MojaLekáreň.sk
Hľadať

Ochrany prstov

Vychýlenie palcov na nohách trápi prekvapivo mnoho ľudí. Vybočený palec (tzv. vbočený palec) je síce spôsobený vrodenou predispozíciou, ale vy mu môžete výrazne úľaviť vhodnými ortopedickými pomôckami.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Ochrany prstov - detailný popis

Palec, ktorý sa stáča smerom k ostatným prstom, nie je len kozmetickou vadou, vie potrápiť nepríjemnou bolesťou. S deformovaným chodidlom sa naviac nevojdete do svojich obľúbeným topánok. Čo s tým?

Na ochranu palcov slúžia rôzne druhy korektorov. Vkladaním korektora medzi palec a druhý prst nohy môžeme docieliť odstránenie osovej výchylky palca. Korektor chráni prsty proti odreninám a zbytočnému treniu, rovná a koriguje vbočený palec.

Na lmojalekareň.sk si  môžete vyberať pomôcky na ochranu prstov od rôznych značiek: SVORTOPRESTOSCHOLLERGONERILENS

Ponúkame prostriedky: Ortopedické, ochranné, spevňujúce, tvarujúce, gélové, silikónové

Doplnkový sortiment

  • Prietržové, brušné pásy - Dobrou prevenciou prietrže sú sťahovacie brušné pásy, ktoré tlačia na brušnú stenu a obmedzujú jej ťah. Prietržové pásy sa využívajú tiež pri pooperačnej starostlivosti, kedy je pacient musí nosiť po niekoľko týždňov.
  • Ortopedické vankúše - olštáře sú vyrábané z pamäťovej peny, ktorá vás podoprie vždy pevne, rovnomerne a ani časom neslehává.
  • Podpätenky, srdiečka - Cítite každý krok. Nepríjemná bolesť, pichanie alebo tlačenie, tak ak toto poznáte, máme pre vás a vaše nohy veľkú úľavu. Anatomicky tvarované náklon pohár a srdiečka.
  • Ortézy - Slúži pre podporu a odľahčenie namáhaných kĺbov a svalov, prehrievajú je, prípadne boľavé miesto stláčajú, aby nedochádzalo k opuchu.
  • Podpora priečnej klenby - Bolesť, problémy pri chôdzi, rýchla únava. To je len malý výpočet problémov, ktoré poznajú dobre tí, čo majú problémy priečnej alebo pozdĺžnej klenby i tí, ktorí spoznali zaliatu klenbu pri nohách.
  • Vložky do topánok - Robí vám dlhá chôdze bolestivé problémy, máte po celom dni na nohu pocit, že vám chodidlá upadnú a alebo vás proste len často bolia nohy? Tak to možno potrebujete ortopedické vložky.

TIP! Kĺby, chrupavky, spojivové tkanivá a kosti tvoria pohybový aparát. V tele sa nachádza 200 kostí a zhruba 100 kĺbov, ktoré umožňujú pohyb. Myslite na to, že výživa kostí a kĺbov je vaša zodpovednosť.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.