Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Kaše » Nemliečne kaše

Nemliečne kaše

Dodajte vášmu bábätku poriadnu porciu energie pomocou nemliečnych kaší. Nemliečne kaše perfektne zasýtia vášho miláčika na dlhú dobu a dodajú mu všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Vašej malej ratolesti už nemusia mlieko a mliečne výživy stačiť a preto je čas siahnuť po správnej kaši, ktorá váš poklad zasýti a nabije dostatkom energie na hranie.

Kaše môžete podávať už od ukončeného štvrtého mesiaca (deti na umelej strave), alebo od ukončeného šiesteho mesiaca (deti na materskom mlieku).

Výhody nemliečnych kaší

Nemliečne kaše sú ideálnou voľbou pokrmov pre dojčatá s potravinovou alergiou. Navyše obsahujú mnoho vitamínov, vápnik, železo, zinok – zložky potrebné pre prirodzený a zdravý rast vášho dieťaťa. Vďaka výživným nemliečnym kašiam sa bude vaše dieťatko správne vyvíjať a neskolia ho žiadne vírusy ani baktérie.

Špeciálne nemliečne kaše neobsahujú mlieko, laktózu, lepok, ani sóju. Sú určené pre deti s alergiami na bielkovinu kravského mlieka, na bielkovinu sóji a na lepok. V prípade preukázanej alergie sa nemliečne kaše pripravujú s vodou. Pokiaľ alergie iba hrozia, alebo existuje ich zvýšené riziko, tak sa kaše bez laktózy pripravujú s hypoalergénnou dojčenskou mliečnou výživou.

V našej ponuke nájdete množstvo rozmanitých druhov a príchutí, ktoré si vaše bábätko zaručene zamiluje. Najobľúbenejším druhom sú kaše ryžové, pretože sú ľahko stráviteľné a nedráždia bruško a nespôsobujú nadýmanie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Kukuřičná mouka hladká DRUID 450g

  skladom do 24 hodín

  Použití v pekárnách, kuchyni, těstárnách, v suchých směsích.

  1,05 €

 • SEMIX Moja kaša ryžová s malinami 260 g

  SEMIX Moja kaša ryžová s malinami 260 g

  Akcia

  4 dni

  Moja kaša ryžová bez lepku je vhodná nielen pre celiakov, ale je určená všetkým, ktorí chcú odľahčiť svoje telo od lepku. Balenie obsahuje 260 g.

  1,91 € -24% 2,52 €

 • PHARMALINE Nutrikaša probiotic Natural 180 g (3x60 g) Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Nutrikaše je nielen chutná, rýchlo a ľahko pripraviteľné, ale je tiež ekonomickou variantou bežné raňajky, desiaty alebo večere na ktorú ste boli zvyknutí. Nutrikaše je výrobok so zameraním na skupinu konzumentov, ktorí majú výživovej obmedzenia pri neznášanlivosti lepku, intolerancii na laktózu, alebo pre záujemcov o racionálne stravovanie. Súčasně konzumáciou Nutrikaše doplníte telu vitamíny, minerály a probiotické kultúry Bacillus coagulans, ktoré sú unikátne svojim prirodzeným skompletovaním, ktorý umožňuje dlhú trvanlivosť a životaschopnosť pri bežnom skladovaní. Hlavnou zložkou výrobku je tepelne upravená ryža, spracovaná špeciálnou technológiou. Nutrikaše sú obohatené o vlákninu, ktorá v kombinácii s probiotickými baktériami tvorí symbiotický vzťah. Nutrikaše obsahuje 10 starostlivo vybraných vitamínov a minerálnych látok. Jedna porcia obsahuje 33% odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov. Nutrikaše obsahuje vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovú, pantoténovú, niacín, biotín. Význam obsiahnutých vitamínov a minerálov: Biotín, Mangán, Niacín, Vitamín C, B12, B6, zinok a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Kombinácia vitamínov B12, B6, C a železa tiež podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Vitamíny B2, B6, B12 prispejú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mangán, vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Dávkovanie Konzumujte 2-3 porcie denne pripravené podľa návodu. S ohľadom na hodnoty obsiahnutých látok je vhodné konzumáciu väčšieho množstva konzultovať s nutričným špecialistom. Návod na prípravu: K príprave Nutrikaše stačí 150ml horúcej vody o teplote približne 80 C. Neodporúčame používať vodu vrelú z dôvodu neblahého vplyvu na probiotické kultúry Lactobacillus sporogenes. Pri vyšších teplotách sa časť baktérií znehodnotí a ich efektivita sa môže znížiť. Balenie Nutrikaše sú vyrábané v praktickom jednoporciovom balenie do krabičky, ktorá obsahuje 3 porcie po 65g. Porcie sú balené jednotlivo, takže si Nutrikaši môžete kamkoľvek vziať sebou. Balenie do porcií sa sáčkov na najmodernejších technológiách garantuje presné dávkovanie všetkých zložiek Nutrikaše v správnom pomere.

  2,34 € -8% 2,54 €

 • HiPP Broskvovo-jablečná müsli tyčinka 20g 3580-B

  skladom 1 - 2 ks

  Bez přidaného cukru BIO produkt Od ukončeného 12. měsíce

  1,13 €

 • BABYBIO nemléčná rýžovoquinoová kaše s vanilkou 220 g

  skladom > 5 ks

  Bez přísad na bázi lepku a mléka Složení rýžová mouka* (88,9 %) quinoová mouka* (88,9 %) vanilkový extrakt Bourbon* Thiamin (vitamín B1) *produkty z ekologického zemědělství Quinoa jsou semínka pěstovaná v Jižní Americe, konečný produkt je však vyroben ve Francii. Příprava Před přípravou si umyjte ruce.  Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte.  Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte. 

  4,49 €

 • BABYBIO nemléčná rýžovoquinoová kaše s ovocem 220 g

  skladom > 5 ks

  Bez přísad na bázi lepku a mléka. Složení rýžová mouka* (79,2 %) quinoová mouka* (8,8 %) banány* (8,7 %) pomeranče* (1,5 %) hrušky (1 %) přírodní pomerančové aroma* Thiamin (vitamín B1) * z ekologického zemědělství Quinoa jsou semínka pěstovaná v Jižní Americe, konečný produkt je vyroben ve Francii. Příprava Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Před přípravou si umyjte ruce. Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte. Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte.

  4,49 €

 • HIPP KAŠA NEMLIEČNA BIO OVSENÁ 200G

  skladom do 24 hodín

  Nemliečna instantná kaša je v BIO kvalite. Pripravuje se s vodou a materským mliekom, prípadne následnou mliečnou dojčenskou výživou HiPP BIO Combiotic alebo HiPP HA2 Combiotic. Túto kašz je možné výborne kombinovať s ovocím napr. hruškami, jablkami s čučoriedkami apod. 200 g od ukončeného 4. mesiaca v BIO kvalite bez prídavku cukrov obsahuje vitamín B1 neobsahuje mlieko

  3,16 € -7% 3,39 €

 • NESTLÉ Nemliečna kaša osemzrnná 250 g

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje osem druhov obilninovej múky (pšenica, jačmeň, žito, kukurica, ryža, ovos, proso, cirok), ktoré sú pre dieťa bohatým zdrojom minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Každá z týchto obilnín je charakteristická obsahom špecifických živín. Jej jedinečnosť však spočíva zároveň v obsahu „priateľských“ probiotických baktérií. Probiotické baktérie chránia pred hnačkami a infekciami tráviaceho traktu, zjednodušujú a regulujú tráviaci proces, priaznivo ovplyvňujú imunitný systém a do určitej miery tak isto bránia rozvoju alergií. Detské kaše Neoddeliteľnou súčasťou detských nemliečnych príkrmov, sú instantné obilné kaše. Tie sú do jedálnička kojenca spolu s ostatnými príkrmami zaraďované od 4. - 6. mesiaca. Ak je však dieťa kŕmené výhradne materským mliekom, je podávanie nemliečnych príkrmov doporučované až v 6. mesiaci života. Detské kaše Nestlé zahrňujú ako výrobky s mliekom tj. také, ktoré už obsahujú mlieko a k ich príprave stačí iba voda, tak výrobky nemliečne, ktoré sú vďaka tomu vhodné i pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergií alebo pre deti s alergiou na bielkoviny kravského mlieka. Podľa použitia je možné nemliečne kaše pripravovať s H.A. kojeneckou výživou, pre deti ohrozené alergiami, alebo s mliečnou výživou (Alfaré) pre deti s dokázanou alergiou. Všetky Nestlé kaše (okrem krupičky) prechádzajú pri výrobe unikátnou technológiou "CHE". Podstatou CHE je enzymatické štiepenie obilninových škrobov na jednoduchšie zložky, ktoré sú pre organizmus dieťaťa jednoduchšie stráviteľné. Týmto postupom sa dosiahne veľmi príjemná sladká chuť i napriek minimálnemu dosladeniu repným cukrom. Kaše si vďaka tejto technológii tiež zachovávajú príjemné vlastnosti pri konzumácii, pretože pri chladnutí zostávajú jemné, nehustnú a nehrudkujú sa ako bežné detské kaše.

  3,05 € -11% 3,44 €

 • SUNARKA Nemliečna kaša ovocie s 8 cerealiami 180 g

  SUNARKA Nemliečna kaša ovocie s 8 cerealiami 180 g

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Nemliečne kaše Sunarka sú vhodné ako jedno z hlavných jedál v rámci zmiešanej stravy. Nemliečne kaše sú vhodné aj pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Prednosti výrobku Prednosťou nemliečnych kaší je možnosť ich prípravy z akéhokoľvek druhu mlieka – je len na vás, ktoré pre svoje dieťa vyberiete. Kašu je tak možné pripraviť napríklad z materského, hypoalergénneho, dojčenského mlieka, ale aj dojčenskej vody. Kašičky vo výžive dieťaťa Instantná obilná nemliečna kaša v prášku je určená na výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku. Potravina na zvláštnu výživu.  Tip na prípravu Vvyskúšajte nemliečnu kašu Sunarka s dojčenskou mliečnou výživou Sunar complex, ktorá obsahuje mliečny tuk. Získate tak vynikajúcu lahodnú mliečnu kašičku.

  1,61 € -26% 2,17 €

 • SUNARKA Nemliečna kaša med s 8 cerealiami 180 g

  SUNARKA Nemliečna kaša med s 8 cerealiami 180 g

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Nemliečne kaše Sunarka sú vhodné ako jedno z hlavných jedál v rámci zmiešanej stravy. Nemliečne kaše sú vhodné aj pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Prednosti výrobku Prednosťou nemliečnych kaší je možnosť ich prípravy z akéhokoľvek druhu mlieka – je len na vás, ktoré pre svoje dieťa vyberiete. Kašu je tak možné pripraviť napríklad z materského, hypoalergénneho, dojčenského mlieka, ale aj dojčenskej vody. Kašičky vo výžive dieťaťa Instantná obilná nemliečna kaša v prášku je určená na výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku. Potravina na zvláštnu výživu.  Tip na prípravu Vvyskúšajte nemliečnu kašu Sunarka s dojčenskou mliečnou výživou Sunar complex, ktorá obsahuje mliečny tuk. Získate tak vynikajúcu lahodnú mliečnu kašičku.

  1,61 € -27% 2,20 €

 • HAMI Ryžová nemliečná kaša s banánmi 180 g

  skladom do 24 hodín

  Vyskúšajte Hami nemliečnu kašu s banánmi v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm, ktorý Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajúcu kašu plnú vitamínov a minerálov, ale pridať môžete napr aj materské mlieko alebo HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm.

  1,89 € -12% 2,15 €

 • HAMI Ryžová nemlična kaša ryžová 180 g

  skladom do 24 hodín

  Hami ryžová kaša sa výborne hodí ako výdatný poludňajší alebo večerný príkrm, ktorý Vášmu dieťaťu dodá potrebnú energiu pre zdravý rast a vývoj a na ktorom si aj pochutí. Lahodná chuť kaše, ktorú majú deti, ale aj rodičia tak radi, vzniká spojením ovocnej chute a vône s jemnou chuťou ryže. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Receptúry kaší zodpovedajú požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Potravina pre obilnú výživu, určená pre dojčatá a deti. Obsahuje vitamíny a minerálne látky. Zodpovedá požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy. Výborne sa rozpúšťa. Pridá sa len mlieko - cca 150 ml Neobsahuje lepok. Balené v ochrannej atmosfére. Obsah sodíka <150 mg/100 g Tip pre vás Nemliečna ryžová kaša je vhodná aj pre deti alergické na lepok. Ak sa kaša pripraví s hypoalergénnym mliekom (napr. Hami HA), môže sa podávať aj deťom s alergiou na kravské mlieko. Od ukončeného 4. mesiaca Priemerné zloženie v 100 g prášku: Energetická hodnota 1590 kJ/379 kcal Bielkoviny (rastlinné) 7,5 g Tuky 1,0 g Sacharidy 85,0 g Minerálne látky 0,6 g Vitamíny: B1 0,75 mg Zloženie Ryžová múka (99,9%), vitamín B1.

  1,89 € -6% 2,00 €

 • HAMI Ryžová nemliečna kaša krupicová s ovocím 180 g

  skladom do 24 hodín

  Vyskúšajte NOVÚ Hami nemliečnu kasu krupicová s ovocím v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodí Ako výdatný večerný príkrm, který Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajuca kasu plnu vitamínový a minerálový, ale Pridať mozem Napr hľa materské mlieko ALEBO HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami jsou vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitím konzervačných Latok, umelých farbivá a arómy.

  1,89 € -5% 1,99 €

 • SUNÁREK Kašička jablko a broskyňa 120 g

  skladom do 24 hodín

  Zloženie ovocná zložka 70 % (jablčná šťava z koncentrátu, jablčné pyré 28 %, broskyňové pyré 7 %), voda, cereálie 9 % (ryžová múka, ovsená múka, drvené ovesné vločky), repkový olej, citrónová šťava z koncentrátu, minerálne látky: orthofosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný, vitaminy: L-askorban sodný, niacín, vitamín E, thiamín, vitamín B6, kyselina listová

  1,13 €

 • SUNÁREK Kašička banán a jahoda 120 g

  skladom do 24 hodín

  Kapsičku si na desiatu môžu dopriať deti samé, a to bez potreby lyžičky. Aj počas jedla tak môžu trénovať zručnosť, koordináciu pohybov a v neposlednom rade samostatnosť. Zloženie ovocná zložka 70 % (banánové pyré 25,5 %, jahodové pyré 16 %, jablčná šťava z koncentrátu, hroznová šťava z koncentrátu, čučoriedky), voda, cereálie 8 % (ryžová múka, ovsená múka, drvené ovsené vločky), repkový olej, citrónová šťava z koncentrátu, minerálne látky: orthofosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný, vitamíny: L-askorban sodný, niacín, vitamín E, thiamín, vitamín B6, kyselina listová   

  1,13 €

 • NUTRILON ProExpert Allergy kaša nemliečna 250 g

  skladom do 24 hodín

  Bezlepková kaša bez obsahu mlieka je vyrobená z klíčkov svätojánskeho chleba a ryže. Kaša obsahuje Ľahko stráviteľné sacharidy. Komplex vitamínov a minerálov. Celkové zloženie Maltodextrin, karobová múka (múka z klíčkov svätojánskeho chleba) 21,3 %, ryžová múka 19,2 %, cukor, rastlinné tuky (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový), uhličitan vápenatý, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), zmes vitamínov (C, niacin, D-pantothenát vápenatý, E, B1, B6, A, kyselina listová, K, D, biotín, B12), difosforečnan železnatý, L-karnitin, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný. Spôsob prípravy  Prevarenú a ochladenú dojčenskú vodu (50 °C) o množstve 125 ml zmiešajte so 7 lyžicami (40 g) kaše a podávajte dieťaťu.

  3,73 € -9% 4,10 €

 • SUNÁREK Kašička jablko a čučoriedka 120 g

  skladom do 24 hodín

  Zloženie ovocná zložka 70 % (jablčné pyré 40,5 %, čučoriedky 7,5 %, jablčná šťava z koncentrátu, hroznová šťava z koncentrátu, hrušková šťava z koncentrátu), voda, cereálie 8 % (ryžová múka, ovsená múka, drvené ovsené vločky), repkový olej, citrónová šťava z koncentrátu, minerálne látky: orthofosforečnan, vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný, vitamíny: L-askorban sodný, niacín, vitamín E, thiamín, vitamín B6, kyselina listová

  1,13 €

 • SUNÁREK Kašička hruška a marhuľa 120 g

  skladom do 24 hodín

  Kapsičku si na desiatu môžu dopriať deti samé, a to bez potreby lyžičky. Aj počas jedla tak môžu trénovať zručnosť, koordináciu pohybov a v neposlednom rade samostatnosť. Zloženie ovocná zložka 70 % (hruškové pyré 38 %, hrušková šťava z koncentrátu, marhuľové pyré 8 %), voda, cereálie 8,5 % (ryžová múka, ovsená múka, drvené ovsené vločky), repkový olej, citrónová šťava z koncentrátu, minerálne látky: orthofosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, jodid draselný, vitamíny: L-askorban sodný, niacín, vitamín E, thiamín, vitamín B6, kyselina listová 

  1,13 €

 • HOLLE Baby Bio Zeleninová kaša Tekvica, kukurica a ryža 175 g

  skladom > 5 ks

  Celozrnná výživa HOLLE s tekvicou, kukuricou a ryžou je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku. Oceníte mnohostranné použitie aj jednoduchú prípravu. Možno podávať ako mliečnu či nemliečnu kašu. jednoduchá príprava neobsahuje lepok  bez prídavku soli Zloženie tekvicové pyré 62% ryžové celozrnné vločky 19% kukuričné celozrnné vločky Thiamín ( Vitamín B1 podľa zákona) Obsahuje zložky z Bio poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Nemecko Spôsoby prípravy Možnosti po 6. mesiaci veku dieťaťa. S mliečnou výživou Pripravte si 170 ml mliečnej výživy podľa Vášho výberu a pripravte ho podľa uvedeného návodu. Nalejte mliečnu výživu do taniera a pridajte 18 g Bio detskej Holle kaše (asi 3-4 polievkové lyžice), premiešajte, nechajte vychladnúť na asi 37°C a podávajte. Polomliečna kaša 100 ml plnotučného mlieka zmiešame so 100 ml vody, privedieme k varu a necháme vychladnúť na zhruba 50 °C. Nalejeme do tanierika a pridáme 5 polievkových lyžíc HOLLE kaše (asi 25 g). Dochladíme na teplotu 37 °C a podávame. Bezmliečna kaša Prevaríme 200 ml vody a necháme vychladnúť asi na 50 °C. Pridáme 25 g HOLLE kaše (asi 5 polievkových lyžíc) a vmiešame 1 čajovú lyžičku HOLLE detského oleja, aby sme dosiahli odpovedajúcej konzistencie - hotovo! Bezmliečna zeleninová kaša Vmiešajte 25 g HOLLE kaše (asi 5 polievkových lyžíc) do 100 g zeleninového príkrmu alebo 100 g zeleninového pyré. Pridajte 1 čajovú lyžičku detského HOLLE oleja. Podľa potreby pridajte prevarenú vodu (max 50°C).

  4,21 €

 • HOLLE Baby Bio kaše ryžová nemliečna 250 g

  skladom > 5 ks

  Ryžová kaša HOLLE je vhodná ako súčasť zmiešanej výživy pre dieťa po 4. mesiaci veku, v období jeho odstavovania. Krajina pôvodu: Nemecko Zloženie Celozrnná ryžová múka* vitamín B1* *Zložky z organického poľnohospodárstva. Celozrnná múka použitá v HOLLE kašiach je v jednoducho stráviteľnej forme, ktorá vyhovuje práve deťom. Dobrý obsah zrna je jemne otvorený teplom a vlhkom a pripravený pre rastúce telíčko vášho dieťaťa. Tým, že používame celozrno, môžeme zachovať väčšinu živín vhodných pre rast vášho dieťatka. Príprava Mnohostranné použitie - ako mliečna kaša, bezmliečna kaša alebo kaša s mliečnou výživou. TIP: Pripravte mliečnu výživu a pridajte vašu obľúbenú HOLLE celozrnnú kašu. Riaďte sa návodom na prípravu uvedenom na obale. Vždy pripravujte čerstvé jedlo, nepoužívajte zvyšky. Začnite kŕmiť kašou od cca 4-6 mesiaca podľa stupňa vývoja vášho dieťaťa a individuálnej potreby. Nedávajte deťom do 4. mesiaca veku ako náhradu za materské mlieko. Odporúčame začať s jednozrnnou kašou. Ryžovú alebo pšenovú kašu je vhodné začať podávať medzi 4-6 mesiacom veku a potom pokračovať s ostatnými HOLLE kašami. HOLLE ponúka 4 bezlepkové kaše: Organická ryžová kaša, Organická pšenová kaša, Organická 3-zrnná kaša a Organická pšenová kaša jablčno - hrušková. Ďalej ponúka bezobilné kaše: Organická špaldová kaša a Organická ovsená kaša. Organická krupicová kaša a Organická Baby Musli kaša s obsahom obilia.

  4,21 €

 • HOLLE Baby Bio Kaša krupicová 250 g

  skladom > 5 ks

  Výživa vhodná pre obdobie odstavovania dieťaťa ako súčasť zmiešanej výživy. Ponúka mnohostranné použitie aj jednoduchú prípravu. Možno pripraviť ako mliečne kaše, kaše s mliečnou výživou či nemliečne kaše pre deti od 4. mesiaca. Celozrnná múka použitá v kašiach HOLLE je v jednoducho stráviteľnej forme, ktorá vyhovuje práve deťom. Dobrý obsah zrna je jemne otvorený teplom a vlhkom a prípravený pre rastúce telíčko Vášho dieťaťa. Použitím celozrna možno zachovať väčšinu živín vhodných pre rast Vášho dieťatka. Zloženie celozrnná obilná múka* vitamín B1 (podľa požiadaviek EU legislatívy) *zložka z biodynamického poľnohospodárstva (Demeter kvalita) Krajina pôvodu: Nemecko Dodržiavajte postup prípravy.  

  4,21 €

 • HOLLE Baby Bio Bezmliečna kaša Kukurica s tapiokou 250 g

  skladom > 5 ks

  Výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca veku. Mnohostranné použitie a jednoduchá príprava. Možno pripraviť ako mliečnu, tak aj nemliečnu kašu.   obsahuje zdravé Bio celozrnné vločky jednoduchá príprava neobsahuje lepok bez mlieka bez prídavku cukru Zloženie kukuričná múčka 74% celozrnná ryžová múčka 17% Tapioka 9% Thiamin ( Vitamín B1, množstvo podľa zákona ) Vyrobené zo zložiek z Bio poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Nemecko Tapioka Tapioka je zdravým zdrojom komplexných polysacharidov s nízkym obsahom cholesterolu a bez "nezdravých" tukov. Neobsahuje lepok a môže byť preto súčasťou bezlepkovej diéty. Produkty z tapioky sú pomerne kalorické, ale nasýtia na dlhšiu dobu a v kombinácii s kokosovým mliekom, nezaťažia vaše trávenie. Tapioca obsahuje vápnik, fosfor, draslík a horčík. Je tiež zdrojomm železa, kyseliny listovej a vitamínu B. Je prirodzeným zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Spôsoby prípravy Možnosti po 4 mesiacoch veku dieťaťa. S mliečnou výživou 170 ml mliečnej výživy, pripravené podľa návodu, nalejte do taniera a pridajte 18 g Bio detskej HOLLE kaše (asi 3-4 polievkové lyžice), premiešajte, nechajte vychladnúť na 37 °C a podávajte. Polomliečna kaša 100 ml plnotučného mlieka zmiešame so 100 ml vody, privedieme k varu a necháme vychladnúť na 50 °C. Nalejeme do taniera a pridáme 5 polievkových lyžíc kaše (asi 25 g). Dochladíme na teplotu 37 °C. Príprava s materským mliekom Vmiešajte 25 g HOLLE kaše do 130 ml materského mlieka. Pozor: aby sme plnohodnotne zachovali výživovú hodnotu, nesmie mlieko presiahnuť teplotu 40 °C. Bezmliečna kaša Prevaríme 200 ml vody a necháme vychladnúť na 50 °C. Pridáme 25 g HOLLE kaše (asi 5 polievkových lyžíc) a vmiešame 1 čajovú lyžičku HOLLE detského oleja, aby sme dosiahli odpovedajúcej konzistencie. Bezmliečna ovocná alebo zeleninová kaša Vmiešajte 20 g HOLLE kaše (asi 4 polievkové lyžice) do 100 g ovocného príkrmu alebo 100 g ovocného pyré. Pridajte 1 čajovú lyžičku detského HOLLE oleja. Podľa potreby pridajte prevarenú vodu (max. 50°C teplú). Alternatívne môžete použiť zeleninový príkrm - 160 g a pridať 2 čajové lyžičky HOLLE detského oleja. Možná príprava od 6. mesiaca veku dieťaťa - mliečna kaša Prevaríme 150 ml vody a necháme vychladnúť na 50 °C. Najprv pridáme 5 polievkových lyžíc HOLLE následného mlieka 2 a potom 18 g HOLLE kaše (3-4 polievkové lyžice) - hotovo. Po 10. mesiaci veku môžeme pridávať namiesto následného mlieka 2, následné mlieko 3. 1 polievková lyžica Bio kaše = 5 g 1 čajová lyžička HOLLE oleja = 4 g

  4,21 €

 • BABYBIO nemléčná obilná kaše natur 250 g

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje lepek. Složení obilná mouka* (85 %) rýžová mouka* (9,9 %) ovesná mouka* (4,7 %) vitamín B1 * z ekologického zemědělství.  Příprava Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Před přípravou si umyjte ruce. Nespotřebovaný zbytek připraveného jídla zlikvidujte. Po otevření balení dobře uzavřete a uložte na suchém a chladném místě po dobu max. 4 týdnů. Příprava do kojenecké lahve: Přidejte příslušné množství kaše do vlažného mateřského či pokračovacího mléka a obsah protřepejte. Příprava na talíř: Přidejte příslušné množství kaše do talíře s mateřským či pokračovacím mlékem a zamíchejte

  4,49 €

 • HOLLE Baby Bio kaša z ovsených vločiek nemliečna 250 g

  skladom 1 - 2 ks

  Kaša je vhodná pre deti a dojčatá od 4. mesiaca veku, ktoré sú v období odstavovania. Možno podávať ako kašu mliečnu, bezmliečnu či kašu s mliečnou výživou. Zloženie celozrnná ovsená múka* vitamín B1 (podľa požiadaviek EU legislatívy) *zložka z biodynamického poľnohospodárstva (Demeter kvalita) Krajina pôvodu: Nemecko Celozrnná múka použitá v HOLLE kašiach je v jednoducho stráviteľnej forme, ktorá vyhovuje práve deťom. Dobrý obsah zrna je jemne otvorený teplom a vlhkom a pripravený pre rastúce telíčko Vášho dieťaťa. Použitím celozrna je možné zachovať väčšinu živín vhodných pre rast Vášho dieťatka. Podávanie Začnite kŕmiť kašou od cca 4-6 mesiaca podľa stupňa vývoja vášho dieťaťa a individuálnej potreby. Nedávajte deťom do 4. mesiaca veku ako náhradu za materské mlieko. Odporúčame začať s jednozrnnou kašou. Ryžovú alebo pšenovú kašu je vhodné začať podávať medzi 4-6 mesiacom veku a potom pokračovať s ostatnými kašami. HOLLE ponúka 4 bezlepkové kaše: Organická Ryžová kaša, Organická pšenová kaša, Organická 3-zrnná kaša a Organická pšenová kaša jablčno - hrušková. Ďalej ponúka bezmliečne kaše: Organická špaldová kaša a Organická ovsená kaša. Organická krupicová kaša a Organická Baby Musli kaše s obsahom obilia. Riaďte sa návodom na prípravu z obalu - vždy pripravujte čerstvé jedlo, nepoužívajte zvyšky.

  3,02 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam