Úvodná strana Zdravie a lieky Ortopedické potreby Podpätenky, srdiečka

Podpätienky, srdiečka

Cítite každý krok. Nepríjemná bolesť, bodanie alebo tlačenie, tak pokiaľ toto poznáte, máme pre vás a vaše nohy veľkú úľavu. Anatomicky tvarované podpätenky a srdiečka. Zvládnu i pätné ostruhy, rozdielnu dĺžku končatín a problémy s klenbou.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Podpätienky, srdiečka - detailný popis

Naše podpätenky a tzv. srdiečka, čo sú špeciálne anatomicky tvarované vložky do topánky, vám prinesú zmenu okamžite. Žiadne čakanie ani oneskorenia. Podpätenky sú vhodné práve pre pätnú ostruhu alebo ako korekčné pomôcky pre tzv. výškový rozdiel, plochú nohu či priečnu klenbu. Srdiečka zase pomôžu pred otlakmi a pri plochej nohe.

A dámy, žiadny strach, podpätenky sú nenápadné a môžete ich nosiť i v svojich obľúbených lodičkách na podpätku. Je z čoho vyberať – anatomicky tvarované podpätenky, špeciálne upravené pre pätnú ostruhu, korekčné podpätenky, podpätenky pre plochú či priečnu klenbu alebo vsaďte na osvedčené gélové podpätenky alebo srdiečka.

  • Podpätenky korekčné – v rôznych výškach (podľa potreby korekcie), vyrobené z mäkkého šľahaného latexu s odľahčením v mieste pätnej ostruhy a s tvarovaním zvlášť pre obe nohy. Do topánky podpätenku jednoduho nalepíte pomocou samolepiacej fólie.
  • Podpätenka asymetrická - mäkká a pritom tak účinná podpätenka, asymetrická - pre ľavú i pravú nohu.

Materiály a osvedčené podpätenky

  • Podpätenky penové – náš tip DR. GREPL Podpätenka na ostruhu – veľmi príjemná kombinácia kvalitnej latexovej peny a usne.
  • Podpätenky silikónové – vysoko kvalitný silikón v kombinácii s velurom pre jednoduchšie obúvanie.
  • Podpätenky gélové - skvelý tip DR. GREPL podpätenka anatomická Gél-line.
  • Podpätenky kožené - sú pevné, kvalitné a prírodné.

Srdiečko vo vašej topánke

Možno vás toto spojenie rozosmialo, ale je to presne tak. Tzv. srdiečko je mäkký latexový odliatok pokrytý kožou, ktorý sa dáva do špičky topánky. Už na dotyk je veľmi príjemný. Je to skvelá vychytávka pre tých z vás, ktorí máte plochú nohu a trpíte pri dlhej chôdzi či naopak pri dlhom státí alebo máte priečnu klenbu.

V našej ponuke nájdete gélové špičky i samolepiace srdiečka, obe vám veľmi uľavia, nech už vás trápia otlaky špičiek topánok alebo plochá noha.

Srdiečka i podpätenky sú úžasné v tom, že úľavu prinášajú okamžite. Vaše nohy s nimi získajú zdravý tvar a polohu a vy sa budete cítiť ako pri masáži.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika