Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Ortopedické potreby » Vložky do topánok

Vložky do topánok

Vložky do topánok vytvoria z akýchkoľvek topánok v podstate zdravotnú obuv, ktorá plne rešpektuje stavbu vášho chodidla a napomáha k príjemnejšej chôdzi alebo státiu. Zdravotnícke pomôcky vo forme vložiek do topánok tak môžu prispieť k riešeniu problémov spojených s chodidlami. A v čom presne sú vložky do topánok tak výnimočné a užitočné? Odpovieme vám na nasledujúcich riadkoch.

Nesprávna stavba chodidla, predovšetkým potom takzvaná plochá noha, je príčinou mnohých nepríjemných problémov. Za všetky menujme aspoň tie najčastejšie, ku ktorým sa radia opuchy chodidiel, pálenie a tŕpnutie nôh, bolesť chrbta pri dlhšom státí alebo sedení a tiež studené alebo nadmerne sa potiace nohy. Za nesprávnou stavbou chodidlá môžeme hľadať niekoľko príčin, od vrodených problémov až po prevádzkovanie športovej činnosti alebo nadmernej záťaže v zamestnaní. V dnešnej dobe má tiež veľký vplyv na zlú stavbu našich chodidiel nevhodne tvarovaná módna obuv. Nie je bezpodmienečne nutné začať ihneď kupovať iba zdravotníckou obuv. Vhodne zvolené vložky do vašich topánok urobia i z týchto módnych záležitostí kvalitný a hlavne zdravotne bezchybný kus obuvi.

Ortopedické a gélové vložky do topánok popísané problémy eliminujú vďaka dokonalej prispôsobivosti k tvaru chodidla. Vhodne zvolená vložka do topánok vás môže uvedených problémov zbaviť a navyše tiež precvičuje svaly chodidiel a podporuje prúdenie krvi vo vašom tele. Pri behu, chôdzi i obyčajnom státí na mieste sa tak budete cítiť oveľa lepšie než ste boli zvyknutí a citeľný rozdiel pocítite už po krátkom čase používania.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • DR.GREPL Vložky Diabetic comfort vel.43-44

  skladom do 24 hodín

  Anatomické vložky jsou vhodné pro všechny typy chodidel a lehký stupeň diabetické nohy. Odlišné od běžných vložek, jejich anatomický tvar dodává chodidlu potřebnou podporu vnitřní podélné klenby a oblasti nártu. Odlehčují zátěž na patu. Vyrobeny z latexové pěny zajišťující cirkulaci vzduchu a aktivního uhlí zabraňující vzniku zápachu a nadměrného pocení. Latexová pěna s paměťovým efektem zmírňuje nárazy a zajišťuje komfort chůze. Je vhodná jak do vychazkové, tak do pracovní obuvi.

  6,74 €

 • DR.GREPL Ortopedické vložky Sandra vel.40-42 1pár

  skladom 1 - 2 ks

  4,01 €

 • BATAVAN 3in1 filter do obuvi 2x100 g

  BATAVAN 3in1 filter do obuvi 2x100 g

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Balenie obsahuje dve vložky do obuvi. Sú to sáčky naplnené aktívnou látkou, ktorá na seba naväzuje plesne, baktérie, vlhkosť a plyny. Tým zbavuje obuv nepríjemného zápachu a vlhkosti. Sú vhodné k nočnému použitiu - nedajú sa nosiť. Obsahujú koncentrovanú antibakeriálnu vôňu. Po použití je obuv prevoňaná a vysušená. Tým, že sa obuv ošetrí od vlhkosti, plesní a baktérií sa predlžuje jej životnosť. Použitie Filtre vyberieme z plastového obalu a vložíme do obuvi. V praxi to prebieha asi tak, že sa vložia do obuvi po príchode domov a nechajú sa pôsobiť cez noc. Ráno sa vyberú a vložia sa do ďalšieho páru. Topánky sú ráno vysušené a ošetrené od nežiadúcich pachov a biologických nečistôt. Doba pôsobenia je minimálne 4 týždne od prvého dňa vloženia. Výhody Filter je prírodný a netoxický. Má príjemnú vôňu, ktorá v obuvi pretrváva. Neprebíja pach vôňou, ale najprv topánku zbaví pachu a potom prevonia. Ide o suchú formu ošetrenia (v prípade sprejov je to cesta mokrá a topánka zostáva po použití vlhká, tým vytvára podmienky pre množenie plesní a baktérií).

  4,39 € -23% 5,73 €

 • SCHOLL ochrana na kuří oka a otlaky 9 ks

  skladom > 5 ks

  SCHOLL ochrana na kuří oka a otlaky brání vzniku odřenin, poskytují okamžitou úlevu od bolesti a umožnují tak maximální pohodlí.

  2,88 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do topánok s extrémne vysokým podpätkom 1 pár

  skladom 3 - 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  10,11 €

 • DR.GREPL Vložky odstřihovatelné Carbon velikost 35-46

  skladom do 24 hodín

  Zesílené latexové vložky s protipachovou úpravou. Použití: Odstřihávací vložky pro velikosti nohou od vel.35 – 46 Měkká a příjemná latexová hmota změkčuje došlap a tlumí nárazy Perforace dociluje lepší provzdušnění obuvi a aktivní uhlí pohlcuje nepříjemné pachy Snižují potivost a zápach nohou

  1,40 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do topánok s plochou podrážkou 1 pár

  skladom 3 - 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  10,11 €

 • Gélové vložky do topánok s magnetom - DÁMSKY PÁR - univerzálna veľkosť SJH…

  skladom do 24 hodín

  Každá vložka je vybavená magnetmi. Magnetické pole má liečebné účinky, zlepšuje prekrvenie, privádza bunkám živiny a kyslík, tíši bolesť nôh, zmenšuje opuchy. Magnet ovplyvňuje energetické dráhy organizmu, tým má vplyv na funkciu celého radu vnútorných orgánov - ovplyvňuje trávenie, činnosť srdca, cievy, imunitný systém. Tieto akupresúrne vložky do topánok pomáhajú prúdeniu krvi, znižujú bolesti nôh, podieľajú sa na pocite pohody. Akupresúrna masáž vzpruží Vaše telo a zmierni únavu. Stimuláciou akupresúrnych bodov chodidiel dosiahnete pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia, čím sa následne zlepšia aj funkcie jednotlivých orgánov. Gélové vložky do topánok s magnetom noste počas celého dňa, pri športe i námahe. Pomôžu najmä pri zápaloch, bolestiach kĺbov, poruchách prekrvenia, reumatických ťažkostiach, pri bolestiach chodidiel, lýtok a nôh. Nepoužívať v čase menštruačného cyklu. Magnet vložený do gélu zlepší prekrvenie, privedie k bunkám živiny a kyslík, tíši bolesť a zmenšuje opuchy. Veľmi prospešné pre ploché nohy a prepadnutú klenbu. KontraindikácieGélové vložky s magnetom by nemali používať ľudia, ktorí majú kardiostimulátor, inzulínovú pumpu alebo tehotné ženy.

  8,38 €

 • BATAVAN VLOŽKY DO OBUVI - CLOROFIL

  BATAVAN VLOŽKY DO OBUVI - CLOROFIL

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  viažu nepríjemné pachy a vlhkosť zmierňujú potenie zmäkčujú chôdzu v obuvi sa nezhŕňajú v štyroch základných prevedeniach univerzálna veľkosť (obstrihávajú sa) Carbon - vložky so zložkou aktívneho karbónu. Vhodné pre všetky typy obuvi. Korok - špeciálne nízke vložky z prírodného korku, určené napr. do spoločenskej obuvi. Prírodný korok veľmi dobre izoluje a zabraňuje prechladnutiu nohy. Šport - vložky, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre športovú obuv. Pri nadmernej záťaži zostávajú stále na svojom mieste a nezhŕňajú sa. Pohlcujú pot a zabraňujú vzniku pachov. Clorofil - vložky s obsahom chlorofylu vhodné pre všetky typy obuvi. Obsiahnuté látky pôsobia antibakteriálne. Pohlcujú pachy a zmierňujú potenie. Clorofil - vložky s obsahom chlorofylu vhodné pre všetky typy obuvi. Obsiahnuté látky pôsobia antibakteriálne. Pohlcujú pachy a zmierňujú potenie.

  2,45 € -18% 3,00 €

 • DR. GREPL Vložky odstřihávací FROTÉ - SPORT 1 pár

  skladom do 24 hodín

  Užití Vložky zabezpečují pro obuv správné klima. Příznaky Tvrdá obuv, pocení nohou. Změkčuje došlap, ideálně absorbuje pot. Vložky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní latexové pěny, která má vysokou savost a froté úpravy, která zabezpečuje pro obuv správné klima. Vložky se upravují jednoduchým zastřižením a jsou určeny především do jarní a letní sportovní obuvi.

  1,40 €

 • SCHOLL gélové vložky do topánok pre mužov WORK

  skladom do 24 hodín

  SCHOLL gélové vložky do topánok pre mužov WORK sú vhodné pre každodenné nosenie. Určené pre veľkosť obuvi 42 až 48,5.  Výsledok technológia GelActiv pomáha tlumiť nárazy a tým šetrí vaše päty, kolená a kotníky znižuje nadmerný tlak, ktorému sú naše chodidlá denne vystavované ponúka silnú podporu nožnej klenby pre aktívne nohy tvar vložky je navrhnutý pre celodenné pohodlie Odporúčané použitie v prípade potreby upravte veľkosť, odstrihnite vložku podľa linky, ktorá značí vašu veľkosť obuvi pre lepšie výsledky vyberte doterajšiu ortopedickú vložku a nahraďte ju Scholl GelActiv a umiestnite ju gélovou stranou dolu vymeňte vložky ak javia známky opotrebenia, odporúčame vložky vymieňať každých šesť mesiacov

  11,53 €

 • DR.GREPL Vložky odstřihovatelné Deo parfume velikost 35-46

  skladom do 24 hodín

  Zesílené latexové vložky s DEO úpravou. Použití: Odstřihávací vložky pro velikosti nohou od vel.35 – 46 Měkká a příjemná latexová hmota změkčuje došlap a tlumí nárazy Perforace dociluje lepší provzdušnění obuvi a deo úprava provoní vnitřní část obuvi Vložka pro celoroční využití Jako základní prostředek hygieny nohou Prodlužuje trvanlivost vnitřní-stélkové části obuvi

  1,34 €

 • Batavan Vložky do obuvi Sport

  skladom do 24 hodín

  váží nepříjemné pachy a vlhkost zmírňují pocené změkčují chůzi v obuvi se nehrnou ve čtyřech základních provedení universální velikost (obstřihující) Sport - vložky, které byly speciálně vyvinuty pro sportovní obuv. Při nadměrné zátěži zůstávají stále na svém místě a nehrnou se. Pohlcují pot a zabraňují vzniku pachů. Clorofil - vložky s obsahem chlorofylu vhodné pro všechny typy obuvi. Obsažené látky působí antibakteriálně. Pohlcují pachy a zmírňují pocení. Carbon - vložky se složkou aktivního karbonu. Vhodné pro všechny typy obuvi. Clorofil - vložky s obsahem chlorofylu vhodné pro všechny typy obuvi. Obsažené látky působí antibakteriálně. Pohlcují pachy a zmírňují pocení. Korek - speciální nízké vložky z přírodního korku, určené např. do společenské obuvi. Přírodní korek velice dobře izoluje a zabraňuje prochladnutí nohy.

  2,45 €

 • DR.GREPL Vložky hygiena nohou po celý rok 3 páry

  skladom do 24 hodín

  Rodinné balení 3 párů hygienických odstřihávacích vložek pro celoroční použití. 1pá Deo parfume, 1pá Carbon antipach, 1 pá Froté sport, velikost 35-46.

  3,33 €

 • SCHOLL Gélové vložky do topánok pre mužov EVERYDAY

  SCHOLL Gélové vložky do topánok pre mužov EVERYDAY

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  SCHOLL Gélové vložky do topánok pre mužov EVERYDAY sú vhodné na nosenie v bežnej obuvi. Určené pre veľkosť obuvi 42 až 48,5.  Výsledok technológia GelActiv pomáha tlmiť nárazy a tým šetrí vaše päty, kolená a členky znižuje nadmerný tlak, ktorému sú naše chodidlá denne vystavované ponúka silnú oporu nožnej klenby pre aktívne nohy tvar vložky je navrhnutý pre celodenné pohodlie Odporúčané použitie vložky je možné použiť pre bežnú obuv v prípade potreby upravte veľkosť, ustrihnite vložku podľa linky, ktorá značí vašu veľkosť obuvi pre lepšie výsledky vyberte súčasnú ortopedickú vložku a nahraďte ju Scholl GelActiv a umiestnite ju gélovou stranou nadol vymeňte vložky pokiaľ javia známky opotrebenia, odporúčame vložky vymieňať každých šesť mesiacov

  11,53 € -33% 17,23 €

 • SCHOLL GelActiv Dámske vložky do otvorených topánok 1 pár

  skladom 3 - 5 ks

  Gélová vložka zjemní dopad a rovnomerne ho rozloží. Po 6 mesiacoch alebo pri prvých príznakoch opotrebenia vložku z obuvi vyberte.

  10,11 €

 • Srdíčka do bot samolepicí S+V vel.3

  skladom do 24 hodín

  Měkký latexový odlitek je pokrytý usní a na spodní straně opatřen samolepící fólii, která umožňuje srdíčka nalepit na stélku sériově vyráběné obuvi. S ohledem na stupeň plochosti a velikosti nohy je možno volit mezi 3 velikostmi srdíček. K umístění v obuvi lze použít šablonu. Velikost: 1/35-37, 2/38-41, 3/42-výše.

  1,90 €

 • DR.GREPL Podpora příčné klenby univerzální 4ks

  skladom do 24 hodín

  AKCE 2 páry za 1 pár. Materiál kůže, latex s protipachovou úpravou. Po odstranění vrchní vrstvy papíru se vlepuje tak aby širší část směřovala dopředu ke špičce obuvi a střed srdíčka /vrchol peloty/ by měl být těsně za koncem hlaviček záprstních kostí nohy.

  1,71 €

 • BATAVAN VLOŽKY DO OBUVI - CARBON 1 PÁR

  BATAVAN VLOŽKY DO OBUVI - CARBON 1 PÁR

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  viažu nepríjemné pachy a vlhkosť zmierňujú potenie zmäkčujú chôdzu v obuvi sa nezhŕňajú v štyroch základných prevedeniach univerzálna veľkosť (obstrihávajú sa) Carbon - vložky so zložkou aktívneho karbónu. Vhodné pre všetky typy obuvi. Korok - špeciálne nízke vložky z prírodného korku, určené napr. do spoločenskej obuvi. Prírodný korok veľmi dobre izoluje a zabraňuje prechladnutiu nohy. Šport - vložky, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre športovú obuv. Pri nadmernej záťaži zostávajú stále na svojom mieste a nezhŕňajú sa. Pohlcujú pot a zabraňujú vzniku pachov. Clorofil - vložky s obsahom chlorofylu vhodné pre všetky typy obuvi. Obsiahnuté látky pôsobia antibakteriálne. Pohlcujú pachy a zmierňujú potenie. Clorofil - vložky s obsahom chlorofylu vhodné pre všetky typy obuvi. Obsiahnuté látky pôsobia antibakteriálne. Pohlcujú pachy a zmierňujú potenie.

  2,45 € -18% 3,00 €

 • Vložky ortopedické S+V ve. 45

  skladom do 24 hodín

  Základ vložky z měkkého a pružného KORKFANTU anatomicky podepírá obě klenby. V patní části je došlap změkčen molitanovým polštářkem, v přední části usnadňuje chůzi měkká podprstová řasa. Vložky jsou tvarovány pro užití v sériově vyráběné obuvi typu POLOBOTKY s výškou podpatku do 4 cm. Překrytí usňovou stélkou zvyšuje jejich hygienické vlastnosti. Velikost: dámská 36, 37, 38, 39, 40, 41 pánská 41, 42, 43, 44, 45, 46

  8,94 €

 • Vložky ortopedické S+V ve. 40

  skladom do 24 hodín

  Základ vložky z měkkého a pružného KORKFANTU anatomicky podepírá obě klenby. V patní části je došlap změkčen molitanovým polštářkem, v přední části usnadňuje chůzi měkká podprstová řasa. Vložky jsou tvarovány pro užití v sériově vyráběné obuvi typu POLOBOTKY s výškou podpatku do 4 cm. Překrytí usňovou stélkou zvyšuje jejich hygienické vlastnosti. Velikost: dámská 36, 37, 38, 39, 40, 41 pánská 41, 42, 43, 44, 45, 46

  8,94 €

 • Vložky ortopedické S+V velikost 43

  skladom do 24 hodín

  Základ vložky z měkkého a pružného KORKFANTU anatomicky podepírá obě klenby. V patní části je došlap změkčen molitanovým polštářkem, v přední části usnadňuje chůzi měkká podprstová řasa. Vložky jsou tvarovány pro užití v sériově vyráběné obuvi typu POLOBOTKY s výškou podpatku do 4 cm. Překrytí usňovou stélkou zvyšuje jejich hygienické vlastnosti. Velikost: dámská 36, 37, 38, 39, 40, 41 pánská 41, 42, 43, 44, 45, 46

  8,94 €

 • DR.GREPL Vložky double antishock vel.38-39 1 pár

  skladom do 24 hodín

  3,39 €

 • Vložky ortopedické S+V velikost 39

  skladom do 24 hodín

  Základ vložky z měkkého a pružného KORKFANTU anatomicky podepírá obě klenby. V patní části je došlap změkčen molitanovým polštářkem, v přední části usnadňuje chůzi měkká podprstová řasa. Vložky jsou tvarovány pro užití v sériově vyráběné obuvi typu POLOBOTKY s výškou podpatku do 4 cm. Překrytí usňovou stélkou zvyšuje jejich hygienické vlastnosti. Velikost: dámská 36, 37, 38, 39, 40, 41 pánská 41, 42, 43, 44, 45, 46

  8,94 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam