vnútorných orgánov - ovplyvňuje trávenie, činnosť srdca, cievy, imunitný systém. Tieto akupresúrne vložky do topánok pomáhajú prúdeniu krvi, znižujú bolesti nôh, podieľajú sa na pocite pohody. Akupresúrna masáž vzpruží Vaše telo a zmierni únavu. Stimuláciou akupresúrnych bodov chodidiel dosiahnete pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia, čím sa následne zlepšia aj funkcie jednotlivých orgánov. Gélové vložky do topánok s magnetom noste počas celého dňa, pri športe i námahe. Pomôžu najmä pri zápaloch, bolestiach kĺbov, poruchách prekrvenia, reumatických ťažkostiach, pri bolestiach chodidiel, lýtok a nôh. Nepoužívať v čase menštruačného cyklu. Magnet vložený do gélu zlepší prekrvenie, privedie k bunkám živiny a kyslík, tíši bolesť a zmenšuje opuchy. Veľmi prospešné pre ploché nohy a prepadnutú klenbu. KontraindikácieGélové vložky s magnetom by nemali používať ľudia, ktorí majú kardiostimulátor, inzulínovú pumpu alebo tehotné ženy.

  8,93 €

 • MAXIS NEW RELAX 140DEN STEH L SVETL

  skladom 1 - 2 ks

  Ich aplikácia je taktiež vhodná pri výskyte drobných žiliek na dolných končatinách. Je možné ich používať ako prevenciu rozvoja kŕčových žíl v tehotenstve či ako prevenciu hlbokého zápalu žíl.Vhodné pri cestovaní, masážna šľapa pre zlepšenie mikrocirkulácie, zvýšená odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

  11,08 € -6% 11,80 €

 • Magniflex Travel Pillow

  skladom 1 - 2 ks

  Cestovný model bol vyvinutý pre ľudí, ktorí trávia dlhý čas na cestách . Vďaka cestovnému vankúšiku Travel Pillow môžete snívať o cieli vašej cesty v lietadle, rovnako ako vo vlaku, aute, v autobuse, či dokonca pred televíznou obrazovkou. Pamäťová pena Memoform v tomto malom praktickom cestovnom krčným vankúšiku umožňuje príjemné uvoľnenie a odpočinok počas cesty či dlhého sedenia. Do cieľa sa tak dostanete svieži a oddýchnutí. Prečo zvoliť cestovný vankúšik Travel pillow? Ideálne pre správnu oporu krčnej chrbtice. Uvoľní krčné svalstvo nielen počas cesty alebo dlhého sedenia. Pamäťová pena Memoform dokonale podopiera najviac namáhané oblasti tela a zlepšuje v nich krvný a lymfatický tlak. Vďaka správnemu používaniu tak nedochádza k brnenie a opuchom spôsobených dlhými statickými polohami. Snímateľný a prateľný poťah Coolmax s termoregulačnými vlastnosťami. Najvyššia zdravotná certifikácia v rámci EÚ - zdravotné produkt prvej kategórie. Rozmery a ďalšie informácie Výška: 27 cm x Šírka: 10 cm x Hĺbka: 23 cm Vynikajúce vlastnosti anatomickej pamäťovej peny Memoform je možné využiť nielen pre výrobu matracov a vankúšov, ale aj pre ďalšie produkty, ktoré spríjemnia váš každodenný odpočinok. Táto myšlienka bola pri zrode výroby drobného príslušenstva, ktoré oceníte najmä na cestách alebo v kancelárii.

  42,29 € -4% 44,22 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam