MojaLekáreň.sk

Ochrany prstov

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Ochrany prstov

Vychýlenie palcov na nohách trápi prekvapivo mnoho ľudí. Vybočený palec (tzv. vbočený palec) je síce spôsobený vrodenou predispozíciou, ale vy mu môžete výrazne úľaviť vhodnými ortopedickými pomôckami.

Palec, ktorý sa stáča smerom k ostatným prstom, nie je len kozmetickou vadou, vie potrápiť nepríjemnou bolesťou. S deformovaným chodidlom sa naviac nevojdete do svojich obľúbeným topánok. Čo s tým?

Na ochranu palcov slúžia rôzne druhy korektorov. Vkladaním korektora medzi palec a druhý prst nohy môžeme docieliť odstránenie osovej výchylky palca. Korektor chráni prsty proti odreninám a zbytočnému treniu, rovná a koriguje vbočený palec.

Na lmojalekareň.sk si  môžete vyberať pomôcky na ochranu prstov od rôznych značiek: SVORTOPRESTOSCHOLLERGONERILENS

Ponúkame prostriedky: Ortopedické, ochranné, spevňujúce, tvarujúce, gélové, silikónové

Doplnkový sortiment

  • Prietržové, brušné pásy - Dobrou prevenciou prietrže sú sťahovacie brušné pásy, ktoré tlačia na brušnú stenu a obmedzujú jej ťah. Prietržové pásy sa využívajú tiež pri pooperačnej starostlivosti, kedy je pacient musí nosiť po niekoľko týždňov.
  • Ortopedické vankúše - olštáře sú vyrábané z pamäťovej peny, ktorá vás podoprie vždy pevne, rovnomerne a ani časom neslehává.
  • Podpätenky, srdiečka - Cítite každý krok. Nepríjemná bolesť, pichanie alebo tlačenie, tak ak toto poznáte, máme pre vás a vaše nohy veľkú úľavu. Anatomicky tvarované náklon pohár a srdiečka.
  • Ortézy - Slúži pre podporu a odľahčenie namáhaných kĺbov a svalov, prehrievajú je, prípadne boľavé miesto stláčajú, aby nedochádzalo k opuchu.
  • Podpora priečnej klenby - Bolesť, problémy pri chôdzi, rýchla únava. To je len malý výpočet problémov, ktoré poznajú dobre tí, čo majú problémy priečnej alebo pozdĺžnej klenby i tí, ktorí spoznali zaliatu klenbu pri nohách.
  • Vložky do topánok - Robí vám dlhá chôdze bolestivé problémy, máte po celom dni na nohu pocit, že vám chodidlá upadnú a alebo vás proste len často bolia nohy? Tak to možno potrebujete ortopedické vložky.

TIP! Kĺby, chrupavky, spojivové tkanivá a kosti tvoria pohybový aparát. V tele sa nachádza 200 kostí a zhruba 100 kĺbov, ktoré umožňujú pohyb. Myslite na to, že výživa kostí a kĺbov je vaša zodpovednosť.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.