MojaLekáreň.sk

Nemliečne kaše pre deti a bábätká NESTLÉ

NESTLÉ Sinlac nemliečna kaša 500 g

NESTLÉ Sinlac nemliečna kaša 500 g NESTLÉ Sinlac nemliečna kaša 500 g

Táto špeciálna kaša je vhodná pre deti, u ktorých sa prejavila…

Na sklade

12,49 €

Nemliečne kaše pre deti a bábätká NESTLÉ

Dodajte vášmu bábätku poriadnu porciu energie pomocou nemliečnych kaší. Nemliečne kaše perfektne zasýtia vášho miláčika na dlhú dobu a dodajú mu všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Vašej malej ratolesti už nemusia mlieko a mliečne výživy stačiť a preto je čas siahnuť po správnej kaši, ktorá váš poklad zasýti a nabije dostatkom energie na hranie. Obľúbené značky našich mamičiek sú Hami, Nestlé, Kendamil, Hipp a Sunar.

Kaše môžete podávať už od ukončeného štvrtého mesiaca (deti na umelej strave), alebo od ukončeného šiesteho mesiaca (deti na materskom mlieku).

Výhody nemliečnych kaší

Nemliečne kaše sú ideálnou voľbou pokrmov pre dojčatá s potravinovou alergiou. Navyše obsahujú mnoho vitamínov, vápnik, železo, zinok – zložky potrebné pre prirodzený a zdravý rast vášho dieťaťa. Vďaka výživným nemliečnym kašiam sa bude vaše dieťatko správne vyvíjať a neskolia ho žiadne vírusy ani baktérie.

Špeciálne nemliečne kaše neobsahujú mlieko, laktózu, lepok, ani sóju. Sú určené pre deti s alergiami na bielkovinu kravského mlieka, na bielkovinu sóji a na lepok. V prípade preukázanej alergie sa nemliečne kaše pripravujú s vodou. Pokiaľ alergie iba hrozia, alebo existuje ich zvýšené riziko, tak sa kaše bez laktózy pripravujú s hypoalergénnou dojčenskou mliečnou výživou.

V našej ponuke nájdete množstvo rozmanitých druhov a príchutí, ktoré si vaše bábätko zaručene zamiluje. Najobľúbenejším druhom sú kaše ryžové, pretože sú ľahko stráviteľné a nedráždia bruško a nespôsobujú nadýmanie.

Kategóriu Nemliečne kaše pre deti nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.