Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Kaše » Nemliečne kaše

Nemliečne kaše

Dodajte vášmu bábätku poriadnu porciu energie pomocou nemliečnych kaší. Nemliečne kaše perfektne zasýtia vášho miláčika na dlhú dobu a dodajú mu všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Vašej malej ratolesti už nemusia mlieko a mliečne výživy stačiť a preto je čas siahnuť po správnej kaši, ktorá váš poklad zasýti a nabije dostatkom energie na hranie.

Kaše môžete podávať už od ukončeného štvrtého mesiaca (deti na umelej strave), alebo od ukončeného šiesteho mesiaca (deti na materskom mlieku).

Výhody nemliečnych kaší

Nemliečne kaše sú ideálnou voľbou pokrmov pre dojčatá s potravinovou alergiou. Navyše obsahujú mnoho vitamínov, vápnik, železo, zinok – zložky potrebné pre prirodzený a zdravý rast vášho dieťaťa. Vďaka výživným nemliečnym kašiam sa bude vaše dieťatko správne vyvíjať a neskolia ho žiadne vírusy ani baktérie.

Špeciálne nemliečne kaše neobsahujú mlieko, laktózu, lepok, ani sóju. Sú určené pre deti s alergiami na bielkovinu kravského mlieka, na bielkovinu sóji a na lepok. V prípade preukázanej alergie sa nemliečne kaše pripravujú s vodou. Pokiaľ alergie iba hrozia, alebo existuje ich zvýšené riziko, tak sa kaše bez laktózy pripravujú s hypoalergénnou dojčenskou mliečnou výživou.

V našej ponuke nájdete množstvo rozmanitých druhov a príchutí, ktoré si vaše bábätko zaručene zamiluje. Najobľúbenejším druhom sú kaše ryžové, pretože sú ľahko stráviteľné a nedráždia bruško a nespôsobujú nadýmanie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Jednotkové množstvo

 • PHARMALINE Nutrikaša probiotic Natural 180 g (3x60 g) Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Nutrikaše je nielen chutná, rýchlo a ľahko pripraviteľné, ale je tiež ekonomickou variantou bežné raňajky, desiaty alebo večere na ktorú ste boli zvyknutí. Nutrikaše je výrobok so zameraním na skupinu konzumentov, ktorí majú výživovej obmedzenia pri neznášanlivosti lepku, intolerancii na laktózu, alebo pre záujemcov o racionálne stravovanie. Súčasně konzumáciou Nutrikaše doplníte telu vitamíny, minerály a probiotické kultúry Bacillus coagulans, ktoré sú unikátne svojim prirodzeným skompletovaním, ktorý umožňuje dlhú trvanlivosť a životaschopnosť pri bežnom skladovaní. Hlavnou zložkou výrobku je tepelne upravená ryža, spracovaná špeciálnou technológiou. Nutrikaše sú obohatené o vlákninu, ktorá v kombinácii s probiotickými baktériami tvorí symbiotický vzťah. Nutrikaše obsahuje 10 starostlivo vybraných vitamínov a minerálnych látok. Jedna porcia obsahuje 33% odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov. Nutrikaše obsahuje vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovú, pantoténovú, niacín, biotín. Význam obsiahnutých vitamínov a minerálov: Biotín, Mangán, Niacín, Vitamín C, B12, B6, zinok a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Kombinácia vitamínov B12, B6, C a železa tiež podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Vitamíny B2, B6, B12 prispejú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Dávkovanie Konzumujte 2-3 porcie denne pripravené podľa návodu. S ohľadom na hodnoty obsiahnutých látok je vhodné konzumáciu väčšieho množstva konzultovať s nutričným špecialistom. Návod na prípravu: K príprave Nutrikaše stačí 150ml horúcej vody o teplote približne 80 C. Neodporúčame používať vodu vrelú z dôvodu neblahého vplyvu na probiotické kultúry Lactobacillus sporogenes. Pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita sa môže znížiť. Balenie Nutrikaše sú vyrábané v praktickom jednoporciovom balenie do krabičky, ktorá obsahuje 3 porcie po 65g. Porcie sú balené jednotlivo, takže si Nutrikaši môžete kamkoľvek vziať sebou. Balenie do porcií sa sáčkov na najmodernejších technológiách garantuje presné dávkovanie všetkých zložiek Nutrikaše v správnom pomere.

  2,34 € -8% 2,54 €

 • NESTLÉ Nemliečna kaša Osemzrnná 250 g

  skladom

  Obsahuje osem druhov obilninovej múky (pšenica, jačmeň, žito, kukurica, ryža, ovos, proso, cirok), ktoré sú pre dieťa bohatým zdrojom minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Každá z týchto obilnín je charakteristická obsahom špecifických živín. Jej jedinečnosť však spočíva zároveň v obsahu „priateľských“ probiotických baktérií. Probiotické baktérie chránia pred hnačkami a infekciami tráviaceho traktu, zjednodušujú a regulujú tráviaci proces, priaznivo ovplyvňujú imunitný systém a do určitej miery tak isto bránia rozvoju alergií. Detské kaše Neoddeliteľnou súčasťou detských nemliečnych príkrmov, sú instantné obilné kaše. Tie sú do jedálnička kojenca spolu s ostatnými príkrmami zaraďované od 4. - 6. mesiaca. Ak je však dieťa kŕmené výhradne materským mliekom, je podávanie nemliečnych príkrmov doporučované až v 6. mesiaci života. Detské kaše Nestlé zahrňujú ako výrobky s mliekom tj. také, ktoré už obsahujú mlieko a k ich príprave stačí iba voda, tak výrobky nemliečne, ktoré sú vďaka tomu vhodné i pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergií alebo pre deti s alergiou na bielkoviny kravského mlieka. Podľa použitia je možné nemliečne kaše pripravovať s H.A. kojeneckou výživou, pre deti ohrozené alergiami, alebo s mliečnou výživou (Alfaré) pre deti s dokázanou alergiou. Všetky Nestlé kaše (okrem krupičky) prechádzajú pri výrobe unikátnou technológiou "CHE". Podstatou CHE je enzymatické štiepenie obilninových škrobov na jednoduchšie zložky, ktoré sú pre organizmus dieťaťa jednoduchšie stráviteľné. Týmto postupom sa dosiahne veľmi príjemná sladká chuť i napriek minimálnemu dosladeniu repným cukrom. Kaše si vďaka tejto technológii tiež zachovávajú príjemné vlastnosti pri konzumácii, pretože pri chladnutí zostávajú jemné, nehustnú a nehrudkujú sa ako bežné detské kaše.

  3,05 € -11% 3,44 €

 • SUNARKA kaša nemliečna ovocie s 8 cerealiami 180 g

  SUNARKA kaša nemliečna ovocie s 8 cerealiami 180 g

  Akcia

  skladom

  Nemliečne kaše Sunarka sú vhodné ako jedno z hlavných jedál v rámci zmiešanej stravy. Nemliečne kaše sú vhodné aj pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Prednosti výrobku Prednosťou nemliečnych kaší je možnosť ich prípravy z akéhokoľvek druhu mlieka – je len na vás, ktoré pre svoje dieťa vyberiete. Kašu je tak možné pripraviť napríklad z materského, hypoalergénneho, dojčenského mlieka, ale aj dojčenskej vody. Kašičky vo výžive dieťaťa Instantná obilná nemliečna kaša v prášku je určená na výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku. Potravina na zvláštnu výživu.  Tip na prípravu Vvyskúšajte nemliečnu kašu Sunarka s dojčenskou mliečnou výživou Sunar complex, ktorá obsahuje mliečny tuk. Získate tak vynikajúcu lahodnú mliečnu kašičku.

  1,61 € -26% 2,17 €

 • SUNARKA kaša nemliečna med s 8 cerealiami 180 g

  SUNARKA kaša nemliečna med s 8 cerealiami 180 g

  Akcia

  skladom

  Nemliečne kaše Sunarka sú vhodné ako jedno z hlavných jedál v rámci zmiešanej stravy. Nemliečne kaše sú vhodné aj pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Prednosti výrobku Prednosťou nemliečnych kaší je možnosť ich prípravy z akéhokoľvek druhu mlieka – je len na vás, ktoré pre svoje dieťa vyberiete. Kašu je tak možné pripraviť napríklad z materského, hypoalergénneho, dojčenského mlieka, ale aj dojčenskej vody. Kašičky vo výžive dieťaťa Instantná obilná nemliečna kaša v prášku je určená na výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku. Potravina na zvláštnu výživu.  Tip na prípravu Vvyskúšajte nemliečnu kašu Sunarka s dojčenskou mliečnou výživou Sunar complex, ktorá obsahuje mliečny tuk. Získate tak vynikajúcu lahodnú mliečnu kašičku.

  1,61 € -27% 2,20 €

 • Kukuřičná mouka hladká DRUID 450g

  skladom

  Použití v pekárnách, kuchyni, těstárnách, v suchých směsích.

  1,05 €

 • HAMI KASA BANANOVA NEMLIEČNA 180 g

  skladom

  Vyskúšajte Hami nemliečnu kašu s banánmi v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm, ktorý Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajúcu kašu plnú vitamínov a minerálov, ale pridať môžete napr aj materské mlieko alebo HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm.

  1,89 € -12% 2,15 €

 • HAMI KASICKA RYZOVA NEMLIEČNA 180 g

  skladom

  Hami ryžová kaša sa výborne hodí ako výdatný poludňajší alebo večerný príkrm, ktorý Vášmu dieťaťu dodá potrebnú energiu pre zdravý rast a vývoj a na ktorom si aj pochutí. Lahodná chuť kaše, ktorú majú deti, ale aj rodičia tak radi, vzniká spojením ovocnej chute a vône s jemnou chuťou ryže. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Receptúry kaší zodpovedajú požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Receptúra: Potravina pre obilnú výživu, určená pre dojčatá a deti. Obsahuje vitamíny a minerálne látky. Zodpovedá požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy. Výborne sa rozpúšťa. Pridá sa len mlieko - cca 150 ml Neobsahuje lepok. Balené v ochrannej atmosfére. Obsah sodíka

  1,89 € -6% 2,00 €

 • HAMI KASA KRUPICOVA S OVOCEM NEMLIEČNA 180 g

  skladom 1 - 2 ks

  Vyskúšajte NOVÚ Hami nemliečnu kasu krupicová s ovocím v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodí Ako výdatný večerný príkrm, který Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajuca kasu plnu vitamínový a minerálový, ale Pridať mozem Napr hľa materské mlieko ALEBO HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami jsou vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitím konzervačných Latok, umelých farbivá a arómy.

  1,89 € -5% 1,99 €

 • BABYBIO nemléčná rýžovoquinoová kaše s vanilkou 220 g

  skladom 3 - 5 ks

  Bez přísad na bázi lepku a mléka Složení rýžová mouka* (88,9 %) quinoová mouka* (88,9 %) vanilkový extrakt Bourbon* Thiamin (vitamín B1) *produkty z ekologického zemědělství Quinoa jsou semínka pěstovaná v Jižní Americe, konečný produkt je však vyroben ve Francii. Příprava Před přípravou si umyjte ruce.  Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte.  Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte. 

  4,40 €

 • SUNÁREK kašička jablko a broskev 120 g

  skladom

  Složení ovocná složka 70 % (jablečná šťáva z koncentrátu, jablečné pyré 28 %, broskvové pyré 7 %), voda, cereálie 9 % (rýžová mouka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citronová šťáva z koncentrátu, minerální látky: orthofosforečnan, vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný, vitaminy: L-askorban sodný, niacin, vitamin E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová

  1,13 €

 • BABYBIO nemléčná rýžovoquinoová kaše s ovocem 220 g

  skladom > 5 ks

  Bez přísad na bázi lepku a mléka. Složení rýžová mouka* (79,2 %) quinoová mouka* (8,8 %) banány* (8,7 %) pomeranče* (1,5 %) hrušky (1 %) přírodní pomerančové aroma* Thiamin (vitamín B1) * z ekologického zemědělství Quinoa jsou semínka pěstovaná v Jižní Americe, konečný produkt je vyroben ve Francii. Příprava Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Před přípravou si umyjte ruce. Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte. Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte.

  4,59 €

 • SUNÁREK kašička banán a jahoda 120 g

  skladom

  Kapsičku si k svačince mohou dopřát děti samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost. Složení ovocná složka 70 % (banánové pyré 25,5 %, jahodové pyré 16 %, jablečná šťáva z koncentrátu, hroznová šťáva z koncentrátu, borůvky), voda, cereálie 8 % (rýžová mouka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citronová šťáva z koncentrátu, minerální látky: orthofosforečnan, vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný, vitaminy: L-askorban sodný, niacin, vitamin E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová   

  1,13 €

 • NUTRILON kaše Allergy nemléčná ProExpert 250 g

  skladom

  Bezlepková kaše bez obsahu mléka je vyrobena z klíčků svatojánského chleba a rýže. Kaše obsahuje Lehce stravitelné sacharidy. Komplex vitamínů a minerálů. Celkové složení Maltodextrin, karobová mouka (mouka z klíčků svatojánského chleba) 21,3 %, rýžová mouka 19,2 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), uhličitan vápenatý, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou), směs vitamínů (C, niacin, D-pantothenát vápenatý, E, B1, B6, A, kyselina listová, K, D, biotin, B12), difosforečnan železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný. Způsob přípravy  Převařenou a ochlazenou kojeneckou vodu (50 °C) o množství 125 ml smíchejte se 7 lžícemi (40 g) kaše a podávejte dítěti.

  3,73 € -9% 4,10 €

 • SUNÁREK kašička jablko a borůvka 120 g

  skladom

  Složení ovocná složka 70 % (jablečné pyré 40,5 %, borůvky 7,5 %, jablečná šťáva z koncentrátu, hroznová šťáva z koncentrátu, hrušková šťáva z koncentrátu), voda, cereálie 8 % (rýžová mouka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citronová šťáva z koncentrátu, minerální látky: orthofosforečnan, vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný, vitaminy: L-askorban sodný, niacin, vitamin E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová

  1,13 €

 • SUNÁREK kašička hruška a meruňka 120 g

  skladom

  Kapsičku si k svačince mohou dopřát děti samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost. Složení ovocná složka 70 % (hruškové pyré 38 %,hrušková šťáva z koncentrátu, meruňkové pyré 8 %), voda, cereálie 8,5 % (rýžová mouka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citronová šťáva z koncentrátu, minerální látky: orthofosforečnan, vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný, vitaminy: L-askorban sodný, niacin, vitamin E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová 

  1,13 €

 • HIPP KAŠA NEMLIEČNA BIO OVSENÁ 200G

  skladom do 24 hodín

  Nemliečna instantná kaša je v BIO kvalite. Pripravuje se s vodou a materským mliekom, prípadne následnou mliečnou dojčenskou výživou HiPP BIO Combiotic alebo HiPP HA2 Combiotic. Túto kašz je možné výborne kombinovať s ovocím napr. hruškami, jablkami s čučoriedkami apod. 200 g od ukončeného 4. mesiaca v BIO kvalite bez prídavku cukrov obsahuje vitamín B1 neobsahuje mlieko

  3,12 € -8% 3,39 €

 • BABYBIO nemléčná rýžovoquinoová kaše s kakaem 220 g

  skladom 3 - 5 ks

  Bez přísad na bázi lepku a mléka. Složení rýžová mouka* (88 %) quinoová mouka* (8,5 %) kakaový prášek* (0,9 %) vanilkový extrakt Bourbon* Thiamin (vitamín B1) *z ekologického zemědělství Babybio pečlivě vybírá původ svých surovin s upřednostněním místních pěstitelů (nejlépe v pořadí jihozápadní Francie, Francie, okolní státy). Quinoa jsou semínka pěstovaná v Jižní Americe, konečný produkt je však vyroben ve Francii. Příprava Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny:  Před přípravou si umyjte ruce.   Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte.   Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte. 

  4,59 €

 • HiPP Broskvovo-jablečná müsli tyčinka 20g 3580-B

  skladom do 24 hodín

  Bez přidaného cukru BIO produkt Od ukončeného 12. měsíce

  1,11 €

 • NESTLÉ Nemléčná krupička rýžová 180 g

  skladom

  Nestlé nemléčná rýžová krupička je instantní příkrm určený pro kojence od 4. ukončeného měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL podobné těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojenecké mléko. Nestlé nemléčná rýžová krupička je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče. Může být využívána při dietním stravování a při přípravě mléčné polévky pro starší děti a dospělé. Rýžová mouka je dobrým základem k přípravě odvaru pro kojence, protože neobsahuje lepek, který by neměl být zaváděn do stravy příliš brzy. Specifikace produktu Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie. Bez lepku. Bez přídavku cukrů – obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Hladká konzistence. Snadná a rychlá příprava - přidejte kojenecké mléko. Vhodná pro dietní stravování dětí i dospělých. K přípravě odvaru pro kojence. Návod k použití Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob. Ohřejte 200 ml kojeneckého mléka (např. BEBA) asi na 40 °C. Nalijte odměřené množství ohřátého mléka (200 ml) do misky. Vyšší teplota by zničila bakterie mléčného kvašení. Za stálého míchání vsypte 20 g kaše (4 polévkové lžíce). Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte. Důležité upozornění Po přípravě stravy obal důkladně uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 týdnu. Určeno ke krmení lžičkou. Neuchovávejte nedojedené porce. Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko. Složení a nutriční hodnoty Rýžová mouka 99,9 %, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 5 × 106 KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti), vitamín B1 (thiamin). Balení obsahuje 180 g (9 porcí kaše).

  1,73 €

 • HIPP Kaše Obilná rýžová BIO 350 g

  skladom do 24 hodín

  BIO obilná kaše s rýžová obsahuje hodnotné a snadno stravitelné obiloviny a vitamin B1, který je důležitý pro činnost nervového systému. Kaše je nemléčná, proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií. Nemléčnou kaši připravíte velmi jednoduše - smícháním s převařenou pitnou vodou, pro zlepšení chuti můžete přidat několik lžiček ovocného příkrmu. Kaši můžete připravit také s mléčnou kojeneckou výživou, pokud je dítě ohroženo alergií doporučujeme přidat HA mléčnou kojeneckou výživu HiPP HA Combiotic. Vlastnosti produktu vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce v BIO kvalitě bez přídavku cukru bez lepku Hmotnost balení: 350 g

  5,59 €

 • SEMIX Moja kaša ryžová s malinami 260 g

  SEMIX Moja kaša ryžová s malinami 260 g

  Akcia

  4 dni

  Moja kaša ryžová bez lepku je vhodná nielen pre celiakov, ale je určená všetkým, ktorí chcú odľahčiť svoje telo od lepku. Balenie obsahuje 260 g.

  1,91 € -24% 2,52 €

 • BABYBIO nemléčná obilná kaše natur 250 g

  7 dní

  Obsahuje lepek. Složení obilná mouka* (85 %) rýžová mouka* (9,9 %) ovesná mouka* (4,7 %) vitamín B1 * z ekologického zemědělství.  Příprava Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Před přípravou si umyjte ruce. Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte. Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte

  4,59 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam